Přihlásit se

Skoky
Královická jezdecká liga
Oficiální závody (CSN) / 190616B1
16.06.2019 - 16.06.2019
B / Královice u Slaného
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0438 - Jezdecký spolek - Královický dvůr
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0410
Jana Nosková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0146
Magdalena Formandlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0586
Jaroslav Chvapil
CZE
Skoky
Stavitel
chief
F0392
Oldřich Sojka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. Skoková soutěž ZP - pony handicap, na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.06.2019 8:00

12
Skoky
02_ 2. Skoková soutěž ZLP - pony handicap, na limitovaný čas
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.06.2019

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.06.2019 18:55:42
#JezdecKůňSubjekt
1Rothová Eva (J0XKP)<12>DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Hakrová Adriana (J0OQL)<13>JM'S LEX (KJ01P7, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3Kašparová Tereza (J0RQI)<22>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Lahodná ml. Jana (J0KRD)<11>MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Hučková Tereza (J0VUS)<20>NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
6Kemrová Veronika (K0345)<3>ŠAMAN 11 (KJ0TI5, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Kykalová Emma (J0XKB)<17>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Potluková Kateřina (J0N1S)<18>ABREG (KJ0W3Y, H)Ondřej Potluka (MB0476)
9Prušáková Barbora (J0I0J)<6>ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10Bauerová Jana (J0LB6)<8>ALPINHORSE MAYBE LUCKY (KJ0S69, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
11Rothová Eva (J0XKP)<24>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Lahodná ml. Jana (J0KRD)<23>MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Zimová Nela (J0XDD)<4>HVĚZDIČKA 2 (KJ0SAQ, K)JK Marko, z.s. (MB0285)
14Štolcová Adriana (J0RNT)<1>DARLUN (KJ0H5Q, K)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
15Kemrová Viktorie (K0344)<2>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
16Štráchalová Viktorie (E2039)<14>RAIMOND (KJ0MRG, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
17Forgačová Nela (J0XHC)<9>ROZÁRA 1 (KJ0F8O, K)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
18Holubová Hana (J0XHD)<10>BELLA 5 (KJ0TKI, K)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
19Vaňkátová Nicol (B3732)<19>KOMTESA 10 (KJ0JND, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
20Hučková Tereza (J0VUS)<21>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21Arnoldová Veronika (J0S7A)<25>JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
22Zimová Nela (J0XDD)<5>RIIJKAARD (KJ0DQI, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
Skoky
03_ 3. Skoková soutěž LP - pony handicap, 1 návazné rozeskakování
Pony LP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.06.2019

16
Skoky
04_ 4. Skoková soutěž SP - pony handicap, 1 návazné rozeskakování
Pony SP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.06.2019

