Přihlásit se

Skoky
Finále KMK Skoky 2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190913C1
13.09.2019 - 15.09.2019
C / Písek
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MC0298 - Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0224
Luboš Kozák
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0251
Jan Chýle
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
D0128
Marcela Šímová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0226
Roman Drahota
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1046
Lenka Jůzová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01Z KMK pro 4leté klisny - zahajovací trénink
KMK do 60 cm 202 - Zahajovcí tréning /
13.09.2019 13:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.09.2019 11:54:23
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaušek Rostislav (H0280)<13>LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
2Vaníčková Jana (H2289)<10>KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3Aschenbrier Viktor (F0980)<15>QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
4Buben Jan (F0369)<9>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
5Hentšel Marek (H1939)<1>ZARAGOZA 1 (KJ0WND, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
6Kmochová Barbora (E0988)<5>QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
7Plundrová Zuzana (F1591)<7>AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
8Dvořáková Radka (C0345)<18>PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
9Sípos René (H0692)<4>DEDE (KJ0WSG, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
10Palička Zdeněk (B0066)<16>SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
11Bosáková Jiřina (H1203)<17>JLB FINJA (KJ0XEX, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
12Ferenc Perníčková Jana (B1883)<2>ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
13Vančura Petr (B0680)<3>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14Zářecká Ludmila (F2579)<6>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
15Holešovský Pavel (G1479)<8>FERRERA (KJ0X96, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
16Hlaušek Rostislav (H0280)<14>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17Vaníčková Jana (H2289)<11>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
01_ KMK pro 4leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 8:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.09.2019 21:17:11
#JezdecKůňSubjekt
1Tměj Jiří (F2911)<6>DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Hlaušek Rostislav (H0280)<13>LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
3Vaníčková Jana (H2289)<11>APRIL 6 (KJ0XFN, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4Květoňová Barbora (C1590)<107>GRAND ROSE (KJ0WXJ, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
5Kmochová Barbora (E0988)<5>QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
6Holešovský Pavel (G1479)<8>FERRERA (KJ0X96, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
7Sípos René (H0692)<4>DEDE (KJ0WSG, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
8Vančura Petr (B0680)<3>KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9Bosáková Jiřina (H1203)<17>JLB FINJA (KJ0XEX, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
10Buben Jan (F0369)<9>ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
11Hlaušek Rostislav (H0280)<14>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
12Hentšel Marek (H1939)<1>ZARAGOZA 1 (KJ0WND, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13Tměj Jiří (F2911)<7>AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14Ferenc Perníčková Jana (B1883)<2>ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
15Vaníčková Jana (H2289)<10>KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
16Kotalíková Daniela (H3482)<20>COMTESA 2 (KJ0WZ3, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
17Vegrichtová Denisa (B3071)<19>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
18Dvořáková Radka (C0345)<18>PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
19Palička Zdeněk (B0066)<16>SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
20Aschenbrier Viktor (F0980)<15>QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
Skoky
02_ KMK pro 4leté hřebce a valachy–1.kolo
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 9:20

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 17:07:13
#JezdecKůňSubjekt
1Jindra Jaroslav (H0373)<26>KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2Navrátil Tomáš (A0130)<30>WARHOL ZH (KJ0WJW, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3Tměj Jiří (F2911)<22>ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4Hruška Jiří (H0173)<36>CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Bosák Libor (H1205)<37>JLB NICARDO (KJ0XEY, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
6Sípos René (H0692)<25>LEONIDAS 2 (KJ0WSE, V)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
7Horký Václav (C0688)<29>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
8Hruška Jiří (H0173)<35>PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
9Ludvík Jakub (H2930)<38>COOPER 5 (KJ0XAL, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
10Hentšel Marek (H1939)<21>KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11Štěrba Jakub (B1107)<32>CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12Navrátil Tomáš (A0130)<31>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
13Tměj Jiří (F2911)<23>CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14Štětina Jan (C0547)<34>TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15Nágr Ondřej (D0257)<28>CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Veselovská Kateřina (D0118)<24>CARNELIAN (KJ0WTP, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17Hochmanová Darina (B1535)<33>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
Skoky
03Z KMK pro 5leté klisny – zahajovací trénink
KMK do 60 cm 202 - Zahajovcí tréning /
13.09.2019 13:00

