Přihlásit se

Multi-disciplína
IX. GRAND PRIX města Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 140829F1
29.08.2014 - 31.08.2014
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
01_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm (ZL)
Běžná do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Kalivodová Sára (C1268)DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Kubišta Václav (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Kořínek Matouš (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Příhoda Miloslav (F1976)VINCOMA (KJ0J4U, K)NH Equiteam (MA0217)
Vančura Petr (B0680)CORNELIE 1 (KJ0J3Z, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
Hypiusová Anna (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ, K)Hypius Miloň (MF0139)
Hypiusová Lenka (F0838)TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
Bergerová Adéla (F4019)AKTUEL II (KJ0HUD, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Pokorná Žaneta (B3038)ARMANI 2 (KJ0EEX, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Šoupal Martin (F0200)ANKARA 2 (KJ0CLT, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Šimon Jan (F0394)LE PAUL (KJ0JJW, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Trunkátová Klára (G2379)CASPIAN (KJ0HN7, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Weihrichová Nela (F2898)IRISH LIGHT (KJ0OZM, K)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Šoupal Martin (F0200)DIROSA (KJ0ML8, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Záveská Miriam (F1579)EACHAUN (KJ0MDN, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Kořínek Matouš (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Kocián Tomáš (E0362)RAP (KJ0GRD, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Tomášek Miloslav (F0642)CARESSA (KJ0LQI, H)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Weihrichová Nela (F2898)FIALA 1 (KJ0A6Z, K)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Kocián Tomáš (E0362)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Vančura Petr (B0680)ENJI (KJ0H82, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Vančura Petr (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Kubištová Barbora (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Dušková Jana (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Příhoda Miloslav (F1976)CATTINI (KJ0KQP, V)NH Equiteam (MA0217)
Janko Adolf (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Žďárská Nikola (F4126)CLEMA (KJ0FW7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Rozlívka Jiří (F4190)GÓJA (KJ0GBP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Suchý Jakub (F4150)TRN 2 (KJ0DRI, V)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Kukačka Michal (B1611)CARA - CAS (KJ0K74, V)JK Záhořany (MB0344)
Silbrník Adam (B3231)EDDIE 1 (KJ0F4F, V)JK Choťánky (MB0109)
Skoky
02_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm (L**)
Běžná do 120 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Kocián Tomáš (E0362)RAP (KJ0GRD, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Němec Tomáš (E1318)CAPITOL 1 (KJ0BH5, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Kocián Tomáš (E0362)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
Špačková Veronika (F1384)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Špačková Veronika (F1384)FAR STAR (KJ0CKT, K)JK Černožice (MR0005)
Kořínek Matouš (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Příhoda Miloslav (F1976)VINCOMA (KJ0J4U, K)NH Equiteam (MA0217)
Kořínek Matouš (F4100)CHIQUE (KJ0MDE, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Jeníková Romana (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Radová Gabriela (C1194)CAITANO (KJ0IL2, V)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Šoupal Martin (F0200)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Kořínek Matouš (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Šoupal Martin (F0200)COMGOL (KJ0J2I, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Vančura Petr (B0680)ENJI (KJ0H82, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Kubištová Barbora (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Lišková Adéla (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Kalivodová Sára (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Zavoralová Štěpánka (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Radová Gabriela (C1194)VENELA 1 (KJ0DPB, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Weihrichová Nela (F2898)FIALA 1 (KJ0A6Z, K)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Příhoda Miloslav (F1976)KAMERIK (KJ0AO6, K)NH Equiteam (MA0217)
Kubišta Václav (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Kociánová Kamila (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Stáj Karsit (MF0242)
Borecká Věra (F1873)PRINCE BOY (KJ0F11, V)JK Černožice (MR0005)
Vančura Petr (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Slavíková Gabriela (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Weihrichová Nela (F2898)IRISH LIGHT (KJ0OZM, K)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
Kolowratová Iva (H2748)BOUNTY AMADEUS (KJ0ARM, K)HORSE-RIDING TEAM AMADEUS (ML0112)
Příhoda Miloslav (F1976)CATTINI (KJ0KQP, V)NH Equiteam (MA0217)
Hypiusová Lenka (F0838)TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
Záveská Miriam (F1579)KILLOSSERY HARVEY (KJ0KL8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Šibravová Radka (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Bergerová Adéla (F4019)AKTUEL II (KJ0HUD, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Hypiusová Anna (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ, K)Hypius Miloň (MF0139)
Sojka Lukáš (F1136)ARIUS 2 (KJ0MCE, V)Stáj Karsit (MF0242)
Janko Adolf (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Sojka Lukáš (F1136)ALMINUS (KJ0MCD, V)Stáj Karsit (MF0242)
Dušková Jana (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Záveská Miriam (F1579)FRENCISS (KJ0GRE, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
Pokorná Žaneta (B3038)COROFINA (KJ0GKG, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Záveská Miriam (F1579)CAPTAIN HERO (KJ0JO1, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Vančura Petr (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm (S**)
Běžná do 130 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
29.08.2014

