Přihlásit se

Skoky
KMK - Hradištko
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190718A1
18.07.2019 - 18.07.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0094
Irena Hůlková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0470
Michael Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0188
Cyril Neumann
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0226
Roman Drahota
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZL – KMK pro 4-leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019 10:00

16
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně ZL – KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019

14
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5-leté klisny
KMK L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.07.2019 14:10:35
#JezdecKůňSubjekt
1Císařová Adéla (B2270)<48>VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
2Horký Václav (C0688)<32>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
3Finsterle Sára (F3983)<43>CASSANDRA (KJ0X3C, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
4Jindra Jaroslav (H0373)<45>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
5Hanušová Kateřina (A0314)<46>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
6Dvořáková Radka (C0345)<39>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
7Starečková Kamila (B1294)<41>PEARL STAR (KJ0V9Y, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
8Metelková Andrea (B0092)<37>KARA 263 (KJ0VNE, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
9Žilinský Slavomír (H0768)<36>ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
10Štětina Jan (C0547)<53>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
11Hruška Zdeněk (F0304)<51>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12Hochmanová Darina (B1535)<33>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Květoňová Barbora (C1590)<35>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
14Charvátová Petra (B1562)<34>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
15Bosák Libor (H1205)<40>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
16Císařová Adéla (B2270)<49>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
17Horký Václav (C0688)<42>LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
18Finsterle Sára (F3983)<44>CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
19Tměj Jiří (F2911)<52>GLADYS DK (KJ0WFU, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5-leté hřebce a valachy
KMK L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.07.2019 07:12:12
#JezdecKůňSubjekt
1Vančura Petr (B0680)<59>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Arient Ladislav (C0857)<67>GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
3Hrnčíř Zdeněk (C0439)<62>VILLIAM (KJ0XB2, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
4Špačková Veronika (F4085)<58>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
5Hruška Zdeněk (F0304)<70>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
6Štětina Jan (C0547)<71>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
7Nágr Ondřej (D0257)<64>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8Benediktová Kateřina (L0330)<57>LAIDAL (KJ0VBF, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
9Hochman Jiří (B0463)<102>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
10Navrátil Tomáš (A0130)<56>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11Štěrba Jakub (B1107)<55>CAPIBARA (KJ0V5D, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12Bardon Jan (B2022)<65>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13Tměj Jiří (F2911)<69>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14Žlábek Filip (C0616)<66>VINNETOU (KJ0VPC, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
15Vančura Petr (B0680)<60>GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16Vacek David (V0664)<68>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
17Hrnčíř Zdeněk (C0439)<63>GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně S*- KMK pro 6-leté klisny
KMK S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.07.2019 07:12:12
#JezdecKůňSubjekt
1Mestenhauserová Kateřina (B1832)<85>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Hruška Zdeněk (F0304)<88>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Žlábek Filip (C0616)<80>FURINA U (KJ0VK8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
4Metelková Andrea (B0092)<74>VALENTINA 4 (KJ0UQ4, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
5Veselovská Kateřina (D0118)<81>DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
6Sípos René (H0692)<76>FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
7Hanušová Kateřina (A0314)<83>JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
8Charvátová Petra (B1562)<73>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
9Vacek David (V0664)<89>JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
10Špačková Veronika (F1384)<75>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
11Helebrantová Anna (A1963)<86>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
12Buben Jan (F0369)<77>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
13Vegrichtová Denisa (B3071)<72>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14Mücková Tereza (B2721)<82>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
15Hrnčíř Zdeněk (C0439)<78>CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
16Mestenhauserová Kateřina (B1832)<84>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Hruška Zdeněk (F0304)<87>BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Žlábek Filip (C0616)<79>FINALE U (KJ0VK6, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
Skoky
06_ Skoková soutěž stupně S*- KMK pro 6-leté hřebce a valachy
KMK S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
18.07.2019

12