Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Brno, 3. kolo Panská lícha Cup
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200705G1
05.07.2020 - 05.07.2020
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0061 - Jezdecký klub Panská lícha z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0323
Dana Kuřitková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0535
Alena Vetišková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
V0139
Eva Sobotková, PhD.
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2979
Jan Kadlec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D1739
Michael Beneš
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ Soutěž stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.07.2020 12:05

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2020 20:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Bartošová Jana (B3199)<0L1V>GINNY 1 (KJ0L1V, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
2Kratochvílová Irena (J0UZM)<0SOS>MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
3Špiříková Zdenka (G4059)<0FV3>GALITÉ (KJ0FV3, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
4Urbanová Petra (G2120)<0WP5>SARITO (KJ0WP5, K)JS HobbyLindt (MG0039)
5Krejčí Barbora (J0YC8)<0JT2>RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
6Kopečková Anežka (J0X5G)<0KIT>DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7Kaplanová Marie (J0X83)<09IU>LOTKA 5 (KJ09IU, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
8Tylšar Martin (G3793)<0VCC>ATTILA 3 (KJ0VCC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Kalábová Silvie (G0486)<0XR2>VIA BOHEMIA 'B' (KJ0XR2, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
10Klímová Veronika (G1717)<0YES>TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
11Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Krejčíková Anna (G3063)<0JRP>BAYLOOW (KJ0JRP, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
14Bednaříková Aneta (L0146)<0X3I>BOWIE (KJ0X3I, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
15Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
16Pospíchalová Iva (J06GY)<0JWY>LADA Z RUSÍNA (KJ0JWY, K)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
17Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
18Pavlíčková Gabriela (J0V7N)<0LI9>GALERA (KJ0LI9, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
19Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20Procházková Tereza (J0V7L)<0TFI>BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21Novotná Taťána (G1854)<0B8U>CASTRO (KJ0B8U, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
22Kořenková Pavla (V0736)<0S0L>DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
23Slezák Michal (G0906)<0YRH>FRANZINE (KJ0YRH, K)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
24Brandová Klára (J0WJ0)<0WO0>NIPPY NAG (KJ0WO0, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
25Novotný Robert (F4285)<0XYL>KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26Skotáková Erika (G3936)<0U3K>VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
27Zentrichová Viola (B3120)<0XLR>COLÁNNY (KJ0XLR, V)JS HobbyLindt (MG0039)
28Šebele Noemi (J1092)<0TZ3>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
30Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
31Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
32Kremlíková Hana (F3987)<0101>F-CHIMELLE-HDH (KJ0101, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33Eim Petr (G0340)<0YPV>LIKOR 1 (KJ0YPV, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
34Procházková Dana (G3976)<0BRO>GARET 3 (KJ0BRO, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
35Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
36Tošovský Filip (F2708)<0XES>GAGA 2 (KJ0XES, K)JPS Vanice (MF0102)
37Slavík Václav (G1644)<0XXF>ROYAL LUCK BE-ST Z (KJ0XXF, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
38Kratochvílová Irena (J0UZM)<0SOR>CITRUS 2 (KJ0SOR, H)Ranč Ladná (MG0248)
39Špiříková Zdenka (G4059)<0WFE>FANDANGO XCV (KJ0WFE, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
40Zabojníková Michaela (J0WFI)<0DMV>ARTUŠ-V (KJ0DMV, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
41Peňásová Nikola (G4026)<0UO5>LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
42Sukupová Klára (G2610)<0JU5>LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
43Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)JC Nová Ves (MV0144)
Skoky
05A JJL Amatéři
Běžná do 100 cm 274.1.5.1 - Žádná fáze na čas / A
05.07.2020