6
Skoky
05_ 5. Skoková soutěž ZM, na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.06.2019 11:30

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.06.2019 18:55:42
#JezdecKůňSubjekt
1Vasilenková Zdeňka (J0N9M)<70>MICHELLE VALENTINE (KJ0U1G, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
2Kalibánová Kristýna (F4342)<75>PHANTOM Provet (KJ0LOF, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
3Mlčochová Karolína (J0VQF)<51>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
4Kopecká Hana (H2066)<40>DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5Bieliková Nikola (E0891)<49>GREATEST (KJ0XHO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6Žáková Julie (A1727)<43>CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
7Karlíková Tereza (E1199)<61>HOLYDAY (KJ0IB6, K)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
8Fiška Vilém (J0SNZ)<44>BOREC 1 (KJ0JVX, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
9Rosická Veronika (A0536)<54>FLECK (KJ0X19, V)JK Iros Praha (MA0031)
10Houdová Karolína (B3416)<38>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
11Duláková Veronika (A2050)<58>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
12Zeman Marek (E0845)<63>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
13Zelenková Sára (J0W1Z)<35>KAVIAR (KJ0UGB, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
14Jurtela Mirko (A1422)<56>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
15Kumičíková Jana (D0060)<60>GELL BERI (KJ0TFB, V)TJ statek Stráž n.O. (MK0013)
16Poštová Kristýna (B3090)<76>CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
17Zderadička Jiří (B3422)<45>R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
18Humlová Monika (E1935)<36>LYRA 17 (KJ0D68, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
19Zajícová Alexandra (F3022)<46>CASSIDY 5 (KJ0RYF, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
20Hančlová Tereza (B1295)<55>CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
21Kocsisová Ada (E1583)<41>MORRIS 1 (KJ0TI9, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
22Štráchalová Viktorie (E2039)<57>COMTE 3 (KJ0VO4, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
23Horáková Marie (B0508)<66>ANNIE ROUGE (KJ0W4Y, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
24Nováková Jana (E1702)<72>COOL PRALINKA ZF (KJ0XGU, K)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
25Prušáková Kateřina (B0811)<79>MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
26Uškovičová Petra (J0WGA)<37>RAINBOW 3 (KJ0FJD, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
27Psíková Monika (E1535)<68>QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
28Hasnedlová Michaela (E1662)<73>MINO (KJ0L98, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
29Černá Jindřiška (J0V4E)<82>BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
30Poštová Martina (B2821)<77>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
31Suchelová Kristýna (B2354)<62>GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
32Ujčíková Karen (J0QHC)<83>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33Malá Regina (E0196)<42>BALANTINKA (KJ0TN1, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
34Klusáková Dana (D0064)<65>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
35Chalupová Tereza (E1942)<52>AHORN (KJ0D0A, V)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
36Čtrnáctá Lucie (F1744)<81>LIBERTY 699 (KJ0WCU, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
37Kordulíková Sára (E2106)<80>COROLA (KJ0JAZ, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
38Mikolášová Kateřina (A1661)<78>VALENCIE 5 (KJ0CDJ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
39Antropiusová Anita (J0VWO)<47>VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
40Veselá Pavlína (J0KGL)<34>ANGERDDOL CERI SOLLER (CZE) (KJ0V0D, K)Lucie Seifertová (ME0277)
41Paták Ondřej (E1142)<67>SWEET SUGAR (KJ0WOX, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
42Vasilenková Zdeňka (J0N9M)<71>PRINCE OF LEONE (KJ0U1H, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
43Kalibánová Kristýna (F4342)<74>MAESNEWYDD GRAND SLAM(GBR) (KJ0VKE, H)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
44Mlčochová Karolína (J0VQF)<50>LEO LUSTIG Feedmark (KJ04SY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
45Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
46Bieliková Nikola (E0891)<48>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
47Škardová Barbora (J0WBN)<64>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
Skoky
06_ 6. Skoková soutěž Z, 1 návazné rozeskakování
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
16.06.2019 13:15

