Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Židovice - Seriál PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200711E1
11.07.2020 - 11.07.2020
E / Židovice u Libčevse
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž pony ZP handicap limitovaný čas - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

11
Skoky
02_ Skoková soutěž pony ZLP handicap dvoufázové skákání - cena Hoveler
Pony ZLP 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

13
Skoky
03_ Skoková soutěž pony LP** handicap na čas - cena Vetoflex
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9
Skoky
04_ Skoková soutěž pony SP* handicap na čas - cena Man Mat
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9
Skoky
05_ Soutěž ve skoku stupně ZM na limitovaný čas - cena Hóveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Sosnovcová Barbora (B1873)VENDA 1 (KJ0EJN, V)Eventing Team (MA0227)
2 Studnička Jan (A0942)TANQUERAY (KJ0Y7G, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
3 Hančová Andrea (J0PMC)SOUTHERN DANCER (KJ0THB, H)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
4 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
5 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
6 Prošek Tomáš (E0989)BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
7 Sefzigová Valentýna (J0WFE)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
8 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
10 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
11 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)TUAREG (KJ0TT0, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
12 Kubjaková Kristýna (E1683)LUCKY GOLDEN STAR (KJ0V0U, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
13 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
14 Krejčová Eliška (J0NFW)DOUGLAS 2 (KJ0JTU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15 Stránská Luisa (E1807)LAREDO 3 (KJ0GYU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
16 Buchlová Sára (E1821)LADY 34 (KJ0G3Y, K)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
17 Otradovská Adéla (J0X85)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
18 Puldová Doubravka (A2151)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
19 Puldová Doubravka (A2151)ARON 8 (KJ0B85, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
20 Kopcová Kateřina (J0XWU)CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
21 Koucká Karolína (J0ZJN)MIOU MIOU (KJ0HAA, K)Stáj Židovice (ME0147)
22 Chalupová Tereza (E1942)COOL PRALINKA ZF (KJ0XGU, K)Jezdecká stáj Apollo, z.s. (ME0282)
23 Rosická Veronika (A0536)KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
24 Blažková Jana (J0Z4C)STANLEY 134 (KJ0KJ6, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
25 Hančlová Tereza (B1295)CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
26 Němcová Volejníková Jana (E1177)VIOLETTA 1 (KJ0G6S, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
27 Jonášová Tereza (J0WJC)SHARP MAGIC FORCE (KJ0L0O, V)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
28 Helclová Veronika (J0Z8R)ENJOY 2 (KJ00Y9, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
29 Pojerová Kateřina (J10QV)SID 7 (KJ0CDE, V)EQUITAT z.s. (MB0526)
30 Heřmanová Lenka (B3072)HD WARNPRE (KJ0YUS, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
31 Heřmanová Lenka (B3072)HD CASSIDACK (KJ0YWH, H)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
32 Mauersberger Sára (J0THY)CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
33 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
34 Donthová Daniela (D0054)CASDORFFINA DONTH (KJ0WM2, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
35 Vernerová Veronika (E0131)FARLAP (KJ0VA4, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
36 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
37 Vávrová Tereza (J0Y0J)LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
38 Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
39 Bičovská Lucie (B2151)LIPAN II (KJ0HSL, V)Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy (MB0278)
40 Mikloszyová Simona (E1708)MY TIGRESS (KJ0P1G, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
41 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
42 Ulrichová Barbora (E1598)CAMPARI 9 (KJ0JS3, K)Tecton s.r.o. (ME0095)
43 Jašurková Beata (J0Y07)ICASCO (KJ0XZN, V)JK Dominika o.s. (ME0189)
44 Němcová Zuzana (B1045)CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
45 Menclíková Monika (E2079)ŠIMEK (KJ0SWH, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
46 Čurdová Nicol (J0YLE)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
06_ Soutěž ve skoku stupně Z na limitovaný čas - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
3 Pilipová Samanta (K0109)DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
4 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5 Studnička Jan (A0942)TANQUERAY (KJ0Y7G, H)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
6 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
7 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
8 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
9 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
10 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
11 Prošek Tomáš (E0989)BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
12 Kozová Johanka (D1990)JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
13 Sefzigová Valentýna (J0WFE)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
14 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
