Přihlásit se

Všestrannost
Zlatá podkova Vrchovany
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 180629E1
29.06.2018 - 01.07.2018
E / Vrchovany
Výsledky
Všestrannost
01_ ZLATÁ PODKOVA
Běžná S, CNC1*, CIC1* FEI 2015 1* Test A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lexová Anežka (F3007)BUENA VISTA (KJ0L2W, K)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
2 Lexová Anežka (F3007)QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
3 Málková Andrea (V0268)NEBARI (KJ0IRM, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
4 Moravová Pavlína (V0326)ETHER (KJ0P1M, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5 Malečková Simona (V0651)VERTIGO 3 (KJ0GN0, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
6 Kadlecová Michaela (V0705)ZEO (KJ0HAI, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
7 Kamírová Barbora (C1198)CONTHA BALOU (KJ0SZU, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
8 Myška Petr (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
9 Myška Petr (F0873)OBORA'S SHUT IT OUT (KJ0KDW, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
10 Toman Radim (F1144)EASY JUMP (KJ0KKC, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
11 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
12 Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
13 Příhodová Lucie (F2096)ALABAMA 3 (KJ0JAU, K)JK PAM z.s. (MF0148)
14 Bozděchová Simona (E1592)CORRATINO (KJ0L5X, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
15 Studnička Pavel (E0239)COUDY 2 (KJ0KM3, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
16 Příhodová Veronika (F2094)EXPRESSO-EV (KJ0JEP, V)JK PAM z.s. (MF0148)
17 Votavová Šárka (F2846)ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
18 Záveská Miriam (F1579)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
19 Létal Lukáš (G1066)COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
20 Špalek Michal (E0002)BOREALIS (KJ0ES0, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
21 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
22 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
23 Heidenreich ml. Radko (H0361)BATTALION (KJ0I6L, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
24 Slezák Michal (G0906)OVER LOOK (KJ0OM8, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
25 Pokorný Robert (B2144)BOLINE (KJ0LQC, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
26 Pokorný Robert (B2144)FLOOR (KJ0MWD, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
27 Pokorný Robert (B2144)RODEO AU HEUP (KJ0LQB, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
Všestrannost
02_ STŘÍBRNÁ PODKOVA
Běžná L

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Strejcovská Dominika (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Strejcovská Barbora (A1181)CRANBERRY (KJ0DG2, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Vaňková Barbora (V0627)LIPTON SINAJ (KJ0DRR, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
4 Vaněk Pavel (C1036)RAMZES 1 (KJ0HGX, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
5 Kopřivová Ulrika (F4153)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
6 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7 Hlavatá Lucie (F1124)KAIPPER (KJ0JUZ, V)JS Slavíkov (MF0017)
8 Prokůpková Dominika (E2082)ZIKON (KJ0H3A, V)JK Inka Miřetice (ME0066)
9 Palánová Dominika (V0751)KORSE (KJ0P0G, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
10 Malečková Simona (V0651)ANIFE Z KINSKÁ (KJ0S8V, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
11 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
12 Valentová Johana (C1644)KSIAŽE CHIEF (KJ0P0T, V)Jan Valenta (MC0235)
13 Švec Matěj (V0743)OPEN TOUR (KJ0P5Q, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
14 Švec Matěj (V0743)FERGIE-S (KJ0KLN, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
15 Kamírová Barbora (C1198)COCO CHANEL 1 (KJ00VH, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
16 Douchová Šárka (V0504)COFI 1 (KJ0LJ5, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
17 Myška Petr (F0873)LOCHECA (KJ0KNK, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
18 Lochmanová Diana (F4382)SIMON 14 (KJ0KRE, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
19 Císařová Adéla (B2270)SABELLA (KJ0KVJ, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
20 Orctová Eliška (F2827)WESTWINDS DIEGO (KJ0IIN, V)JC Rusek (MF0258)
21 Höcková Jana (F1270)PIPPA FUN (KJ0F77, K)JO Albert Stolany (MF0138)
22 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
23 Piechotová Marie (B1454)DESIDERATA (KJ0LPC, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
24 Slavíková Gabriela (C0337)ROYAL BEAUTY (KJ0T5J, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
25 Příhodová Lucie (F2096)CRY BOY (KJ0K4K, V)JK PAM z.s. (MF0148)
26 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
27 Růžičková Vanessa (B3504)GOLDEN GATE Orling (KJ0L7V, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
28 Jindrová Nikola (F3898)DANTE FANTASY (KJ0KSJ, K)JK Tůně (MF0125)
29 Votavová Šárka (F2846)CHEMIK (KJ0S57, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
30 Kabelka Jaromír (F4087)CAIRO 12 (KJ0LJ6, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
31 Hlávka Jakub (F3043)FARHA-K (KJ0IP3, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
32 Krejsa Petr (F1245)ROMANTIKA-K (KJ0L3H, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
33 Tarabini Natalia (B3284)DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
34 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
35 Špalek Michal (E0002)CORNELIE 2 (KJ0LRL, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
36 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
37 Richtrová Betty (D1965)MEYBY (KJ0EG5, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
38 Králíček Jan (D1572)GALILEA 1 (KJ0IAY, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
Všestrannost
03_ BRONZOVÁ PODKOVA
Běžná ZL

