Přihlásit se

Skoky
4. kolo Panská lícha Cup
Český pohár ČJF (CSN-CPCJF) / 200801G1
01.08.2020 - 02.08.2020
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
01_ Soutěž pony handicap ZP na styl jezdce
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)PLAMKA (KJ0VKD, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
2 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)ČIKA 1 (KJ0SAT, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
3 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)OLLY (KJ0SPO, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
4 Křížová Anna Marie (J0TH8)FIGO 2 (KJ0KXB, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
5 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6 Ryšková Ema (J0Q56)LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Kovářová Nikita (G3839)SONET 11 (KJ0VCH, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
10 Kovářová Nikita (G3839)TREVIS TWISTER (KJ0WAJ, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
11 Dostál Šimon (J10FP)DOLLOM CARNEVAL (KJ0IJC, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
12 Špuková Vendula (J0ZG1)MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
13 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
14 Závodná Rozálie (J0TG6)DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
15 Tauberová Nela (J0PCK)SWISSRANCH COLOMBINA (KJ0T42, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Hájková Vanessa (J0R5T)CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
17 Fialová Eliška (J0WX0)VANDA FLORIMA (KJ0TJ1, K)JK Union Brno (MG0277)
18 Špůrková Melánie (J0RMC)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
19 Raidová Ema (J1025)MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
20 Kodytková Nela (J0RB6)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21 Kudličková Anna (J0VWR)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
23 Polcarova Vanesa (J0WJU)MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
24 Španělová Elen (J0YQG)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
02_ Soutěž pony handicap ZLP na styl jezdce
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Štěpánková Lenka (J0SZ9)MANDY (KJ0Y8F, K)Jezdecký klub LiMMed, z.s. (MG0336)
2 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)PLAMKA (KJ0VKD, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
3 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)ČIKA 1 (KJ0SAT, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
4 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)OLLY (KJ0SPO, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
5 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ARMANI 9 (KJ0YG8, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6 Ryšková Ema (J0Q56)LOVE YOU 1 (KJ0VL3, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7 Ryšková Ema (J0Q56)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Kovářová Nikita (G3839)SONET 11 (KJ0VCH, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
10 Kovářová Nikita (G3839)TREVIS TWISTER (KJ0WAJ, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
11 Dostál Šimon (J10FP)DOLLOM CARNEVAL (KJ0IJC, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
12 Andrysová Nela (J0XTW)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
13 Špuková Vendula (J0ZG1)MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
14 Špuková Viktorie (J0ZG2)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)Jezdecká stáj Wrobel - Lhotka z.s. (MH0189)
15 Závodná Rozálie (J0TG6)DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
16 Mošťková Klára (J0WCY)ARAMŠAR (KJ0L04, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
18 Tauberová Nela (J0PCK)SWISSRANCH COLOMBINA (KJ0T42, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19 Hájková Vanessa (J0R5T)CALIMERO 8 (KJ0109, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
20 Špůrková Melánie (J0RMC)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
21 Raidová Ema (J1025)MIA 4 (KJ0RZH, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
22 Kodytková Lucie (J0RB5)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Kodytková Nela (J0RB6)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
25 Bahledová Nikol (J0S6D)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
26 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27 Bahledová Vanessa (J0S6E)FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
28 Kudličková Anna (J0VWR)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30 Polcarova Vanesa (J0WJU)MINIE FROM TOFI (KJ0V63, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
31 Španělová Elen (J0YQG)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
03_ Soutěž pony handicap LP** na styl jezdce
Pony LP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

17
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Štěpánková Lenka (J0SZ9)MANDY (KJ0Y8F, K)Jezdecký klub LiMMed, z.s. (MG0336)
2 Humplík Václav (J0W6J)ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
3 Humplíková Anna (J0W6I)VANYTA ŠARGOUN (KJ0T5A, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4 Andrysová Nela (J0XTW)NICHOLSON (KJ0UMX, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