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.06.2019 18:55:42
#JezdecKůňSubjekt
1Hančlová Tereza (B1295)<55>CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
2Kopecká Hana (H2066)<39>PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
3Hrnková Alžběta (J0NW2)<88>GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4Mlčochová Karolína (J0VQF)<50>LEO LUSTIG Feedmark (KJ04SY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
5Houdová Karolína (B3416)<38>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
6Vasilenková Zdeňka (J0N9M)<71>PRINCE OF LEONE (KJ0U1H, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
7Paták Ondřej (E1142)<67>SWEET SUGAR (KJ0WOX, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
8Klusáková Dana (D0064)<65>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9Poštová Martina (B2821)<77>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
10Zeman Marek (E0845)<63>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
11Duláková Veronika (A2050)<58>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
12Vlková Jiřina Kristina (F2426)<69>CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
13Malá Regina (E0196)<42>BALANTINKA (KJ0TN1, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
14Škardová Barbora (J0WBN)<64>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Poštová Kristýna (B3090)<76>CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
16Zajícová Alexandra (F3022)<46>CASSIDY 5 (KJ0RYF, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
17Kordulíková Sára (E2106)<80>COROLA (KJ0JAZ, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
18Hasnedlová Michaela (E1662)<73>MINO (KJ0L98, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
19Kašparová Tereza (J0RQI)<93>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20Mocková Tereza (E2096)<100>ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
21Kocsisová Ada (E1583)<41>MORRIS 1 (KJ0TI9, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
22Hochmanová Darina (B1535)<91>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
23Prušáková Kateřina (B0811)<79>MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24Chalupová Tereza (E1942)<52>AHORN (KJ0D0A, V)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
25Soukupová Petra (E2008)<94>DUBLIN Z (KJ010V, V)JK Zelený ranč (ME0204)
26Jurtela Mirko (A1422)<56>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
27Francová Ludmila (H2417)<84>CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
28Zderadička Jiří (B3422)<45>R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
29Roulichová Michaela (A1928)<89>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
30Zelenková Sára (J0W1Z)<35>KAVIAR (KJ0UGB, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
31Žáková Julie (A1727)<43>CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
32Bieliková Nikola (E0891)<48>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
33Antropiusová Anita (J0VWO)<47>VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
34Janoušková Tereza (E1300)<99>KARÁT 5 (KJ0UBT, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
35Psíková Monika (E1535)<68>QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
36Valentová Helena (E1888)<96>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
37Mikolášová Kateřina (A1661)<78>VALENCIE 5 (KJ0CDJ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
38Zahrádka Jiří (A0166)<95>PAYA (KJ0K40, K)PJK Gabrielka (MA0008)
39Hanousková Natálie (J0SN1)<102>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
40Kubrychtová Sandra (K0089)<85>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
41Zemanová Anna (E2036)<92>PRETTY BOY ECB (KJ0IB5, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
42Fiška Vilém (J0SNZ)<44>BOREC 1 (KJ0JVX, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
43Veselá Pavlína (J0KGL)<34>ANGERDDOL CERI SOLLER (CZE) (KJ0V0D, K)Lucie Seifertová (ME0277)
44Geyst Arina (E1902)<101>CONSTANZE 1 (KJ0I8X, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
45Ujčíková Karen (J0QHC)<83>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
46Horáková Marie (B0508)<66>ANNIE ROUGE (KJ0W4Y, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
47Suchelová Kristýna (B2354)<62>GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
48Kozáková Vladimíra (A0116)<97>SABIK (KJ0UKV, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
49Černá Jindřiška (J0V4E)<82>BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
50Vančura Petr (B0680)<90>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
51Karlíková Tereza (E1199)<61>HOLYDAY (KJ0IB6, K)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
52Čtrnáctá Lucie (F1744)<81>LIBERTY 699 (KJ0WCU, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
53Kopecká Hana (H2066)<40>DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
54Hrnková Alžběta (J0NW2)<87>INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
55Kalibánová Kristýna (F4342)<74>MAESNEWYDD GRAND SLAM(GBR) (KJ0VKE, H)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
56Mlčochová Karolína (J0VQF)<51>CAPTURE (KJ0IIY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
07_ 7. Skoková soutěž ZL, bez rozeskakování na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.06.2019 15:15

