Přihlásit se

Skoky
VICTORY JUMP TOUR
Oficiální závody (CSN) / 180401A1
01.04.2018 - 01.04.2018
A / Čisovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0284 - Jezdecká farma BB Horse s.r.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
A0094
Irena Hůlková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1131
Mína Sigmundová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A1171
Ilona Neumannová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0182
Lucie Starostová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ 4) Skoková soutěž ZZ
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
01.04.2018

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.04.2018 17:12:57
#JezdecKůňSubjekt
1Vegrichtová Denisa (B3071)<33>KATRIN 2 (KJ0LYP, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Bezděková Zuzana (B2393)<52>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
3Metelková Andrea (B0092)<49>VALENTINA 4 (KJ0UQ4, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
4Kalinová Kristýna (A2298)<43>BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
5Zbořilová Tereza (D1606)<50>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6Cenková Klára (B3733)<48>CARNEVALO (KJ0D8W, V)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
7Ryndová Denisa (B3296)<35>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8Šobíšková Nikol (B2292)<57>ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
9Kacafírková Lucie (E0979)<54>FORS-GALWAY (KJ0LOD, V)Eventing Team (MA0227)
10Prušáková Karolína (B3766)<36>PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Simerová Barbora (J0PUB)<51>PURGETTA (KJ0T4E, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
12Merklová Ludmila (B1609)<37>CAMIRA 1 (KJ0V59, K)JK Statek Nečín (MA0230)
13Benediktová Andrea (A3001)<46>ALEXANDER THE GREAT (KJ0JW2, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
14Štěrbová Hana (D0634)<39>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
15Saláková Klára (A1656)<40>ANGIE 2 (KJ0GFF, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
16Makovcová Helena (A1804)<55>CYRUS 1 (KJ0TDT, V)TRACKO Rudná (MB0464)
17Chábová Klára (A1062)<42>EIGEN WAHL (KJ0S4Q, H)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
18Bártová Karolína (J0PW3)<44>DEVIL VON STEIN (KJ0SV8, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
19Bláhová Barbora (V0175)<45>AMERIKA PETR PAN (KJ0UO2, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
20Tichá Petra (A1211)<30>OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
21Sedláková Marta (A2296)<47>DEMI 1 (KJ0S4R, K)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
22Abtová Anna (A2258)<38>LUCKY LOOK (KJ0PCQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23Vegrichtová Denisa (B3071)<34>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Příhoda Miloslav (F1976)<56>RIVAL DI CO (KJ0V4B, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Skoky
05_ 5) Skoková soutěž ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
01.04.2018

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.04.2018 17:12:57
#JezdecKůňSubjekt
1Příhoda Miloslav (F1976)<56>RIVAL DI CO (KJ0V4B, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2Vegrichtová Denisa (B3071)<34>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Bezděková Zuzana (B2393)<52>LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
4Vítek Miloslav (C0024)<65>CABALINA-KL (KJ0UG0, K)Equestrians Club (MA0086)
5Metelková Andrea (B0092)<49>VALENTINA 4 (KJ0UQ4, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6Makovcová Helena (A1804)<55>CYRUS 1 (KJ0TDT, V)TRACKO Rudná (MB0464)
7Zbořilová Tereza (D1606)<50>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
8Saláková Klára (A1656)<40>ANGIE 2 (KJ0GFF, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9Ryndová Denisa (B3296)<35>ANABELA 2 (KJ0UZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Abtová Anna (A2258)<38>LUCKY LOOK (KJ0PCQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Hemerová Aneta (B3030)<60>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
12Weidnerová Linda (J0TFY)<69>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Viesnerová Lada (A2261)<63>FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
14Simerová Barbora (J0PUB)<51>PURGETTA (KJ0T4E, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
15Mašková Magdalena (A1875)<62>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
16Šimečková Zuzana (D1846)<71>QUENTIN 5 (KJ0FT1, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
17Micková Anna (B3789)<26>HAG 2 (KJ0AX9, V)Stáj Moudrý (MB0115)
18Šmídková Barbora (D1974)<70>LANESA (KJ0K7Q, K)Jezdecký klub Bušovice, z.s. (MD0171)
19Mayer Jiří (A0043)<76>JOSIE (KJ0U5H, K)JS Ohrazenice (MC0213)
20Prušáková Karolína (B3766)<36>PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21Bláhová Barbora (V0175)<45>AMERIKA PETR PAN (KJ0UO2, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
22Bártová Karolína (J0PW3)<44>DEVIL VON STEIN (KJ0SV8, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
23Haderková Michaela (A1993)<66>MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Eventing Team (MA0227)
24Šobíšková Nikol (B2292)<77>QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
25Kacafírková Lucie (E0979)<54>FORS-GALWAY (KJ0LOD, V)Eventing Team (MA0227)
26Pařenica Josef (A0187)<67>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
27Kalinová Kristýna (A2298)<43>BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
28Štěrbová Hana (D0634)<39>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
29Cenková Klára (B3733)<48>CARNEVALO (KJ0D8W, V)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
30Chábová Klára (A1062)<42>EIGEN WAHL (KJ0S4Q, H)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
31Sedláková Marta (A2296)<47>DEMI 1 (KJ0S4R, K)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
32Benediktová Andrea (A3001)<46>ALEXANDER THE GREAT (KJ0JW2, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
33Příhoda Miloslav (F1976)<75>ELDORADO 3 (KJ0V4C, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
34Mayer Jiří (A0043)<72>MONICA (KJ0T38, K)JS Ohrazenice (MC0213)
35Hanušová Kateřina (A0314)<73>JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
36Vegrichtová Denisa (B3071)<33>KATRIN 2 (KJ0LYP, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37Miková Markéta (B3289)<59>JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
38Bezděková Zuzana (B2393)<28>LUCY PZ (KJ00UL, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
39Vítek Miloslav (C0024)<64>STX KANCO (KJ0VIG, V)Equestrians Club (MA0086)
40Metelková Andrea (B0092)<61>LIBI 2 (KJ0S11, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
Skoky
06_ 6) Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
01.04.2018

