Log in

Všestrannost
Všestrannost Těšánky - Zlatá podkova 2019 - Mistrovství Zlínské oblasti
Zlatá Podkova (CCN-ZP) / 190504L1
04.05.2019 - 05.05.2019
L / Těšánky - Areál Gruntu Galatík
Approved results
Všestrannost
01_ Zlatá podkova - S (2*)
Běžná S (CCx2*S) FEI 2015 2* Test B

8
Všestrannost
02_ Stříbrná podkova - L (1*)
Běžná L (CCx1*)

11
Všestrannost
03_ Bronzová podkova
Běžná ZL

11
Všestrannost
04_ Bronzová podkova - styl jezdce
Běžná ZL

0
# Rider Horse Subject
Všestrannost
05_ ZL - bez omezení
Běžná ZL CN4/14

22
# Rider Horse Subject
1 Malečková Simona (V0651)ANIFE Z KINSKÁ (KJ0S8V, K)Sportovní klub stáj Květnov (MV0129)
2 Jonášová Eva (V0635)ANNA MUSIC (KJ0S9C, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
3 Valenta Jan (C0516)FOX 2 (KJ0SP7, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
4 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)
5 Zvěřinová Veronika (G3466)MOZART-H (KJ0EKR, V)
6 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
7 Zima Pavel (G0426)WILD OF GRACIE (KJ0P40, V)
8 Diringer Karel (G0456)CASSTANGO (KJ0J35, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
9 Osobová Barbora (H2694)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)Jezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. (MH0420)
10 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
11 Molík Petr (C0498)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
12 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
13 Zemánek René (H1851)LACOSTE 2 (KJ0HXZ, V)JEZDECKÝ KLUB RANČE NA KONCI SVĚTA, z.s. (MH0320)
14 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)
15 Benediktová Kateřina (L0330)DANTES 6 (KJ0H5W, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
16 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
17 Benediktová Tereza (L0310)ERSTE 1 (KJ00R7, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
18 Machová Monika (L0304)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
19 Machová Monika (L0304)SCYRIS MT-1/SCYRIS G (KJ0L4J, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
20 Kunzová Lucie (G2616)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
21 Špalek Michal (E0002)VALENCIE 4 (KJ0J8H, K)JS Vrchovany z.s. (ME0018)
22 Chrastinová Nicole (L0139)BOLDRICK (KJ0GNV, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Všestrannost
06_ Soutěž nadějí I.
Běžná Z

7
Všestrannost
07_ Z - bez omezení
Běžná Z CN1/14

12
Všestrannost
08_ Hobby Z
Hobby Z-Hobby CN1/14

1
Všestrannost
09_ ZL PONY
Pony ZLP

10
Všestrannost
10_ ZL PONY - styl jezdce
Pony ZLP

0
# Rider Horse Subject
Všestrannost
11_ L PONY
Pony LP CN1/14

3
Všestrannost
12_ L PONY - styl jezdce
Pony LP

0
# Rider Horse Subject
Všestrannost
13_ ZK - bez omezení
Běžná ZK CN1/14

24
# Rider Horse Subject
1 Šohajková Sylvie (L0040)GALLIANO 1 (KJ0TD0, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
2 Tomíková Dominika (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
3 Pomothy Jana (H3662)LASCALLO (KJ0ICP, H)Stáj JP Oldřichovice, z.s. (MH0343)
4 Tomanová Adéla (J0KWU)TOLAR 1 (KJ0TBT, V)
5 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
6 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
7 Petrová Helena (J0W6R)TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
8 Pokora Ing. Jiří (H0073)FIOLA (KJ0EWH, K)Karina Loučka (ML0130)
9 Heraltová Miroslava (H1688)BANDIDO (KJ0TH0, V)Karina Loučka (ML0130)
10 Podhradská Laura (J0Z33)IVORY DAVIS (KJ0P8P, V)
11 Heidenreich ml. Radko (H0361)COCCINELLA (KJ0V0O, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
12 Dvořáková Adéla (J0K54)ČERT 6 (KJ0THT, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13 Jelínková Denisa (J0UUO)BAR 2 (KJ0EDJ, V)
14 Prášková Dominika (J0R4N)TÝNNA VIKTORI (KJ0S6G, K)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
15 Kohoutová Valerie (L0490)KORNETA 3 (KJ0IOL, K)
16 Skopalová Barbora (A2143)ORION D (KJ0IO9, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
17 Černá Zoja (J0V2E)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)
18 Šohajková Sylvie (L0040)KENNETH (KJ0H76, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
19 Kaclerová Anna (J0RCQ)GARP 1 (KJ0BAF, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
20 Muchová Kateřina (L0225)FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
21 Jarnotová Lenka (H2547)DAHOME (KJ0UYR, K)SK Sportino z. s. (MH0369)
22 Rydval Petr (G0152)SAMARIS (KJ0V96, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
23 Švrčinová Marie (H4538)CZARA OGNIA (KJ0MOK, K)
24 Holíková Marie (L0400)CHUCKI (KJ0K3C, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Všestrannost
14_ Soutěž nadějí II.
Běžná ZK

1
Všestrannost
15_ Hobby ZK
Hobby ZK-Hobby

1
Všestrannost
Běžná
Hobby
Pony
CCN-ZP
Všestrannost Těšánky - Zlatá podkova 2019 - Mistrovství Zlínské oblasti
Výsledky
4. 5. – 5. 5.
L / Těšánky - Areál Gruntu Galatík
JS Galatík Těšánky

Click for bigger detail!