Přihlásit se

Skoky
Královická jezdecká liga
Oficiální závody (CSN) / 190616B1
16.06.2019 - 16.06.2019
B / Královice u Slaného
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž ZP handicap – pro PONY
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

12
Skoky
02_ Skoková soutěž ZLP handicap – pro PONY
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hakrová Adriana (J0OQL)JM'S LEX (KJ01P7, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
2 Štolcová Adriana (J0RNT)DARLUN (KJ0H5Q, K)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
3 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Kemrová Veronika (K0345)ŠAMAN 11 (KJ0TI5, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Štráchalová Viktorie (E2039)RAIMOND (KJ0MRG, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
6 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Fraňková Sofie (A3050)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Potluková Kateřina (J0N1S)ABREG (KJ0W3Y, H)Ondřej Potluka (MB0476)
10 Zimová Nela (J0XDD)HVĚZDIČKA 2 (KJ0SAQ, K)JK Marko, z.s. (MB0285)
11 Zimová Nela (J0XDD)RIIJKAARD (KJ0DQI, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
12 Prušáková Barbora (J0I0J)ALPINHORSE BACARDI (KJ0SD8, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13 Bauerová Jana (J0LB6)ALPINHORSE MAYBE LUCKY (KJ0S69, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
14 Forgačová Nela (J0XHC)ROZÁRA 1 (KJ0F8O, K)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
15 Holubová Hana (J0XHD)BELLA 5 (KJ0TKI, K)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
16 Vaňkátová Nicol (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
17 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
18 Hučková Tereza (J0VUS)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
19 Kašparová Tereza (J0RQI)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MORLYN (KJ0VM0, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22 Rothová Eva (J0XKP)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24 Arnoldová Veronika (J0S7A)JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
Skoky
03_ Skoková soutěž LP handicap – pro PONY
Pony LP* 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hakrová Adriana (J0OQL)JM'S LEX (KJ01P7, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
2 Hakrová Adriana (J0OQL)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
3 Saláková Ema (J0T5U)WHITNEY 4 (KJ0V90, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
4 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Fraňková Sofie (A3050)IZALLA (KJ0W80, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Held Magdalena (A2183)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Held Magdalena (A2183)MISTER HAY GUY (KJ0WTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Kykalová Emma (J0XKB)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Kykalová Anna (A3052)PILAT'S MIRACLE MAKE MY DAY (KJ0WTC, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Průšová Karolína (J0USY)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Potluková Kateřina (J0N1S)ABREG (KJ0W3Y, H)Ondřej Potluka (MB0476)
13 Vaňkátová Nicol (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
14 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15 Hučková Tereza (J0VUS)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16 Kašparová Tereza (J0RQI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17 Kašparová Tereza (J0RQI)AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18 Lahodná ml. Jana (J0KRD)MIRABEL 4 (KJ0TS0, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
19 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Arnoldová Veronika (J0S7A)JOKER VAN HET ROZENDAEL HOF (KJ0X1N, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
Skoky
04_ Skoková soutěž SP handicap – pro PONY
Pony SP* 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

9
Skoky
05_ Skoková soutěž obtížnost „ZM“
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Veselá Pavlína (J0KGL)ANGERDDOL CERI SOLLER (CZE) (KJ0V0D, K)Lucie Seifertová (ME0277)
2 Zelenková Sára (J0W1Z)KAVIAR (KJ0UGB, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
3 Humlová Monika (E1935)LYRA 17 (KJ0D68, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
4 Uškovičová Petra (J0WGA)RAINBOW 3 (KJ0FJD, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
5 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
6 Kopecká Hana (H2066)PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7 Kopecká Hana (H2066)DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
8 Kocsisová Ada (E1583)MORRIS 1 (KJ0TI9, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
9 Malá Regina (E0196)BALANTINKA (KJ0TN1, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
10 Žáková Julie (A1727)CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
11 Fiška Vilém (J0SNZ)BOREC 1 (KJ0JVX, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
