Přihlásit se

Všestrannost
Zlatá podkova a oblastní mistrovství JmO
Zlatá Podkova (CCN-ZP) / 180601G1
01.06.2018 - 03.06.2018
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Všestrannost
01_ Zlatá podkova / Mistrovství JmO
Běžná S, CNC1*, CIC1* FEI 2015 1* Test A

17
Všestrannost
02_ Stříbrná podkova
Běžná L

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tarabini Natalia (B3284)DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
2 Iványi Pavel (G3111)DANCER 2 (KJ0KC3, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
3 Vaňková Barbora (V0627)LIPTON SINAJ (KJ0DRR, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
4 Vaněk Pavel (C1036)RAMZES 1 (KJ0HGX, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
5 Málková Andrea (V0268)NEBARI (KJ0IRM, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
6 Šubrt Martin (A1626)LUCKY'S CHIKA (KJ0MD8, K)JK Kocanda,z.s (MA0035)
7 Zima Pavel (G0426)WILD OF GRACIE (KJ0P40, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
8 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
9 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
10 Hlavatá Lucie (F1124)KAIPPER (KJ0JUZ, V)JS Slavíkov (MF0017)
11 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
12 Urbancová Nikola (V0594)ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
13 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
14 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
15 Vrtková Adéla (H2798)ACTION BOY (KJ0NOX, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
16 Horáčková Adéla (F1745)RAMZES AHA (KJ0I58, V)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
17 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
18 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
19 Růžičková Vanessa (B3504)GOLDEN GATE Orling (KJ0L7V, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
20 Chvojka Pavel (F0138)COFLANDO (KJ0LZE, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
21 Kopřivová Ulrika (F4153)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
22 Osobová Barbora (H2694)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
23 Krejsa Petr (F1245)ROMANTIKA-K (KJ0L3H, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
24 Skácelová Michaela (F4388)DEREG (KJ0OZP, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
25 Votavová Šárka (F2846)ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
26 Jindrová Nikola (F3898)DANTE FANTASY (KJ0KSJ, K)JK Tůně (MF0125)
27 Rydval Petr (G0152)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
28 Pechanová Vladimíra (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
29 Kaluža Pavel (H0299)QUICK MAY (KJ0IU8, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
30 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
Všestrannost
03_ POHÁR DETÍ A JUNIORU VE VŠESTRANNOSTI ZA PODPORY CJF - BRONZOVÁ PODKOVA,“ZL“
Běžná ZL

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozojedová Alena (C1540)PANČO (KJ0BQM, V)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
2 Štvánová Šárka (C1159)CALEDON 3 (KJ0FNK, V)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
3 Šmejkalová Kristina (B3563)PASSION CZENKOW (KJ0JZ5, K)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
4 Šmejkalová Kristina (B3563)PERSI (KJ0EYV, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
5 Neumannová Michaela (C1104)SALETTA (KJ0K0J, K)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
6 Vaňková Barbora (V0627)LIPTON SAIMON (KJ0M2A, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
7 Palánová Dominika (V0751)KORSE (KJ0P0G, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8 Kuková Aneta (A2232)BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
9 Petráčková Veronika (A2124)VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
10 Ciarkowska Eliška (A2234)CITADELA 5 (KJ0HKJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
11 Truhlářová Tereza (B3702)ZEINA-KL (KJ0TAQ, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
12 Švarcová Zuzana (H4563)ANDY 8 (KJ0BZQ, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
13 Pulchartová Kristýna (B3454)GAMBRINUS 5 (KJ0F2S, V)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
14 Štvánová Šárka (C1159)NETVOR (KJ0ONZ, V)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
15 Zemanová Adéla (C1658)DIAMOS (KJ0JVA, V)TJ Sokol Semice (MC0246)
16 Horáček Richard (F4283)MODA 1 (KJ0L2Y, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
17 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
18 Horáková Eliška (E2021)MARATONY (KJ0NL2, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
Všestrannost
04_ SOUTEŽ NADEJÍ, “Z“
Běžná Z

