Přihlásit se

Skoky
GRAND FINÁLE + Finále Čechy PARAGAN JUMP TOUR 2020
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200918A1
25.09.2020 - 27.09.2020
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0411
Klára Damborská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0146
Magdalena Formandlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0558
Barbora Králová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.09.2020 8:00

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Šoupal Martin (F0200)<0Z2T>EDWINSTAR Z (KJ0Z2T, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2Lukačková Hana (H0648)<0X5T>RUDY (KJ0X5T, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
3Hollerová Kateřina (B3302)<0XR1>ROSA 7 (KJ0XR1, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
4Poživilová Petra (B3647)<0Z3T>AL CAPONE (KJ0Z3T, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
5Hlaušek Rostislav (H0280)<0YZ8>GRISH (KJ0YZ8, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
6Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
7Lassakova Markéta (H3132)<0KAU>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
8Bohatová Tereza (J0TRJ)<0Z1U>FRA CO KI(CZE) (KJ0Z1U, V)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
9Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
10Cepková Renata (J0WCT)<0EI9>LEXUS (KJ0EI9, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
11Bahbouhová Kamila (J0PQP)<0L2B>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
12Matoušková Lea (J0ZAX)<0XBW>PRZEDSWIT IX MT-1/JANETE (KJ0XBW, K)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
13Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14Froňková Veronika (A2028)<0I2Q>CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
15Sosnovcová Barbora (B1873)<0EJN>VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
16Sokol Martin (A0115)<0VDV>DANIELA 6 (KJ0VDV, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
17Hančová Andrea (J0PMC)<0THB>SOUTHERN DANCER (KJ0THB, H)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
18Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19Mikloszyová Simona (E1708)<0P1G>MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
20Perlíková Eliška (J0TEH)<09CN>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
21Novotná Andrea (A1728)<0YRD>RANNÍ MLHA (KJ0YRD, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
22Veisová Anna (J0YRZ)<0YXV>WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Tichá Petra (A1211)<0X5N>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
24Syrová Iveta (B3575)<0L2N>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
25Vojtková Alžběta (A1146)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
26Strnadová Irena (B3259)<0P0A>PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
27Venhudová Silvie (H4380)<0Z1P>ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
28Rejnková Kristina Claudia (G3554)<0WO5>GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
29Švástová Lýdie (B3305)<0GX2>DAMIAN (KJ0GX2, V)Eventing Team (MA0227)
30Šoupal Martin (F0200)<0YJF>MR.LORENZ 1 (KJ0YJF, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
32Olbrichová Kristýna (B2442)<0WFI>CLUMSY (KJ0WFI, V)JK Sobotka z.s. (MF0072)
33Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
02_ 2. Skoková soutěž st. Z - cena Nutri Horse
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.09.2020

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Froňková Veronika (A2028)<0I2Q>CORIDA 4 (KJ0I2Q, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
2Lassakova Markéta (H3132)<0KAU>CELINE 1 (KJ0KAU, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
3Šoupal Martin (F0200)<0Z2T>EDWINSTAR Z (KJ0Z2T, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
4Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GE0>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
5Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Vojtková Alžběta (A1146)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7Bohatová Tereza (J0TRJ)<0Z1U>FRA CO KI(CZE) (KJ0Z1U, V)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
8Syrová Iveta (B3575)<0L2N>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
9Venhudová Silvie (H4380)<0Z1P>ALPENROSE (KJ0Z1P, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
10Perlíková Eliška (J0TEH)<09CN>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
11Poživilová Petra (B3647)<0Z3T>AL CAPONE (KJ0Z3T, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
12Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13Bahbouhová Kamila (J0PQP)<0L2B>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
14Muchová Karolína (J10QF)<0WV8>NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
15Mikloszyová Simona (E1708)<0P1G>MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
16Tichá Petra (A1211)<0X5N>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
17Veisová Anna (J0YRZ)<0YXV>WILDE BERRY (KJ0YXV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
18Novotná Andrea (A1728)<0YRD>RANNÍ MLHA (KJ0YRD, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
19Hlaušek Rostislav (H0280)<0YZ8>GRISH (KJ0YZ8, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
20Rejnková Kristina Claudia (G3554)<0WO5>GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
21Kysílková Tereza (J0RJV)<0JUZ>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
22Šoupal Martin (F0200)<0YJF>MR.LORENZ 1 (KJ0YJF, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
23Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
24Engelová Simona (J0Y8D)<0CE3>SILBI (KJ0CE3, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Bílková Daniela (D0087)<0UU9>MERYL 2 (KJ0UU9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
26Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
27Kunstová Zdeňka (A0164)<0GQC>NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
28Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
29Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30Froňková Veronika (A2028)<0TO3>CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
31Lassakova Markéta (H3132)<0BXR>ATLANTIS (KJ0BXR, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
33Šimková Natálie (F4210)<0YEA>WANESS 1 (KJ0YEA, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
34Hayerová Vanda (J0WRJ)<0JWV>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
35Vojtková Barbora (A1145)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Šoupal Martin (F0200)<0V0Q>ARINO S (KJ0V0Q, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
37Thomas Ilona (B1979)<0FVU>GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
38Benešová Kateřina (J0UPF)<0KVH>EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
39Návojová Kateřina (L0106)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
03_ 3. Skoková soutěž st. ZL - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.09.2020

