Pořadatelé:
MF0150 - JK Hřebčín Suchá, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0243
Jaroslav Hupka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1768
Sylva Fendrychová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0392
Oldřich Sojka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0031
Jiří Skřivan
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0218
Eva Siatková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0091
Zdeněk Jílek
CZE
Skoky
Stavitel
chief
F0368
Roman Falta
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Parkur st. "ZL" - KMK pro 4-leté klisny
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.07.2021 18:27:09
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hruška Jiří (H0173) | <1065>ELVISTA (KJ1065, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
2 | Doležal Rudolf (F0382) | <1075>HEART QUEEN (KJ1075, K) | JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) |
3 | Bosáková Jiřina (H1203) | <100B>JLB COOKIE (KJ100B, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
4 | Benediktová Kateřina (L0330) | <1047>LULU 2 (KJ1047, K) | JK Sport Pravčice (ML0007) |
5 | Jarková Jana (G0732) | <0ZGO>CENTO LARISTA (KJ0ZGO, K) | JK HANÁ, z.s. (ML0012) |
6 | Kočí Lenka (H3223) | <100Y>PIRUETA 1 (KJ100Y, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
7 | Vaníčková Jana (H2289) | <100K>SCARLET 14 (KJ100K, K) | Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086) |
8 | Sípos René (H0692) | <0ZGU>FURTADO 1 (KJ0ZGU, K) | GESOMONT s.r.o. (MH0149) |
9 | Ludvík Jakub (H2930) | <0ZS1>KAYEN-L (KJ0ZS1, K) | Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038) |
10 | Novotná Adéla (J10S4) | <1098>CELINA 1 (KJ1098, K) | Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311) |
11 | Kadlecová Iva (G0828) | <0ZO2>GERTRUDA (KJ0ZO2, K) | Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113) |
12 | Bosák Libor (H1205) | <100C>JLB NIOBARA (KJ100C, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
13 | Jarka Zdeněk (G1746) | <0ZGP>ROCK'N ARIST (KJ0ZGP, K) | JK HANÁ, z.s. (ML0012) |
14 | Klus Marek (H1948) | <1052>TOPINKA 1 (KJ1052, K) | Stáj M&M z.s. (MH0433) |
15 | Hruška Jiří (H0173) | <100W>DORINE (KJ100W, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
02_ Parkur st. "ZL" - KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.07.2021 18:27:20
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Chýle Jan (E0251) | <103A>COOL WONDER (KJ103A, H) | Sportovní stáj Chýle (ME0012) |
2 | Žíla Zdeněk (F0969) | <0ZF6>COLT 1 (KJ0ZF6, H) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
3 | Škanderová Miroslava (H2834) | <109F>DADI-CELLIS (KJ109F, H) | Jezdecký klub MUSTANG (MH0218) |
4 | Malý Jiří (H2415) | <0ZHS>GARSIUS II (KJ0ZHS, V) | Stáj Hošková s.r.o. (MH0415) |
5 | Špačková Veronika (F1384) | <1083>ROYAL 8 (KJ1083, V) | JK Černožice (MR0005) |
6 | Ludvík Jakub (H2930) | <0ZS0>CALORD (KJ0ZS0, H) | Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038) |
7 | Sípos René (H0692) | <0ZGT>MILLIONN (KJ0ZGT, V) | GESOMONT s.r.o. (MH0149) |
8 | Benediktová Kateřina (L0330) | <105X>LOCARDO-H (KJ105X, V) | JK Sport Pravčice (ML0007) |
9 | Šíma Jaroslav (D1419) | <0ZWT>CREZUS KAHN VAN DEN DRIES Z (KJ0ZWT, H) | SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211) |
10 | Chýle Jan (E0251) | <1039>BEAUMONT (KJ1039, H) | Sportovní stáj Chýle (ME0012) |
11 | Žíla Zdeněk (F0969) | <0ZF5>ANGELO II (KJ0ZF5, V) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
03_ Parkur st. "L*" - KMK pro 5leté klisny
KMK
L* (115)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.07.2021 17:14:14
