Drezury Nové Zámky - Mistrovství Severní Moravy + otevřené soutěže
Oblastní mistrovství (CDN-OM) / 190830H1
30.08.2019 - 01.09.2019
H / Mladeč, Nové Zámky
Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
G0412
Iva Schützová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0362
Simona Heidenreichová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0070
Marta Nováková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0052
Jarmila Jablonská
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H1434
Milena Sedlářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
H0627
Naděžda Knopová
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
03_ OM Severní Moravy jezdců 8-12 let na pony KVH do 148 cm
Běžná
P4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:15 | Vokounová Viktorie (J0VKJ) | <23>LUNETA 10 (KJ0GO8, K) | HORSES HÁJ, z.s. (MH0023) |
2 | 13:20 | Hubáčková Alice (J0T0P) | <33>MIKE 2 (KJ0T0A, V) | Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340) |
3 | 13:25 | Lašáková Kateřina (J0WL1) | <21>NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
4 | 13:30 | Pospíšilová Viktorie (J0RGS) | <34>PRETTY GINGER (KJ0K7N, K) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
5 | 13:35 | Vandasová Eliška (J0XTS) | <22>GARP 2 (KJ0GUR, H) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
6 | 13:40 | Lupuliaková Tereza (J0LP0) | <31>KENY 2 (KJ0A9R, V) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
7 | 13:45 | Nedopilová Amálie (J0SFD) | <28>CAS BABY (KJ0X5F, K) | Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182) |
8 | 13:50 | Havlíčková Karolína (J0TGY) | <35>TONY 2 (KJ0BDS, V) | TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076) |
9 | 13:55 | Vokounová Viktorie (J0VKJ) | <30>MALINA 4 (KJ0XTT, K) | HORSES HÁJ, z.s. (MH0023) |
10 | 14:00 | Hubáčková Alice (J0T0P) | <32>BELLO (KJ0V11, V) | Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340) |
04_ OM Severní Moravy jezdců 13-16 let na pony KVH do 148 cm
Běžná
P6/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
05A Drezurní úloha DU-A/2018
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.08.2019 19:54:10
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 08:35 | Jíšová Eliška (F4108) | <48>AMARIO (KJ0IQC, V) | Jezdecký oddíl Lanškroun z.s. (MF0400) |
2 | 08:41 | Konečná Ivana (H0593) | <41>GOLD APPLE (KJ0UYB, K) | JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014) |
3 | 08:48 | Balnarová Petra (H1209) | <39>DAISY 60 (KJ0WZ8, K) | Jezdecký klub Balnar, z.s. (MH0414) |
4 | 08:54 | Trávníčková Anna (H4363) | <51>GOLDEN RAY (KJ0X5H, H) | Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182) |
5 | 09:01 | Žilinská Martina (H0419) | <49>CHANTAL 8 (KJ0GX6, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
6 | 09:07 | Žídková Veronika (H2824) | <40>FATIMA 10 (KJ0CBH, K) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
7 | 09:20 | Chovancová Laura (H4476) | <44>INFINITY 1 (KJ0LLT, K) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
8 | 09:27 | Dohodilová Klára (L0449) | <47>ANTOINETTE S (KJ0X85, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
10 | 09:40 | Stančíková Kristýna (J0MGI) | <93>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K) | TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076) |
11 | 09:46 | Gajcová Adéla (J0NVT) | <43>BENETON 1 (KJ0J5J, V) | EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099) |
12 | 10:03 | Sroková Dominika (H3031) | <27>INTUITION (KJ0SBD, K) | Jezdci.cz,z.s. (MB0516) |
13 | 10:09 | Zuvačová Melanie (H4001) | <42>HANNA 1 (KJ0KAW, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
14 | 10:16 | Horáková Denisa (J0VZP) | <18>DUKE OF MORAVIA (KJ0WNK, V) | JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014) |
