Přihlásit se

Skoky
Jarní skokové závody Dubenec
Oficiální závody (CSN) / 190517C1
03.05.2019 - 05.05.2019
C / Dubenec
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž hobby do 70cm
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Květoňová Barbora (C1590)GRAND ROSE (KJ0WXJ, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
2 Lányiová Tereza (J0PN5)ULTIMA 4 (KJ0SAU, K)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
3 Marková Markéta (J0YV7)GABRIEL 4 (KJ0X8P, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
4 Hornátová Andrea (J0MSW)MARYEN (KJ0WZI, K)Jezdecký klub Hacur. z.s. (MC0278)
5 Stejskalová Soňa (C1391)MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
6 Fejtlová Denisa (J0VGX)ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
7 Tměj Jiří (F2911)DOUGLAS DK (KJ0WFR, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
8 Tměj Jiří (F2911)CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9 Hruška Zdeněk (F0304)VABANK DK (KJ0WFW, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
10 Hruška Zdeněk (F0304)CARACAS DK (KJ0WFS, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
11 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
12 Vacek David (V0664)GLADYS DK (KJ0WFU, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
13 Vacek David (V0664)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
14 Táboříková Jana (C1038)SHADE OF GREY (KJ0WTK, V)JK Falea (MC0185)
15 Táboříková Jana (C1038)PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
16 Konvičková Zuzana (J0T3R)MERLIN 22 (KJ0H2F, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
17 Sháněl Martin (C1493)JUSTYNA (KJ0V7I, K)JK Argos z.s. (MC0102)
18 Mužíková Nikola (J0XEO)NADINKA (KJ0VKX, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
19 Urbancová Nikola (V0594)DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JK Team Noskov (MB0111)
20 Krakovičová Nikol (C1610)VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
21 Novotná Soňa (J0UXQ)NATURAL (KJ09W4, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
22 Hanušová Kateřina (A0314)GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Fesslová Petra (C1518)MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
24 Křenková Barbora (J0SYA)NEFRIT 5 (KJ0K44, V)JK Tandem (MC0163)
25 Havlíková Jitka (J0VR4)ABIGAIL 3 (KJ0WJ5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
Skoky
02_ Skoková soutěž ZM hobby (90cm)
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Navrátil Tomáš (A0130)WARHOL ZH (KJ0WJW, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
2 Navrátil Tomáš (A0130)CHALID (KJ0WK1, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3 Štěrba Jakub (B1107)COLORADO 4 (KJ0WJY, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Čížková Monika (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
7 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
8 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
9 Marková Markéta (J0YV7)GABRIEL 4 (KJ0X8P, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
10 Hynková Aneta (C1596)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
11 Růžičková Barbora (J0VV9)SORT 1 (KJ0COE, V)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
12 Hornátová Andrea (J0MSW)MARYEN (KJ0WZI, K)Jezdecký klub Hacur. z.s. (MC0278)
13 Šejna Eduard (C0590)VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
14 Stejskalová Soňa (C1391)MIA WALLACE (KJ0WYD, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
15 Tměj Jiří (F2911)ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16 Tměj Jiří (F2911)DOUGLAS DK (KJ0WFR, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Tměj Jiří (F2911)CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18 Hruška Zdeněk (F0304)VABANK DK (KJ0WFW, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19 Hruška Zdeněk (F0304)CARACAS DK (KJ0WFS, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20 Vacek David (V0664)GLADYS DK (KJ0WFU, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
21 Vacek David (V0664)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
22 Táboříková Jana (C1038)SHADE OF GREY (KJ0WTK, V)JK Falea (MC0185)
23 Táboříková Jana (C1038)PINKY PAY 1 (KJ0W4S, K)JK Falea (MC0185)
24 Mayer Jiří (A0043)STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
25 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
26 Hanušová Kateřina (A0314)FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
27 Arient Ladislav (C0857)GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28 Civišová Hana (C0686)ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
29 Civišová Petra Miki (C0687)EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)JK Falea (MC0185)
30 Urbancová Nikola (V0594)DIAMANT ZF (KJ0WQS, V)JK Team Noskov (MB0111)
31 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
