Přihlásit se

Skoky
KMK Zduchovice - skoky
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 200729B1
29.07.2020 - 29.07.2020
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0550
Michala Daňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0194
Jiří Kornalík
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně ZL – KMK pro 4-leté hřebce a valachy
Běžná ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
29.07.2020 11:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2020 19:15:06
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<0Y2M>LEANDER LJ Z (KJ0Y2M, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Kotalík Matěj (C0863)<0YNE>LOTUS 13 (KJ0YNE, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
3Štětina Jan (C0547)<0YR4>QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Petrus Jakub (F2435)<0YPJ>CALICO LB (KJ0YPJ, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Lánský Josef (B2511)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
6Dohnal Petr (G0176)<0YSU>LITTLE LENNOX (KJ0YSU, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
7Kmochová Barbora (E0988)<0YJS>CLOONEY 52 (KJ0YJS, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
8Bosáková Jiřina (H1203)<0YQJ>JLB FIRE QUICK (KJ0YQJ, H)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
9Hůlka Tomáš (A1388)<0YZK>FLY JACK (KJ0YZK, H)TH Equiclub (MA0220)
10Příhoda Miloslav (F1976)<0Y22>DIAMOND CAVALIER Z (KJ0Y22, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
11Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3B>LODIT 1 (KJ0Y3B, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12Kotalík Matěj (C0863)<0YNF>CARUSO 437 (KJ0YNF, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13Štětina Jan (C0547)<0YNX>QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
14Mayer Jiří (A0043)<0YN7>ARAGON 22 (KJ0YN7, V)JS Ohrazenice (MC0213)
15Nágr Václav (K0257)<0YB9>STAKKOTINO (KJ0YB9, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Bosák Libor (H1205)<0YQI>JLB NICK (KJ0YQI, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
17Tměj Jiří (F2911)<0Y1B>CASAY DK (KJ0Y1B, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Hanousek Michal (H3066)<0YO6>QUADRIGO (KJ0YO6, H)Stáj Cornet (MD0208)
19Kostová Irena (D0252)<0YOC>WARTIK (KJ0YOC, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
20Petrus Jakub (F2435)<0YPH>BAYARD-H (KJ0YPH, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21Lánský Josef (B2511)<0YPG>BATMAN LB (KJ0YPG, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
22Žíla Zdeněk (F0969)<0Y3A>CAN RUFA (KJ0Y3A, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
23Dohnal Petr (G0176)<0YST>CASANOVA BS (KJ0YST, H)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
24Kotalík Matěj (C0863)<0YNH>SVEN 2 (KJ0YNH, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5-leté klisny
Běžná L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
29.07.2020 13:00

15
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5-leté hřebce a valachy
Běžná L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
29.07.2020 14:45

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2020 11:55:34
#JezdecKůňSubjekt
1Lánský Josef (B2511)<0X3Z>CALVINO LB (KJ0X3Z, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
2Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3Štětina Jan (C0547)<0X54>GHOSTRIDER TN Z (KJ0X54, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Tměj Jiří (F2911)<0WFV>CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
5Refková Michaela (D1463)<0WP3>CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
6Nágr Václav (K0257)<0WRF>CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
7Vegrichtová Denisa (B3071)<0Y0Y>PIRLO VAN DEN DRIES (KJ0Y0Y, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Mládek Václav (F4208)<0WPP>RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9Veselá Kamila (D1187)<0WI5>RANDE VU (KJ0WI5, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
10Veselovská Kateřina (D0118)<0WTP>CARNELIAN (KJ0WTP, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
11Horký Václav (C0688)<0X6Q>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
12Dohnal Petr (G0176)<0WXR>CARTIMO-R (KJ0WXR, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
13Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z5P>106PD18 - VILLYINO (KJ0Z5P, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
14Štětina Jan (C0547)<0XCN>KENTUCKY-S (KJ0XCN, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Navrátil Tomáš (A0130)<0XKO>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
16Hochmanová Darina (B1535)<0WZL>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
17Tměj Jiří (F2911)<0WFT>ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Bosák Libor (H1205)<0XEY>JLB NICARDO (KJ0XEY, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
19Lánský Josef (B2511)<0X40>CLOVIS LB (KJ0X40, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně S*- KMK pro 6-leté klisny
Běžná S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
29.07.2020 16:30

12
Skoky
06_ Skoková soutěž stupně S*- KMK pro 6-leté hřebce a valachy
Běžná S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
29.07.2020 17:45

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2020 08:01:44
#JezdecKůňSubjekt
1Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
2Navrátil Tomáš (A0130)<0V5E>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3Tměj Jiří (F2911)<0VG2>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4Veselá Kamila (D1187)<0WI4>WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5Doležal Petr (E1047)<0XB2>VILLIAM (KJ0XB2, H)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
6Sušánková Jana (D1240)<0WDL>CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
7Lánský Josef (B2511)<0VHA>LINCOLN LB (KJ0VHA, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Petrus Jakub (F2435)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10Vegrichtová Denisa (B3071)<0XIG>GUIDAMINO (KJ0XIG, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
11Bardon Jan (B2022)<0VJW>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Pospěch Daniel (K0251)<0VFF>LIMITT (KJ0VFF, H)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
13Klímová Veronika (B1967)<0W93>ELEN SOHN WH (KJ0W93, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
14Aschenbrier Viktor (F0980)<0WX0>CASTIO (KJ0WX0, V)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
15Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
16Žíla Zdeněk (F0969)<0UV5>CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17Veselovská Kateřina (D0118)<0UVE>MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
19Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0VLX>ARMANI 7 (KJ0VLX, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Štětina Jan (C0547)<0VLF>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)