15 | 10:22 | Dudová Monika (H3421) | <92>FEDER RADEGAST (KJ0GTR, V) | JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290) |
16 | 10:29 | Koubková Kateřina (H2599) | <17>SAROYAN 1 (KJ0WGP, K) | JK HANÁ, z.s. (ML0012) |
17 | 10:35 | Kubíková Karolína (J0NSN) | <52>ASCARTO (KJ0CH2, V) | JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337) |
18 | 10:42 | Trávníčková Anna (H4363) | <50>CHERRY LADY 1 (KJ0TQF, K) | Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182) |
19 | 10:48 | Hájková Aneta (J0RFO) | <19>URUGUAJ (KJ0X3J, V) | WINERY Ranch Víno Hruška (ML0149) |
05B OM Severní Moravy dětí na velkých koních - 1. kolo
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
06A Drezurní úloha DD/2018
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.08.2019 19:54:44
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:15 | Svačinová Monika (J0V2F) | <60>AMÉLIE 3 (KJ0L80, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
2 | 11:20 | Dohodilová Klára (L0449) | <47>ANTOINETTE S (KJ0X85, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
3 | 11:25 | Zuvačová Melanie (H4001) | <42>HANNA 1 (KJ0KAW, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
4 | 11:30 | Žilinská Martina (H0419) | <49>CHANTAL 8 (KJ0GX6, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
5 | 11:35 | Kollárová Kamila (H0943) | <62>NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
6 | 11:40 | Konetzná Pavla (H4154) | <55>CHAMILA (KJ0KQF, K) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
7 | 11:45 | Rončková Andrea (H4337) | <90>LARIK (KJ0EEQ, V) | Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145) |
8 | 11:50 | Gajcová Adéla (J0NVT) | <43>BENETON 1 (KJ0J5J, V) | EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099) |
9 | 11:55 | Jíšová Eliška (F4108) | <48>AMARIO (KJ0IQC, V) | Jezdecký oddíl Lanškroun z.s. (MF0400) |
10 | 12:00 | Chovancová Laura (H4476) | <44>INFINITY 1 (KJ0LLT, K) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
11 | 12:05 | Žídková Veronika (H2824) | <40>FATIMA 10 (KJ0CBH, K) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
12 | 12:10 | Kaplanová Nikola (F2436) | <63>BAILEYS 20 (KJ0C7A, V) | JK Šťastný domov Líšnice (MF0357) |
13 | 12:25 | Konečná Ivana (H0593) | <56>SYMPATIK DE ROUGE (KJ0LQX, V) | JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014) |
14 | 12:30 | Spohnerová Daniela (H2826) | <61>KVATRO-EKO FORDENA (KJ0GI3, K) | Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074) |
15 | 12:35 | Zuvačová Melanie (H4001) | <57>GAELLE SL (KJ0BKM, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
16 | 12:45 | Stančíková Kristýna (J0MGI) | <93>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K) | TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076) |
06B OM Severní Moravy juniorů na velkých koních - 1. kolo
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
07A Drezurní úloha L4/2016
Běžná
L4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
07B OM Severní Moravy mladých jezdců
Běžná
L4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
08B OM Severní Moravy seniorů kategorie B - 1. kolo
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
08_ Drezurní úloha JU/2018
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
09A Drezurní úloha JJ/2018
Běžná
JJ/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
09B OM Severní Moravy seniorů kategorie A - 1. kolo
Běžná
JJ/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
10_ OM Severní Moravy jezdců 8-12 let na pony KVH do 148 cm - 2. kolo
Pony
P5/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 08:00 | Nedopilová Amálie (J0SFD) | <28>CAS BABY (KJ0X5F, K) | Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182) |
2 | 08:05 | Vandasová Eliška (J0XTS) | <22>GARP 2 (KJ0GUR, H) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
