Přihlásit se

Skoky
Ptýrov - KMK 2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190605B1
05.06.2019 - 05.06.2019
B / Farma Ptýrov
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4 leté klisny
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mikešová Pavla (B2774)FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
2 Nováková Denisa (J0OY5)HAPPY 444 (KJ0WKX, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
3 Vegrichtová Denisa (B3071)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4 Ferenc Perníčková Jana (B1883)ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
5 Aschenbrier Viktor (F0980)QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
6 Záveská Miriam (F1579)ABU DHABÍ (KJ0WUK, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
7 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8 Procházková Tereza (A1882)ABIGAIL 3 (KJ0WJ5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
9 Palička Zdeněk (B0066)SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
10 Dvořáková Radka (C0345)PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
11 Stejskalová Soňa (C1391)MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
12 Matyšová Eva (C1519)LUNA-D (KJ0WW4, K)JK Chadeva (MC0139)
13 Koželuh Petr (E0159)QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
14 Kmochová Helena (E1042)FANNY 7 (KJ0WGU, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
15 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
16 Žilinský Slavomír (H0768)PIPPY (KJ0WOD, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
17 Plundrová Zuzana (F1591)AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
18 Zářecká Ludmila (F2579)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
19 Bosáková Jiřina (H1203)JLB FINJA (KJ0XEX, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hochmanová Darina (B1535)CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
2 Veselá Kamila (D1187)RANDE VU (KJ0WI5, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
3 Štětina Jan (C0547)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4 Horký Václav (C0688)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JK Tandem (MC0163)
5 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
6 Záveská Miriam (F1579)MAY DAY (KJ0WPO, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
7 Záveská Miriam (F1579)RACHOT (KJ0WPP, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
8 Klus Marek (H1948)CASH LARRY (KJ0XAP, V)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
9 Klus Marek (H1948)TAMARACK (KJ0XDH, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10 Veselovská Kateřina (D0118)CARNELIAN (KJ0WTP, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11 Jindra Jaroslav (H0373)KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
12 Dvořáková Radka (C0345)LANDOM (KJ0WVW, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
13 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Dohnal Petr (G0176)CARTIMO-R (KJ0WXR, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
15 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
16 Bosák Libor (H1205)JLB NICARDO (KJ0XEY, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
17 Navrátil Tomáš (A0130)PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
18 Zušťák Jakub (C0961)BANNANY (KJ0X6C, H)JK Konopiště z.s. (MC0255)
19 Tměj Jiří (F2911)CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20 Tměj Jiří (F2911)ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozák Luboš (C0224)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
2 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3 Štětina Jan (C0547)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
5 Horký Václav (C0688)LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
6 Metelková Andrea (B0092)KARA 263 (KJ0VNE, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
7 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8 Mayer Jiří (A0043)STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
10 Hanušová Kateřina (A0314)GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
11 Palička Zdeněk (B0066)FLY-COM WH (KJ0W90, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
12 Palička Zdeněk (B0066)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
13 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
14 Starečková Kamila (B1294)PEARL STAR (KJ0V9Y, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
15 Žilinský Slavomír (H0768)ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
16 Kotalík Matěj (C0863)JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17 Civišová Hana (C0686)JOLIE COEUR (KJ0XHA, K)JK Falea (MC0185)
18 Bosák Libor (H1205)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
19 Císařová Adéla (B2270)VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
20 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
21 Tměj Jiří (F2911)GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
22 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
23 Charvátová Petra (B1562)CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
2 Veselá Kamila (D1187)WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
3 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4 Vančura Petr (B0680)GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6 Sušánková Jana (D1240)CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
7 Klus Marek (H1948)STATIS CONTI (KJ0VLT, H)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
8 Procházková Tereza (A1882)GARRIGUE (KJ0VK9, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
9 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
10 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
11 Palička Zdeněk (B0066)ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
12 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Kotalík Matěj (C0863)GUY WITH HEART (KJ0W71, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14 Arient Ladislav (C0857)GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
15 Arient Ladislav (C0857)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
16 Štěrba Jakub (B1107)CAPIBARA (KJ0V5D, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
17 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
18 Hudíková Kateřina (D1842)VINNIE 2 (KJ0XB3, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
19 Hrnčíř Zdeněk (C0439)VILLIAM (KJ0XB2, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
20 Hrnčíř Zdeněk (C0439)GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
21 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
22 Zušťák Jakub (C0961)ARMANI 7 (KJ0VLX, H)JK Konopiště z.s. (MC0255)
23 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně L** - KMK pro 6-leté klisny
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

17
Skoky
06_ Skoková sotěž stupně L** - pro 6-leté hřebce a valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A

9
Skoky
KMK
CSN-KMK
Ptýrov - KMK 2019
Výsledky
5. 6. – 5. 6.
B / Farma Ptýrov
JK Farma Ptýrov

Pro větší detail klikněte!