Log in

Všestrannost
44.ročník Zlaté podkovy Loštice
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 210619H2
19.06.2021 - 20.06.2021
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
Approved results
Všestrannost
01_ Zlatá podkova
Běžná S (CCx2*S) FEI 2021 2* Test B

8
Všestrannost
02_ Stříbrná podkova
Běžná L (CCx1*)

22
# Rider Horse Subject
1 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
2 Nováková Dominika (V0560)IZIFAR (KJ0LLA, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
3 Theimerová Viktorie (H3297)LÉTHÉ (KJ0SE3, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
4 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
5 Vyštajnová Alžběta (B2897)DAR DE WILL (KJ0U5J, V)
6 Vyštajnová Alžběta (B2897)HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)
7 Diringer Karel (G0456)BRAVE (KJ0KKO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
8 Orctová Eliška (F2827)KIREA (KJ0WEF, K)JC Rusek (MF0258)
9 Lacina Petr (H1850)SANTINI 3 (KJ0Y5C, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
10 Osobová Barbora (H2694)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
11 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
12 Běhalová Iveta (H2411)AMÉLIE Z LOUČKY (KJ0W7R, K)Jezdecký klub BEKA Loučka, z.s. (MH0243)
13 Bednaříková Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
14 Kornalík Jiří (B1214)FRIDRICH (KJ0MDY, V)Jezdecký klub Kornalík z. s. (MB0007)
15 Šroubková Marta (D1525)MAHARAL (KJ0GSM, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
16 Štvánová Šárka (C1159)VISTY (KJ0X6L, V)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
17 Regnard Viktor (J0OAV)ELTIO (KJ0FTI, V)
18 Trunda Miroslav (F1891)GOOD GEMINI Z (KJ0WAN, V)Eventing Team (MA0227)
19 Benediktová Tereza (L0310)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
20 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
21 Benediktová Kateřina (L0330)DERYLYN (KJ0USH, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
22 Zelenková Sofie (V0809)GEORGE Z (KJ0S6Q, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
Všestrannost
03_ Bronzová podkova
Běžná ZL

10
Všestrannost
04_ Soutěž nadějí
Běžná Z

17
Všestrannost
05_ Pony LP
Pony LP

11
Všestrannost
06_ Pony ZLP
Pony ZLP

13
Všestrannost
07_ ZL- otevřená soutěž
Běžná ZL

22
# Rider Horse Subject
1 Michalcová Adéla (H2574)ARGENTINA 3 (KJ0IXK, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
2 Kupčáková Maja (K0147)BEST BOY JANE VALLEY (KJ0T85, V)Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
3 Hovjacká Markéta (H1633)DE COSTLY (KJ0YQE, V)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
4 Jindrová Kateřina (F3905)LITTLE SHAITAN (KJ0KGU, H)Jezdecký klub Podhorní Újezd z.s. (MF0079)
5 Vávrová Kristýna (B2627)GILBERT 1 (KJ0XGJ, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
6 Čépeová Klára (H4256)LIBERTINA 1 (KJ0KXF, K)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
7 Bednaříková Simona (E1592)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8 Falta Roman (F0368)AGRICOLA (KJ0WCX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Sluková Tereza (B3216)ORIANA EHM (KJ0U0K, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
10 Trunda Miroslav (F1891)SIR CONELFLY (KJ0XZ4, V)Eventing Team (MA0227)
11 Muchová Kateřina (L0225)FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
12 Kosta Rudolf (E0225)WILEMINA (KJ0XU4, K)
13 Benediktová Kateřina (L0330)RULETA II (KJ0SNP, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
14 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
15 Benediktová Tereza (L0310)ČUK 1 (KJ0Y38, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Žákovčík Lukáš (H2324)UNA BATUTTA (KJ0IB9, K)Stáj Markovice, o.s. (MV0190)
17 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
18 Valenta Jan (C0516)TEREZA Z DVORCŮ (KJ0SP5, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
19 Jirčáková Vendula (F1972)BENEVOLE (KJ0WAM, V)
20 Nešpor Zdeněk (F0271)LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
21 Švec Matěj (V0743)DULA (KJ0ZU5, K)Sportovní stáj Pavlický dvůr, z.s. (MV0176)
22 Valenta Jan (C0516)BLESK 25 (KJ0H67, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
Všestrannost
08_ Z - otevřená soutěž
Běžná Z