32 Arient Ladislav (C0857)LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
33 Arient Ladislav (C0857)MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
34 Krakovičová Nikol (C1610)VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
35 Novotná Soňa (J0UXQ)NATURAL (KJ09W4, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
36 Šafrata Roman (B1160)BOROWIEC (KJ0XEL, V)JK Team Noskov (MB0111)
37 Havlíková Jitka (J0VR4)ABIGAIL 3 (KJ0WJ5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
38 Havlíková Jitka (J0VR4)FURINA U (KJ0VK8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
39 Patková Alžběta (B2578)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Tomková Nikola (C1312)BUCAREST (KJ0XAF, H)JK Tandem (MC0163)
41 Fejtlová Denisa (J0VGX)ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
42 Bielko Eliška (C0805)CONSSINA (KJ0X28, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
43 Bielko Eliška (C0805)CIKADDA (KJ0X1Z, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
Skoky
03_ Skoková soutěž Z hobby (100cm)
Hobby Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozák Luboš (C0224)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
2 Krejčová Markéta (C1344)ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4 Navrátil Tomáš (A0130)WARHOL ZH (KJ0WJW, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5 Navrátil Tomáš (A0130)CHALID (KJ0WK1, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6 Štěrba Jakub (B1107)COLORADO 4 (KJ0WJY, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Čížková Monika (C1485)SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
11 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
12 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
13 Hynková Aneta (C1596)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
14 Růžičková Barbora (J0VV9)SORT 1 (KJ0COE, V)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
15 Šejna Eduard (C0590)VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16 Tměj Jiří (F2911)ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18 Mayer Jiří (A0043)STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
20 Hanušová Kateřina (A0314)FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
21 Arient Ladislav (C0857)GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22 Civišová Hana (C0686)ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
23 Civišová Petra Miki (C0687)EDUARD HF ALKAPET (KJ0U7T, V)JK Falea (MC0185)
24 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
25 Urbancová Nikola (V0594)HEPY B (KJ0FO2, K)JK Team Noskov (MB0111)
26 Arient Ladislav (C0857)LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
27 Arient Ladislav (C0857)MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
28 Šafrata Roman (B1160)BOROWIEC (KJ0XEL, V)JK Team Noskov (MB0111)
29 Havlíková Jitka (J0VR4)FURINA U (KJ0VK8, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
30 Bielko Eliška (C0805)CONSSINA (KJ0X28, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
31 Bielko Eliška (C0805)CIKADDA (KJ0X1Z, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
32 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
33 Dvořáková Karolína (C1609)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
04_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

6
Skoky
05A Pony handicap LP - JEZDCI DO 16 LET
Pony LP* 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

6
Skoky
05B Zrušeno dne: 04.05.2019 07:51
Pony LP* 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06_ Pony handicap SP
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

3
Skoky
07_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozák Luboš (C0224)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
2 Krejčová Markéta (C1344)ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4 Zderadička Jiří (B3422)R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
5 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Vojtková Alžběta (A1146)AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Květoňová Barbora (C1590)CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
8 Kupcová Kamila (G2007)CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
9 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
10 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
11 Gřegořková Lucie (C1616)CHARLIE 21 (KJ0U7V, H)JK Falea (MC0185)
12 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
13 Marečková Kateřina (A1969)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JK Tandem (MC0163)
14 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
15 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
16 Hruška Zdeněk (F0304)VABANK DK (KJ0WFW, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Vacek David (V0664)JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
