Přihlásit se

Skoky
4. kolo Panská lícha Cup
Český pohár ČJF (CSN-CPCJF) / 200801G1
01.08.2020 - 02.08.2020
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0061 - Jezdecký klub Panská lícha z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0535
Alena Vetišková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0902
Iva Trtíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0318
Milada Gašparová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2979
Jan Kadlec
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H2925
Karolina Holá
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01A 8-10, SA / Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

9
Skoky
01B 11-13, SA / Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

5
Skoky
01C 8-13, B / Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

9
Skoky
01J JJL / Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

6
Skoky
01_ Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
01.08.2020 9:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0SAT>ČIKA 1 (KJ0SAT, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
2Kudličková Anna (J0VWR)<0UXH>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3Hájková Vanessa (J0R5T)<0109>CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
4Raidová Ema (J1025)<0RZH>MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
5Špůrková Melánie (J0RMC)<0VQK>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0VKD>PLAMKA (KJ0VKD, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
7Ryšková Ema (J0Q56)<0VL3>LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8Dostál Šimon (J10FP)<0IJC>DOLLOM CARNEVAL (KJ0IJC, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
9Závodná Rozálie (J0TG6)<0SCW>DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
10Mošťková Klára (J0WCY)<0SBG>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<0YG8>ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Kodytková Nela (J0RB6)<0ILB>CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Kudličková Anna (J0VWR)<0KTJ>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0SPO>OLLY (KJ0SPO, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
16Kovářová Nikita (G3839)<0VCH>SONET 11 (KJ0VCH, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
17Fialová Eliška (J0WX0)<0TJ1>VANDA FLORIMA (KJ0TJ1, K)JK Union Brno (MG0277)
18Tauberová Nela (J0PCK)<0T42>SWISSRANCH COLOMBINA (KJ0T42, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19Křížová Anna Marie (J0TH8)<0KXB>FIGO 2 (KJ0KXB, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
20Špuková Vendula (J0ZG1)<0G2B>MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
21Špuková Viktorie (J0ZG2)<0MW9>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
22Kovářová Nikita (G3839)<0WAJ>TREVIS TWISTER (KJ0WAJ, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
23Ryšková Ema (J0Q56)<0L9V>ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Skoky
02A Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony B
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

12
Skoky
02B 8-10, SA / Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony S,A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

9
Skoky
02C 11-13 SA / Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony S,A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

9
Skoky
02D 8-13 B / Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony B
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

11
Skoky
02E 14-16 B / Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony B
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

1
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Andrysová Nela (J0XTW)<0UMX>NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
Skoky
02J JJL / Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony B
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

10
Skoky
02_ Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce, pony S,A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
01.08.2020 10:37

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0SAT>ČIKA 1 (KJ0SAT, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
2Špůrková Melánie (J0RMC)<0VQK>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3Raidová Ema (J1025)<0RZH>MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
4Hájková Vanessa (J0R5T)<0109>CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
5Kudličková Anna (J0VWR)<0UXH>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0VKD>PLAMKA (KJ0VKD, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
7Ryšková Ema (J0Q56)<0VL3>LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8Bahledová Nikol (J0S6D)<0G50>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9Kudličková Anna (J0VWR)<0KTJ>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10Bahledová Vanessa (J0S6E)<0EFS>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Mošťková Klára (J0WCY)<0SBG>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Kodytková Nela (J0RB6)<0ILB>CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Kodytková Lucie (J0RB5)<0VGL>TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14Závodná Rozálie (J0TG6)<0SCW>DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
15Dostál Šimon (J10FP)<0IJC>DOLLOM CARNEVAL (KJ0IJC, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
16Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<0YG8>ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
17Štěpánková Lenka (J0SZ9)<0Y8F>MANDY (KJ0Y8F, K)Jezdecký klub LiMMed, z.s. (MG0336)
18Polcarova Vanesa (J0WJU)<0V63>MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
19Humplík Václav (J0W6J)<0UEF>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
Skoky
03A 14-16 B / Soutěž pony handicap LP** na styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