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.04.2018 17:12:57
#JezdecKůňSubjekt
1Vítek Miloslav (C0024)<65>CABALINA-KL (KJ0UG0, K)Equestrians Club (MA0086)
2Drábiková Kateřina (J0PUA)<96>TINA 14 (KJ0L1D, K)WDHteam z.s. (MA0270)
3Drtilová Kristýna (D1891)<86>DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
4Šlechtová Lenka (A0936)<104>ANJANKA-ŠK (KJ0KX2, K)JK Paganini (MA0208)
5Plšek Tomáš (A1780)<100>LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6Šmídková Barbora (D1974)<70>LANESA (KJ0K7Q, K)Jezdecký klub Bušovice, z.s. (MD0171)
7Krejčířová Petra (B3012)<91>SHIRIN (KJ0I83, K)JK Casper (MA0223)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<82>DIA 425 (KJ0SGD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Miková Markéta (B3289)<59>JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Hanušová Kateřina (A0314)<73>JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
11Nosková Jana (A0410)<79>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
12Haderková Michaela (A1993)<66>MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Eventing Team (MA0227)
13Trunda Miroslav (F1891)<109>RIVIERA 7 (KJ0LRZ, K)Eventing Team (MA0227)
14Příhoda Miloslav (F1976)<75>ELDORADO 3 (KJ0V4C, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
15Mašková Magdalena (A1875)<62>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376)
16Metelková Andrea (B0092)<61>LIBI 2 (KJ0S11, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17Zítková Olga (B2236)<90>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Šimečková Zuzana (D1846)<71>QUENTIN 5 (KJ0FT1, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
19Sýkorová Monika (K0005)<106>HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
20Gromošová Nicole (F4232)<108>PARIS 12 (KJ0FU5, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21Vítek Miloslav (C0024)<64>STX KANCO (KJ0VIG, V)Equestrians Club (MA0086)
22Mayer Jiří (A0043)<72>MONICA (KJ0T38, K)JS Ohrazenice (MC0213)
23Weidnerová Linda (J0TFY)<69>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Abtová Anna (A2258)<83>PAY DAY (KJ06ZQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Jezlová Rozalie (A1873)<78>MON REVE (KJ0SGS, V)Equus Bohemia (MB0377)
26Brutovská Denisa (G1944)<25>ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
27Bejrová Lenka (B1727)<99>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
28Pařenica Josef (A0187)<67>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
29Viesnerová Lada (A2261)<63>FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
30Hložková Kateřina (A2099)<84>DECHAROV (KJ0LWN, V)WDHteam z.s. (MA0270)
31Jandová Alžběta (A1805)<89>SALIERI AMYFLATT (KJ0J6B, V)WDHteam z.s. (MA0270)
32Hemerová Aneta (B3030)<60>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
33Drtilová Kristýna (D1891)<87>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34Šlechtová Lenka (A0936)<105>AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
35Plšek Tomáš (A1780)<101>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
36Šmídková Barbora (D1974)<85>AARON 5 (KJ0J1N, V)Jezdecký klub Bušovice, z.s. (MD0171)
37Krejčířová Petra (B3012)<92>LAUDON (KJ0OSI, V)JK Casper (MA0223)
38Vegrichtová Denisa (B3071)<81>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Hanušová Kateřina (A0314)<103>CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
40Nosková Jana (A0410)<80>WINGS (KJ0ICW, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
41Vítek Miloslav (C0024)<107>CHEPETKA (KJ0JN1, K)Equestrians Club (MA0086)
42Kuková Valentýna (A2080)<120>INVICTUS SR Z (KJ0LUZ, H)Equestrians Club (MA0086)
43Kahlenová Aneta (B3791)<102>ORNESTO (KJ0ERP, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
Skoky
08_ 8) Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.04.2018