18 Vacek David (V0664)GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
19 Šilhavecká Lucie (C1177)ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
20 Šilhavecká Lucie (C1177)SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
21 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22 Mrzenová Kristýna (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
23 Mrzena Tomáš (C1240)LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
24 Horová Lucie (C1435)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Argos z.s. (MC0102)
25 Vélová Vendula (C0995)LATIBELLA CAPPY GIRLS (KJ0KUX, K)JK Slupenec (MC0134)
26 Civišová Hana (C0686)ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
27 Šafrata Roman (B1160)LYJANERA (KJ0VDJ, K)JK Team Noskov (MB0111)
28 Vymětalíková Barbora (F4043)INÉZ (KJ0U23, K)JK Team Noskov (MB0111)
29 Arient Ladislav (C0857)LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
30 Arient Ladislav (C0857)MONTY 38 (KJ0XEC, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
31 Špičák Roman (B1353)KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
32 Dvořáková Radka (C0667)EBONY 2 (KJ0LII, K)JK Bessy z.s. (MC0137)
33 Dvořák Jiří (C1263)CORRA (KJ0ECH, K)JK Bessy z.s. (MC0137)
34 Vopravilová Anna (C1619)NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
35 Kozáková Kateřina (C1280)LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
36 Kliner Martin (G2002)STACCO BLUE (KJ0SCR, V)JS Monty, z.s. (MG0027)
37 Zahrádka Viktor (C0520)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
38 Blažek Martin (B3122)MONICA (KJ0T38, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
39 Patková Alžběta (B2578)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
41 Patková Alžběta (B2578)QUICK LAURINO 1 (KJ0XER, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
42 Tomková Nikola (C1312)BUCAREST (KJ0XAF, H)JK Tandem (MC0163)
43 Slepičková Petra (C1661)LANKASTR 1 (KJ0FIO, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
44 Bašata Jan (C1225)TRI-NITRO (KJ0L6I, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
45 Bielko Eliška (C0805)ARMANI 7 (KJ0VLX, H)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
46 Jandová Šárka (G3237)CANDY COLT (KJ0SGW, V)Equuscentrum (MC0076)
Skoky
08_ Skoková soutěž stupňovaná obtížnost do 110cm.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozák Luboš (C0224)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
2 Krejčová Markéta (C1344)ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4 Kamírová Barbora (C1198)CONTHA BALOU (KJ0SZU, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
5 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Květoňová Barbora (C1590)CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
7 Kupcová Kamila (G2007)CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
8 Vančurová Karolína (C1482)HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
9 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
10 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
11 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
12 Gřegořková Lucie (C1616)CHARLIE 21 (KJ0U7V, H)JK Falea (MC0185)
13 Císařová Adéla (B2270)AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
14 Císařová Adéla (B2270)BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
15 Kreps Miloslav (C0172)OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
16 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19 Vacek David (V0664)JAIKIRI (KJ0SDM, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
20 Vacek David (V0664)GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
21 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Šilhavecká Lucie (C1177)ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
24 Šilhavecká Lucie (C1177)SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
25 Arient Ladislav (C0857)DICASS (KJ0FNN, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
26 Arient Ladislav (C0857)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
27 Mrzena Tomáš (C1240)LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
28 Korešová Michaela (C0812)MANON 4 (KJ0FN1, K)JSK Rohan z.s. (MC0096)
29 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
30 Horová Lucie (C1435)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Argos z.s. (MC0102)
31 Civišová Hana (C0686)ADELLE (KJ0LQN, K)JK Falea (MC0185)
32 Civišová Hana (C0686)SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
33 Šafrata Roman (B1160)LYJANERA (KJ0VDJ, K)JK Team Noskov (MB0111)
34 Urbancová Nikola (V0594)BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
35 Vymětalíková Barbora (F4043)INÉZ (KJ0U23, K)JK Team Noskov (MB0111)
36 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
37 Špičák Roman (B1353)KARINA 11 (KJ0EZR, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
