Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Židovice - Seriál PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200711E1
11.07.2020 - 11.07.2020
E / Židovice u Libčevse
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
ME0147 - Stáj Židovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0372
Daniela Ledlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0664
Petra Oršulová
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
E0125
Jaroslava Vávrová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0813
Petra Svobodová
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž pony ZP handicap limitovaný čas - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.07.2020 9:00

9
Skoky
05_ Soutěž ve skoku stupně ZM na limitovaný čas - cena Hóveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.07.2020 11:20

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 21:02:57
#JezdecKůňSubjekt
1Heřmanová Lenka (B3072)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Ulrichová Barbora (E1598)<0JS3>CAMPARI 9 (KJ0JS3, K)Tecton s.r.o. (ME0095)
3Blažková Jana (J0Z4C)<0KJ6>STANLEY 134 (KJ0KJ6, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
4Rosická Veronika (A0536)<0X64>KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
5Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6Němcová Volejníková Jana (E1177)<0G6S>VIOLETTA 1 (KJ0G6S, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
7Prošek Tomáš (E0989)<0YIS>BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
8Otradovská Adéla (J0X85)<0S1S>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9Jonášová Tereza (J0WJC)<0L0O>SHARP MAGIC FORCE (KJ0L0O, V)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
10Sefzigová Valentýna (J0WFE)<0JJZ>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
11Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
12Krejčová Eliška (J0NFW)<0JTU>DOUGLAS 2 (KJ0JTU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13Hančová Andrea (J0PMC)<0THB>SOUTHERN DANCER (KJ0THB, H)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
14Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
16Bičovská Lucie (B2151)<0HSL>LIPAN II (KJ0HSL, V)Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy (MB0278)
17Hančlová Tereza (B1295)<0KSE>CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
18Puldová Doubravka (A2151)<0M1F>JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
19Kubjaková Kristýna (E1683)<0V0U>LUCKY GOLDEN STAR (KJ0V0U, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
20Chalupová Tereza (E1942)<0XGU>COOL PRALINKA ZF (KJ0XGU, K)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
21Jašurková Beata (J0Y07)<0XZN>ICASCO (KJ0XZN, V)JK Dominika o.s. (ME0189)
22Menclíková Monika (E2079)<0SWH>ŠIMEK (KJ0SWH, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
23Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
24Sosnovcová Barbora (B1873)<0EJN>VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
25Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
26Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
27Studnička Jan (A0942)<0Y7G>TANQUERAY (KJ0Y7G, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)<0HVL>ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
29Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
30Čurdová Nicol (J0YLE)<0AVQ>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
32Kopcová Kateřina (J0XWU)<0STT>CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
33Němcová Zuzana (B1045)<0IE7>CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
34Mikloszyová Simona (E1708)<0P1G>MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
35Buchlová Sára (E1821)<0G3Y>LADY 34 (KJ0G3Y, K)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
36Helclová Veronika (J0Z8R)<00Y9>ENJOY 2 (KJ00Y9, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
37Mauersberger Sára (J0THY)<0S8N>CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
38Donthová Daniela (D0054)<0WM2>CASDORFFINA DONTH (KJ0WM2, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
39Pojerová Kateřina (J10QV)<0CDE>SID 7 (KJ0CDE, V)EQUITAT z.s. (MB0526)
40Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
41Heřmanová Lenka (B3072)<0YUS>HD WARNPRE (KJ0YUS, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
42Puldová Doubravka (A2151)<0B85>ARON 8 (KJ0B85, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
43Stránská Luisa (E1807)<0GYU>LAREDO 3 (KJ0GYU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
06_ Soutěž ve skoku stupně Z na limitovaný čas - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.07.2020 12:50

