Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR 2020 - Opřetice + STYLOVÝ POHÁR PONY ČJF
Oficiální závody (CSN) / 200724A1
24.07.2020 - 26.07.2020
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0232 - JK Opřetice, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0549
Pavla Loudová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0220
Jiří Holík
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0436
Naděžda Špačková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0459
Markéta Čurdová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Vetoflex
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.07.2020 8:00

6
Skoky
03_ Skoková soutěž PONY LP* - cena Vetoflex
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.07.2020 9:00

6
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
25.07.2020 9:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.07.2020 09:22:05
#JezdecKůňSubjekt
1Flégrová Hana (B1794)<0TZ0>QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
2Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
3Mauersberger Sára (J0THY)<0S8N>CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4Rejlková Nikola (J0VB1)<0YWW>BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
5Vávrová Zdeňka (B2490)<0XIU>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
6Bozděchová Simona (E1592)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
7Veselá Tereza (B3374)<0YXS>CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
8Zúdorová Marika (B3444)<0YWO>CORNETA 3 (KJ0YWO, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
9Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10Želízková Barbora (A2148)<0VPC>VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
11Božíková Veronika (B2572)<0WG9>KORNETTO BS (KJ0WG9, K)Sportstable (MB0374)
12Tomešová Tereza (J0I5V)<0B4U>GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
13Hejzlarová Šárka (F1135)<0VQH>ABBYGALE (KJ0VQH, K)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
14Grünthalová Nicola (B2769)<0W4V>AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
16Pilátová Antonie (F4281)<0K35>ORSO GRIGIO/BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
17Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
18Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
19Skopalová Barbora (A2143)<0Y8B>NABAWI (KJ0Y8B, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
20Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
21Dvořáková Radka (C0345)<0YF6>LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
22Kotrčová Nela (V0700)<0VYC>AMELIA (KJ0VYC, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
23Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
24Drejčková Adéla (V0299)<0WQ9>LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
25Pekárková Tereza (A1994)<0H7B>COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
26Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
27Flégrová Hana (B1794)<0JY2>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
28Vejmělková Erika (V0734)<0L61>WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
29Vavříková Nikola (B3608)<0YPD>BABALU Z (KJ0YPD, H)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
25.07.2020 11:00

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.07.2020 19:09:25
#JezdecKůňSubjekt
1Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0DCF>ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
2Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Dvořáková Radka (C0345)<0YF6>LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
4Ottlová Kristýna (J0PLR)<0I7R>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
5Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
6Marešová Romana (C0445)<0YW2>ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
7Bozděchová Simona (E1592)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8Vojtová Vendula (J0TBS)<0PXH>IMPOSANT SHADDAD (KJ0PXH, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
9Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
10Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
11Tomešová Tereza (J0I5V)<0B4U>GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
12Hejzlarová Šárka (F1135)<0VQH>ABBYGALE (KJ0VQH, K)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
13Grünthalová Nicola (B2769)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14Želízková Barbora (A2148)<0VPC>VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15Schwamenhöferová Nikola (G3297)<0WVS>GUIDAM-L (KJ0WVS, V)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
16Nováková Tereza (J0N74)<0J46>JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
17Selnerová Lucie (G1806)<0LOI>SINGARA (KJ0LOI, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
18Bejrová Lenka (B1727)<0EKF>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
19Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
20Vávrová Zdeňka (B2490)<0XIU>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21Rejlková Nikola (J0VB1)<0YWW>BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
22Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
23Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
24Drejčková Adéla (V0299)<0WQ9>LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
25Kotrčová Nela (V0700)<0VYC>AMELIA (KJ0VYC, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26Pilátová Antonie (F4281)<0K35>ORSO GRIGIO/BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
27Božíková Veronika (B2572)<0WG9>KORNETTO BS (KJ0WG9, K)Sportstable (MB0374)
28Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
29Mauersberger Sára (J0THY)<0S8N>CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
30Simeonovová Alžběta (A1399)<0M4O>GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
31Flégrová Hana (B1794)<0JY2>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
33Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
34Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
35Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
36Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
37Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
38Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0K3R>CONNY 4 (KJ0K3R, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
39Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
40Vojtová Vendula (J0TBS)<0TWQ>VIVER (KJ0TWQ, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
41Dvořáková Radka (C0345)<0WVW>LANDOM (KJ0WVW, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
42Vejmělková Erika (V0734)<0L61>WINTERGOLD V (KJ0L61, V)JK Hipo Jihlava (MV0003)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná Z (100) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.07.2020 13:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.07.2020 12:00:36
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Radka (C0345)<0WVW>LANDOM (KJ0WVW, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
2Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0K3R>CONNY 4 (KJ0K3R, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
3Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5Vejmělková Erika (V0734)<0K1G>OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
6Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
7Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
8Vojtová Vendula (J0TBS)<0TWQ>VIVER (KJ0TWQ, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
9Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
10Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11Vavříková Nikola (B3608)<0L35>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
12Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
14Grünthalová Nicola (B2769)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15Nováková Tereza (J0N74)<0J46>JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
16Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
18Schwamenhöferová Nikola (G3297)<0WVS>GUIDAM-L (KJ0WVS, V)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
19Dvořáková Radka (C0345)<0WVV>PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
20Růžičková Vanessa (B3504)<0UJA>MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
21Vavřinová Eliška (J0PIP)<0CQ0>PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
23Ottlová Kristýna (J0PLR)<0I7R>CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
24Bejrová Lenka (B1727)<0EKF>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
25Matějková Žaneta (V0209)<0UJ6>SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
27Vávrová Kristýna (B2627)<0L5T>GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
28Simeonovová Alžběta (A1399)<0M4O>GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
29Selnerová Lucie (G1806)<0LOI>SINGARA (KJ0LOI, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
30Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
31Vantroba Michal (B2094)<0TLN>VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
32Hrnčířová Aneta (J0K6T)<0DCF>ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
33Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
34Pokorný Robert (B2144)<0VBY>CONNOR 2 (KJ0VBY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
35Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
36Dvořáková Radka (C0345)<0V98>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.07.2020