38 Dvořáková Radka (C0667)EBONY 2 (KJ0LII, K)JK Bessy z.s. (MC0137)
39 Dvořák Jiří (C1263)CORRA (KJ0ECH, K)JK Bessy z.s. (MC0137)
40 Vopravilová Anna (C1619)NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
41 Kliner Martin (G2002)STACCO BLUE (KJ0SCR, V)JS Monty, z.s. (MG0027)
42 Zahrádka Viktor (C0520)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
43 Patková Alžběta (B2578)LOXGRAF B (KJ0UNP, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
44 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
45 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
46 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
47 Kubíková Kristina (J0R1D)QUENTIN-KL (KJ0M92, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
48 Bašata Jan (C1225)TRI-NITRO (KJ0L6I, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
49 Bielko Eliška (C0805)ARMANI 7 (KJ0VLX, H)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
50 Vasylyshyn Roman (J0VPC)LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
51 Vasylyshyn Roman (J0VPC)LANBLÜTENFEUER (KJ0VXB, K)Equuscentrum (MC0076)
52 Kostohryzová Anna (C1656)COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V)JK Falea (MC0185)
53 Kačírková Vendula (J0LP9)MYTHOS (KJ0HSG, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
54 Kačírková Vendula (J0LP9)GLEN LUCAS (KJ0VHK, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*.
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2 Jindra Jaroslav (H0373)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Mavercová Veronika (V0027)LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
4 Mavercová Veronika (V0027)FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
5 Egrová Nikola (D1982)ALEXIA-L (KJ0IXM, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
6 Kamírová Barbora (C1198)CONTHA BALOU (KJ0SZU, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
7 Kamírová Barbora (C1198)VANESSA MAE (KJ0EM8, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
8 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Alžběta (A1146)HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Vančurová Karolína (C1482)HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
11 Pártlová Barbora (C1541)RULETT 1 (KJ0VW8, K)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
12 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
13 Císařová Adéla (B2270)BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
14 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
15 Zušťák Zbyněk (C0548)GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
17 Hruška Zdeněk (F0304)BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)JK Falea (MC0185)
19 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
20 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
21 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Arient Ladislav (C0857)CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
24 Arient Ladislav (C0857)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
25 Arient Ladislav (C0857)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
26 Korešová Michaela (C0812)MANON 4 (KJ0FN1, K)JSK Rohan z.s. (MC0096)
27 Sháněl Martin (C1493)SAMBUCA 3 (KJ0KVA, K)JK Argos z.s. (MC0102)
28 Vítovcová Klára (D1412)DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
29 Houdek Lukáš (C0698)ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
30 Civišová Hana (C0686)SUNSHINE 1 (KJ0DJU, K)JK Falea (MC0185)
31 Urbancová Nikola (V0594)BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
32 Urbancová Nikola (V0594)ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
33 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34 Zahrádka David (C0293)AYGO (KJ0JHE, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
35 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
36 Patková Alžběta (B2578)COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
37 Tomaidesová Sandra (B1990)DIADOR (KJ0US1, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
38 Tomaidesová Sandra (B1990)KANNDOCTRO (KJ0UPZ, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
39 Kubíková Kristina (J0R1D)QUENTIN-KL (KJ0M92, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
40 Vasylyshyn Roman (J0VPC)SPORTSFIELD PLAY THE GAME (KJ0MVB, V)Equuscentrum (MC0076)
41 Kostohryzová Anna (C1656)COLOMBO 4 (KJ0KYZ, V)JK Falea (MC0185)
42 Kačírková Vendula (J0LP9)MYTHOS (KJ0HSG, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
43 Kačírková Vendula (J0LP9)GLEN LUCAS (KJ0VHK, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně „S*“.
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2 Jindra Jaroslav (H0373)GINA 11 (KJ0L5E, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
4 Mavercová Veronika (V0027)LADY VERNIA (KJ0S29, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
5 Mavercová Veronika (V0027)FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
6 Blažek Martin (B3122)COOKIE (KJ0EHT, K)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
7 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Vojtková Alžběta (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Alžběta (A1146)HYLING (KJ0UE3, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
11 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
12 Zušťák Zbyněk (C0548)GULIVER 9 (KJ0T0L, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
13 Hruška Zdeněk (F0304)BLAIR DK (KJ0RXT, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14 Táboříková Jana (C1038)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)JK Falea (MC0185)
15 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)JK Falea (MC0185)
16 Táboříková Jana (C1038)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)JK Falea (MC0185)
17 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
18 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Arient Ladislav (C0857)CAPTAIN BERGLAND (KJ0MOR, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
20 Arient Ladislav (C0857)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Cavallomio.eu (MC0199)
21 Vítovcová Klára (D1412)DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
22 Houdek Lukáš (C0698)ZLATKA 2 (KJ0FZN, K)JK Sudoměřice u Bechyně z.s. (MC0272)
23 Šafrata Roman (B1160)LEON 652 (KJ0OL5, V)JK Team Noskov (MB0111)
24 Urbancová Nikola (V0594)ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
25 Kamírová Barbora (C1198)VANESSA MAE (KJ0EM8, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
26 Zahrádka David (C0293)AYGO (KJ0JHE, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
27 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
28 Patková Alžběta (B2578)COLOUR LINE (KJ0IPT, H)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
Skoky
11_ Skoková soutěž Stupňovaná obtížnost do 110 cm se žolíkem.
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

17
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
Jarní skokové závody Dubenec
Výsledky
3. 5. – 5. 5.
C / Dubenec
JK Tandem

Pro větší detail klikněte!