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Tomášek Miloslav (F0642)PEON 1 (KJ0F8C, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Radová Gabriela (C1194)VENELA 1 (KJ0DPB, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Slavíková Gabriela (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Kalivodová Sára (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Šibravová Radka (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Příhoda Miloslav (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10, V)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)KAMERIK (KJ0AO6, K)NH Equiteam (MA0217)
Radová Gabriela (C1194)CAITANO (KJ0IL2, V)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Vančura Petr (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Kociánová Kamila (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Stáj Karsit (MF0242)
Kolowratová Iva (H2748)BOUNTY AMADEUS (KJ0ARM, K)HORSE-RIDING TEAM AMADEUS (ML0112)
Záveská Miriam (F1579)KILLOSSERY HARVEY (KJ0KL8, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Šoupalová Martina (F1924)MY FAIR LADY 2 (KJ0H65, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Sojka Lukáš (F1136)ALMINUS (KJ0MCD, V)Stáj Karsit (MF0242)
Vančura Petr (B0680)CORNELIE 1 (KJ0J3Z, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Špačková Veronika (F1384)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Vančura Petr (B0680)FRENCISS (KJ0GRE, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Borecká Věra (F1873)PRINCE BOY (KJ0F11, V)JK Černožice (MR0005)
Špačková Veronika (F1384)FAR STAR (KJ0CKT, K)JK Černožice (MR0005)
Záveská Miriam (F1579)CAPTAIN HERO (KJ0JO1, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Sojka Lukáš (F1136)ARIUS 2 (KJ0MCE, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ Cena STEANBEST s.r.o. - dvoufázové skákání 100 - 110 cm (ZL)
Běžná do 110 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Pokorná Žaneta (B3038)ARMANI 2 (KJ0EEX, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Lišková Adéla (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Plecháčová Lucie (F2532)SEPP (KJ0CVF, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Kubištová Barbora (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Kořínek Matouš (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Haviárová Irena (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. (MF0140)
Kvapilová Michaela (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Příhoda Miloslav (F1976)CATTINI (KJ0KQP, V)NH Equiteam (MA0217)
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Straková Hana (F1404)CLEO (KJ0GKB, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Slavíková Gabriela (C0337)CRA (KJ0K31, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Ciprová Vladislava (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Novotná Alexandra (F1575)FARADY (KJ0JDR, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Vančura Petr (B0680)CASPER 14 (KJ0JVZ, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Trunkátová Klára (G2379)CASPIAN (KJ0HN7, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Šimon Jan (F0394)LE PAUL (KJ0JJW, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Kořínek Matouš (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Kubáčková Pavla (F2762)CASIRI (KJ0M01, V)Stáj Housa (MB0156)
Pechanová Vladimíra (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Novotná Alexandra (F1575)LADY ELISABETH 1 (KJ0JDU, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Vančura Petr (B0680)RONALDO 4 (KJ0JT4, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Šoupal Martin (F0200)DIROSA (KJ0ML8, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Jeníčková Lucie (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
Mazánková Anna (F4055)DELISSA 1 (KJ0E3H, K)Stáj Housa (MB0156)
Faltysová Iveta (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
Příhoda Miloslav (F1976)DINI (KJ0MBT, V)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)FIRST DANCER (KJ0GXB, V)NH Equiteam (MA0217)
Slavíková Gabriela (C0337)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Šrámková Lucie (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
Suchý Jakub (F4150)TRN 2 (KJ0DRI, V)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Kukačka Michal (B1611)CARA - CAS (KJ0K74, V)JK Záhořany (MB0344)
Rozlívka Jiří (F4190)GÓJA (KJ0GBP, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Skoky
05_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - dvoufázové skákání 110 - 120 cm (L**)
Běžná do 120 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Housa Radek (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI, K)Stáj Housa (MB0156)
Příhoda Miloslav (F1976)DINI (KJ0MBT, V)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)VINCOMA (KJ0J4U, K)NH Equiteam (MA0217)
Petrus Jakub (F2435)GAROCKY (KJ0H40, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Jeníková Romana (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Vachutka Pavel (H0374)CADILLAC (KJ0M5M, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
Dušková Jana (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Šrámková Lucie (F2851)GNOEL H Strojmotiv (KJ0J0K, K)JK Čermná (MF0366)
Pospíšilová Barbora (B2103)BIBA CLASSY (KJ0OXM, V)Jezdecký spolek Kolesa o.s. (MF0153)
Kořínek Matouš (F4100)LYRA 13 (KJ0CL3, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Bendák David (F0870)CAMILLA 1 (KJ0BEZ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Malá Irena (F1219)SINUHET-K (KJ0CKK, H)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Šoupal Martin (F0200)COMGOL (KJ0J2I, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Haviárová Irena (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. (MF0140)
Kořínek Matouš (F4100)CORNELIA K (KJ0MDF, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Novotná Alexandra (F1575)FARADY (KJ0JDR, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Plecháčová Lucie (F2532)SEPP (KJ0CVF, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
Trunkátová Klára (G2379)FORBES (KJ0I7F, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Hlavatá Hana (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Kubáčková Pavla (F2762)CASIRI (KJ0M01, V)Stáj Housa (MB0156)
Janko Adolf (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Pokorná Žaneta (B3038)COROFINA (KJ0GKG, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Faltysová Iveta (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
Ciprová Vladislava (F1012)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Pechanová Vladimíra (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Vančura Petr (B0680)ORNESTO (KJ0ERP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Dušková Pavlína (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Novotná Alexandra (F1575)LADY ELISABETH 1 (KJ0JDU, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Housa Radek (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Stáj Housa (MB0156)
Kubištová Barbora (F2136)MARGARETA 1 (KJ0FLA, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Příhoda Miloslav (F1976)CATTINI (KJ0KQP, V)NH Equiteam (MA0217)
Vančura Petr (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Lišková Adéla (A0642)ETOS 1 (KJ0EEL, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Jeníčková Lucie (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Mazánková Anna (F4055)DELISSA 1 (KJ0E3H, K)Stáj Housa (MB0156)
Skoky
06_ Cena ČUS - parku stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.08.2014

