Přihlásit se

Všestrannost
41.ročník ZLATÉ PODKOVY
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 180616H1
16.06.2018 - 17.06.2018
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
Výsledky
Všestrannost
01_ ZLATÁ PODKOVA CNC* OM seniorů
Běžná S, CNC1*, CIC1* FEI 2015 1* Test A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Holec Jan (F0070)TASZNIK (KJ0OZ8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
3 Húsková Lucie (G2928)ČIKO 2 (KJ0I0O, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
4 Urbancová Nikola (V0594)LEON 652 (KJ0OL5, V)JK Team Noskov (MB0111)
5 Orctová Eliška (F2827)WESTWINDS DIEGO (KJ0IIN, V)JC Rusek (MF0258)
6 Šroubková Marta (D1525)MAHARAL (KJ0GSM, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
7 Toman Radim (F1144)EASY JUMP (KJ0KKC, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
8 Hanáková Nikola (V0417)LINDSAY (KJ0P64, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
10 Trunda Miroslav (F1891)TRNKA-RUF (KJ0LP2, K)Eventing Team (MA0227)
11 Heidenreich ml. Radko (H0361)BATTALION (KJ0I6L, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
12 Vrtková Adéla (H2798)ACTION BOY (KJ0NOX, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
13 Vrtek Antonín (H2967)DIRÁNO 1 (KJ0E10, V)TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství (MH0070)
14 Vrtek Antonín (H2967)BATMAN 1 (KJ0I2V, V)TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství (MH0070)
15 Pluháčková Eva (H2438)CAMILA (KJ0EPT, K)
16 Volf Josef (G2365)CELTIC (KJ0KKH, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
17 Březina Pavel (B1095)CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
18 Synková Radka (F2844)A CRUYFF (KJ0P2T, V)JK Milan Beneš Koclířov o.s. (MF0368)
19 Slezák Michal (G0906)OVER LOOK (KJ0OM8, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
20 Veselovský Petr (D0636)LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
Všestrannost
02_ STŘÍBRNÁ PODKOVA OM/Y
Běžná L

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Peška Aleš (L0451)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
2 Holec Jan (F0070)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
3 Urbancová Nikola (V0594)ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
4 Orctová Eliška (F2827)TESS 3 (KJ0TK7, K)JC Rusek (MF0258)
5 Kadlecová Michaela (V0705)ZEO (KJ0HAI, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
6 Kaluža Pavel (H0299)QUICK MAY (KJ0IU8, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
7 Švec Matěj (V0743)OPEN TOUR (KJ0P5Q, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
8 Balounová Michaela (V0479)EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
9 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
10 Myška Petr (F0873)LOCHECA (KJ0KNK, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
11 Myška Petr (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
12 Lochmanová Diana (F4382)SIMON 14 (KJ0KRE, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
13 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
15 Málková Andrea (V0268)NEBARI (KJ0IRM, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
16 Kůsová Nelly (V0300)DANGEROUS IVAN (KJ0P1N, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
17 Malečková Simona (V0651)VERTIGO 3 (KJ0GN0, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
18 Palánová Dominika (V0751)KORSE (KJ0P0G, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
19 Michalcová Adéla (H2574)ARGENTINA 3 (KJ0IXK, K)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229)
20 Hlávka Jakub (F3043)FARHA-K (KJ0IP3, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
21 Votavová Šárka (F2846)ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
22 Hlavatá Lucie (F1124)KAIPPER (KJ0JUZ, V)JS Slavíkov (MF0017)
23 Richtrová Betty (D1965)MEYBY (KJ0EG5, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
24 Richtrová Betty (D1965)MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
25 Plundráková Jana (G0410)KEELC PEAK (KJ0OX6, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
26 Maxera Jiří (G0161)GIANINA (KJ0MCA, K)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
27 Chvojka Pavel (F0138)COFLANDO (KJ0LZE, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
28 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
29 Krejsa Petr (F1245)ROMANTIKA-K (KJ0L3H, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
30 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
31 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
32 Iványi Pavel (G3111)DANCER 2 (KJ0KC3, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
33 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
34 Horáčková Adéla (F1745)RAMZES AHA (KJ0I58, V)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
Všestrannost
03_ POHÁR DĚTÍ a JUNIORŮ ve VŠESTRANNOSTI za podpory ČJF - BRONZOVÁ PODKOVA zároveň OM J
Běžná ZL