11
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.07.2020

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.07.2020 19:09:25
#JezdecKůňSubjekt
1Vejmělková Erika (V0734)<0K1G>OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
2Dvořáková Radka (C0345)<0V98>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
3Matějková Žaneta (V0209)<0UJ6>SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
4Vávrová Kristýna (B2627)<0L5T>GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
5Vavřinová Eliška (J0PIP)<0CQ0>PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
6Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
8Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
10Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
11Pokorný Robert (B2144)<0MWD>FLOOR (KJ0MWD, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
12Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
13Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
14Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Smolíková Marie (B2922)<0I3I>HANAH (KJ0I3I, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
16Páblová Aneta (R0012)<0J3J>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
17Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
18Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
19Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
20Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
21Balounová Michaela (V0479)<03EJ>EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
25.07.2020 15:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.07.2020 19:09:25
#JezdecKůňSubjekt
1Vantroba Michal (B2094)<0TLN>VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
2Pokorný Robert (B2144)<0VBY>CONNOR 2 (KJ0VBY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
3Dvořáková Radka (C0345)<0WVV>PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
4Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
5Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
6Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
7Hudíková Kateřina (D1842)<0VGQ>BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
8Vavříková Nikola (B3608)<0L35>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
9Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
10Zúdorová Marika (B3444)<0LZK>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
11Damborská Klára (A0411)<0UR8>BRUNO DU ROUET (KJ0UR8, V)Equest team z.s. (MA0193)
12Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
13Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Vávrová Kristýna (B2627)<0L5T>GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
15Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Vejmělková Erika (V0734)<0K1G>OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
18Smolíková Marie (B2922)<0I3I>HANAH (KJ0I3I, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
19Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
20Páblová Aneta (R0012)<0J3J>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
21Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
23Vavřinová Eliška (J0PIP)<0CQ0>PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
25Matějková Žaneta (V0209)<0UJ6>SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26Balounová Michaela (V0479)<03EJ>EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
27Pokorný Robert (B2144)<0MWD>FLOOR (KJ0MWD, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
28Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
29Dvořáková Radka (C0345)<0V98>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
30Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
31Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
08A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
25.07.2020