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Hrubešová Dominika (A1527)<0TFJ>AROX-RUF (KJ0TFJ, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
2Hayerová Vanda (J0WRJ)<0JWV>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
3Návojová Kateřina (L0106)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
4Thomas Ilona (B1979)<0FVU>GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
5Vojtková Barbora (A1145)<0XF4>KANAI (KJ0XF4, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Šimková Natálie (F4210)<0YEA>WANESS 1 (KJ0YEA, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
7Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8Faustová Kateřina (B3134)<0W0K>LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
10Kysílková Tereza (J0RJV)<0JUZ>KAIPPER (KJ0JUZ, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
11Froňková Veronika (A2028)<0TO3>CHANELLE (KJ0TO3, K)Farma Přestavlky s.r.o. (MB0521)
12Bílková Daniela (D0087)<0UU9>MERYL 2 (KJ0UU9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
13Engelová Simona (J0Y8D)<0CE3>SILBI (KJ0CE3, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Novotná Andrea (A1728)<0W4U>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
15Hrubešová Dominika (A1527)<0K5R>DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
16Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
17Knická Sarah (J0S82)<0A66>CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
18Martínková Aneta (J0RJU)<0HT2>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
19Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
20Perlíková Martina (A0477)<0MZM>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
21Benešová Kateřina (J0UPF)<0KVH>EXTREME LUCKY (KJ0KVH, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
22Kunstová Zdeňka (A0164)<0GQC>NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
23Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24Rejnková Kristina Claudia (G3554)<0S1E>ČILIKA (KJ0S1E, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
25Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
26Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
27Plundrová Zuzana (F1591)<0WNH>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
28Hayerová Vanda (J0WRJ)<0GE0>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
29Návojová Kateřina (L0106)<0A3W>TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
30Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
31Hrubešová Dominika (A1527)<0XGL>DAISY 63 (KJ0XGL, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
32Šoupal Martin (F0200)<0V0Q>ARINO S (KJ0V0Q, H)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
33Holub Pavel (J0V1D)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ 4. Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.09.2020

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Hrubešová Dominika (A1527)<0LUT>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
2Martínková Aneta (J0RJU)<0JM1>BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
3Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
4Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
5Návojová Kateřina (L0106)<0A3W>TEREZKA 1 (KJ0A3W, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
7Vojtková Alžběta (A1146)<0MO9>PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Rejnková Kristina Claudia (G3554)<0S1E>ČILIKA (KJ0S1E, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
9Faustová Kateřina (B3134)<0W0K>LOLA CAROLINES (KJ0W0K, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
10Plundrová Zuzana (F1591)<0WNH>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
11Šoupal Martin (F0200)<0ULZ>FRANCIS 8 (KJ0ULZ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Zúdorová Marika (B3444)<0LZK>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
13Holub Pavel (J0V1D)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)Stáj Karsit (MF0242)
14Hrubešová Dominika (A1527)<0N0A>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
15Knická Sarah (J0S82)<0A66>CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
16Perlíková Martina (A0477)<0MZM>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
17Kopecká Hana (H2066)<0KW9>DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18Beková Christina (B2840)<0H6J>ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
19Pospíšilová Šárka (C0051)<0SRU>JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
20Vojtková Alžběta (A1146)<0WGO>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Hrubešová Dominika (A1527)<0LMY>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
Skoky
08_ 8. Skoková soutěž PONY ZP - cena Pegas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
26.09.2020 8:00