8
Všestrannost
05_ SOUTEŽ PONY, "L"
Pony L

10
Všestrannost
06_ SOUTEŽ STUPNE „ZK“ – otevrená soutež
Běžná ZK

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bezděková Zuzana (B2393)PUKIEL (KJ0KOY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
2 Bezděková Zuzana (B2393)LUCY PZ (KJ00UL, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
3 Bezděková Zuzana (B2393)TOP TORA QUALITY-SL (KJ0RXY, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
4 Čekalová Markéta (B2729)MIGUEL 1 (KJ0TKR, V)JK Mlýn Chýnice (MB0478)
5 Petráčková Veronika (A2124)EL-CID (KJ0K1K, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
6 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
7 Tomíková Dominika (L0370)LOVE JACKIE (KJ0DS9, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8 Peška Aleš (L0451)LE ACCORD S (KJ0UY1, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
9 Krobot Richard (H2455)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
10 Saňáková Pavlína (H1799)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
11 Bocková Izabela (H4485)LUCKY 27 (KJ0ILG, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
12 Kaszperová Jana (H3662)LASCALLO (KJ0ICP, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
13 Kovandová Denisa (V0520)BARLOU ORION (KJ0V4Y, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
14 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
15 Ranglová Jitka (G1285)BAMBI 2 (KJ0VRE, V)PM BRNO z.s. (MG0007)
16 Stříbrná Michaela (G2948)LANTER (KJ0HSU, V)JK Ranč Barevný sen, z.s. (MG0168)
17 Riedlová Jana (H3167)NEGARO (KJ0I3C, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
18 Visingrová Nikola (G3198)SWINFÍR (KJ0JW5, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
19 Šedá Marcela (G1280)CASSINI FRANCIE (KJ0VM7, K)JK Ideas (MG0167)
20 Heinová Veronika (G2791)SIR DE 1 (KJ0V03, V)JS Němčičky (MG0017)
21 Böhmová Kristína (V0161)ANNIE 3 (KJ0LHJ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Všestrannost
07_ SOUTEŽ STUPNE „Z“ – otevrená soutež a prebor JmO deti + juniori
Běžná Z

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
2 Štvánová Šárka (C1159)SISI 10 (KJ0CAF, K)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
3 Vaňková Barbora (V0627)LORETA 19 (KJ0S0O, K)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
4 Blažková Markéta (V0791)DUHA 4 (KJ0S3E, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
5 Krobot Richard (H2455)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
6 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
7 Burešová Tereza (F4418)CASSIOPPEA (KJ0TBE, K)JS Slavíkov (MF0017)
8 Vaňková Jitka (F0965)ETIEN 2 (KJ0HJ3, V)JS Slavíkov (MF0017)
9 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
10 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
11 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
12 Knopová Naděžda (H0627)NI L'ATAAN JS L. Krušinová (KJ0HZJ, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
13 Dufková Soňa (G1868)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
14 Regnard Viktor (J0OAV)ESO (KJ0SBV, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
15 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
16 Hanáková Jana (G4002)REA 1 (KJ0J1O, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
17 Žídková Veronika (H2824)INFINITY 1 (KJ0LLT, K)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
18 Presová Radmila (J0THX)BEST SAND (KJ0OIA, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
19 Novotný Robert (F4285)BEVAR (KJ0AUV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Všestrannost
08_ SOUTEŽ STUPNE „ZL“ – otevrená soutež
Běžná ZL

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Malečková Simona (V0651)ANIFE Z KINSKÁ (KJ0S8V, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
2 Kůsová Nelly (V0300)DANGEROUS IVAN (KJ0P1N, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
3 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
4 Peška Aleš (L0451)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
5 Švec Matěj (V0743)OPEN TOUR (KJ0P5Q, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
6 Švec Matěj (V0743)FERGIE-S (KJ0KLN, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
7 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
8 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
9 Fiala Miroslav (F0998)CORAL PARADISE (KJ0KZH, V)Jezdecký klub MHF (MF0343)
10 Večerková Klára (H3187)MALÝ MOŘSKÝ TYGR (KJ0P3U, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
11 Koudelková Natálie (L0474)BESS 10 (KJ0TGH, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
12 Lacina Petr (H1850)CASPER 343 (KJ0V34, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
13 Lacina Petr (H1850)KIMA-H (KJ0V35, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
14 Chorovská Kristýna (G3205)CASSINI'S GIRL (KJ0IJ2, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
15 Theimerová Viktorie (H3297)LORD GASPARI (KJ0J1U, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
16 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
17 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
18 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
19 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
20 Čtrnáctá Lucie (F1744)LUCKY FOURTEENTH (KJ0TFQ, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
21 Bazinková Klára (H4084)FRESH D'LUC (KJ0F4E, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
22 Votavová Šárka (F2846)CHEMIK (KJ0S57, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
23 Novotná Kristýna (F4286)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Padevětová Karin (C0619)CLEO 8 (KJ0L0D, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Padevětová Karin (C0619)SAGITTA 3 (KJ0MJO, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Všestrannost
09_ OM JmO - senioři
Běžná S, CNC1*, CIC1*

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
10_ BP styl
Běžná ZL

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
11_ Pony L styl
Pony LP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Pony
CCN-ZP
Zlatá podkova a oblastní mistrovství JmO
Výsledky
1. 6. – 3. 6.
G / Panská lícha, Brno
JK Panská lícha

Pro větší detail klikněte!