Přihlásit se

Skoky
Jarní skokové závody Dubenec
Oficiální závody (CSN) / 190517C1
03.05.2019 - 05.05.2019
C / Dubenec
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MC0163 - JK Tandem
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
C0088
Antonín Husák
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0331
Radka Líkařová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0199
Vladimíra Stejskalová
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0224
Luboš Kozák
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž hobby do 70cm
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.05.2019 13:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.05.2019 20:37:35
#JezdecKůňSubjekt
1Tměj Jiří (F2911)<6>DOUGLAS DK (KJ0WFR, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Vacek David (V0664)<12>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
3Táboříková Jana (C1038)<14>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
4Hruška Zdeněk (F0304)<9>CARACAS DK (KJ0WFS, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
5Hanušová Kateřina (A0314)<21>GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
6Urbancová Nikola (V0594)<18>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JK Team Noskov (MB0111)
7Krakovičová Nikol (C1610)<19>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
8Novotná Soňa (J0UXQ)<20>NATURAL (KJ09W4, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
9Květoňová Barbora (C1590)<22>GRAND ROSE (KJ0WXJ, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
10Sháněl Martin (C1493)<16>JUSTYNA (KJ0V7I, K)JK Argos z.s. (MC0102)
11Stejskalová Soňa (C1391)<4>MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
12Křenková Barbora (J0SYA)<24>NEFRIT 5 (KJ0K44, V)JK Tandem (MC0163)
13Lányiová Tereza (J0PN5)<1>ULTIMA 4 (KJ0SAU, K)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
14Tměj Jiří (F2911)<10>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
15Fesslová Petra (C1518)<23>MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16Havlíková Jitka (J0VR4)<25>ABIGAIL 3 (KJ0WJ5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
17Marková Markéta (J0YV7)<2>GABRIEL 4 (KJ0X8P, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
18Hornátová Andrea (J0MSW)<3>MARYEN (KJ0WZI, K)Jezdecký klub Hacur. z.s. (MC0278)
19Mužíková Nikola (J0XEO)<17>NADINKA (KJ0VKX, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
20Fejtlová Denisa (J0VGX)<5>ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
21Konvičková Zuzana (J0T3R)<15>MERLIN 22 (KJ0H2F, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
22Vacek David (V0664)<11>GLADYS DK (KJ0WFU, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
23Táboříková Jana (C1038)<13>SHADE OF GREY (KJ0WTK, V)JK Falea (MC0185)
24Hruška Zdeněk (F0304)<8>VABANK DK (KJ0WFW, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
25Tměj Jiří (F2911)<7>CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
02_ Skoková soutěž ZM hobby (90cm)
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.05.2019 13:00

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.05.2019 21:16:46
#JezdecKůňSubjekt
1Tměj Jiří (F2911)<37>ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Arient Ladislav (C0857)<41>GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
3Havlíková Jitka (J0VR4)<48>FURINA U (KJ0VK8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Hanušová Kateřina (A0314)<39>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
5Bielko Eliška (C0805)<51>CONSSINA (KJ0X28, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
6Vacek David (V0664)<11>GLADYS DK (KJ0WFU, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
7Hruška Zdeněk (F0304)<8>VABANK DK (KJ0WFW, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
8Táboříková Jana (C1038)<14>PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
9Navrátil Tomáš (A0130)<26>WARHOL ZH (KJ0WJW, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
10Vojtková Alžběta (A1146)<29>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11Čížková Monika (C1485)<31>SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
12Růžičková Barbora (J0VV9)<35>SORT 1 (KJ0COE, V)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
13Patková Alžběta (B2578)<49>QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14Šafrata Roman (B1160)<47>BOROWIEC (KJ0XEL, V)JK Team Noskov (MB0111)
15Civišová Petra Miki (C0687)<43>EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)JK Falea (MC0185)
16Hubená Lucie (C0411)<33>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
17Stejskalová Soňa (C1391)<4>MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
18Krakovičová Nikol (C1610)<19>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
19Marková Markéta (J0YV7)<2>GABRIEL 4 (KJ0X8P, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
20Šejna Eduard (C0590)<36>VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
21Tměj Jiří (F2911)<7>CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
22Arient Ladislav (C0857)<46>MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
23Novotná Soňa (J0UXQ)<20>NATURAL (KJ09W4, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
24Civišová Hana (C0686)<42>ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
25Tomková Nikola (C1312)<50>BUCAREST (KJ0XAF, H)JK Tandem (MC0163)
26Urbancová Nikola (V0594)<18>DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JK Team Noskov (MB0111)
27Hornátová Andrea (J0MSW)<3>MARYEN (KJ0WZI, K)Jezdecký klub Hacur. z.s. (MC0278)
28Hynková Aneta (C1596)<34>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
29Štěrba Jakub (B1107)<28>COLORADO 4 (KJ0WJY, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
30Špičák Roman (B1353)<32>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
31Adamová Eva (C1600)<44>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
32Fejtlová Denisa (J0VGX)<5>ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
33Mayer Jiří (A0043)<38>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
34Hanušová Kateřina (A0314)<40>FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
35Havlíková Jitka (J0VR4)<25>ABIGAIL 3 (KJ0WJ5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
36Bielko Eliška (C0805)<52>CIKADDA (KJ0X1Z, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
37Vacek David (V0664)<12>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
38Hruška Zdeněk (F0304)<9>CARACAS DK (KJ0WFS, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
39Táboříková Jana (C1038)<13>SHADE OF GREY (KJ0WTK, V)JK Falea (MC0185)
40Navrátil Tomáš (A0130)<27>CHALID (KJ0WK1, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
41Vojtková Alžběta (A1146)<30>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
42Tměj Jiří (F2911)<6>DOUGLAS DK (KJ0WFR, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43Arient Ladislav (C0857)<45>LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
03_ Skoková soutěž Z hobby (100cm)
Hobby Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.05.2019 13:00