17
Skoky
03_ KMK pro 5 leté klisny – 1.kolo
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 12:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 17:07:59
#JezdecKůňSubjekt
1Kupcová Kamila (G2007)<46>CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
2Horký Václav (C0688)<43>LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
3Vančura Petr (B0680)<40>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Květoňová Barbora (C1590)<48>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
5Finsterle Sára (F3983)<57>CARETTA (KJ0XEJ, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
6Charvátová Petra (B1562)<47>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
7Hochmanová Darina (B1535)<45>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8Jindra Jaroslav (H0373)<41>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
9Strnadlová Lucie (H2395)<42>WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
10Ludvík Jakub (H2930)<53>MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
11Kotalík Matěj (C0863)<56>JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
12Hruška Zdeněk (F0304)<39>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
13Štětina Jan (C0547)<49>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
14Hruška Jiří (H0173)<50>CORSALITA (KJ0X6E, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15Dvořáková Radka (C0345)<55>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
16Horký Václav (C0688)<44>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
17Žilinský Slavomír (H0768)<54>ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
18Hanušová Kateřina (A0314)<52>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
19Bosák Libor (H1205)<51>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
Skoky
04_ KMK pro 5leté hřebce a valachy–1.kolo
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 13:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2019 17:08:38
#JezdecKůňSubjekt
1Žíla Zdeněk (F0969)<72>CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
2Hruška Zdeněk (F0304)<75>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Hentšel Marek (H1939)<64>LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
4Tměj Jiří (F2911)<76>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
5Špačková Veronika (F4085)<68>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
6Martynková Anežka (H2695)<59>ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
7Bardon Jan (B2022)<69>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
8Žlábek Filip (C0616)<77>VINNETOU (KJ0VPC, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
9Žíla Zdeněk (F0969)<71>CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
10Hochman Jiří (B0463)<67>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11Vacek David (V0664)<58>GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
12Vančura Petr (B0680)<62>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13Nágr Ondřej (D0257)<65>ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14Strnadlová Lucie (H2395)<27>GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
15Hrnčíř Zdeněk (C0439)<63>GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
16Sušánková Jana (D1240)<61>CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
17Benediktová Kateřina (L0330)<70>LAIDAL (KJ0VBF, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
18Navrátil Tomáš (A0130)<66>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
19Žíla Zdeněk (F0969)<73>CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
20Štětina Jan (C0547)<74>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
21Veselovská Kateřina (D0118)<60>MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
05_ KMK pro 6 leté klisny – 1.kolo
KMK S* (125) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 15:00

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.09.2019 16:14:02
#JezdecKůňSubjekt
1Veselovská Kateřina (D0118)<80>DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Mestenhauserová Kateřina (B1832)<85>QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Hruška Jiří (H0173)<90>REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
4Hanušová Kateřina (A0314)<92>JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
5Špičák Roman (B1353)<97>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
6Ludvík Jakub (H2930)<94>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
7Špačková Veronika (F1384)<89>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<81>ILONIE (KJ0X4P, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9Žlábek Filip (C0616)<93>FINALE U (KJ0VK6, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
10Hentšel Marek (H1939)<78>L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11Sípos René (H0692)<83>FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
12Mücková Tereza (B2721)<96>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
13Mestenhauserová Kateřina (B1832)<86>TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
14Charvátová Petra (B1562)<88>CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
15Hruška Jiří (H0173)<91>AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16Hrnčíř Zdeněk (C0439)<82>CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
17Strnadlová Lucie (H2395)<84>PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
18Helebrantová Anna (A1963)<95>GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19Buben Jan (F0369)<87>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
20Hruška Zdeněk (F0304)<79>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
Skoky
06_ KMK pro 6leté hřebce a valachy
KMK S* (125) 298.1.3 - Finále KMK /
14.09.2019 16:00

9