15 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
16 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)TUAREG (KJ0TT0, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
19 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20 Kubjaková Kristýna (E1683)LUCKY GOLDEN STAR (KJ0V0U, K)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
21 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
22 Stránská Luisa (E1807)LAREDO 3 (KJ0GYU, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
23 Buchlová Sára (E1821)LADY 34 (KJ0G3Y, K)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
24 Otradovská Adéla (J0X85)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
25 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
26 Puldová Doubravka (A2151)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
27 Puldová Doubravka (A2151)ARON 8 (KJ0B85, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
28 Kopcová Kateřina (J0XWU)CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
29 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
30 Rosická Veronika (A0536)KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
31 Blažková Jana (J0Z4C)STANLEY 134 (KJ0KJ6, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
32 Hančlová Tereza (B1295)CANCARO 1 (KJ0KSE, H)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
33 Pospíšilová Barbora (J0VM4)SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
34 Němcová Volejníková Jana (E1177)VIOLETTA 1 (KJ0G6S, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
35 Jonášová Tereza (J0WJC)SHARP MAGIC FORCE (KJ0L0O, V)Naše Farma Mirkov,z.s. JK Farma Mirkov (ME0244)
36 Helclová Veronika (J0Z8R)ENJOY 2 (KJ00Y9, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
37 Koptová Tereza (E1798)4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecká stáj IRIS, z. s. (ME0284)
38 Pospíšil Ondřej (E0549)JAMES (KJ0CXA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
39 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
40 Weissová Karolína (G2497)ARYTMA (KJ0JS5, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
41 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
42 Donthová Daniela (D0054)CASDORFFINA DONTH (KJ0WM2, K)Sportovní stáj Donthová (MK0002)
43 Linhartová Terezie (J0QBJ)KRYSTAL M (KJ0TFE, H)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
44 Vernerová Veronika (E0131)FARLAP (KJ0VA4, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
45 Tureček Vladimír (E1963)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
46 Hlavatá Tereza (E2064)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
47 Hlavatá Tereza (E2064)DIABOLIQUE (KJ0MMG, H)Stáj Židovice (ME0147)
48 Hartlová Anna (B3399)ASCANO (KJ0I6R, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
49 Pešout Michal (E1450)LOMIKAR 2 (KJ0GJL, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
50 Jašurková Beata (J0Y07)ICASCO (KJ0XZN, V)JK Dominika o.s. (ME0189)
51 Němcová Zuzana (B1045)CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
52 Pátková Tereza (D0840)MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
53 Menclíková Barbora (E1801)BARCELONA 3 (KJ0H8U, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
54 Novák Jan (A1312)PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
55 Hanousková Natálie (J0SN1)LA PHILIP (KJ0WQA, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
56 Černá Jindřiška (J0V4E)BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
57 Antropiusová Anita (J0VWO)VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
Skoky
07_ Soutěž ve skoku stupně ZL návazné rozeskakování - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
4 Pilipová Samanta (K0109)DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
5 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
6 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
7 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
8 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
9 Kozová Johanka (D1990)JOHANKA 9 (KJ0GQZ, K)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
10 Lantorová Anna Victoria (J0X5F)DUMA (KJ0BSZ, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
11 Ondrová Jana (B2945)PEREGRINUS (KJ0VKU, V)Jana Ondrová (ME0256)
12 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
13 Nechybová Veronika (A1449)CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
14 Nechybová Veronika (A1449)VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
15 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
17 Krupičková Karolína (E2041)CORVETA 2 (KJ0GVQ, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
18 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20 Pospíšilová Barbora (J0VM4)SECOND CHANCE (KJ0M2M, K)Stáj Židovice (ME0147)
21 Řáhová Kateřina (J0VT8)GRIFIN (KJ0KZI, V)Milan Zyka (ME0247)
22 Koptová Tereza (E1798)4 MOTION (KJ0WWF, V)Jezdecká stáj IRIS, z. s. (ME0284)
23 Matuška Lukáš (B2808)GLENN NIKÉ (KJ0WZY, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
24 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
25 Fíla Michaela (E0963)JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
26 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
27 Pospíšil Ondřej (E0549)JAMES (KJ0CXA, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
28 Pospíšil Ondřej (E0549)ESPERANZA 1 (KJ0KT2, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
29 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
30 Linhartová Terezie (J0QBJ)KRYSTAL M (KJ0TFE, H)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