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.05.2019 20:45:11
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<46>MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Vojtková Alžběta (A1146)<30>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Dvořáková Karolína (C1609)<59>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Bielko Eliška (C0805)<52>CIKADDA (KJ0X1Z, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
5Navrátil Tomáš (A0130)<26>WARHOL ZH (KJ0WJW, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6Tměj Jiří (F2911)<10>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
7Hanušová Kateřina (A0314)<40>FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
8Mayer Jiří (A0043)<38>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9Čížková Monika (C1485)<31>SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10Šejna Eduard (C0590)<36>VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
11Krejčová Markéta (C1344)<54>ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12Adamová Eva (C1600)<44>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
13Civišová Petra Miki (C0687)<43>EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)JK Falea (MC0185)
14Kozák Luboš (C0224)<53>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
15Havlíková Jitka (J0VR4)<48>FURINA U (KJ0VK8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
16Arient Ladislav (C0857)<45>LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
17Vojtková Alžběta (A1146)<29>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18Štěrba Jakub (B1107)<28>COLORADO 4 (KJ0WJY, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
19Špičák Roman (B1353)<32>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
20Růžičková Barbora (J0VV9)<35>SORT 1 (KJ0COE, V)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
21Štěrbová Hana (D0634)<55>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
22Hubená Lucie (C0411)<33>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
23Šafrata Roman (B1160)<47>BOROWIEC (KJ0XEL, V)JK Team Noskov (MB0111)
24Hynková Aneta (C1596)<34>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
25Civišová Hana (C0686)<42>ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
26Urbancová Nikola (V0594)<57>HEPY B (KJ0FO2, K)JK Team Noskov (MB0111)
27Bielko Eliška (C0805)<51>CONSSINA (KJ0X28, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
28Navrátil Tomáš (A0130)<27>CHALID (KJ0WK1, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
29Tměj Jiří (F2911)<37>ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
30Arient Ladislav (C0857)<41>GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
31Dvořáková Karolína (C1609)<58>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Vojtková Alžběta (A1146)<56>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Hanušová Kateřina (A0314)<39>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
Skoky
04_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
04.05.2019 8:00

7
Skoky
05A Pony handicap LP
Pony LP** 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A
04.05.2019 8:00

7
Skoky
05B Pony handicap LP - ODD:B JEZDCI 14 -16 LET
Pony LP* 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
04.05.2019 8:00

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.05.2019 20:50:11
#JezdecKůňSubjekt
1Plandorová Nicol (J0RYA)<60>ANGELIS MAGGIE (CZE) (KJ0T45, K)JK Argos z.s. (MC0102)
Skoky
06_ Pony handicap SP
Pony SP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A
04.05.2019 8:00