7
Skoky
05_ Dvoufázové skákání stupně „100/100 cm“
Běžná do 100 cm 274.1.5.1 - Žádná fáze na čas /
05.07.2020 13:05

43
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2020 20:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Klímová Veronika (G1717)<0YES>TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
2Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
3Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)JC Nová Ves (MV0144)
4Novotná Taťána (G1854)<0B8U>CASTRO (KJ0B8U, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
5Brudňaková Michaela (J0XB9)<0VL4>BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Stáj Time Out (MG0153)
6Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
7Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
9Zabojníková Michaela (J0WFI)<0DMV>ARTUŠ-V (KJ0DMV, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
10Machovcová Zuzana (F2296)<0OKS>ALNAKI (KJ0OKS, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
11Tošovský Filip (F2708)<0XES>GAGA 2 (KJ0XES, K)JPS Vanice (MF0102)
12Procházková Dana (G3976)<0BRO>GARET 3 (KJ0BRO, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
13Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
14Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
15Sukupová Klára (G2610)<0JU5>LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
16Kalábová Silvie (G0486)<0XR2>VIA BOHEMIA 'B' (KJ0XR2, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
17Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
18Boková Martina (G1660)<0BI6>FANDOŠEK (KJ0BI6, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
19Diheneščíková Hana (H4029)<0ISW>MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
21Miloňová Vendula (J0T7Q)<0P4Q>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
22Měřínská Alena (J0T5Y)<0UNN>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
23Podsedníková Marcela (G1399)<0TY6>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
24Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0LP4>RITANGA DES CHENES (KJ0LP4, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
25Slavík Václav (G1644)<0XXF>ROYAL LUCK BE-ST Z (KJ0XXF, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
26Špiříková Zdenka (G4059)<0WFE>FANDANGO XCV (KJ0WFE, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
27Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
28Tošovská Denisa (F2216)<0VI2>QUENTIN 16 (KJ0VI2, V)JPS Vanice (MF0102)
29Skotáková Erika (G3936)<0U3K>VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
30Kondrčík Radek (H3027)<0XOZ>JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
31Brandová Klára (J0WJ0)<0WO0>NIPPY NAG (KJ0WO0, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
32Chudíková Blanka (J0YBJ)<0J7G>TAMISHA OF THE PARADISE (KJ0J7G, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33Krejčíková Anna (G3063)<0JRP>BAYLOOW (KJ0JRP, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
34Procházková Tereza (J0V7L)<0TFI>BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
35Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
36Šlapalová Edita (G1444)<0VRS>GRAND GENESIS (KJ0VRS, H)Vojtěch Kašpar (MV0137)
37Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
38Urbanová Petra (G2120)<0WP5>SARITO (KJ0WP5, K)JS HobbyLindt (MG0039)
39Brudňaková Michaela (J0XB9)<0XOM>ADMANDO (KJ0XOM, V)Stáj Time Out (MG0153)
40Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
41Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
42Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
43Drdlová Nikola (F2661)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
06J JJL Junioři
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

4
Skoky
06_ Soutěž ve skoku stupně „ZL“
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.07.2020 16:05

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2020 20:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
2Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
3Kondrčík Radek (H3027)<0XOZ>JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
4Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
6Harnolová Wanda (H2984)<0ENV>NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Kalenda TEAM (MG0309)
7Kaplanová Nikola (F2436)<0S1V>ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
8Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
9Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Šlapalová Edita (G1444)<0VRS>GRAND GENESIS (KJ0VRS, H)Vojtěch Kašpar (MV0137)
11Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
13Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
14Studená Markéta (F4046)<0JUF>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
15Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
16Podsedníková Marcela (G1399)<0TY6>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
17Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
18Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
19Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
20Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
21Měřínská Alena (J0T5Y)<0UNN>JEFER (KJ0UNN, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
22Tošovská Denisa (F2216)<0VI2>QUENTIN 16 (KJ0VI2, V)JPS Vanice (MF0102)
23Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24Miloňová Vendula (J0T7Q)<0P4Q>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
25Drdlová Nikola (F2661)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
26Pešková Lucie (F2523)<0IR1>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
27Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
28Brudňaková Michaela (J0XB9)<0XOM>ADMANDO (KJ0XOM, V)Stáj Time Out (MG0153)
29Bíza Roman (G1166)<0GOA>WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
30Machovcová Zuzana (F2296)<0OKS>ALNAKI (KJ0OKS, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
31Diheneščíková Hana (H4029)<0ISW>MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
32Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
33Kaplanová Petra (F4254)<0XD3>MARLON 2 (KJ0XD3, H)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
34Chudíková Blanka (J0YBJ)<0J7G>TAMISHA OF THE PARADISE (KJ0J7G, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
35Špičáková Michaela (F2617)<0E46>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
36Gruberová Hana Abigail (F3861)<0E3P>PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
37Drdlová Nikola (F2661)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
07A L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2020 20:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Kaplanová Nikola (F2436)<0S1V>ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
2Kaplanová Petra (F4254)<0XD3>MARLON 2 (KJ0XD3, H)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
3Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
6Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
7Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
9Pešková Lucie (F2523)<0IR1>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
10Gruberová Hana Abigail (F3861)<0E3P>PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
11Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
12Studená Markéta (F4046)<0JUF>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
13Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Toth Zoltán (G0831)<0TK9>CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
16Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
17Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
18Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
20Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
21Závodský Michal (G2772)<0KP7>CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
Skoky
07B L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

27
Skoky
07S JJL Senioři
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020

4
Skoky
07_ Soutěž ve skoku stupně „L*/L** s handicapem“
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.07.2020 17:55

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.07.2020 20:36:02
#JezdecKůňSubjekt
1Studená Markéta (F4046)<0JUF>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2Šedá Marcela (G1280)<0ITP>CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
3Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4Pešková Lucie (F2523)<0IR1>MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
5Gruberová Hana Abigail (F3861)<0E3P>PARSIVAL (KJ0E3P, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
6Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
8Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
9Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
11Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
12Novotná Anežka (J0VM0)<0YMM>JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Kaplanová Petra (F4254)<0XD3>MARLON 2 (KJ0XD3, H)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
14Kaplanová Nikola (F2436)<0S1V>ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
15Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17Závodský Michal (G2772)<0KP7>CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
18Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
19Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
20Toth Zoltán (G0831)<0TK9>CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22Drdlová Nikola (F2661)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
23Špičáková Michaela (F2617)<0E46>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
24Lipavská Tereza (F3936)<0JUS>LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
25Beranová Dana (G1904)<0VQW>DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
26Richter Aleš (F1103)<0UVS>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
27Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
08_ Soutěž ve skoku stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
05.07.2020 19:20

11