3 | 08:10 | Havlíčková Karolína (J0TGY) | <35>TONY 2 (KJ0BDS, V) | TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076) |
4 | 08:15 | Lašáková Kateřina (J0WL1) | <21>NANA PONYSPORT (KJ0VVR, K) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
5 | 08:20 | Vokounová Viktorie (J0VKJ) | <23>LUNETA 10 (KJ0GO8, K) | HORSES HÁJ, z.s. (MH0023) |
6 | 08:25 | Lupuliaková Tereza (J0LP0) | <31>KENY 2 (KJ0A9R, V) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
7 | 08:30 | Hubáčková Alice (J0T0P) | <33>MIKE 2 (KJ0T0A, V) | Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340) |
8 | 08:35 | Pospíšilová Viktorie (J0RGS) | <34>PRETTY GINGER (KJ0K7N, K) | Stáj Derby, spolek (MH0382) |
11_ OM Severní Moravy jezdců 13-16 let na pony KVH do 148 cm - 2. kolo
Pony
P7/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
12A Drezurní úloha DU-B/2018
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:15 | Krobotová Kateřina (H2900) | <81>DON JEREZ (KJ0P11, V) | Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044) |
2 | 09:21 | Balnarová Petra (H1209) | <39>DAISY 60 (KJ0WZ8, K) | Jezdecký klub Balnar, z.s. (MH0414) |
3 | 09:27 | Tošenovská Martina (H2337) | <13>LADA 18 (KJ0K0H, K) | JK Svébohov z. s. (MH0246) |
4 | 09:33 | Konetzná Pavla (H4154) | <55>CHAMILA (KJ0KQF, K) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
5 | 09:39 | Tošenovská Radomíra (H1643) | <12>BENEDETTO (KJ0SV9, V) | JK Svébohov z. s. (MH0246) |
6 | 09:45 | Žilinská Martina (H0419) | <49>CHANTAL 8 (KJ0GX6, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
7 | 09:51 | Dohodilová Klára (L0449) | <78>MON AMI S (KJ0UY0, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
8 | 09:57 | Štencel Vít (H3688) | <40>FATIMA 10 (KJ0CBH, K) | JEZDECKÝ ODDÍL VODNÍKA SLÁMY z. s. (MH0314) |
9 | 10:03 | Krobotová Kateřina (H2900) | <82>QUENTIN 12 (KJ0TH8, V) | Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044) |
12B OM Severní Moravy dětí na velkých koních - 2. kolo
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
13A Drezurní úloha DJ/2018
Běžná
DJ/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:15 | Zuvačová Melanie (H4001) | <42>HANNA 1 (KJ0KAW, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
2 | 11:21 | Dohodilová Klára (L0449) | <78>MON AMI S (KJ0UY0, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
3 | 11:27 | Gajcová Adéla (J0NVT) | <43>BENETON 1 (KJ0J5J, V) | EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099) |
4 | 11:33 | Kollárová Kamila (H0943) | <62>NAUTILUS 47 (KJ0VQA, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
5 | 11:39 | Žilinská Martina (H0419) | <49>CHANTAL 8 (KJ0GX6, K) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
6 | 11:45 | Sklenářová Renáta (H3563) | <83>VIGO 2 (KJ0DU5, V) | JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337) |
7 | 11:51 | Konetzná Pavla (H4154) | <55>CHAMILA (KJ0KQF, K) | Jezdecký klub Kočendovec Bohumín, z.s. (MH0302) |
8 | 00:00 | Zuvačová Melanie (H4001) | <57>GAELLE SL (KJ0BKM, K) | Jezdecký klub STEALLY Opava (MH0059) |
13B OM Severní Moravy juniorů na velkých koních - 2. kolo
Běžná
DJ/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
14A Drezurní úloha JU/2018
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
14B OM Severní Moravy mladých jezdců - 2. kolo
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
15A Drezurní úloha JJ/2018
Běžná
JJ/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
15B OM Severní Moravy seniorů kategorie B - 2. kolo
Běžná
JJ/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
16A Drezurní úloha SG/2018
Běžná
SG/2018 - FEI-ST
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36
16B OM Severní Moravy seniorů kategorie A - 2. kolo
Běžná
SG/2018 - FEI-ST
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 08:34:36