6
Skoky
07_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
04.05.2019 9:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 21:27:04
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<78>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Patková Alžběta (B2578)<94>LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
3Hruška Zdeněk (F0304)<73>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4Dvořáková Karolína (C1609)<58>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Vojtková Alžběta (A1146)<30>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Šilhavecká Lucie (C1177)<76>ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
7Vacek David (V0664)<74>JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
8Kozák Luboš (C0224)<53>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
9Hubená Lucie (C0411)<33>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
10Palička Zdeněk (B0066)<168>SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
11Vopravilová Anna (C1619)<88>NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
12Marečková Kateřina (A1969)<72>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
13Slepičková Petra (C1661)<96>LANKASTR 1 (KJ0FIO, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
14Šafrata Roman (B1160)<83>LYJANERA (KJ0VDJ, K)JK Team Noskov (MB0111)
15Vymětalíková Barbora (F4043)<84>INÉZ (KJ0U23, K)JK Team Noskov (MB0111)
16Vélová Vendula (C0995)<82>LATIBELLA CAPPY GIRLS (KJ0KUX, K)JK Slupenec (MC0134)
17Kozáková Kateřina (C1280)<89>LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
18Hruška Zdeněk (F0304)<12>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19Květoňová Barbora (C1590)<90>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
20Tomková Nikola (C1312)<50>BUCAREST (KJ0XAF, H)JK Tandem (MC0163)
21Císařová Adéla (B2270)<71>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
22Mrzenová Kristýna (C1372)<79>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
23Mrzena Tomáš (C1240)<80>LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
24Horová Lucie (C1435)<81>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Argos z.s. (MC0102)
25Civišová Hana (C0686)<42>ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
26Gřegořková Lucie (C1616)<70>CHARLIE 21 (KJ0U7V, H)JK Falea (MC0185)
27Štěrbová Hana (D0634)<55>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
28Krejčová Markéta (C1344)<54>ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
29Arient Ladislav (C0857)<173>POLYDOX-2 (KJ0XFA, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
30Jandová Šárka (G3237)<99>CANDY COLT (KJ0SGW, V)Equuscentrum (MC0076)
31Dvořáková Karolína (C1609)<59>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Vojtková Alžběta (A1146)<29>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33Šilhavecká Lucie (C1177)<77>SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
34Vacek David (V0664)<75>GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
35Blažek Martin (B3122)<93>MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
36Palička Zdeněk (B0066)<169>FLY-COM WH (KJ0W90, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
37Patková Alžběta (B2578)<95>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
38Hruška Zdeněk (F0304)<174>COOPER HG (KJ0XA7, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
08_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 110cm.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
04.05.2019 8:00