49
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 21:02:57
#JezdecKůňSubjekt
1Hančlová Tereza (B1295)<0KSE>CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
2Puldová Doubravka (A2151)<0B85>ARON 8 (KJ0B85, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
3Hlavatá Tereza (E2064)<0MMG>DIABOLIQUE (KJ0MMG, H)Stáj Židovice (ME0147)
4Lantorová Anna Victoria (J0X5F)<0BSZ>DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
6Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
7Weissová Karolína (G2497)<0JS5>ARYTMA (KJ0JS5, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
8Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
9Němcová Zuzana (B1045)<0IE7>CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
10Sefzigová Valentýna (J0WFE)<0JJZ>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
11Helclová Veronika (J0Z8R)<00Y9>ENJOY 2 (KJ00Y9, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
12Jurtela Mirko (A1422)<0EP6>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
13Stránská Luisa (E1807)<0GYU>LAREDO 3 (KJ0GYU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
14Černá Jindřiška (J0V4E)<0U2A>BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
15Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
16Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
17Houdová Karolína (B3416)<0K7G>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
18Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
19Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
20Otradovská Adéla (J0X85)<0S1S>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21Kopcová Kateřina (J0XWU)<0STT>CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
22Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
23Koptová Tereza (E1798)<0WWF>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecká stáj IRIS, z. s. (ME0284)
24Pátková Tereza (D0840)<0JOO>MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
25Hanousková Natálie (J0SN1)<0WQA>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
27Pešout Michal (E1450)<0GJL>LOMIKAR 2 (KJ0GJL, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
28Rosická Veronika (A0536)<0X64>KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
29Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
30Linhartová Terezie (J0QBJ)<0TFE>KRYSTAL M (KJ0TFE, H)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
31Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0M2M>SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
32Tureček Vladimír (E1963)<0J4P>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
33Kozová Johanka (D1990)<0GQZ>JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
34Klusáková Dana (D0064)<0VDX>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
35Hartlová Anna (B3399)<0I6R>ASCANO (KJ0I6R, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
36Studnička Jan (A0942)<0Y7G>TANQUERAY (KJ0Y7G, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
37Duláková Veronika (A2050)<0UCW>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
38Menclíková Barbora (E1801)<0H8U>BARCELONA 3 (KJ0H8U, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
39Prošek Tomáš (E0989)<0YIS>BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
40Němcová Volejníková Jana (E1177)<0G6S>VIOLETTA 1 (KJ0G6S, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
41Kubjaková Kristýna (E1683)<0V0U>LUCKY GOLDEN STAR (KJ0V0U, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
42Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
43Čurdová Nicol (J0YLE)<0AVQ>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
44Blažková Jana (J0Z4C)<0KJ6>STANLEY 134 (KJ0KJ6, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
45Jonášová Tereza (J0WJC)<0L0O>SHARP MAGIC FORCE (KJ0L0O, V)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
46Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
47Puldová Doubravka (A2151)<0M1F>JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
48Hlavatá Tereza (E2064)<0J4Q>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
49Mauersberger Sára (J0THY)<0S8N>CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
07_ Soutěž ve skoku stupně ZL návazné rozeskakování - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
11.07.2020 14:30