31 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
32 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
33 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
34 Tureček Vladimír (E1963)CRISTAGO II (KJ0J4P, H)Tecton s.r.o. (ME0095)
35 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
36 Hlavatá Tereza (E2064)EINSTEIN (KJ0J4Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
37 Mocková Tereza (E2096)ZORRO 314 (KJ0U90, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
38 Hartlová Anna (B3399)ASCANO (KJ0I6R, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
39 Pešout Michal (E1450)LOMIKAR 2 (KJ0GJL, V)Spolek Stáje Čeřeniště (ME0171)
40 Vajrychová Renata (E1361)INCOBARIN (KJ0I7Q, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
41 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
42 Pátková Tereza (D0840)MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
43 Novák Jan (A1312)PAINTED BLUE-T (KJ0W5A, H)JK Tarpan (MA0065)
44 Hanousková Natálie (J0SN1)LA PHILIP (KJ0WQA, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
45 Čurdová Nicol (J0YLE)RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
46 Černá Jindřiška (J0V4E)BALOUSSINI'S SON (KJ0U2A, V)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
47 Vaculíková Zdenka (G0754)GENTLEMAN 2 (KJ0EKS, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
48 Antropiusová Anita (J0VWO)VIKING 12 (KJ0GCI, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
Skoky
08_ Soutěž ve skoku stupně L */L** (115/120 cm handicap) na čas - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
3 Ondrová Jana (B2945)PEREGRINUS (KJ0VKU, V)Jana Ondrová (ME0256)
4 Saláková Ema (J0T5U)GRIFIN (KJ0KZI, V)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
5 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
6 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
9 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
10 Rudorferová Karolína (E1740)AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
11 Aschenbrier Viktor (F0980)COMELY MYSTERY (KJ0J8S, H)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
12 Krupičková Karolína (E2041)CORVETA 2 (KJ0GVQ, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
13 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Matuška Lukáš (B2808)GLENN NIKÉ (KJ0WZY, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
15 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
16 Fíla Michaela (E0963)JESSY JUNIOR (KJ0MVZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
17 Boučková Petra (E1960)SAMBUCA 4 (KJ00UB, V)Stáj Židovice (ME0147)
18 Pospíšil Ondřej (E0549)ESPERANZA 1 (KJ0KT2, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
19 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
20 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
21 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
22 Vajrychová Blanka (E1360)CORTINA OBROCKÁ (KJ0K4T, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
23 Vajrychová Blanka (E1360)LANCIA OBROCKÁ (KJ0K8S, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
24 Vajrychová Blanka (E1360)BENEDICO (KJ0J23, V)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
25 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
26 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
28 Hlaváčková Klára (K0336)MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
29 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
30 Vajrychová Renata (E1361)INCOBARIN (KJ0I7Q, V)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
31 Vajrychová Renata (E1361)CABANA Z (KJ0MJU, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
32 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
Skoky
08A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ Soutěž ve skoku stupně S*/S** (125/130 cm handicap) na čas - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
2 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
4 Hendrichová Adéla (A1568)CONFLIKT (KJ0XGX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
5 Hendrichová Adéla (A1568)FALKO 10 (KJ0DFN, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
6 Rudorferová Karolína (E1740)AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
7 Aschenbrier Viktor (F0980)COMELY MYSTERY (KJ0J8S, H)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
8 Pospíšil Ondřej (E0549)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
9 Pospíšil Ondřej (E0549)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
10 Pospíšil Ondřej (E0549)HD ASTRELLO (KJ0MLF, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
11 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
12 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
13 Vajrychová Blanka (E1360)CORTINA OBROCKÁ (KJ0K4T, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
14 Vajrychová Blanka (E1360)LANCIA OBROCKÁ (KJ0K8S, K)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
15 Vajrychová Blanka (E1360)BENEDICO (KJ0J23, V)FARMA-SIXTA, s.r.o. (ME0290)
16 Hlaváčková Klára (K0336)MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
17 Hlaváčková Klára (K0336)ZAFIRA BONO (KJ0Z31, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
18 Vajrychová Renata (E1361)CABANA Z (KJ0MJU, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
Skoky
09A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Běžná
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Židovice - Seriál PARAGAN JUMP TOUR
Výsledky
11. 7. – 11. 7.
E / Židovice u Libčevse
Stáj Židovice

Pro větší detail klikněte!