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 21:27:04
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<78>DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Hruška Zdeněk (F0304)<174>COOPER HG (KJ0XA7, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Císařová Adéla (B2270)<71>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
4Vacek David (V0664)<75>GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
5Jandová Šárka (G3237)<99>CANDY COLT (KJ0SGW, V)Equuscentrum (MC0076)
6Šilhavecká Lucie (C1177)<77>SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
7Hanušová Kateřina (A0314)<39>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
8Tomaidesová Sandra (B1990)<113>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
9Civišová Hana (C0686)<42>ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
10Patková Alžběta (B2578)<95>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
11Dvořáková Karolína (C1609)<59>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12Kozák Luboš (C0224)<53>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
13Vasylyshyn Roman (J0VPC)<116>LANBLÜTENFEUER (KJ0VXB, K)Equuscentrum (MC0076)
14Horová Lucie (C1435)<81>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Argos z.s. (MC0102)
15Vojtková Alžběta (A1146)<56>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16Gřegořková Lucie (C1616)<70>CHARLIE 21 (KJ0U7V, H)JK Falea (MC0185)
17Mrzenová Kristýna (C1372)<79>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
18Vančurová Karolína (C1482)<101>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
19Marečková Kateřina (A1969)<72>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
20Kreps Miloslav (C0172)<104>OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
21Arient Ladislav (C0857)<34>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22Mrzena Tomáš (C1240)<80>LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
23Korešová Michaela (C0812)<107>MANON 4 (KJ0FN1, K)JSK Rohan z.s. (MC0096)
24Vymětalíková Barbora (F4043)<84>INÉZ (KJ0U23, K)JK Team Noskov (MB0111)
25Hubená Lucie (C0411)<33>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
26Hruška Zdeněk (F0304)<73>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
27Štěrbová Hana (D0634)<55>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
28Květoňová Barbora (C1590)<90>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
29Vopravilová Anna (C1619)<88>NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
30Urbancová Nikola (V0594)<110>BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
31Kostohryzová Anna (C1656)<117>COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V)JK Falea (MC0185)
32Sháněl Martin (C1493)<108>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
33Šafrata Roman (B1160)<83>LYJANERA (KJ0VDJ, K)JK Team Noskov (MB0111)
34Kubíková Kristina (J0R1D)<114>QUENTIN-KL (KJ0M92, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
35Krejčová Markéta (C1344)<54>ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
36Císařová Adéla (B2270)<103>BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
37Vacek David (V0664)<74>JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
38Šilhavecká Lucie (C1177)<76>ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
39Hanušová Kateřina (A0314)<106>CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
40Civišová Hana (C0686)<109>SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
41Vasylyshyn Roman (J0VPC)<115>LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
42Hruška Zdeněk (F0304)<105>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43Arient Ladislav (C0857)<46>MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 21:27:04
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<34>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Mavercová Veronika (V0027)<126>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
3Jindra Jaroslav (H0373)<120>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4Egrová Nikola (D1982)<122>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Hanušová Kateřina (A0314)<106>CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
6Táboříková Jana (C1038)<131>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
7Císařová Adéla (B2270)<103>BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
8Vojtková Alžběta (A1146)<56>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Urbancová Nikola (V0594)<110>BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
10Hruška Zdeněk (F0304)<130>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
11Tomaidesová Sandra (B1990)<113>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12Kubíková Kristina (J0R1D)<114>QUENTIN-KL (KJ0M92, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
13Patková Alžběta (B2578)<141>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
15Vančurová Karolína (C1482)<101>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
16Zahrádka David (C0293)<139>AYGO (KJ0JHE, V)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
17Civišová Hana (C0686)<109>SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
18Korešová Michaela (C0812)<107>MANON 4 (KJ0FN1, K)JSK Rohan z.s. (MC0096)
19Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
20Sháněl Martin (C1493)<108>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
21Kostohryzová Anna (C1656)<117>COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V)JK Falea (MC0185)
22Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)
23Mayer Jiří (A0043)<132>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
24Zušťák Zbyněk (C0548)<129>GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
25Vítovcová Klára (D1412)<136>DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
26Mavercová Veronika (V0027)<125>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
27Jindra Jaroslav (H0373)<121>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
28Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
29Houdek Lukáš (C0698)<137>ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
30Císařová Adéla (B2270)<128>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
31Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Urbancová Nikola (V0594)<138>ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
33Hruška Zdeněk (F0304)<105>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34Arient Ladislav (C0857)<135>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
35Tomaidesová Sandra (B1990)<112>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
36Táboříková Jana (C1038)<67>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.05.2019 14:58:57
#JezdecKůňSubjekt
1Arient Ladislav (C0857)<34>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
2Mavercová Veronika (V0027)<126>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
3Jindra Jaroslav (H0373)<120>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4Egrová Nikola (D1982)<122>ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Hanušová Kateřina (A0314)<106>CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
6Táboříková Jana (C1038)<131>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
7Císařová Adéla (B2270)<103>BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
8Vojtková Alžběta (A1146)<56>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9Urbancová Nikola (V0594)<110>BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
10Hruška Zdeněk (F0304)<130>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
11Tomaidesová Sandra (B1990)<113>KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12Kubíková Kristina (J0R1D)<114>QUENTIN-KL (KJ0M92, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
13Patková Alžběta (B2578)<141>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
15Vančurová Karolína (C1482)<101>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
16Zahrádka David (C0293)<139>AYGO (KJ0JHE, V)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
17Civišová Hana (C0686)<109>SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
18Korešová Michaela (C0812)<107>MANON 4 (KJ0FN1, K)JSK Rohan z.s. (MC0096)
19Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
20Sháněl Martin (C1493)<108>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
21Kostohryzová Anna (C1656)<117>COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V)JK Falea (MC0185)
22Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)
23Mayer Jiří (A0043)<132>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
24Zušťák Zbyněk (C0548)<129>GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
25Vítovcová Klára (D1412)<136>DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
26Mavercová Veronika (V0027)<125>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
27Jindra Jaroslav (H0373)<121>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
28Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
29Houdek Lukáš (C0698)<137>ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
30Císařová Adéla (B2270)<128>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
31Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Urbancová Nikola (V0594)<138>ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
33Hruška Zdeněk (F0304)<105>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
34Arient Ladislav (C0857)<135>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
35Tomaidesová Sandra (B1990)<112>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
36Táboříková Jana (C1038)<67>KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně „S*“.
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.05.2019 16:20:58
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<131>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
2Mavercová Veronika (V0027)<125>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
3Arient Ladislav (C0857)<135>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
4Jindra Jaroslav (H0373)<143>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
6Houdek Lukáš (C0698)<137>ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
7Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Šafrata Roman (B1160)<152>LEON 652 (KJ0OL5, V)JK Team Noskov (MB0111)
9Císařová Adéla (B2270)<128>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
10Vítovcová Klára (D1412)<136>DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
11Patková Alžběta (B2578)<141>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
12Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
13Urbancová Nikola (V0594)<138>ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
14Táboříková Jana (C1038)<149>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)JK Falea (MC0185)
15Zušťák Zbyněk (C0548)<129>GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16Kozák Luboš (C0224)<145>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
17Hruška Zdeněk (F0304)<130>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Tomaidesová Sandra (B1990)<112>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
19Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)
20Mavercová Veronika (V0027)<126>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
21Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22Blažek Martin (B3122)<146>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
23Jindra Jaroslav (H0373)<144>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
24Hanušová Kateřina (A0314)<151>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
25Táboříková Jana (C1038)<150>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně „S*“.
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
04.05.2019 8:00