8
Skoky
08B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
25.07.2020

6
Skoky
08_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
25.07.2020 16:00

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.07.2020 22:03:41
#JezdecKůňSubjekt
1Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
2Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
3Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
4Hudíková Kateřina (D1842)<0VGQ>BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
5Balounová Michaela (V0479)<03EJ>EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
6Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
7Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
8Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
9Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10Damborská Klára (A0411)<0UR8>BRUNO DU ROUET (KJ0UR8, V)Equest team z.s. (MA0193)
11Špačková Veronika (F4085)<0VE3>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
12Pokorný Robert (B2144)<0MWD>FLOOR (KJ0MWD, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
13Páblová Aneta (R0012)<0J3J>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
14Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
15Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
16Špačková Veronika (F4085)<0F1L>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
Skoky
09A STYL JEZDCE 8-10 let PONY ZP (S+A)
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

8
Skoky
09C STYL JEZDCE 8-13 let PONY ZPB
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

8
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY ZP - STYL JEZDCE - cena Happy Horses
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020 8:30

8
Skoky
10A STYL JEZDCE 8-10 let PONY ZLP (S+A)
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

7
Skoky
10C STYL JEZDCE 8-13 let PONY ZLPB
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

7
Skoky
10D STYL JEZDCE 14-16 let PONY ZLPB
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2020 11:46:09
#JezdecKůňSubjekt
1Křížová Adriana (E2067)<0VEI>FÍK 3 (KJ0VEI, H)Stáj Židovice (ME0147)
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY ZLP - STYL JEZDCE - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
26.07.2020

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.07.2020 22:05:56
#JezdecKůňSubjekt
1Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0X2V>LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
2Pospíšil Ondřej (J0SUP)<0WDR>DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
3Grešíková Zuzana (J0SU0)<0C2Q>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
4Sziekliková Markéta (J0W4C)<0M9V>SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Team Noskov (MB0111)
5Krejčířová Barbora (V0790)<0X6K>GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
6Šafratová Sofie (J0W4A)<0BFK>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JK Team Noskov (MB0111)
7Abíková Ema (J0XD9)<0M3G>JOPJE D (KJ0M3G, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
8Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0XEP>SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9Stříšková Nicole Jessica (J0W32)<0TVF>VITEA (KJ0TVF, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
10Rosolová Julie (B3648)<0XJ8>DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
11Abíková Tereza (J0N39)<0VJN>OMAR 5 (KJ0VJN, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
12Špuková Viktorie (J0ZG2)<0MW9>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
13Křížová Adriana (E2067)<0VEI>FÍK 3 (KJ0VEI, H)Stáj Židovice (ME0147)
14Kratinová Kristýna (J0YNL)<0HG5>MARSCHALL (KJ0HG5, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
15Špuková Vendula (J0ZG1)<0G2B>MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
16Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<0MJT>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
17Zoubková Zuzana (J0ZN8)<0MQM>NEBO PENDRAGON (KJ0MQM, H)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
18Stříšková Nicole Jessica (J0W32)<0XSG>KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
Skoky
11A STYL JEZDCE 14-16 let PONY LPB**
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A
26.07.2020

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2020 11:46:09
#JezdecKůňSubjekt
1Křížová Adriana (E2067)<0VEI>FÍK 3 (KJ0VEI, H)Stáj Židovice (ME0147)
Skoky
11_ Skoková soutěž PONY LP** - STYL JEZDCE - cena TOPVET
Pony LP** 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času /
26.07.2020

10
Skoky
12_ Skoková soutěž PONY SP** - cena ManMat
Pony SP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.07.2020

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.07.2020 19:09:25
#JezdecKůňSubjekt
1Jašurková Beata (J0Y07)<0WM8>MURTHWAITE TIKKA (KJ0WM8, V)JK Dominika o.s. (ME0189)
Skoky
14_ Skoková soutěž HOBBY 60/70 cm – cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.07.2020