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 21:02:57
#JezdecKůňSubjekt
1Nechybová Veronika (A1449)<0F2C>VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
2Pátková Tereza (D0840)<0JOO>MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
3Kozová Johanka (D1990)<0GQZ>JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
4Matuška Lukáš (B2808)<0WZY>GLENN NIKÉ (KJ0WZY, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
5Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
6Řáhová Kateřina (J0VT8)<0KZI>GRIFIN (KJ0KZI, V)Lucie Gerlach (ME0247)
7Karlíková Tereza (E1199)<0J1F>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
8Koptová Tereza (E1798)<0WWF>4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecká stáj IRIS, z. s. (ME0284)
9Duláková Veronika (A2050)<0UCW>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
10Pešout Michal (E1450)<0GJL>LOMIKAR 2 (KJ0GJL, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
11Tureček Vladimír (E1963)<0J4P>CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
12Mocková Tereza (E2096)<0U90>ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
13Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
15Jurtela Mirko (A1422)<0EP6>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
16Hanousková Natálie (J0SN1)<0WQA>LA PHILIP (KJ0WQA, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
18Klusáková Dana (D0064)<0VDX>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19Vaculíková Zdenka (G0754)<0EKS>GENTLEMAN 2 (KJ0EKS, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20Hartlová Anna (B3399)<0I6R>ASCANO (KJ0I6R, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
21Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22Hlavatá Tereza (E2064)<0J4Q>EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
23Krupičková Karolína (E2041)<0GVQ>CORVETA 2 (KJ0GVQ, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
24Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25Lantorová Anna Victoria (J0X5F)<0BSZ>DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26Černá Jindřiška (J0V4E)<0U2A>BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
27Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
28Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
29Houdová Karolína (B3416)<0K7G>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
30Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
31Linhartová Terezie (J0QBJ)<0TFE>KRYSTAL M (KJ0TFE, H)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
32Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
33Zeman Marek (E0845)<0JPM>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
34Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
35Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
36Fíla Michaela (E0963)<0MVZ>JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
37Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
38Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
39Špálová Jana (B2945)<0VKU>PEREGRINUS (KJ0VKU, V)Jana Špálová (ME0256)
40Matuška Lukáš (B2808)<0JOX>GLEN ZONNY/ZONNEGOEIE (KJ0JOX, V)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
41Nechybová Veronika (A1449)<0IC3>CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
42Vajrychová Renata (E1361)<0I7Q>INCOBARIN (KJ0I7Q, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
08A Soutěž ve skoku stupně L *
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 21:02:57
#JezdecKůňSubjekt
1Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
2Vajrychová Renata (E1361)<0I7Q>INCOBARIN (KJ0I7Q, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
3Karlíková Tereza (E1199)<0J1F>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
4Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
5Fíla Michaela (E0963)<0MVZ>JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
6Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7Krupičková Karolína (E2041)<0GVQ>CORVETA 2 (KJ0GVQ, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
8Špálová Jana (B2945)<0VKU>PEREGRINUS (KJ0VKU, V)Jana Špálová (ME0256)
9Hlaváčková Klára (K0336)<0YL4>MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
10Vajrychová Blanka (E1360)<0K8S>LANCIA OBROCKÁ (KJ0K8S, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
11Vajrychová Blanka (E1360)<0K4T>CORTINA BANANA OBROCKÁ (KJ0K4T, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
12Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
13Rudorferová Karolína (E1740)<0MAZ>AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
14Saláková Ema (J0T5U)<0KZI>GRIFIN (KJ0KZI, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
15Hochmanová Darina (B1535)<0JWH>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16Hendrichová Adéla (A1568)<0XGX>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
Skoky
08B Soutěž ve skoku stupně L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020

13
Skoky
08_ Soutěž ve skoku stupně L */L** (115/120 cm handicap) na čas - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020 16:00

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 21:02:57
#JezdecKůňSubjekt
1Vajrychová Blanka (E1360)<0K8S>LANCIA OBROCKÁ (KJ0K8S, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
2Hlaváčková Klára (K0336)<0YL4>MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
3Vajrychová Renata (E1361)<0I7Q>INCOBARIN (KJ0I7Q, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
4Hendrichová Adéla (A1568)<0DFN>FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
5Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
6Hochmanová Darina (B1535)<0JWH>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7Špálová Jana (B2945)<0VKU>PEREGRINUS (KJ0VKU, V)Jana Špálová (ME0256)
8Krupičková Karolína (E2041)<0GVQ>CORVETA 2 (KJ0GVQ, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
9Saláková Ema (J0T5U)<0KZI>GRIFIN (KJ0KZI, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
10Fíla Michaela (E0963)<0MVZ>JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
11Vajrychová Blanka (E1360)<0K4T>CORTINA BANANA OBROCKÁ (KJ0K4T, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
12Rudorferová Karolína (E1740)<0MAZ>AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
13Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
15Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
16Karlíková Tereza (E1199)<0J1F>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
17Hendrichová Adéla (A1568)<0XGX>CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
18Boučková Petra (E1960)<00UB>SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
19Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
20Aschenbrier Viktor (F0980)<0J8S>COMELY MYSTERY (KJ0J8S, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
21Hochman Jiří (B0463)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
22Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
23Zeman Marek (E0845)<0JPM>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
24Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
25Pospíšil Ondřej (E0549)<0M8J>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
26Hlaváčková Klára (K0336)<0Z31>ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
27Vajrychová Blanka (E1360)<0J23>BENEDICO (KJ0J23, V)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
28Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
29Dittrichová Anežka (E1791)<0SUN>JE SUIC VIC VAN TEN BREEBROEK (KJ0SUN, V)Stáj Židovice (ME0147)
30Vajrychová Renata (E1361)<0MJU>CABANA Z (KJ0MJU, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
09A Soutěž ve skoku stupně S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020

9
Skoky
09B Soutěž ve skoku stupně S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020

6
Skoky
09_ Soutěž ve skoku stupně S*/S** (125/130 cm handicap) na čas - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.07.2020 17:15

15