12 Zderadička Jiří (B3422)R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
13 Zajícová Alexandra (F3022)CASSIDY 5 (KJ0RYF, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
14 Antropiusová Anita (J0VWO)VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
15 Bieliková Nikola (E0891)ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
16 Bieliková Nikola (E0891)GREATEST (KJ0XHO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
17 Mlčochová Karolína (J0VQF)LEO LUSTIG Feedmark (KJ04SY, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
18 Mlčochová Karolína (J0VQF)CAPTURE (KJ0IIY, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19 Chalupová Tereza (E1942)AHORN (KJ0D0A, V)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
20 Krištofová Jitka (A2259)LIMBA 6 (KJ0XJS, K)Stáj Tesárek (MA0071)
21 Rosická Veronika (A0536)FLECK (KJ0X19, V)JK Iros Praha (MA0031)
22 Hančlová Tereza (B1295)CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
23 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Štráchalová Viktorie (E2039)COMTE 3 (KJ0VO4, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
25 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
26 Hudečková Silvie (J0JFC)TAJFUN 3 (KJ0EO6, V)JS Pohoda, z.s. (MB0215)
27 Kumičíková Jana (D0060)GELL BERI (KJ0TFB, V)TJ statek Stráž n.O. (MK0013)
28 Karlíková Tereza (E1199)HOLYDAY (KJ0IB6, K)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
29 Suchelová Kristýna (B2354)GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
30 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
31 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
32 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
33 Horáková Marie (B0508)ANNIE ROUGE (KJ0W4Y, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
34 Paták Ondřej (E1142)SWEET SUGAR (KJ0WOX, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
35 Psíková Monika (E1535)QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
36 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
37 Vasilenková Zdeňka (J0N9M)MICHELLE VALENTINE (KJ0U1G, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
38 Vasilenková Zdeňka (J0N9M)PRINCE OF LEONE (KJ0U1H, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
39 Nováková Jana (E1702)COOL PRALINKA ZF (KJ0XGU, K)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
40 Hasnedlová Michaela (E1662)MINO (KJ0L98, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
41 Kalibánová Kristýna (F4342)MAESNEWYDD GRAND SLAM(GBR) (KJ0VKE, H)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
42 Kalibánová Kristýna (F4342)PHANTOM Provet (KJ0LOF, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
43 Poštová Kristýna (B3090)CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
44 Poštová Martina (B2821)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
45 Mikolášová Kateřina (A1661)VALENCIE 5 (KJ0CDJ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
46 Prušáková Kateřina (B0811)MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
47 Kordulíková Sára (E2106)COROLA (KJ0JAZ, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
48 Čtrnáctá Lucie (F1744)LIBERTY 699 (KJ0WCU, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
49 Černá Jindřiška (J0V4E)BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
50 Ujčíková Karen (J0QHC)RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
06_ Skoková soutěž obtížnost „Z“
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Veselá Pavlína (J0KGL)ANGERDDOL CERI SOLLER (CZE) (KJ0V0D, K)Lucie Seifertová (ME0277)
2 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
3 Kopecká Hana (H2066)PORTA'R' (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
4 Kopecká Hana (H2066)DARKLINE 'R' (KJ0WIY, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5 Kocsisová Ada (E1583)MORRIS 1 (KJ0TI9, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
6 Malá Regina (E0196)BALANTINKA (KJ0TN1, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
7 Žáková Julie (A1727)CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
8 Francová Ludmila (H2417)CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
9 Fiška Vilém (J0SNZ)BOREC 1 (KJ0JVX, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
10 Zderadička Jiří (B3422)R-CAPRI (KJ0VFV, K)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
11 Zajícová Alexandra (F3022)CASSIDY 5 (KJ0RYF, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
12 Kubrychtová Sandra (K0089)BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
13 Antropiusová Anita (J0VWO)VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
14 Bieliková Nikola (E0891)ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
15 Mlčochová Karolína (J0VQF)LEO LUSTIG Feedmark (KJ04SY, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16 Mlčochová Karolína (J0VQF)CAPTURE (KJ0IIY, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17 Kurelová Denisa (A2283)HENNESSYS (KJ0K4O, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