5
Skoky
03B JJL / Soutěž pony handicap LP** na styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A
01.08.2020

6
Skoky
03_ Soutěž pony handicap LP** na styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů /
01.08.2020 13:00

15
Skoky
04_ Soutěž pony handicap SP**
Pony SP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
01.08.2020 14:16

7
Skoky
09A JJL Amatéři
Běžná do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A
02.08.2020

5
Skoky
09_ Dvoufázové skákání stupně "100/100 cm"
Běžná do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
02.08.2020 11:30

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Malíková Martina Amálie (G4028)<0UZX>BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
2Skotáková Erika (G3936)<0U3K>VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
3Rymešová Lenka (J0R7G)<0WOF>CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)JC Nová Ves (MV0144)
4Petković Valentina (J0Z6Z)<0EGS>GRAHAM (KJ0EGS, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
6Justin Pavel (A0722)<0UOU>OFELIA 1 (KJ0UOU, K)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
7Kopečková Anežka (J0X5G)<0KIT>DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8Krejčí Barbora (J0YC8)<0JT2>RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
9Zahradníková Ema (G4036)<0J1U>LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
10Podhorná Pavla (F3918)<0Y7X>MI-SHELL (KJ0Y7X, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
11Hudec Jan (G4010)<0VCT>LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
12Rydval Petr (G0152)<0V96>SAMARIS (KJ0V96, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
13Klíčová Zuzana (G2909)<0IUZ>ZAFIRA 2 (KJ0IUZ, K)Jezdecký spolek Boskovice (MG0026)
14Podsedníková Marcela (G1399)<0TY6>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
15Daňková Michaela (G2197)<0RZS>COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
16Pospíšilová Sabina (G3844)<0OR3>TRIPOLIXA (KJ0OR3, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
17Chujacová Karolína (J0KY8)<0MGO>NIKOLAJ (KJ0MGO, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
18Sýkora Daniel (J10UY)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
19Říha Aleš (J0UP8)<0GBC>C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
20Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
21Kondrčík Radek (H3027)<0XOZ>JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
22Literová Kateřina (J0XN3)<0HCK>VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
23Prokopová Denisa (F3925)<0WM7>LIMET 10 (KJ0WM7, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
24Hušková Jana (G1288)<0XUG>CORNELA RUF (KJ0XUG, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25Svobodová Lenka (J0REG)<0FLV>LANDROVER (KJ0FLV, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
26Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
27Juška Radek (G0250)<0WUW>CHEROKY (KJ0WUW, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Mikešová Anežka (J0SXW)<0UC9>CHERRY 7 (KJ0UC9, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
29Lipenská Aneta (J0C3J)<0WER>ARMANDO 7 (KJ0WER, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
30Hanousek Martin (D1939)<0TW1>CASPER 342 (KJ0TW1, V)Stáj Cornet (MD0208)
31Petrová Helena (J0W6R)<0VPI>TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
32Peňásová Nikola (G4026)<0UO5>LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
33Burešová Dominika (G3307)<0JZG>LORD ARGENTINO (KJ0JZG, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
34Schwamenhöferová Nikola (G3297)<0WVS>GUIDAM-L (KJ0WVS, H)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
35Škrabalová Barbora (J0O0B)<0P8P>IVORY DAVIS (KJ0P8P, V)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
36Čápková Marcela (J0Y22)<0GMA>KILBURN'S BOY-H (KJ0GMA, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
37Kunzová Lucie (G2616)<0KKF>KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
38Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
39Skalníková Michaela (L0237)<0I3E>ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
40Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
41Skotáková Erika (G3936)<0MP8>LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
42Rymešová Lenka (J0R7G)<0EA0>FATRA 3 (KJ0EA0, K)JC Nová Ves (MV0144)
43Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
44Justin Pavel (A0722)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
45Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
46Novotná Lucie (G2997)<0XVP>CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
10J JJL Junioři
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
02.08.2020

