Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR 2020 - Opřetice + STYLOVÝ POHÁR PONY ČJF
Oficiální závody (CSN) / 200724A1
24.07.2020 - 26.07.2020
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Vetoflex
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

8
Skoky
02_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Happy Horses
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

10
Skoky
03_ Skoková soutěž PONY LP* - cena Vetoflex
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

6
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
2 Božíková Veronika (B2572)KORNETTO BS (KJ0WG9, K)Sportstable (MB0374)
3 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
4 Pilátová Antonie (F4281)BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
5 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6 Skopalová Barbora (A2143)NABAWI (KJ0Y8B, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
7 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8 Novotná Andrea (A1728)RANNÍ MLHA (KJ0YRD, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Želízková Barbora (A2148)VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
10 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Mauersberger Sára (J0THY)CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Pekárková Tereza (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
13 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
14 Veselá Tereza (B3374)CONCHICO WH (KJ0YXS, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
15 Švástová Lýdie (B3305)DAMIAN (KJ0GX2, H)Eventing Team (MA0227)
16 Vavříková Nikola (B3608)BABALU Z (KJ0YPD, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
17 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
18 Flégrová Hana (B1794)QUICK LAFIT (KJ0TZ0, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
19 Grünthalová Nicola (B2769)AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21 Kotrčová Nela (V0700)AMELIA (KJ0VYC, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
22 Dvořáková Radka (C0345)LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
23 Zúdorová Marika (B3444)CORNETA 3 (KJ0YWO, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
24 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Drejčková Adéla (V0299)LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
26 Tomešová Tereza (J0I5V)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
27 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
28 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
29 Bozděchová Simona (E1592)ARISING STAR (KJ0XN1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
30 Rejlková Nikola (J0VB1)BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
31 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
32 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
33 Marešová Romana (C0445)ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Božíková Veronika (B2572)KORNETTO BS (KJ0WG9, K)Sportstable (MB0374)
3 Grünthalová Nicola (B2769)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
4 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
5 Ottlová Kristýna (J0PLR)CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
6 Růžičková Vanessa (B3504)MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
7 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
8 Simeonovová Alžběta (A1399)GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
9 Pilátová Antonie (F4281)BAXTER 1 (KJ0K35, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
10 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
11 Skopalová Barbora (A2143)NABAWI (KJ0Y8B, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
12 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
13 Schwamenhöferová Nikola (G3297)GUIDAM-L (KJ0WVS, H)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
14 Želízková Barbora (A2148)VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17 Mauersberger Sára (J0THY)CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18 Rajchmanová Anna (J0WA5)NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
19 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
20 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
21 Pekárková Tereza (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
22 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
23 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
24 Vojtová Vendula (J0TBS)IMPOSANT SHADDAD (KJ0PXH, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
25 Vojtová Vendula (J0TBS)VIVER (KJ0TWQ, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
26 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
28 Kotrčová Nela (V0700)AMELIA (KJ0VYC, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29 Dvořáková Radka (C0345)LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
30 Dvořáková Radka (C0345)LANDOM (KJ0WVW, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
31 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
32 Hrnčířová Aneta (J0K6T)ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
33 Hrnčířová Aneta (J0K6T)CONNY 4 (KJ0K3R, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
34 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
35 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
36 Drejčková Adéla (V0299)LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
37 Tomešová Tereza (J0I5V)GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
38 Nováková Tereza (J0N74)JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
39 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
40 Vejmělková Erika (V0734)OMEGA-V (KJ0YCZ, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
41 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
42 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
43 Bozděchová Simona (E1592)ARISING STAR (KJ0XN1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
44 Rejlková Nikola (J0VB1)BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
45 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
46 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
47 Selnerová Lucie (G1806)SINGARA (KJ0LOI, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
48 Marešová Romana (C0445)ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná Z (100) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nechybová Veronika (A1449)VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
2 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
3 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Grünthalová Nicola (B2769)MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
6 Ottlová Kristýna (J0PLR)CHRISTA 1 (KJ0I7R, K)JK Záhořany (MB0344)
7 Růžičková Vanessa (B3504)MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
8 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
9 Simeonovová Alžběta (A1399)GREAT GATSBY (KJ0M4O, V)JK Tandem (MC0163)
10 Schwamenhöferová Nikola (G3297)GUIDAM-L (KJ0WVS, H)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
11 Vantroba Michal (B2094)VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
12 Vantroba Michal (B2094)VDM PANDUR (KJ0V95, H)JK Vidovice (MB0163)
13 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
14 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
16 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
18 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
19 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20 Vojtová Vendula (J0TBS)VIVER (KJ0TWQ, V)JK Vyhnanice Ženíšková (MV0166)
21 Vavříková Nikola (B3608)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
22 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
25 Vavřinová Eliška (J0PIP)PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
26 Vávrová Kristýna (B2627)GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
27 Matějková Žaneta (V0209)SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
28 Dvořáková Radka (C0345)PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29 Dvořáková Radka (C0345)LANDOM (KJ0WVW, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
30 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
31 Hrnčířová Aneta (J0K6T)ARECA (KJ0DCF, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
32 Hrnčířová Aneta (J0K6T)CONNY 4 (KJ0K3R, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
33 Pokorný Robert (B2144)CONNOR 2 (KJ0VBY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
34 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
35 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
36 Nováková Tereza (J0N74)JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
37 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
38 Vejmělková Erika (V0734)OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
39 Vejmělková Erika (V0734)OMEGA-V (KJ0YCZ, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
40 Selnerová Lucie (G1806)SINGARA (KJ0LOI, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Nechybová Veronika (A1449)CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
2 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
3 Smolíková Marie (B2922)HANAH (KJ0I3I, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
4 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
6 Páblová Aneta (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
7 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
8 Špačková Veronika (F4085)LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
9 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
10 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
11 Balounová Michaela (V0479)EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
12 Pecková Hana (G2309)CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
13 Vantroba Michal (B2094)VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
14 Vantroba Michal (B2094)VDM PANDUR (KJ0V95, H)JK Vidovice (MB0163)
15 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
17 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
18 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
19 Kozáková Vladimíra (A0116)ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
20 Vavříková Nikola (B3608)BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
21 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
22 Damborská Klára (A0411)BRUNO DU ROUET (KJ0UR8, V)Equest o.s. (MA0193)
23 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
25 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
26 Vavřinová Eliška (J0PIP)PATRIOT 4 (KJ0CQ0, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
27 Vávrová Kristýna (B2627)GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
28 Matějková Žaneta (V0209)SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29 Dvořáková Radka (C0345)PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
30 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
31 Hudíková Kateřina (D1842)BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
32 Pokorný Robert (B2144)FLOOR (KJ0MWD, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
33 Pokorný Robert (B2144)CONNOR 2 (KJ0VBY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
34 Vejmělková Erika (V0734)OLYMPIE V (KJ0K1G, K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