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.04.2018 17:12:57
#JezdecKůňSubjekt
1Příhoda Miloslav (F1976)<116>HYLING (KJ0UE3, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2Nosková Jana (A0410)<80>WINGS (KJ0ICW, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
3Krejčířová Petra (B3012)<92>LAUDON (KJ0OSI, V)JK Casper (MA0223)
4Drtilová Kristýna (D1891)<87>CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Stejskalová Soňa (C1391)<98>LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
6Hanušová Kateřina (A0314)<103>CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
7Šlechtová Lenka (A0936)<105>AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
8Trunda Miroslav (F1891)<125>TRNKA-RUF (KJ0LP2, K)Eventing Team (MA0227)
9Kuková Valentýna (A2080)<120>INVICTUS SR Z (KJ0LUZ, H)Equestrians Club (MA0086)
10Králová Michaela (A1890)<124>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
11Sýkorová Monika (K0005)<106>HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
12Šimečková Zuzana (D1846)<112>BLIKSEM (KJ0JSF, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Kahlenová Aneta (B3791)<102>ORNESTO (KJ0ERP, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
14Vítek Miloslav (C0024)<107>CHEPETKA (KJ0JN1, K)Equestrians Club (MA0086)
15Pařenicová Petra (A2138)<111>CANDY PA (KJ0J9K, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16Pařenica Josef (A0187)<110>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17Kovářová Jana (D1616)<113>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
18Fryčová Michaela (A1692)<119>EVERON (KJ0DWQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
19Melmerová Lucie (A1902)<121>ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
20Příhoda Miloslav (F1976)<115>CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
21Mayer Jiří (A0043)<122>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
22Bejrová Lenka (B1727)<99>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
23Vanko Milan (A2071)<117>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
24Gromošová Nicole (F4232)<108>PARIS 12 (KJ0FU5, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
25Šmídková Barbora (D1974)<85>AARON 5 (KJ0J1N, V)Jezdecký klub Bušovice, z.s. (MD0171)
26Metelková Andrea (B0092)<118>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
27Zítková Olga (B2236)<90>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
28Hložková Kateřina (A2099)<84>DECHAROV (KJ0LWN, V)WDHteam z.s. (MA0270)
29Jandová Alžběta (A1805)<89>SALIERI AMYFLATT (KJ0J6B, V)WDHteam z.s. (MA0270)
30Drábiková Kateřina (J0PUA)<96>TINA 14 (KJ0L1D, K)WDHteam z.s. (MA0270)
31Vítek Miloslav (C0024)<79>CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Equestrians Club (MA0086)
32Drtilová Kristýna (D1891)<86>DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
33Stejskalová Soňa (C1391)<97>PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
34Hanušová Kateřina (A0314)<123>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
35Příhoda Miloslav (F1976)<114>LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
36Šlechtová Lenka (A0936)<104>ANJANKA-ŠK (KJ0KX2, K)JK Paganini (MA0208)
37Jezlová Rozalie (A1873)<78>MON REVE (KJ0SGS, V)Equus Bohemia (MB0377)
Skoky
09_ 9) Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.04.2018

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.04.2018 17:12:57
#JezdecKůňSubjekt
1Trunda Miroslav (F1891)<133>DOUBLE CLEAR SL (KJ0KW2, V)Eventing Team (MA0227)
2Příhoda Miloslav (F1976)<114>LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
3Metelková Andrea (B0092)<118>JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
4Králová Michaela (A1890)<124>LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5Pařenicová Petra (A2138)<111>CANDY PA (KJ0J9K, K)AUDIT SULICE (MA0124)
6Pařenica Josef (A0187)<110>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
7Hanušová Kateřina (A0314)<123>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
8Trunda Miroslav (F1891)<134>SHUTTERFLYKE (KJ0MNH, K)Eventing Team (MA0227)
9Příhoda Miloslav (F1976)<115>CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
10Kovářová Jana (D1616)<113>AKIRA (KJ0HXT, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
11Šimečková Zuzana (D1846)<112>BLIKSEM (KJ0JSF, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
12Vanko Milan (A2071)<132>ELTON 1 (KJ0FCJ, V)TH Equiclub (MA0220)
13Plšek Tomáš (A1780)<101>CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
14Melmerová Lucie (A1902)<121>ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
15Mayer Jiří (A0043)<122>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
16Trunda Miroslav (F1891)<135>GO'BRIEN (KJ0MNI, V)Eventing Team (MA0227)
17Příhoda Miloslav (F1976)<116>HYLING (KJ0UE3, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
18Stejskalová Soňa (C1391)<98>LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
19Jandová Alžběta (A1805)<129>JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)