14
Skoky
09_ 9. Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
26.09.2020

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0TI3>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Dvořáková Linda (J0ZNL)<0XVG>MARAH SIMON (KJ0XVG, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
3Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0X2V>LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
4Krbcová Stela (J0VB8)<0KYY>SMOKE (KJ0KYY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Uškovičová Klára (J0ZOK)<0YGO>KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
6Šebková Barbora (J0ZOD)<0YGN>KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
7Grešíková Zuzana (J0SU0)<0C2Q>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
8Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0VM0>MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Stříšková Nicole Jessica (J0W32)<0XSG>KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
10Šimková Viktorie (J10B0)<0UWE>VANESA 13 (KJ0UWE, K)Stáj Gallop Bohemia (ME0233)
11Lindauerová Veronika (J0P7K)<0YC2>WILDHORSE MISTY (KJ0YC2, K)JK Poříčí (MB0066)
12Králíková Melanie (J0XJY)<0998>ADAM 2 (KJ0998, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
13Dymáčková Eva (J0YZG)<0K2K>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Krbcová Stela (J0VB8)<0MVE>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Korábová Barbora (J0UZV)<0YQO>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
16Perlíková Eliška (J0TEH)<0XIA>COOLAGH APRIL (KJ0XIA, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
17Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0I9A>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
10_ 10. Skoková soutěž PONY LP** - cena TOPVET
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020

13
Skoky
11_ 11. Skoková soutěž st. ZM + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
26.09.2020

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Hlaušek Rostislav (H0280)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
3Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
4Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8Rajchmanová Anna (J0WA5)<0KLY>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10Hlávka Jakub (F3043)<0YZR>LONG RIVER (KJ0YZR, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
11Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
13Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
14Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
15Pakostová Šárka (J0MF7)<0SSQ>SACRAMOSO SAMBRA VI - 27 (KJ0SSQ, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
16Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
17Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
18Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20Hlaušek Rostislav (H0280)<0YZ8>GRISH (KJ0YZ8, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
Skoky
12_ 12. Skoková soutěž st. Z + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
26.09.2020

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
2Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
4Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
8Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Pešková Natálie (J0YWQ)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
12Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
14Molíková Kateřina (J10QE)<0G05>GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
15Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
16Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
17Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
18Chasáková Nikol (H4277)<0MI1>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
20Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Pakostová Šárka (J0MF7)<0SSQ>SACRAMOSO SAMBRA VI - 27 (KJ0SSQ, V)TJ JO Nisa Jablonec nad Nisou, spolek (ME0019)
22Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
23Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
24Hlávka Jakub (F3043)<0YZR>LONG RIVER (KJ0YZR, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
25Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
26Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27Bozděchová Simona (E1592)<0VD9>FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
28Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
Skoky
13_ 13. Skoková soutěž st. ZL + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
2Bozděchová Simona (E1592)<0VD9>FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3Muchová Karolína (J10QF)<0WV8>NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
4Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
5Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
6Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
7Molíková Kateřina (J10QE)<0G05>GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Pešková Natálie (J0YWQ)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
11Mejzrová Michaela (B2305)<0IG7>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
14Špurková Jaroslava (A1868)<0MOW>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
15Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
16Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
17Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
18Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
19Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
20Šmejkalová Zuzana (B3605)<0JQY>AUGUSTINUS (KJ0JQY, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
21Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
Skoky
14_ 14. Skoková soutěž st. L*/L** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020

11
Skoky
15_ 15. Skoková soutěž st. S*/S** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Čechy - cena PARAGAN
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
26.09.2020

6
Skoky
16_ 16. Finále PONY Small tour
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2020 8:00

9
Skoky
17_ 17. Finále PONY Big Tour
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.09.2020

11
Skoky
18_ 18. GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. ZM - cena ADW
Běžná ZM (90) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5Sloupská Veronika (F3840)<0D3J>GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
6Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
7Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
8Rajchmanová Anna (J0WA5)<0KLY>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
11Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Horáková Eva (L0177)<0S0J>GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
14Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
15Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
17Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
19Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
19_ 19. GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. Z - cena Nutri Horse
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
6Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
7Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
8Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
9Molíková Kateřina (J10QE)<0G05>GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
12Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
14Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
16Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
19Horáková Eva (L0177)<0S0J>GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
20Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
21Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
22Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
20_ 20. GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020

15
Skoky
21_ 21. GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. L - cena Stivali Romitelli
Běžná L* (115) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 18.10.2020 20:28:32
#JezdecKůňSubjekt
1Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
4Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
6Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
8Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
9Hanáčková Alexandra (L0108)<0V2H>HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
10Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
11Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
12Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Špurková Jaroslava (A1868)<0MOW>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
14Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
15Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
16Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
Skoky
22_ 22. GRAND FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR st. S - cena Höveler
Běžná S* (125) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.09.2020

11