9
Všestrannost
04_ Styl šampionát - BRONZOVÁ PODKOVA
Běžná ZL

9
Všestrannost
05_ SOUTĚŽ NADĚJÍ
Běžná Z 5Y/2015

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horáčková Kateřina (G1815)GUIDSON (KJ0V3M, V)JK Team Noskov (MB0111)
2 Horáčková Kateřina (G1815)PRZEDSWIT III MT-12/LOGAN (KJ0VR3, H)JK Team Noskov (MB0111)
3 Pádivá Linda (B0860)DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Team Noskov (MB0111)
4 Jaroš Martin (V0704)JOHNNY WHISTLE (KJ0VKN, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
5 Havlová Anna (V0788)DEXTER 5 (KJ0SK8, V)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
6 Myška Petr (F0873)KOHEILAN XV-CZ (DIPLOMAT) (KJ0VL7, H)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
7 Myška Petr (F0873)NICK 204 (KJ0VOW, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
8 Mátlová Kamila (V0746)TERZIAN (KJ0UWC, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
9 Horáková Helena (V0673)MAD BEAR (KJ0T9M, V)
10 Adamcová Gabriela (F0913)KLEOPATRA 7 (KJ0UWL, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
11 Hovjacká Markéta (H1633)ŠIRÍN (KJ0U4R, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
12 Hovjacká Markéta (H1633)DERYLYN (KJ0USH, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
13 Hanáková Nikola (V0417)ANNA MUSIC (KJ0S9C, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
14 Krejsa Petr (F1245)MODENA-K (KJ0VD5, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
15 Slavík Václav (G1644)FREDERIK 2 (KJ0RYG, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
16 Březina Pavel (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
17 Jandová Šárka (G3237)BENAGGIO (KJ0VO6, H)Equuscentrum (MC0076)
18 Jandová Šárka (G3237)FAWATHEEQ (KJ0VNG, V)Equuscentrum (MC0076)
19 Kučerová Kateřina (H2977)ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
Všestrannost
06_ SOUTĚŽ PONY LP
Pony L

4
Všestrannost
08_ NÁRODNÍ POHÁR ČJF dětí a mládeže 2018 pony ZOOPRODUKT - Ešpandr. s.r.o. zároveň OM Pony
Pony ZL

17
Všestrannost
09_ Styl šampionát - ZLP PONY
Pony ZL

17
Všestrannost
10_ ZL Soutěž všestrannosti
Běžná ZL CN4/14

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
2 Raichová Anežka (F3825)SET 1 (KJ0P0P, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
3 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
4 Pádivá Linda (B0860)DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Team Noskov (MB0111)
5 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
6 Švec Matěj (V0743)FERGIE-S (KJ0KLN, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
7 Zemánek René (H1851)LACOSTE 2 (KJ0HXZ, V)JEZDECKÝ KLUB RANČE NA KONCI SVĚTA, z.s. (MH0320)
8 Prokůpková Dominika (E2082)ZIKON (KJ0H3A, V)JK Inka Miřetice (ME0066)
9 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
10 Novotný Robert (F4285)BEVAR (KJ0AUV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11 Novotná Kristýna (F4286)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
13 Adamcová Gabriela (F0913)QUANTOS MER (KJ0S9M, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
14 Votavová Šárka (F2846)CHEMIK (KJ0S57, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
15 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
16 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
17 Trunda Miroslav (F1891)STARLINGTON (KJ0RY8, V)Eventing Team (MA0227)
18 Svobodová Adéla (B1681)UNKAS BOY (KJ0TGD, V)Eventing Team (MA0227)
19 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
20 Koudelková Natálie (L0474)BESS 10 (KJ0TGH, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
21 Poláková Barbora (F2731)REBEL 10 (KJ0J6T, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
22 Vaněk Jaroslav (C0695)THESEUS (KJ0IKY, V)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
23 Veselovský Petr (D0636)LUCKY LORD (KJ0HYD, V)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
24 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
Všestrannost
11_ Z Soutěž všestrannosti
Běžná Z CN1/14