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.07.2020 20:12:20
#JezdecKůňSubjekt
1Burešová Victoria (J10LP)<0W4V>AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
2Splavcová Ema (J101N)<0Y3S>SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5Šafratová Sofie (J0W4A)<0AIO>LIRA (KJ0AIO, K)JK Team Noskov (MB0111)
6Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7Šemíková Edina (J10HE)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8Šlechtová Lenka (A0936)<0W1K>ANKSUNAMON-ŠK (KJ0W1K, K)JK Paganini (MA0208)
9Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
10Kroužková Lucie (C0953)<0XWL>JANIK (KJ0XWL, V)JK Statek Měšice (MC0251)
11Sziekliková Markéta (J0W4C)<0W6S>BENJAMIN 7 (KJ0W6S, H)JK Team Noskov (MB0111)
12Staníková Aneta (J10Y2)<0CG2>APOLLON DAVIS (KJ0CG2, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
13Hrabalová Anna (J0V0Y)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Doležalová Barbora (J0K44)<0TBJ>TRISTAN 7 (KJ0TBJ, V)JK Paganini (MA0208)
15Pokorný Marek (J10ZG)<0D6N>TIM2 (KJ0D6N, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
16Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Burešová Victoria (J10LP)<0S9K>MORLYN ARAGON (KJ0S9K, V)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
18Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
19Fryšová Štěpánka (J113Y)<0Z59>DENNY 39 (KJ0Z59, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
Skoky
15_ Skoková soutěž HOBBY 70/80 cm – cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.07.2020

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.07.2020 22:09:03
#JezdecKůňSubjekt
1Nevrlá Kateřina (J0PUG)<0D1F>ARMANDO 5 (KJ0D1F, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
2Šafratová Barbora (J0W4B)<08WY>RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)
3Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4Doležalová Barbora (J0K44)<0TBJ>TRISTAN 7 (KJ0TBJ, V)JK Paganini (MA0208)
5Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
6Kroužková Lucie (C0953)<0XWL>JANIK (KJ0XWL, V)JK Statek Měšice (MC0251)
7Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8Pecková Hana (G2309)<0FT3>ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
10Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
13Zelenková Tereza (J0VB0)<0L15>LADY ANN 2 (KJ0L15, K)JK Statek Měšice (MC0251)
14Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15Šlechtová Lenka (A0936)<0W1K>ANKSUNAMON-ŠK (KJ0W1K, K)JK Paganini (MA0208)
16Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
17Burešová Victoria (J10LP)<0W4V>AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
18Pazdírková Kristýna (J0RA6)<0CS7>LAYLA 1 (KJ0CS7, K)JK Micky Struhařov (MA0128)
19Dvořáková Kristýna (J0XXS)<0K24>ATLANTIS 2 (KJ0K24, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
20Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Pokorný Marek (J10ZG)<0D6N>TIM2 (KJ0D6N, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
22Kroftová Kamila (J0Y5B)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
23Nevrlá Kateřina (J0PUG)<0FYS>IRAKLION-K (KJ0FYS, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
24Šafratová Barbora (J0W4B)<0FSL>COLWYN BAY (KJ0FSL, K)JK Team Noskov (MB0111)
25Arnoštová Šárka (J113O)<0Z4Y>DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
26Šváchová Eliška (J0YCY)<0XVM>SEEP (KJ0XVM, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
27Hlaváčková Jana (J0QCW)<0Z5C>CITADELA HONEY (KJ0Z5C, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
Skoky
16_ Skoková soutěž HOBBY 80/90 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.07.2020

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.07.2020 14:30:42
#JezdecKůňSubjekt
1Šafratová Barbora (J0W4B)<0YZX>POKERFACE (KJ0YZX, V)JK Team Noskov (MB0111)
2Nevrlá Kateřina (J0PUG)<0FYS>IRAKLION-K (KJ0FYS, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
3Zelenková Tereza (J0VB0)<0L15>LADY ANN 2 (KJ0L15, K)JK Statek Měšice (MC0251)
4Kroftová Kamila (J0Y5B)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
5Pecková Hana (G2309)<0FT3>ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
6Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
7Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
8Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
10Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
11Dvořáková Kristýna (J0XXS)<0K24>ATLANTIS 2 (KJ0K24, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12Pazdírková Kristýna (J0RA6)<0CS7>LAYLA 1 (KJ0CS7, K)JK Micky Struhařov (MA0128)
13Nevrlá Kateřina (J0PUG)<0D1F>ARMANDO 5 (KJ0D1F, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
14Arnoštová Šárka (J113O)<0Z4Y>DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
15Šváchová Eliška (J0YCY)<0XVM>SEEP (KJ0XVM, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
16Želízková Barbora (A2148)<0VPC>VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Šafratová Barbora (J0W4B)<08WY>RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)