16
Skoky
08A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY ZP - STYL JEZDCE - cena Vetoflex
Pony ZP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

11
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY ZLP - STYL JEZDCE - cena Happy Horses
Pony ZLP 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Grešíková Zuzana (J0SU0)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
2 Pospíšil Ondřej (J0SUP)DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
3 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
4 Křížová Adriana (E2067)FÍK 3 (KJ0VEI, H)Stáj Židovice (ME0147)
5 Stříšková Nicole Jessica (J0W32)KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
6 Stříšková Nicole Jessica (J0W32)VITEA (KJ0TVF, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
7 Rajchmanová Andrea (J0WA6)LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
8 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9 Abíková Ema (J0XD9)JOPJE D (KJ0M3G, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
10 Abíková Tereza (J0N39)OMAR 5 (KJ0VJN, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
11 Krejčířová Barbora (V0790)GLANTEIFI GUTO(GBR) (KJ0X6K, H)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
12 Špuková Vendula (J0ZG1)MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
13 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
14 Šafratová Sofie (J0W4A)ŠIBAL (KJ0BFK, V)JK Team Noskov (MB0111)
15 Sziekliková Markéta (J0W4C)SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Team Noskov (MB0111)
16 Rosolová Julie (B3648)DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
17 Kratinová Kristýna (J0YNL)MARSCHALL (KJ0HG5, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
18 Zoubková Zuzana (J0ZN8)NEBO PENDRAGON (KJ0MQM, H)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
Skoky
11_ Skoková soutěž PONY LP** - STYL JEZDCE - cena Vetoflex
Pony LP** 298.1.1.2 - Styl dle podle počtu bodů a času / A

