Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Opřetice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200605A1
06.06.2020 - 07.06.2020
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Merklová Ludmila (B1609)CAMIRA 1 (KJ0V59, K)JK Statek Nečín (MA0230)
2 Merklová Ludmila (B1609)LADY DIANA (KJ0LFS, K)JK Statek Nečín (MA0230)
3 Rezáková Kateřina (A2162)PICOLLO 2 (KJ0W8J, V)Stáj Tesárek (MA0071)
4 Koutná Kristýna (J0Z7S)ASHARON (KJ0ODI, H)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
5 Rýdlová Kristýna (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6 Žídková Anna (B3749)MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
9 Švecová Renata (J0YH0)MAJOR CAPTAIN (KJ0WZP, V)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
10 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
11 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
13 Čechová Magdalena (J0W3X)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
14 Dvořáková Petra (E0009)DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
15 Dvořáková Petra (E0009)WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
16 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17 Želízková Barbora (A2148)VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
18 Grünthalová Nicola (B2769)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
19 Štolbová Iveta (B2531)SPARKY (KJ0J2W, K)Luděk Matuška (MB0417)
20 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
21 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
22 Cemperová Adéla (B3640)ESPRIT 83 (KJ0X8F, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
25 Kazdová Veronika (J0X8A)CHARLOTTA 3 (KJ0L5Y, K)Stáj Tesárek (MA0071)
26 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
27 Přibylová Monika (C1260)ATHOS 18 (KJ0K4A, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
28 Švástová Lýdie (B3305)DAMIAN (KJ0GX2, H)Eventing Team (MA0227)
29 Šilhavecká Lucie (C1177)ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
30 Kupková Lucie (C1489)BRUSINKA 1 (KJ0SLI, K)JK Slapy (MC0247)
31 Dvořáková Radka (C0345)LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
32 Dětková Adéla (J0S30)ŠEJNA 3 (KJ0SIO, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
33 Drejčková Adéla (V0299)LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
34 Krupičková Veronika (J0QPY)DROGA (KJ0T6L, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
35 Dětková Adéla (J0S30)QUEENLY 1 (KJ0UKT, V)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
36 Holíková Iva (B1557)ULA 1 (KJ0XVH, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rezáková Kateřina (A2162)PICOLLO 2 (KJ0W8J, V)Stáj Tesárek (MA0071)
2 Koutná Kristýna (J0Z7S)ASHARON (KJ0ODI, H)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
3 Rýdlová Kristýna (B3538)PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Žídková Anna (B3749)MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Westfálová Klára (B3458)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
7 Švecová Renata (J0YH0)MAJOR CAPTAIN (KJ0WZP, V)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
8 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
9 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
10 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
11 Čechová Magdalena (J0W3X)RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
13 Dvořáková Petra (E0009)DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
14 Dvořáková Petra (E0009)WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
15 Moravová Pavlína (V0326)ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
16 Grünthalová Nicola (B2769)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17 Štolbová Iveta (B2531)SPARKY (KJ0J2W, K)Luděk Matuška (MB0417)
18 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19 Vavříková Nikola (B3608)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
20 Cemperová Adéla (B3640)ESPRIT 83 (KJ0X8F, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
21 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
22 Kazdová Veronika (J0X8A)CHARLOTTA 3 (KJ0L5Y, K)Stáj Tesárek (MA0071)
23 Vávra Miroslav (B0379)GILBERT 1 (KJ0XGJ, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
24 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Přibylová Monika (C1260)ATHOS 18 (KJ0K4A, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
26 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
27 Štorkán Martin (D1267)DOHA DH Z (KJ0YPE, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
28 Šilhavecká Lucie (C1177)ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
29 Kupková Lucie (C1489)BRUSINKA 1 (KJ0SLI, K)JK Slapy (MC0247)
30 Dvořáková Radka (C0345)LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
31 Dvořáková Radka (C0345)BASTIEN 4 (KJ0WVX, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
32 Dětková Adéla (J0S30)QUEENLY 1 (KJ0UKT, V)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
33 Drejčková Adéla (V0299)LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
34 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
35 Krupičková Veronika (J0QPY)DROGA (KJ0T6L, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
36 Holíková Iva (B1557)ULA 1 (KJ0XVH, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
2 Nechybová Veronika (A1449)VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
3 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Švecová Irena (B3041)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
5 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
6 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
7 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
8 Moravová Pavlína (V0326)ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9 Rokůsková Tereza (J0XX2)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Babák Marek (A2160)LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Vavříková Nikola (B3608)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
13 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
14 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Vávra Miroslav (B0379)GILBERT 1 (KJ0XGJ, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
18 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
20 Szádovská Hana (C1269)MIKE 1 (KJ0KZE, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21 Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22 Kopecká Hana (H2066)PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
23 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