17
Všestrannost
04_ SOUTĚŽ NA STYL BP
Běžná ZL

14
Všestrannost
05_ SOUTĚŽ NADĚJÍ
Běžná Z

17
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vaněk Pavel (C1036)RATINA S (KJ0S0M, K)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
2 Zelenková Sofie (V0809)GEORGE Z (KJ0S6Q, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Adamcová Gabriela (F0913)KLEOPATRA 7 (KJ0UWL, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
4 Benešová Barbora (B3185)JUSAIN BOLT (KJ0V4H, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
5 Myška Petr (F0873)KOHEILAN XV-CZ (DIPLOMAT) (KJ0VL7, H)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
6 Myška Petr (F0873)NICK 204 (KJ0VOW, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
7 Císařová Adéla (B2270)QUICK SILVER L (KJ0S7J, H)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
8 Slavíková Gabriela (C0337)GRANT 32 (KJ0V4A, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
9 Slavíková Gabriela (C0337)CANDY CRUSH (KJ0T3C, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
10 Mátlová Kamila (V0746)TERZIAN (KJ0UWC, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11 Bendová Tereza (J0PBI)GALMA - 8 (KJ0S6T, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
12 Krejsa Petr (F1245)MODENA-K (KJ0VD5, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
13 Tarabini Natalia (B3284)RYKO (KJ0RXH, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
14 Létal Lukáš (G1066)MANOR (KJ0UZP, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
15 Březina Pavel (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
16 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
17 Molík Petr (C0498)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
Všestrannost
06_ PONY "LP"
Pony LP

6
Všestrannost
07_ SOUTĚŽ NA STYL "LP"
Pony LP

6
Všestrannost
08_ PONY "ZLP"
Pony ZLP

16
Všestrannost
09_ SOUTĚŽ NA STYL ZLP
Pony ZLP

15
Všestrannost
10_ Soutěž všestrannosti "ZL" - otevřená soutěž
Běžná ZL

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jirčáková Vendula (F1972)CROSS ICE (KJ0TK0, V)Stáj Aliance Jičín (MF0054)
2 Vaněk Jaroslav (C0695)THESEUS (KJ0IKY, V)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
3 Novotná Kristýna (F4286)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4 Čtrnáctá Lucie (F1744)LUCKY FOURTEENTH (KJ0TFQ, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
5 Adamcová Gabriela (F0913)QUANTOS MER (KJ0S9M, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
6 Padevětová Karin (C0619)CLEO 8 (KJ0L0D, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
7 Padevětová Karin (C0619)SAGITTA 3 (KJ0MJO, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8 Hatla Jaroslav (F0488)DAF 1 (KJ0LKD, V)JC Rusek (MF0258)
9 Sukdolák Patrik (C1035)QAID (KJ0UCV, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
10 Slavíková Gabriela (C0337)EXPECTATION CHRISTIE (KJ0TMQ, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
11 Poláková Barbora (F2731)REBEL 10 (KJ0J6T, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
12 Večerková Klára (H3187)MALÝ MOŘSKÝ TYGR (KJ0P3U, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
13 Fiala Miroslav (F0998)CORAL PARADISE (KJ0KZH, V)Jezdecký klub MHF (MF0343)
14 Kosta Rudolf (E0225)VIK 3 (KJ0LHF, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
15 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
16 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
17 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
18 Pokorná Miroslava (B1603)MARBLE M (KJ0K9M, V)JK Poříčí (MB0066)
19 Peška Aleš (L0451)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
20 Knotová Lucie (E0672)SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
Všestrannost
11_ Soutěž všestrannosti "Z" - otevřená soutěž
Běžná Z