39
# Rider Horse Subject
1 Theimerová Terezie (L0390)SÍGR (KJ0XRW, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
2 Macháňová Věra (H3981)LIBERTY 698 (KJ0SXS, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
3 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
4 Kramáriková Radka (G1524)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JS Němčičky (MG0017)
5 Příhodová Lucie (F2096)EXPERTKA (KJ0WRZ, K)JK PAM z.s. (MF0148)
6 Diringerová Kristýna (H3950)BURLAK (KJ0FR4, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
7 Šeďová Anna (J0XQC)DAN 15 (KJ0LBD, V)JK EquiLuck z.s. (ML0185)
8 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
9 Říhová Barbora (J0XC9)ŠIRÍN (KJ0U4R, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
10 Strachotová Eliška (H4077)GINGER (KJ0XXJ, K)
11 Novotná Anežka (J0VM0)MARIANKA (KJ0XFE, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Slavík Václav (G1644)ROYAL LUCK BE-ST Z (KJ0XXF, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
13 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)
14 Žďárská Nikola (F4126)DRAGONHEART (KJ0TMP, V)Jezdecká stáj Rozruch - Ladislava Žďárského (MF0436)
15 Navrátil David (H4555)TASZNIK (KJ0OZ8, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
16 Zima Pavel (G0426)SPEEDY 2 (KJ0EA5, K)
17 Tomíková Dominika (L0370)DEMI-RH (KJ0VYF, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
18 Vrána Jaroslav (H0242)GALILEO 1 (KJ0EH4, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
19 Koudelková Natálie (L0474)CAYLI (KJ0X14, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
20 Diblíková Věra (F2743)EL PICASSO (KJ0VLV, V)Jezdecká stáj Sofa, o.s. (MF0320)
21 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)
22 Bártová Nikola (J0IRU)JAIKIRI (KJ0SDM, K)Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. (MF0272)
23 Opravilová Eliška (H2614)ALFONSO (KJ0ZWN, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
24 Šmejkalová Diana (B2486)RIVAL DI CO (KJ0V4B, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
25 Němečková Barbora (H0973)RUBÍN 9 (KJ0J6C, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
26 Ježková Jitka (F2970)EVEREST 5 (KJ0V4V, V)Farma Kostelecká Lhota - Kamila Nývltová (MF0472)
27 Tesařová Lenka (J0OU0)LEON 656 (KJ0WBB, V)
28 Holoubková Kateřina (J0SQ4)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Pavlína Holoubková (MH0442)
29 Hlavatá Nikola (J0VEJ)KAI (KJ0JV0, V)JS Slavíkov (MF0017)
30 Hlavatá Lucie (F1124)KAPPY (KJ0WP6, K)JS Slavíkov (MF0017)
31 Maturová Lucie (F4049)DANIEL ZORRO (KJ0VOU, V)JK Milan Beneš Koclířov o.s. (MF0368)
32 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Sportovní stáj Pavlický dvůr, z.s. (MV0176)
33 Přikrylová Kristýna (J0O10)LYSYAN (KJ0UNH, H)EQUILION z.s. (MF0478)
34 Přikrylová Kristýna (J0O10)GOLDENBAY MAGIC MOON (KJ0VY3, V)EQUILION z.s. (MF0478)
35 Přikrylová Kristýna (J0O10)BON BON (KJ0XXX, V)EQUILION z.s. (MF0478)
36 Tesaříková Nela (J0V09)TOPIK 3 (KJ0L4B, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
37 Němec Tomáš (E1318)ROYAL POCKER (KJ0V30, V)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
38 Prokůpková Dominika (E2082)ZIKON (KJ0H3A, V)Chov koní Tasov, z.s. (ME0167)
39 Štěpánková Ema (J0PWU)CLEO 8 (KJ0L0D, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
Všestrannost
09_ ZK - otevřená soutěž
Běžná ZK

16
Všestrannost
Běžná
Pony
CCN-OM
44.ročník Zlaté podkovy Loštice
Výsledky
19. 6. – 20. 6.
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
JK Loštice

Click for bigger detail!