24 Štorkán Martin (D1267)DOHA DH Z (KJ0YPE, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
25 Dvořáková Radka (C0345)BASTIEN 4 (KJ0WVX, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
27 Matějková Žaneta (V0209)SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
28 Jurygáčková Lucie (V0564)TRACOMA (KJ0I3S, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
30 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
31 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
Skoky
04_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
2 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
3 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4 Vochozková Romana (A0952)VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
6 Nechybová Veronika (A1449)CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
7 Vašák Martin (B3272)ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)Stáj Housa (MB0156)
8 Švecová Irena (B3041)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
9 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
10 Hrnková Alžběta (J0NW2)OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
11 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
12 Rokůsková Tereza (J0XX2)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15 Babák Marek (A2160)LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
17 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
19 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
22 Szádovská Hana (C1269)MIKE 1 (KJ0KZE, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23 Szádovská Hana (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24 Kopecká Hana (H2066)EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
25 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
26 Matějková Žaneta (V0209)SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
27 Jurygáčková Lucie (V0564)TRACOMA (KJ0I3S, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
28 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
29 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
30 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
Skoky
05_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena House Media Group
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

7
Skoky
06_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Karásková Kateřina (J0YE0)SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2 Nejedlá Eliška (J0YCB)CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Nejedlá Eliška (J0YCB)MOORLAND'S NINA (KJ0MNM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Musilová Adéla (J0NY1)GASTON 20 (KJ0WS6, V)Veronika Náměstková (MA0265)
5 Maláková Anna (J0YA6)SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
6 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Dymáčková Eva (J0YZG)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Sikora Martin (J0UPD)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Chvátalová Amélie (J0UXE)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Beránková Matylda (J10RD)CONSUL 2 (KJ0XRU, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Karešová Anna (J0ZDP)CINDERELLA 234 (KJ0YOI, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Náprstková Natálie (J0YZ6)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Kullack Emily (J0XKO)MISSES SILVANO (KJ0YUE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Drastich Jakub (J0KZG)ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
20 Zichová Tereza (J0VFI)ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21 Dimitrová Barbora (J0UYN)LEONARDO 651 (KJ0U6N, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
22 Kuklíková Natálie (J0R68)ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
23 Sziekliková Markéta (J0W4C)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)JK Team Noskov (MB0111)
Skoky
07_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vítková Kristýna (J0VLA)KATY 1 (KJ0B9W, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
2 Nejedlá Eliška (J0YCB)CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Musilová Adéla (J0NY1)GASTON 20 (KJ0WS6, V)Veronika Náměstková (MA0265)
4 Stříšková Nicole Jessica (J0W32)VITEA (KJ0TVF, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
5 Maláková Anna (J0YA6)SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
6 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Sikora Martin (J0UPD)GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Dymáčková Eva (J0YZG)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Sikora Martin (J0UPD)LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Chvátalová Amélie (J0UXE)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Robková Lucie (J0WWS)LIMETREE QUICK SILVER (KJ0V5Q, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
14 Hájková Kristýna (J0V4U)THISTLEDOWN ATLANTIS (KJ0WJF, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
15 Rothová Eva (J0XKP)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Rothová Eva (J0XKP)ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Beránková Matylda (J10RD)CONSUL 2 (KJ0XRU, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Karešová Anna (J0ZDP)CINDERELLA 234 (KJ0YOI, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Náprstková Natálie (J0YZ6)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Kullack Emily (J0XKO)MISSES SILVANO (KJ0YUE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Drastich Jakub (J0KZG)ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
22 Drastich Jakub (J0KZG)TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
23 Zichová Tereza (J0VFI)ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
24 Dimitrová Barbora (J0UYN)LEONARDO 651 (KJ0U6N, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
25 Kuklíková Natálie (J0R68)ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
26 Sommer Vítek (J0XDM)KOKOSKA LUŽICKÁ (KJ0YNK, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
27 Rajchmanová Andrea (J0WA6)LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
28 Šafratová Sofie (J0W4A)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JK Team Noskov (MB0111)
29 Sziekliková Markéta (J0W4C)SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Team Noskov (MB0111)
30 Sziekliková Markéta (J0W4C)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)JK Team Noskov (MB0111)
Skoky
08_ Skoková soutěž PONY LP** - cena Höveler
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

17
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY SP** - cena Happy Horses
Pony SP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