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.06.2019 18:55:42
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<90>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Hochmanová Darina (B1535)<91>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3Hrnková Alžběta (J0NW2)<87>INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4Tvrdíková Petra (E0230)<117>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
5Janoušková Tereza (E1300)<99>KARÁT 5 (KJ0UBT, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
6Heřmanová Lenka (B3072)<115>STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7Stöhrová Alice (J0WBW)<118>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
8Zemanová Anna (E2036)<92>PRETTY BOY ECB (KJ0IB5, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
9Vlková Jiřina Kristina (F2426)<122>CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
10Bieliková Pavlína (E1150)<130>MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
11Soukupová Petra (E2008)<128>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
12Geyst Arina (E1902)<101>CONSTANZE 1 (KJ0I8X, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
13Peterková Tereza (B3520)<132>BERENIKA 3 (KJ0KIO, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14Francová Ludmila (H2417)<84>CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
15Hadová Simona (B1835)<129>COOL CARLO (KJ0ULI, V)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
16Bieliková Nikola (E0891)<105>BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
17Jurtela Mirko (A1422)<107>HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
18Čtrnáctá Lucie (F1744)<134>BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
19Kozáková Vladimíra (A0116)<97>SABIK (KJ0UKV, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20Mocková Tereza (E2096)<100>ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
21Krištofová Vilma (E1476)<98>LUCAS 9 (KJ0VQS, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
22Vančura Petr (B0680)<109>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23Čurdová Kateřina (J0RHL)<124>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
24Karlíková Tereza (E1199)<110>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
25Šebková Kateřina (E1581)<103>ČINEL (KJ0DC7, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
26Hellmichová Kateřina (E1954)<133>ASTA 1 (KJ0U5T, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
27Kubrychtová Sandra (K0089)<85>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
28Ujčíková Karen (J0QHC)<125>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
29Kašparová Tereza (J0RQI)<93>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
30Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<123>LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
31Hanousková Natálie (J0SN1)<102>LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32Ludvík Filip (F1133)<127>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
33Hochman Jiří (B0463)<111>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
34Bártová Zuzana (E0948)<120>CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
35Žáková Julie (A1727)<104>QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
36Michálková Tereza (K0299)<126>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
37Zahrádka Jiří (A0166)<95>PAYA (KJ0K40, K)PJK Gabrielka (MA0008)
38Valentová Helena (E1888)<96>FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
39Hochmanová Darina (B1535)<112>QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
40Škardová Barbora (J0WBN)<114>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
41Hrnková Alžběta (J0NW2)<88>GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
42Tvrdíková Petra (E0230)<116>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
43Janoušková Tereza (E1300)<135>CARTOON (KJ0U0A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
44Heřmanová Lenka (B3072)<131>DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
45Vančura Petr (B0680)<108>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
46Stöhrová Alice (J0WBW)<119>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
08_ 8. Skoková soutěž L*, soutěž s finále
Běžná L* (115) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
16.06.2019 17:00

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.06.2019 18:55:42
#JezdecKůňSubjekt
1Stöhrová Alice (J0WBW)<119>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Tvrdíková Petra (E0230)<116>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
3Heřmanová Lenka (B3072)<115>STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
4Bieliková Nikola (E0891)<105>BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
5Vančura Petr (B0680)<108>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Hellmichová Kateřina (E1954)<133>ASTA 1 (KJ0U5T, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
7Hadová Simona (B1835)<140>MANILLA ROUGE (KJ0L0P, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
8Čtrnáctá Lucie (F1744)<134>BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
9Bártová Zuzana (E0948)<120>CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
10Čurdová Kateřina (J0RHL)<124>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Trčová Veronika (B3287)<137>NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
12Karlíková Tereza (E1199)<110>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
13Michálková Tereza (K0299)<126>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Škardová Barbora (J0WBN)<114>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Soukupová Petra (E2008)<128>LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
16Žáková Julie (A1727)<104>QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
17Ujčíková Karen (J0QHC)<125>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Jurtela Mirko (A1422)<107>HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
19Hochmanová Darina (B1535)<112>QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
20Vrabcová Dastychová Hana (E1424)<123>LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
21Hasnedlová Michaela (E1662)<138>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
22Ludvík Filip (F1133)<127>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
23Peterková Tereza (B3520)<132>BERENIKA 3 (KJ0KIO, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Hasnedlová Eliška (E1909)<139>RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
25Hochman Jiří (B0463)<111>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
26Bieliková Pavlína (E1150)<130>MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
27Krištofová Vilma (E1476)<98>LUCAS 9 (KJ0VQS, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
28Stöhrová Alice (J0WBW)<118>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29Tvrdíková Petra (E0230)<117>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
30Heřmanová Lenka (B3072)<131>DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
31Bieliková Nikola (E0891)<141>DAŘBUJÁN (KJ0M0R, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
32Vančura Petr (B0680)<109>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)