5 Andrysová Nela (J0XTW)SARAH ASHANTTI DE JAVUE (KJ0UT4, V)Jezdecký Klub - Moravská brána z.s. (ML0169)
6 Mošťková Klára (J0WCY)ARAMŠAR (KJ0L04, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)MAXIMO COPILOT (KJ08ZY, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
8 Dědková Monika (J0THB)KILDARE FOX (KJ0T8W, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10 Dušánková Terezie (J0S6L)MERCI 8 (KJ0VJU, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
11 Kodytková Lucie (J0RB5)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Bahledová Nikol (J0S6D)QUINTEN 1 (KJ00YM, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16 Lovětínská Natálie (J0VAH)FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17 Lovětínská Natálie (J0VAH)KARLEN FLOWER (KJ0SEB, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
04_ Soutěž pony handicap SP**
Pony SP** 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

10
Skoky
07_ Skoková hobby soutěž "ZZ"
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

16
Skoky
08_ Skoková hobby soutěž "ZM"
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kopečková Anežka (J0X5G)DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
2 Dohnalová Vendula (G3219)ASCHENTI (KJ0YCN, V)SK ZLATANA z.s. (MG0230)
3 Bartošová Jana (B3199)GINNY 1 (KJ0L1V, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
4 Mikešová Šárka (J0SXX)ROZÁRKA 17 (KJ0Y7Y, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
5 Prokopová Denisa (F3925)LIMET 10 (KJ0WM7, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
6 Podhorná Pavla (F3918)MI-SHELL (KJ0Y7X, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
7 Sobotková Michaela (V0471)TILDA 1 (KJ0XVO, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
8 Sobotková Michaela (V0471)PRZEDSWIT XXIX-16 SK/MARCUS (KJ0Y6Y, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
9 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
10 Hojovcová Marie (G4015)CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
11 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
12 Zentrichová Viola (B3120)COLÁNNY (KJ0XLR, V)JS HobbyLindt (MG0039)
13 Skotáková Erika (G3936)VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
14 Machová Ivana (L0358)SAXANA CZ-SH-A-349 (KJ0VWB, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
15 Dufková Soňa (G1868)TRIXIES PRINCE HENRY (GBR) (KJ0X3O, H)JS Němčičky (MG0017)
16 Klíčová Zuzana (G2909)ZAFIRA 2 (KJ0IUZ, K)Jezdecký spolek Boskovice (MG0026)
17 Peňásová Nikola (G4026)LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
18 Pospíchalová Iva (J06GY)LADA Z RUSÍNA (KJ0JWY, K)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
19 Literová Kateřina (J0XN3)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
20 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
21 Nejedlá Viktorie (J0OAF)KARLEN JORDAN (KJ0XRY, V)JC Nová Ves (MV0144)
22 Kolářová Kateřina (G0656)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
23 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
24 Prokešová Denisa (J0XX0)LINDGREN (KJ0PSS, V)JC Nová Ves (MV0144)
25 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
26 Čápková Marcela (J0Y22)KILBURN'S BOY-H (KJ0GMA, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
27 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
28 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
29 Nováčková Drahomíra (G0911)COLETTE 4 (KJ0XTH, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
30 Jakubcová Natálie (J10ES)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
31 Brychnáčová Sofie (J0VL5)LEONA 4 (KJ0AV8, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
32 Krejčí Barbora (J0YC8)RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
33 Chujacová Karolína (J0KY8)NIKOLAJ (KJ0MGO, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
34 Turzíková Martina (G3270)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)EST Perná (MG0038)
35 Petković Valentina (J0Z6Z)GRAHAM (KJ0EGS, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
36 Petković Valentina (J0Z6Z)CENT 3 (KJ0KE7, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
37 Hanousek Martin (D1939)CASPER 342 (KJ0TW1, V)Stáj Cornet (MD0208)
38 Pospíšilová Sabina (G3844)TRIPOLIXA (KJ0OR3, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
39 Šenkyřová Natalie (J0WN7)SILVESTRIS ZORA (KJ0TQ8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
40 Dostal Pavel (J0WOY)SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
41 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
42 Chládková Lucie (G3845)LORD CARNEGIE (KJ0Y50, V)Kalenda TEAM (MG0309)
43 Svobodová Eliška (J0YDC)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
09_ Dvoufázové skákání stupně "100/100 cm"
Běžná do 100 cm 274.1.5.1 - Žádná fáze na čas / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kopečková Anežka (J0X5G)DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
2 Bartošová Jana (B3199)GINNY 1 (KJ0L1V, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
3 Svobodová Lenka (J0REG)LANDROVER (KJ0FLV, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