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Petrus Jakub (F2435)GAROCKY (KJ0H40, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Příhoda Miloslav (F1976)KAMERIK (KJ0AO6, K)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)VINCOMA (KJ0J4U, K)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10, V)NH Equiteam (MA0217)
Malá Irena (F1219)SINUHET-K (KJ0CKK, H)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Vachutka Pavel (H0374)CADILLAC (KJ0M5M, V)JK Pegas z.s. (MF0166)
Kořínek Matouš (F4100)CHIQUE (KJ0MDE, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Jeníková Romana (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Jarolím Pavel (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Málková Kateřina (F2906)CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Dušková Jana (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Málek Ondřej (F2621)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Housa Radek (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Stáj Housa (MB0156)
Vančura Petr (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Pejřilová Pavlína (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Kociánová Kamila (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Stáj Karsit (MF0242)
Čapková Alexandra (E1771)CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Stáj Housa (MB0156)
Čapková Alexandra (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)Stáj Housa (MB0156)
Malá Kateřina (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS, V)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Dostálová Kristýna (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Bendák David (F0870)CAMILLA 1 (KJ0BEZ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Pospíšilová Barbora (B2103)BIBA CLASSY (KJ0OXM, V)Jezdecký spolek Kolesa o.s. (MF0153)
Pechanová Vladimíra (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Faltysová Iveta (F1923)FURLANA (KJ0CMY, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
Zavoralová Štěpánka (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Hlavatá Hana (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Velechovská Eva (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Pokorná Žaneta (B3038)COROFINA (KJ0GKG, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Slavíková Gabriela (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Dušková Jana (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Ciprová Vladislava (F1012)VICTORY 2 (KJ0ESU, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Housa Radek (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI, K)Stáj Housa (MB0156)
Dušková Pavlína (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Kořínek Matouš (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Skoky
07_ Cena FORD AUTO IN - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.08.2014