6
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.08.2020 13:43

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
2Lampířová Andrea (G1711)<0VRR>NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
3Hušková Jana (G1288)<0XUG>CORNELA RUF (KJ0XUG, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
4Zborovská Anna (J0S6G)<0K20>AUSPITZ MON AMOUR (KJ0K20, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
5Dohnalová Valentýna (J0OLB)<0I39>LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
6Skotáková Erika (G3936)<0MP8>LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
7Podsedníková Marcela (G1399)<0TY6>JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
8Justin Pavel (A0722)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
9Plundrová Zuzana (F1591)<0WNH>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
10Zahradníková Ema (G4036)<0J1U>LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
11Rydval Petr (G0152)<0V96>SAMARIS (KJ0V96, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
12Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
14Slavíková Ludmila (G2013)<0GM9>LA ROCHELLE (KJ0GM9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
15Kunzová Lucie (G2616)<0KKF>KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
16Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0HWG>PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
17Daňková Michaela (G2197)<0RZS>COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
18Bíza Roman (G1166)<0GOA>WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
19Svěráková Tereza (G3953)<0VKQ>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Sýkora Daniel (J10UY)<0SYZ>SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
22Lipenská Aneta (J0C3J)<0WER>ARMANDO 7 (KJ0WER, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
23Novotná Lucie (G2997)<0XVP>CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24Kondrčík Radek (H3027)<0XOZ>JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
25Svěráková Kateřina (G3322)<0WNI>COUPIE JANE (KJ0WNI, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
26Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27Mikešová Anežka (J0SXW)<0UC9>CHERRY 7 (KJ0UC9, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
28Říha Aleš (J0UP8)<0GBC>C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
29Závodský Michal (G2772)<0KP7>CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
30Svobodová Lenka (J0REG)<0FLV>LANDROVER (KJ0FLV, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
31Juška Radek (G0250)<0WUW>CHEROKY (KJ0WUW, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32Kaplanová Nikola (F2436)<0S1V>ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
33Skalníková Michaela (L0237)<0I3E>ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
34Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
35Sigmundová Jana (G1787)<0K21>CARTOUCHE-S (KJ0K21, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
36Kolářová Kateřina (G0656)<0VCV>AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
37Rymešová Lenka (J0R7G)<0EA0>FATRA 3 (KJ0EA0, K)JC Nová Ves (MV0144)
38Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
39Dyntarová Jana (G1724)<0IQT>CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
40Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
41Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
Skoky
11S JJL Senioři
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
02.08.2020

4
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně "L*"
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
02.08.2020 15:30

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.08.2020 12:33:34
#JezdecKůňSubjekt
1Nečasová Sabina (J0PO4)<0Y45>LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
2Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Dyntarová Jana (G1724)<0IQT>CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
4Slavíková Ludmila (G2013)<0GM9>LA ROCHELLE (KJ0GM9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
5Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
6Zborovská Anna (J0S6G)<0K20>AUSPITZ MON AMOUR (KJ0K20, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
7Studená Markéta (F4046)<0JUF>NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
8Špičáková Michaela (F2617)<0E46>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
9Kaplanová Nikola (F2436)<0S1V>ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
10Kalábová Silvie (G0486)<0SPM>JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
11Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
12Závodský Michal (G2772)<0KP7>CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
13Matýska Zdeněk (G0406)<0VMJ>NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Brychnáčová Sofie (J0VL5)<0I6I>GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
15Bartoňová Tereza (J0VKQ)<0MRK>CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16Bíza Roman (G1166)<0GOA>WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
17Plundrová Zuzana (F1591)<0WNH>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
18Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
19Sigmundová Jana (G1787)<0K21>CARTOUCHE-S (KJ0K21, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
20Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
21Dyntarová Jana (G1724)<0SZC>WAYLON (KJ0SZC, V)ITAL CE.KA (MG0282)
22Slavíková Ludmila (G2013)<0EDN>LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
23Nečasová Sabina (J0PO4)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
12_ Skoková soutěž stupně "S*"
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
02.08.2020 16:30

8