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 21:27:04
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<131>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
2Mavercová Veronika (V0027)<125>FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
3Arient Ladislav (C0857)<135>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
4Jindra Jaroslav (H0373)<143>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
6Houdek Lukáš (C0698)<137>ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
7Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Šafrata Roman (B1160)<152>LEON 652 (KJ0OL5, V)JK Team Noskov (MB0111)
9Císařová Adéla (B2270)<128>CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
10Vítovcová Klára (D1412)<136>DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
11Patková Alžběta (B2578)<141>COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
12Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
13Urbancová Nikola (V0594)<138>ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
14Táboříková Jana (C1038)<149>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)JK Falea (MC0185)
15Zušťák Zbyněk (C0548)<129>GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16Kozák Luboš (C0224)<145>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
17Hruška Zdeněk (F0304)<130>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Tomaidesová Sandra (B1990)<112>DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
19Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)
20Mavercová Veronika (V0027)<126>LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
21Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22Blažek Martin (B3122)<146>COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
23Jindra Jaroslav (H0373)<144>GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
24Hanušová Kateřina (A0314)<151>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
25Táboříková Jana (C1038)<150>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
Skoky
11_ Skoková soutěž Stupňovaná obtížnost do 110 cm se žolíkem.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.05.2019 9:30

17
Skoky
11_ Skoková soutěž Stupňovaná obtížnost do 110 cm se žolíkem.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
05.05.2019 9:30

17
Skoky
12_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

17
Skoky
12_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

17
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 21:27:04
#JezdecKůňSubjekt
1Jindra Jaroslav (H0373)<121>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2Hanušová Kateřina (A0314)<159>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
3Palička Zdeněk (B0066)<176>ENJOY MH (KJ0KRG, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
4Arient Ladislav (C0857)<46>MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
5Horký Václav (C0688)<180>TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
6Mayer Jiří (A0043)<132>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
7Kozák Luboš (C0224)<145>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
8Mihalíková Eliška (V0609)<162>ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
9Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
11Kohoutová Jana (D1280)<161>HOLČINA 1 (KJ0J40, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
12Kamírová Barbora (C1198)<123>VANESSA MAE (KJ0EM8, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
13Sháněl Martin (C1493)<108>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
14Egrová Nikola (D1982)<160>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Jindra Jaroslav (H0373)<120>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
16Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17Palička Zdeněk (B0066)<177>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Horký Václav (C0688)<179>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Tandem (MC0163)
19Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
20Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)
Skoky
13_ Skoková soutěž stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.05.2019 8:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.05.2019 12:20:52
#JezdecKůňSubjekt
1Jindra Jaroslav (H0373)<121>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2Hanušová Kateřina (A0314)<159>CORNET'S NINJA (KJ0KKX, V)JS Ohrazenice (MC0213)
3Palička Zdeněk (B0066)<176>ENJOY MH (KJ0KRG, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
4Arient Ladislav (C0857)<46>MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
5Horký Václav (C0688)<180>TASHITA (KJ0LK0, K)JK Tandem (MC0163)
6Mayer Jiří (A0043)<132>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
7Kozák Luboš (C0224)<145>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
8Mihalíková Eliška (V0609)<162>ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
9Vojtková Alžběta (A1146)<124>HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10Baumgartner Daniel (B2367)<140>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
11Kohoutová Jana (D1280)<161>HOLČINA 1 (KJ0J40, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
12Kamírová Barbora (C1198)<123>VANESSA MAE (KJ0EM8, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
13Sháněl Martin (C1493)<108>SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
14Egrová Nikola (D1982)<160>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Jindra Jaroslav (H0373)<120>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
16Hanušová Kateřina (A0314)<133>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17Palička Zdeněk (B0066)<177>CALIDO-T (KJ0JCB, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Horký Václav (C0688)<179>GARISTO (KJ0JVC, V)JK Tandem (MC0163)
19Arient Ladislav (C0857)<134>CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
20Redl Martina (Z99IW)<175>CARAMELLO (KZ04NG, X)Rakousko (MZ0070)