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Málková Kateřina (F2906)CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Vančura Petr (B0680)ANGELIKA 13 (KJ0JPY, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Málek Ondřej (F2621)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Málek Ondřej (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Sojka Lukáš (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Karsit (MF0242)
Šoupal Martin (F0200)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Sojka Lukáš (F1136)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
Šoupalová Martina (F1924)MY FAIR LADY 2 (KJ0H65, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Málková Kateřina (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Příhoda Miloslav (F1976)ACOLINO CHAMB. (KJ0I10, V)NH Equiteam (MA0217)
Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Jarolím Pavel (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Sojka Lukáš (F1136)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
Dušková Jana (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Housa Radek (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK, V)Stáj Housa (MB0156)
Čapková Alexandra (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)Stáj Housa (MB0156)
Velechovská Eva (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Zavoralová Štěpánka (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Malá Kateřina (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS, V)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Petrus Jakub (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Váňa Ladislav (F0962)PIK DAME (KJ0IWN, K)Sportovní stáj Váňa Morašice (MF0260)
Kukačka Michal (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Slavíková Gabriela (C0337)VANESSA 6 (KJ0LB0, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Vančura Petr (B0680)ORNESTO (KJ0ERP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Čapková Alexandra (E1771)CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Stáj Housa (MB0156)
Matějka Martin (E0488)TRM KAR KAR (KJ0GOT, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
08_ Cena SECO Group - dvoufázové skákání 110 - 120 cm (L**)
Běžná do 120 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
29.08.2014

17
Skoky
09_ Cena LICA - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.08.2014

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Housa Radek (F0548)LA DARCA 2 (KJ0MKI, K)Stáj Housa (MB0156)
Novotná Alexandra (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Špačková Veronika (F1384)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Petrus Jakub (F2435)TIMUR 1 (KJ0CU3, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Kořínek Matouš (F4100)VICTORY 3 (KJ0M1T, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Malá Kateřina (F2127)FITMIN - K (KJ0HPS, V)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Velechovská Eva (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Novotná Alexandra (F1575)SHOW TIME (KJ0IAN, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Příhoda Miloslav (F1976)VINCOMA (KJ0J4U, K)NH Equiteam (MA0217)
Příhoda Miloslav (F1976)EXPRESSO-EV (KJ0JEP, V)NH Equiteam (MA0217)
Housa Radek (F0548)LAFIBOLUS (KJ0M00, V)Stáj Housa (MB0156)
Tomášek Miloslav (F0642)PEON 1 (KJ0F8C, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Špačková Veronika (F1384)FAR STAR (KJ0CKT, K)JK Černožice (MR0005)
Kořínek Matouš (F4100)CHIQUE (KJ0MDE, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
Čapková Alexandra (E1771)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)Stáj Housa (MB0156)
Jindrová Nikola (F3898)GOLDWIN (KJ094C, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Petrus Jakub (F2435)GAROCKY (KJ0H40, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Černohorský Leoš (F0290)ROBIN HOOD 1 (KJ0LW3, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Kociánová Kamila (G0882)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Stáj Karsit (MF0242)
Pokorná Žaneta (B3038)COROFINA (KJ0GKG, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Skoky
10_ Cena I.CA - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.08.2014

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 15:33:24
#JezdecKůňSubjekt
Sojka Lukáš (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Karsit (MF0242)
Vinzens Otto ml. (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Špačková Veronika (F1384)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Černohorský Leoš (F0290)BRISTON (KJ0DK1, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Vinzens Otto ml. (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Vojtková Barbora (A1145)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Málková Kateřina (F2906)CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Novotná Alexandra (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Malá Kateřina (F2127)ZIP 1 (KJ0E39, V)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Příhoda Miloslav (F1976)KAMERIK (KJ0AO6, K)NH Equiteam (MA0217)
Sojka Lukáš (F1136)CONTROL ME KARSIT (KJ0IWT, H)Stáj Karsit (MF0242)
Váňa Ladislav (F0962)PIK DAME (KJ0IWN, K)Sportovní stáj Váňa Morašice (MF0260)
Petrus Jakub (F2435)TIMUR 1 (KJ0CU3, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Tomášek Miloslav (F0642)PEON 1 (KJ0F8C, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Sojka Lukáš (F1136)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
Novotná Alexandra (F1575)SHOW TIME (KJ0IAN, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Dvořáková Stanislava (F1176)ZAFIRA (KJ0EW8, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
Dvořáková Stanislava (F1176)EASTMAN (KJ0GV2, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)