18 Chalupová Tereza (E1942)AHORN (KJ0D0A, V)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
19 Krištofová Jitka (A2259)LIMBA 6 (KJ0XJS, K)Stáj Tesárek (MA0071)
20 Hrnková Alžběta (J0NW2)INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
21 Hrnková Alžběta (J0NW2)GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
22 Hančlová Tereza (B1295)CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
23 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
25 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
26 Hudečková Silvie (J0JFC)TAJFUN 3 (KJ0EO6, V)JS Pohoda, z.s. (MB0215)
27 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28 Karlíková Tereza (E1199)HOLYDAY (KJ0IB6, K)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
29 Suchelová Kristýna (B2354)GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
30 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
31 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
32 Zemanová Anna (E2036)PRETTY BOY ECB (KJ0IB5, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
33 Škardová Barbora (J0WBN)SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
34 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
35 Horáková Marie (B0508)ANNIE ROUGE (KJ0W4Y, K)T.J.Sokol-Jízdárna Kladno (MB0051)
36 Paták Ondřej (E1142)SWEET SUGAR (KJ0WOX, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
37 Psíková Monika (E1535)QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
38 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
39 Vasilenková Zdeňka (J0N9M)PRINCE OF LEONE (KJ0U1H, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
40 Hasnedlová Michaela (E1662)MINO (KJ0L98, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
41 Kašparová Tereza (J0RQI)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
42 Kalibánová Kristýna (F4342)MAESNEWYDD GRAND SLAM(GBR) (KJ0VKE, H)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
43 Kalibánová Kristýna (F4342)PHANTOM Provet (KJ0LOF, V)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
44 Soukupová Petra (E2008)DUBLIN Z (KJ010V, V)JK Zelený ranč (ME0204)
45 Poštová Kristýna (B3090)CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
46 Poštová Martina (B2821)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Alfa, z.s. (MB0134)
47 Zahrádka Jiří (A0166)PAYA (KJ0K40, K)PJK Gabrielka (MA0008)
48 Mikolášová Kateřina (A1661)VALENCIE 5 (KJ0CDJ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
49 Prušáková Kateřina (B0811)MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
50 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
51 Kozáková Vladimíra (A0116)SABIK (KJ0UKV, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
52 Kordulíková Sára (E2106)COROLA (KJ0JAZ, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
53 Krištofová Vilma (E1476)LUCAS 9 (KJ0VQS, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
54 Čtrnáctá Lucie (F1744)LIBERTY 699 (KJ0WCU, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
55 Janoušková Tereza (E1300)KARÁT 5 (KJ0UBT, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
56 Černá Jindřiška (J0V4E)BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
57 Mocková Tereza (E2096)ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
58 Geyst Arina (E1902)CONSTANZE 1 (KJ0I8X, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
59 Hanousková Natálie (J0SN1)LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
60 Ujčíková Karen (J0QHC)RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
07_ Skoková soutěž obtížnost „ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šebková Kateřina (E1581)ČINEL (KJ0DC7, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
2 Žáková Julie (A1727)QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
3 Francová Ludmila (H2417)CRAZY ART (KJ0ITU, K)JK Sever Brno (MG0156)
4 Kubrychtová Sandra (K0089)BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
5 Bieliková Nikola (E0891)BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
6 Kurelová Denisa (A2283)HENNESSYS (KJ0K4O, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
7 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
8 Hrnková Alžběta (J0NW2)INEKTOR (KJ0VE8, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Hrnková Alžběta (J0NW2)GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Jurtela Mirko (A1422)HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
11 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Vančura Petr (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
15 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
17 Hochmanová Darina (B1535)QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
18 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
19 Zemanová Anna (E2036)PRETTY BOY ECB (KJ0IB5, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
20 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
21 Heřmanová Lenka (B3072)STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