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Charvátová Petra (B1562) | <0Y11>LAOMI W (KJ0Y11, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
2 | Kočí Lenka (H3223) | <0YQX>GOLDVITA (KJ0YQX, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
3 | Hruška Jiří (H0173) | <106A>EOWYN DE GOEDEREEDE Z (KJ106A, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
4 | Jarka Zdeněk (G1746) | <0Y9S>CARA MIA 2 (KJ0Y9S, K) | JK HANÁ, z.s. (ML0012) |
5 | Novotná Adéla (J10S4) | <0Y0D>CORIDA 6 (KJ0Y0D, K) | Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311) |
6 | Jarková Jana (G0732) | <0Y9R>WARRION (KJ0Y9R, K) | JK HANÁ, z.s. (ML0012) |
7 | Šíma Jaroslav (D1419) | <0ZO1>QUINTANA LOVE VAN HET NETEHOF SD (KJ0ZO1, K) | SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211) |
8 | Hentšel Marek (H1939) | <0Y7S>CEREMONIE FITMIN (KJ0Y7S, K) | Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035) |
9 | Charvátová Petra (B1562) | <0Y10>COPYCAT EBH Z (KJ0Y10, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
04_ Parkur st. "L*" - KMK pro 5leté hřebce a valachy
KMK
L* (115)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.07.2021 17:14:14
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Škanderová Miroslava (H2834) | <0YRS>CORCENTO (KJ0YRS, H) | Jezdecký klub MUSTANG (MH0218) |
2 | Žíla Zdeněk (F0969) | <0Y3B>LODIT 1 (KJ0Y3B, H) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
3 | Bosák Libor (H1205) | <0YQI>JLB NICK (KJ0YQI, V) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
4 | Kadlecová Iva (G0828) | <0ZCW>GBELÍK (KJ0ZCW, V) | Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113) |
5 | Hošák Stanislav (H0880) | <0YF5>RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, V) | Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291) |
6 | Pospíšil Ondřej (E0549) | <10FU>BRANTSSINI (KJ10FU, H) | Stáj Dvůr Židovice (ME0061) |
7 | Škanderová Miroslava (H2834) | <0YRT>QUADIS II (KJ0YRT, H) | Jezdecký klub MUSTANG (MH0218) |
8 | Malý Jiří (H2415) | <0Y37>CONNOR MACLEOD-M (KJ0Y37, H) | Stáj Hošková s.r.o. (MH0415) |
9 | Plundrová Zuzana (F1591) | <0Y22>DIAMOND CAVALIER Z (KJ0Y22, H) | JS Plundra (MF0237) |
10 | Jelínková Veronika (G2210) | <0ZI0>HOUSTON VK Z (KJ0ZI0, H) | JK Sever Brno (MG0156) |
11 | Klus Marek (H1948) | <0Y63>2686 ARES RVP (KJ0Y63, H) | Stáj M&M z.s. (MH0433) |
12 | Žíla Zdeněk (F0969) | <0Y3A>CAN RUFA (KJ0Y3A, V) | ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140) |
13 | Škanderová Miroslava (H2834) | <0YRR>CLASSIC BALOU (KJ0YRR, H) | Jezdecký klub MUSTANG (MH0218) |
05_ Parkur st. "S*" - KMK pro 6-leté klisny
KMK
S* (125)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.07.2021 18:28:14
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Vaníčková Jana (H2289) | <0WZK>KETTY-H (KJ0WZK, K) | Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086) |
2 | Hruška Jiří (H0173) | <1056>SEVILLA (KJ1056, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
3 | Sukdolák Matěj (V0787) | <0WTS>CARDINA 37 (KJ0WTS, K) | JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010) |
4 | Hruška Martin (H2050) | <0YQV>EVRISTA (KJ0YQV, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
5 | Doležal Rudolf (F0382) | <0WN6>GARTIA (KJ0WN6, K) | JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) |
6 | Bosáková Jiřina (H1203) | <0XEX>JLB FINJA (KJ0XEX, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
06_ Parkur st. "S*" - KMK pro 6-leté hřebce a valachy
KMK
S* (125)
298.1.3 - Kvalifikace KMK /
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.07.2021 18:28:28