8
Skoky
11_ Skoková soutěž HOBBY 60/70 cm – cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Dymáčková Karolína (J0X74)AMAZONIE-LS (KJ0CVE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Šiftrová Veronika (J0ML2)SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
9 Rodrová Hana (J0ZMB)MYSTERY DANCER (KJ0IKS, V)JK Statek Měšice (MC0251)
10 Nováková Tereza (J0N74)GOLDEN SARAH (KJ0WPJ, K)JK Statek Měšice (MC0251)
11 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
12 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
13 Kazdová Veronika (J0X8A)CORSIKA 2 (KJ0Y0W, K)Stáj Tesárek (MA0071)
14 Rezáková Kateřina (A2162)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
15 Jaitnerová Vendula (V0254)MERLIN-IN (KJ0KVX, V)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
16 Šváchová Eliška (J0YCY)SEEP (KJ0XVM, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17 Jirsová Karolína (V0361)PURITA STAR (KJ0PTD, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
18 Korábová Barbora (J0UZV)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
19 Šafratová Sofie (J0W4A)FRODO 5 (KJ0YGF, V)JK Team Noskov (MB0111)
20 Kočová Jůlie (J0YWD)KAYLA 1 (KJ0TUK, K)Veronika Náměstková (MA0265)
21 Malá Lucie (J0YWC)EVIČKA (KJ0YUQ, K)Veronika Náměstková (MA0265)
22 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
12_ Skoková soutěž HOBBY 70/80 cm – cena Höveler
Hobby do 70 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
3 Hudcová Ivana (B0813)CANLA (KJ0CWW, K)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
4 Frantová Natálie (J0WA7)MARATONY (KJ0NL2, V)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
5 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
6 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
7 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
8 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Dymáčková Karolína (J0X74)AMAZONIE-LS (KJ0CVE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Honzátková Eliška (B3729)CHERRY-POLSMAK (KJ0VXW, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
13 Šiftrová Veronika (J0ML2)SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
14 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
15 Rodrová Hana (J0ZMB)MYSTERY DANCER (KJ0IKS, V)JK Statek Měšice (MC0251)
16 Nováková Tereza (J0N74)GOLDEN SARAH (KJ0WPJ, K)JK Statek Měšice (MC0251)
17 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18 Zúdorová Marika (B3444)CORNETA 3 (KJ0YWO, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19 Pospíšilová Lucie (J0XTJ)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
20 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
21 Marešová Romana (C0445)PHILLEMINA (KJ0YW1, K)Equuscentrum (MC0076)
22 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
23 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
24 Sobotková Michaela (V0471)TILDA 1 (KJ0XVO, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
25 Sobotková Michaela (V0471)RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
26 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
27 Zrůstová Markéta (C1180)LORELAI 2 (KJ0WYW, K)Jan Valenta (MC0235)
28 Hodačová Nela (J10T2)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
29 Krňanská Alžběta (J0QPT)FORESTER 2 (KJ0GHX, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
30 Pospíšilová Simona (J0XNJ)MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
31 Kazdová Veronika (J0X8A)CORSIKA 2 (KJ0Y0W, K)Stáj Tesárek (MA0071)
32 Rezáková Kateřina (A2162)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
33 Šváchová Eliška (J0YCY)SEEP (KJ0XVM, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
34 Jirsová Karolína (V0361)PURITA STAR (KJ0PTD, K)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
35 Korábová Barbora (J0UZV)KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
36 Šafratová Barbora (J0W4B)RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)
37 Šafratová Barbora (J0W4B)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)JK Team Noskov (MB0111)
38 Kočová Jůlie (J0YWD)KAYLA 1 (KJ0TUK, K)Veronika Náměstková (MA0265)
39 Hejzlarová Šárka (F1135)ABBYGALE (KJ0VQH, K)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
Skoky
13_ Skoková soutěž HOBBY 80/90 cm - cena Vetoflex
Hobby do 80 cm 274.1.5.3 - Obě fáze na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2 Beldová Soňa (B3552)FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
3 Hudcová Ivana (B0813)CANLA (KJ0CWW, K)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
4 Frantová Natálie (J0WA7)MARATONY (KJ0NL2, V)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
5 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Honzátková Eliška (B3729)CHERRY-POLSMAK (KJ0VXW, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
8 Padevětová Barbora (B0231)KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
9 Želízková Barbora (A2148)VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
10 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
11 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
12 Pospíšilová Lucie (J0XTJ)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
13 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
14 Marešová Romana (C0445)PHILLEMINA (KJ0YW1, K)Equuscentrum (MC0076)
15 Marešová Romana (C0445)ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
16 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
17 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
18 Sobotková Michaela (V0471)TILDA 1 (KJ0XVO, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
19 Sobotková Michaela (V0471)RED LANCELOT (KJ0Y6X, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
20 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
21 Zrůstová Markéta (C1180)LORELAI 2 (KJ0WYW, K)Jan Valenta (MC0235)
22 Hodačová Nela (J10T2)BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
23 Krňanská Alžběta (J0QPT)FORESTER 2 (KJ0GHX, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
24 Rejlková Nikola (J0VB1)BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
25 Pospíšilová Simona (J0XNJ)MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
26 Šafratová Barbora (J0W4B)RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)
27 Šafratová Barbora (J0W4B)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)JK Team Noskov (MB0111)
28 Hejzlarová Šárka (F1135)ABBYGALE (KJ0VQH, K)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Opřetice
Výsledky
6. 6. – 7. 6.
B / Opřetice
Belmo s.r.o.JK Opřetice

Pro větší detail klikněte!