4 Prokopová Denisa (F3925)LIMET 10 (KJ0WM7, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
5 Podhorná Pavla (F3918)MI-SHELL (KJ0Y7X, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
6 Zahradníková Ema (G4036)LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Sýkora Daniel (J10UY)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
8 Kondrčík Radek (H3027)JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
9 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10 Hojovcová Marie (G4015)CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
11 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
12 Mikešová Anežka (J0SXW)CHERRY 7 (KJ0UC9, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
13 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
14 Skotáková Erika (G3936)VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
15 Skotáková Erika (G3936)LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
16 Schwamenhöferová Nikola (G3297)GUIDAM-L (KJ0WVS, H)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
17 Veselá Karolína (G2163)LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
18 Klíčová Zuzana (G2909)ZAFIRA 2 (KJ0IUZ, K)Jezdecký spolek Boskovice (MG0026)
19 Peňásová Nikola (G4026)LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
20 Literová Kateřina (J0XN3)VARADERO 2 (KJ0HCK, V)Jezdecký klub Slovácko (MG0281)
21 Petrová Helena (J0W6R)TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
22 Škrabalová Barbora (J0O0B)IVORY DAVIS (KJ0P8P, V)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
23 Lipenská Aneta (J0C3J)ARMANDO 7 (KJ0WER, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
24 Burešová Dominika (G3307)LORD ARGENTINO (KJ0JZG, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25 Šebestová Veronika (G3770)SWEN 1 (KJ0FFK, V)JK Ideas (MG0167)
26 Justin Pavel (A0722)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
27 Justin Pavel (A0722)OFELIA 1 (KJ0UOU, K)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
28 Lampířová Andrea (G1711)NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
29 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
30 Daňková Michaela (G2197)COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
31 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
32 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
33 Čápková Marcela (J0Y22)KILBURN'S BOY-H (KJ0GMA, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
34 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
35 Rymešová Lenka (J0R7G)FATRA 3 (KJ0EA0, K)ITAL CE.KA (MG0282)
36 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
37 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
38 Krejčí Barbora (J0YC8)RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
39 Kunzová Lucie (G2616)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
40 Rydval Petr (G0152)SAMARIS (KJ0V96, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
41 Hušková Jana (G1288)CORNELA RUF (KJ0XUG, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
42 Juška Radek (G0250)CHEROKY (KJ0WUW, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43 Novotná Lucie (G2997)CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
44 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
45 Chujacová Karolína (J0KY8)NIKOLAJ (KJ0MGO, V)Stáj Boškůvky (MG0286)
46 Turzíková Martina (G3270)RADHOŠŤ HF (KJ0YF5, H)EST Perná (MG0038)
47 Říha Aleš (J0UP8)C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
48 Petković Valentina (J0Z6Z)GRAHAM (KJ0EGS, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
49 Petković Valentina (J0Z6Z)CENT 3 (KJ0KE7, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
50 Hanousek Martin (D1939)CASPER 342 (KJ0TW1, V)Stáj Cornet (MD0208)
51 Skalníková Michaela (L0237)ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
52 Pospíšilová Sabina (G3844)TRIPOLIXA (KJ0OR3, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
53 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
54 Svobodová Eliška (J0YDC)ACANTO BLUE (KJ00XY, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
10_ Skoková soutěž stupně "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Svobodová Lenka (J0REG)LANDROVER (KJ0FLV, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
3 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
4 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
5 Zahradníková Ema (G4036)LORD GASPARI (KJ0J1U, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
6 Sýkora Daniel (J10UY)SMILE 1 (KJ0SYZ, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
7 Kondrčík Radek (H3027)JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
8 Dohnalová Valentýna (J0OLB)LORDON (KJ0I39, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
9 Mikešová Anežka (J0SXW)CHERRY 7 (KJ0UC9, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
10 Skotáková Erika (G3936)LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
11 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
12 Schwamenhöferová Nikola (G3297)GUIDAM-L (KJ0WVS, H)spolek Jezdecký klub WIKI (MV0151)