22 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
23 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
24 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
25 Stöhrová Alice (J0WBW)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26 Bártová Zuzana (E0948)CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
27 Bardon Jan (B2022)POEMA (KJ0DLF, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
28 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CONMIRO (KJ0FUF, V)Stáj Preláta (MA0014)
29 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
30 Čurdová Kateřina (J0RHL)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
31 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
32 Kašparová Tereza (J0RQI)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
33 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
34 Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
35 Soukupová Petra (E2008)LUCKY 23 (KJ0FHO, H)JK Zelený ranč (ME0204)
36 Zahrádka Jiří (A0166)PAYA (KJ0K40, K)PJK Gabrielka (MA0008)
37 Hadová Simona (B1835)COOL CARLO (KJ0ULI, V)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
38 Valentová Helena (E1888)FIDO (KJ0H0T, V)Sportovní stáj Smrčka, z.s. (ME0010)
39 Kozáková Vladimíra (A0116)SABIK (KJ0UKV, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
40 Bieliková Pavlína (E1150)MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
41 Heřmanová Lenka (B3072)DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
42 Peterková Tereza (B3520)BERENIKA 3 (KJ0KIO, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Krištofová Vilma (E1476)LUCAS 9 (KJ0VQS, V)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
44 Hellmichová Kateřina (E1954)ASTA 1 (KJ0U5T, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
45 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
46 Janoušková Tereza (E1300)KARÁT 5 (KJ0UBT, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
47 Janoušková Tereza (E1300)CARTOON (KJ0U0A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
48 Mocková Tereza (E2096)ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
49 Geyst Arina (E1902)CONSTANZE 1 (KJ0I8X, K)TJ Tatran Ústí nad Labem (ME0022)
50 Hanousková Natálie (J0SN1)LA HELLEN (KJ0LBO, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
08_ Skoková soutěž obtížnost „L*" s finále
Běžná L* (115) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Žáková Julie (A1727)QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
2 Bieliková Nikola (E0891)BELLESTIAL (KJ0SNZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
3 Bieliková Nikola (E0891)CAPERFIELD (KJ0UP6, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
4 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
5 Trčová Veronika (B3287)NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
6 Jurtela Mirko (A1422)HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
7 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8 Vančura Petr (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
10 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11 Hochmanová Darina (B1535)QUILISCA (KJ0L1J, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
13 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14 Heřmanová Lenka (B3072)STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
16 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
17 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18 Stöhrová Alice (J0WBW)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19 Bártová Zuzana (E0948)CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
20 Bardon Jan (B2022)POEMA (KJ0DLF, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
21 Vrabcová Dastychová Hana (E1424)LIPKA KL (KJ0KZN, K)Jezdecká stáj Krásná Lípa, z.s. (ME0181)
22 Hasnedlová Michaela (E1662)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
23 Hasnedlová Eliška (E1909)RYANIA D'AMOUR (KJ0L4R, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
24 Čurdová Kateřina (J0RHL)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
25 Ujčíková Karen (J0QHC)LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26 Michálková Tereza (K0299)LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
27 Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
28 Hadová Simona (B1835)MANILLA ROUGE (KJ0L0P, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
29 Bieliková Pavlína (E1150)MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
30 Heřmanová Lenka (B3072)DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
31 Peterková Tereza (B3520)BERENIKA 3 (KJ0KIO, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32 Hellmichová Kateřina (E1954)ASTA 1 (KJ0U5T, K)Freeland Stable, z.s. (ME0274)
33 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
Skoky
Běžná
Pony
CSN
Královická jezdecká liga
Výsledky
16. 6. – 16. 6.
B / Královice u Slaného
JS Královický Dvůr

Pro větší detail klikněte!