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hatla Jaroslav (F0488)DAF 1 (KJ0LKD, V)JC Rusek (MF0258)
2 Štvánová Šárka (C1159)NETVOR (KJ0ONZ, V)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
3 Dufková Soňa (G1868)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
4 Bocková Izabela (H4485)LUCKY 27 (KJ0ILG, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
5 Kaszperová Jana (H3662)LASCALLO (KJ0ICP, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
6 Pavouková Pavla (V0491)NEŤ (KJ0P1I, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
7 Borovičková Kateřina (J0SMH)RAVEN (KJ0FZG, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
8 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAXA (KJ0U53, K)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
9 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAX (KJ0SPG, V)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
10 Ondrová Lucie (J0NGH)OLLY (KJ0SPO, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
11 Votavová Šárka (F2846)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
12 Burešová Tereza (F4418)CASSIOPPEA (KJ0TBE, K)JS Slavíkov (MF0017)
13 Molík Petr (C0498)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
14 Regnard Viktor (J0OAV)ESO (KJ0SBV, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
15 Tomíková Dominika (L0370)LOVE JACKIE (KJ0DS9, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
16 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
17 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
18 Kučerová Aneta (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
19 Grundová Nela (F3928)GÍNA 1 (KJ0FBP, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
20 Krobot Richard (H2455)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
21 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
22 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
23 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
24 Šmerhovská Anna (B3765)REALITA (KJ0JSV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25 Riedlová Jana (H3167)NEGARO (KJ0I3C, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
26 Jarnotová Lenka (H2547)ADOMAR (KJ0J1T, V)Stáj Úsvit (MH0179)
27 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
Všestrannost
12_ ZK Soutěž všestrannosti
Běžná ZK CN1/14

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
2 Nováková Kristýna (H3202)LE ROYAL (KJ0P8H, V)Jezdecký klub Hřebčín Albertovec, z.s. (MH0259)
3 Škrabalová Jana (J0OT0)DERECK (KJ0SYU, V)JK Dukovany (MV0078)
4 Hatla Jaroslav (F0488)IDEE W. (KJ0VP0, V)JC Rusek (MF0258)
5 Černá Eliška (J0TIN)TRIGA 1 (KJ06BT, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
6 Poláchová Sylvie (L0040)GALLIANO 1 (KJ0TD0, V)JK z Los Dos Ranče (ML0118)
7 Šachová Šárka (F2593)KIARA 79 (KJ0UV9, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
8 Jirková Michaela (F3814)KISUI (KJ0SMP, K)JK Náchod (MF0154)
9 Pecková Hana (G2309)ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
10 Richtrová Betty (D1965)ZAFÍR 1 (KJ0J93, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
11 Vašíčková Jana (J0MM9)BLACK ANGEL (KJ0L9G, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
12 Lachnitová Lenka (H3666)JON (KJ0P09, V)JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. (MH0353)
13 Trunda Miroslav (F1891)TEQILA RUF (KJ0UVH, K)Eventing Team (MA0227)
14 Kacafírková Lucie (E0979)CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
15 Poláková Barbora (F2731)ARWEN 7 (KJ0VW9, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
16 Šteffková Jana (H2247)KIRBY 49 (KJ0TRC, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
17 Saňáková Pavlína (H1799)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
18 Krobot Richard (H2455)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
19 Trávníčková Anna (H4363)CHERRY LADY 1 (KJ0TQF, K)Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182)
Všestrannost
Běžná
Pony
CCN-OM
41.ročník ZLATÉ PODKOVY
Výsledky
16. 6. – 17. 6.
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
JK Loštice

Pro větší detail klikněte!