11
Skoky
12_ Skoková soutěž PONY SP** - cena ManMat
Pony SP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

1
Skoky
14_ Skoková soutěž HOBBY 60/70 cm – cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

18
Skoky
15_ Skoková soutěž HOBBY 70/80 cm – cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
3 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Pecková Hana (G2309)ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
6 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
7 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
10 Burešová Victoria (J10LP)AL-KHAM-SA BENTLEY (KJ0W4V, V)ADYTON sport team z. s. (MB0520)
11 Nevrlá Kateřina (J0PUG)IRAKLION-K (KJ0FYS, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
12 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Nevrlá Kateřina (J0PUG)ARMANDO 5 (KJ0D1F, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
14 Kroužková Lucie (C0953)JANIK (KJ0XWL, V)JK Statek Měšice (MC0251)
15 Zelenková Tereza (J0VB0)LADY ANN 2 (KJ0L15, K)JK Statek Měšice (MC0251)
16 Dvořáková Kristýna (J0XXS)ATLANTIS 2 (KJ0K24, K)Equestrians Club (MA0086)
17 Šafratová Barbora (J0W4B)COLWYN BAY (KJ0FSL, K)JK Team Noskov (MB0111)
18 Šafratová Barbora (J0W4B)RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)
19 Arnoštová Šárka (J113O)DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
20 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
21 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
22 Pokorná Nikola (J0WBC)DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
23 Šlechtová Lenka (A0936)ANKSUNAMON-ŠK (KJ0W1K, K)JK Paganini (MA0208)
24 Doležalová Barbora (J0K44)TRISTAN 7 (KJ0TBJ, V)JK Paganini (MA0208)
25 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
26 Pazdírková Kristýna (J0RA6)LAYLA 1 (KJ0CS7, K)JK Micky Struhařov (MA0128)
Skoky
16_ Skoková soutěž HOBBY 80/90 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
2 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
3 Pecková Hana (G2309)ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
4 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
5 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
6 Nevrlá Kateřina (J0PUG)IRAKLION-K (KJ0FYS, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
7 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Nevrlá Kateřina (J0PUG)ARMANDO 5 (KJ0D1F, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
9 Zelenková Tereza (J0VB0)LADY ANN 2 (KJ0L15, K)JK Statek Měšice (MC0251)
10 Dvořáková Kristýna (J0XXS)ATLANTIS 2 (KJ0K24, K)Equestrians Club (MA0086)
11 Šafratová Barbora (J0W4B)COLWYN BAY (KJ0FSL, K)JK Team Noskov (MB0111)
12 Šafratová Barbora (J0W4B)RADEK (KJ08WY, H)JK Team Noskov (MB0111)
13 Arnoštová Šárka (J113O)DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
14 Želízková Barbora (A2148)VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
16 Pokorná Nikola (J0WBC)DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
17 Kroftová Kamila (J0Y5B)LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
18 Pazdírková Kristýna (J0RA6)LAYLA 1 (KJ0CS7, K)JK Micky Struhařov (MA0128)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN
PARAGAN JUMP TOUR 2020 - Opřetice + STYLOVÝ POHÁR PONY ČJF
Výsledky
24. 7. – 26. 7.
B / Opřetice
Belmo s.r.o.JK Opřetice

Pro větší detail klikněte!