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Neumannová Michaela (C1104)NATALI 4 (KJ0LKH, K)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
2 Tenkrátová Radka (B2391)TUNIS 1 (KJ0HIU, V)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
3 Polednová Marcela (B2513)LAURA 17 (KJ0HBF, K)Jezdecký klub Farma u lesa z.s. (MV0170)
4 Vaňková Jitka (F0965)ETIEN 2 (KJ0HJ3, V)JS Slavíkov (MF0017)
5 Kopecká Jana (B3598)FANY 9 (KJ0I19, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6 Novotný Robert (F4285)BEVAR (KJ0AUV, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7 Černá Eliška (J0TIN)TRIGA 1 (KJ06BT, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
8 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
9 Ehlová Kateřina (F4419)TÝTÝ (KJ0TJO, K)Jezdecká společnost F&F Náchod (MF0435)
10 Horáková Eliška (E2021)MARATONY (KJ0NL2, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
11 Hemerová Anna (A1569)BEHORES (KJ0OZS, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
12 Bezděková Zuzana (B2393)TOP TORA QUALITY-SL (KJ0RXY, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
13 Bezděková Zuzana (B2393)PUKIEL (KJ0KOY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
14 Raichová Anežka (F3825)SET 1 (KJ0P0P, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
15 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
16 Borůvková Petra (F4324)USHUAIA D' ALLIER (KJ0UFJ, K)JK Tůně (MF0125)
17 Štěpničková Tereza (J0NAQ)MAISON ROUGE (KJ0S1Y, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
18 Vejdovcová Eliška (B3550)CIPÍSEK 3 (KJ09I2, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
19 Daranský Miroslav (F1173)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
20 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
21 Strnadová Veronika (V0054)ROCK'S LITTLE HONEY (KJ0DF7, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
22 Kalousková Hana (E1670)LUK 15 (KJ0DK4, V)JK Tanvald, z.s. (ME0133)
23 Pavouková Pavla (V0491)NEŤ (KJ0P1I, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
24 Špalek Michal (E0002)SAGARA 20 (KJ0U7W, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
25 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
26 Šteffenová Veronika (E1772)VOLLIS (KJ0FGU, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
27 Vondrášková Barbora (E2104)TYTIOS (KJ0OZO, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
28 Novotná Kateřina (E1971)TULLAMORE GREAT (KJ0J77, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
29 Dvořáková Sára (B3518)GEJZER (KJ0MPO, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
Všestrannost
12_ Soutěž všestrannosti "ZK" - otevřená soutěž
Běžná ZK

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Schonbauer Jakub (J0X8U)ČABRIA (KJ0SLJ, K)TJ Sokol Semice (MC0246)
2 Jezlová Rozalie (A1873)MON REVE (KJ0SGS, V)Equus Bohemia (MB0377)
3 Třísková Michaela (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
4 Douchová Šárka (V0504)GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
5 Tlapová Gabriela (J0LP4)TABALUGA (KJ0TIA, K)TJ Sokol Semice (MC0246)
6 Sukdolák Patrik (C1035)FIGARO 7 (KJ0T33, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
7 Bezděková Zuzana (B2393)LUCY PZ (KJ00UL, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
8 Čekalová Markéta (B2729)MIGUEL 1 (KJ0TKR, V)JK Mlýn Chýnice (MB0478)
9 Tomíková Dominika (L0370)LOVE JACKIE (KJ0DS9, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
10 Záveská Miriam (F1579)PINARELLO (KJ0V52, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
11 Janusová Kateřina (E1016)HOLGER GOLDEN SOLUTION (KJ0V4L, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
12 Žďárská Nikola (F4126)DRAGONHEART (KJ0TMP, V)Jezdecká stáj Rozruch - Ladislava Žďárského (MF0436)
13 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
14 Zanášková Anna (L0450)FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
15 Čermáková Martina (E1899)LITTLE LORD (KJ0GG6, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
16 Stránská Andrea (B0217)BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW, V)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
17 Kloučková Tereza (B2223)WELCOME 1 (KJ0ESF, K)Jezdecká společnost F&F Náchod (MF0435)
18 Okuněvová Kateřina (A0804)SUNFLOWER (KJ0I0V, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
19 Kocíková Karolína (J0PR2)CLIF 3 (KJ0D6D, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
20 Švecová Iveta (E1765)CARTHES - H (KJ0KBQ, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
21 Švecová Adéla (A2054)JANEK 3 (KJ0B77, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
22 Králíček Jan (D1572)A LEE WP Z (KJ0VF9, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
23 Martínková Pavlína (F1468)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
24 Weihrichová Nela (F2898)CASIO 5 (KJ0KY2, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
Všestrannost
13_ Soutěž všestrannosti hobby 70cm
Hobby ZK

8
Všestrannost
Běžná
Hobby
Pony
CCN-OM
Zlatá podkova Vrchovany
Výsledky
29. 6. – 1. 7.
E / Vrchovany
JS Vrchovany-Obrok

Pro větší detail klikněte!