13 Kaplanová Nikola (F2436)ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
14 Veselá Karolína (G2163)LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
15 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
16 Lipenská Aneta (J0C3J)ARMANDO 7 (KJ0WER, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
17 Zborovská Anna (J0S6G)AUSPITZ MON AMOUR (KJ0K20, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
18 Sigmundová Jana (G1787)CARTOUCHE-S (KJ0K21, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
19 Burešová Dominika (G3307)LORD ARGENTINO (KJ0JZG, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
20 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
21 Závodský Michal (G2772)CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
22 Slavíková Ludmila (G2013)LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
23 Slavíková Ludmila (G2013)LA ROCHELLE (KJ0GM9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
24 Dyntarová Jana (G1724)CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
25 Justin Pavel (A0722)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
26 Kolářová Kateřina (G0656)AGRIPPA 4 (KJ0VCV, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
27 Lampířová Andrea (G1711)NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
28 Daňková Michaela (G2197)COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
29 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
30 Svěráková Kateřina (G3322)COUPIE JANE (KJ0WNI, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
31 Rymešová Lenka (J0R7G)FATRA 3 (KJ0EA0, K)ITAL CE.KA (MG0282)
32 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
33 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
34 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
35 Kunzová Lucie (G2616)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
36 Rydval Petr (G0152)SAMARIS (KJ0V96, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
37 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
38 Hušková Jana (G1288)CORNELA RUF (KJ0XUG, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
39 Juška Radek (G0250)CHEROKY (KJ0WUW, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
40 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
41 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
42 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43 Novotná Lucie (G2997)CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
44 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
45 Bíza Roman (G1166)WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
46 Říha Aleš (J0UP8)C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
47 Skalníková Michaela (L0237)ANTOANETA-B (KJ0I3E, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
48 Ramachová Michaela (J0QFO)COOL BOY (KJ0XUZ, V)JK Opatský Mlýn z. s. (MV0122)
49 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
50 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
51 Rektořík Petr (G1753)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Skoky
11_ Skoková soutěž stupně "L*"
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
3 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
4 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
5 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
6 Kaplanová Nikola (F2436)ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
7 Plundrová Zuzana (F1591)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
8 Zborovská Anna (J0S6G)AUSPITZ MON AMOUR (KJ0K20, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
9 Sigmundová Jana (G1787)CARTOUCHE-S (KJ0K21, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
10 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
11 Závodský Michal (G2772)CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
12 Dyntarová Jana (G1724)CIRRUS (KJ0IQT, V)ITAL CE.KA (MG0282)
13 Dyntarová Jana (G1724)WAYLON (KJ0SZC, V)ITAL CE.KA (MG0282)
14 Brychnáčová Sofie (J0VL5)GANETA (KJ0I6I, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
15 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
16 Kalábová Silvie (G0486)JENIFER 5 (KJ0SPM, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
17 Slavíková Ludmila (G2013)LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
18 Slavíková Ludmila (G2013)LA ROCHELLE (KJ0GM9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
19 Nečasová Sabina (J0PO4)LADY LAURA (KJ0Y45, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
20 Nečasová Sabina (J0PO4)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22 Matýska Zdeněk (G0406)NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24 Růžička Karel (G0027)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25 Bíza Roman (G1166)WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
26 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27 Rektořík Petr (G1753)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Skoky
12_ Skoková soutěž stupně "S*"
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

5
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-CPCJF
4. kolo Panská lícha Cup
Výsledky
1. 8. – 2. 8.
G / Panská lícha, Brno
JK Panská lícha

Pro větší detail klikněte!