Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Královice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200627A1
27.06.2020 - 27.06.2020
B / Královice u Slaného
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm – cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
2 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Hrabalová Anna (J0V0Y)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
12 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
13 Krymová Lucie (J0QZ3)SOMMERWIND-Q (KJ0TC3, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
14 Mezerová Adéla (J10ZL)MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
15 Šnajdrová Josefína Anna (J10VP)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
16 Nejedlá Sára (J0X7Q)CASSION (KJ0WR1, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17 Splavcová Ema (J101N)SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
18 Walterová Eliška (J0MVO)BRAVO (KJ0P4F, K)JK Iros Praha (MA0031)
19 Patková Alžběta (B2578)GALLOWAY (KJ0YYW, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
20 Šiftrová Veronika (J0ML2)SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
21 Miltrová Karolina (J0J3L)KELLY 8 (KJ0TG4, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
22 Komanická Adéla (J0Z23)MINERÁL 1 (KJ0XJI, V)JK Iros Praha (MA0031)
23 Jambrichová Anna (J10WJ)ESO II (KJ0A5G, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
24 Voráčková Michaela (J0XTD)RICCO 2 (KJ0F0H, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
25 Cibulková Kateřina (J0K29)CORA 9 (KJ077B, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
26 Sadílková Adéla (J0PA1)HATATITLA (KJ0C25, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
27 Janečková Alice (J0Z22)FREYA 1 (KJ0X4Z, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
02_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm – cena ManMat
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
2 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Bukáčková Gabriela (J0RFL)AL RAŠÍD (KJ0CQB, V)JK Iros Praha (MA0031)
12 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
13 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
14 Krymová Lucie (J0QZ3)SOMMERWIND-Q (KJ0TC3, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
15 Mezerová Adéla (J10ZL)MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
16 Šnajdrová Josefína Anna (J10VP)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17 Nejedlá Sára (J0X7Q)CASSION (KJ0WR1, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
18 Bieliková Pavlína (E1150)MILOUŠ 1 (KJ0YZ7, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
19 Antropiusová Anita (J0VWO)JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
20 Vochozková Romana (A0952)DIARADA 1 (KJ0XZJ, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
21 Hubáčková Petra (B3247)SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
22 Šiftrová Veronika (J0ML2)SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
23 Miltrová Karolina (J0J3L)KELLY 8 (KJ0TG4, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
24 Komanická Adéla (J0Z23)MINERÁL 1 (KJ0XJI, V)JK Iros Praha (MA0031)
25 Cibulková Kateřina (J0K29)CORA 9 (KJ077B, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
26 Červinková Sofie (J0ZUI)KORA 1420 (KJ0Z0K, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
27 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
28 Sadílková Adéla (J0PA1)HATATITLA 1 (KJ0YGZ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
29 Janečková Alice (J0Z22)FREYA 1 (KJ0X4Z, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
30 Žampová Antonie (J0BBR)LITCHI (KJ0UU3, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
31 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
Skoky
03_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena Orling
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bobková Markéta (A3002)SALUT 1 (KJ0UZS, V)JK Mutějovice (MB0059)
2 Chvátalová Patricie (J0UXD)ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
4 Pospíšilová Kateřina (J0XAN)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
5 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6 Vojtková Barbora (A1145)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
8 Šinfeldová Hana (V0551)LARETTKA (KJ0GSV, K)Stáj TARA, z.s. (MB0178)
9 Bukáčková Gabriela (J0RFL)AL RAŠÍD (KJ0CQB, V)JK Iros Praha (MA0031)
10 Ryvolová Kateřina (J0W1V)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
11 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
12 Tesaříková Eva (A1193)QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
13 Bieliková Pavlína (E1150)MILOUŠ 1 (KJ0YZ7, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
14 Antropiusová Anita (J0VWO)JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
15 Rosická Veronika (A0536)KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
16 Vochozková Romana (A0952)DIARADA 1 (KJ0XZJ, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
17 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
18 Hubáčková Petra (B3247)SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19 Procházková Kateřina (B2635)ALEX 10 (KJ0GMY, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
20 Wenzelová Lenka (J10LM)CARLOS 485 (KJ0SRP, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21 Červinková Sofie (J0ZUI)KORA 1420 (KJ0Z0K, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
22 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
23 Nejeschlebová Sára (E1860)ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
24 Pokorná Nikola (J0WBC)DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
25 Žampová Antonie (J0BBR)LITCHI (KJ0UU3, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
26 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Bobková Markéta (A3002)SALUT 1 (KJ0UZS, V)JK Mutějovice (MB0059)
3 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Bílková Eliška (J0RER)ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6 Neradová Zuzana (J0MLI)WITAMÍNO (KJ0PCB, V)Šárka Trávníčková (MB0428)
7 Kleinová Veronika (B3728)JOLA 1 (KJ067D, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
8 Pospíšilová Kateřina (J0XAN)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
9 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
10 Vojtková Barbora (A1145)CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Vojtková Barbora (A1145)CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
14 Šinfeldová Hana (V0551)LARETTKA (KJ0GSV, K)Stáj TARA, z.s. (MB0178)
15 Růžičková Vanessa (B3504)MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
16 Ryvolová Kateřina (J0W1V)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17 Vlková Jiřina Kristina (F2426)CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
18 Tesaříková Eva (A1193)QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19 Pekárková Tereza (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
20 Bieliková Pavlína (E1150)STAKKATINA SAPRIL (KJ0VCY, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
21 Hochmanová Darina (B1535)QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
22 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, H)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
23 Bendová Marie (A1904)LE PATRON M (KJ0CEI, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
24 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
25 Malá Kateřina (J0OBY)FANNY 1 (KJ0BNN, K)JK Iros Praha (MA0031)
26 Rosická Veronika (A0536)KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
27 Vlková Jiřina Kristina (F2426)THE ALCHYMIST-P (KJ0INZ, K)Stáj Preláta (MA0014)
28 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
29 Psíková Monika (E1535)QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
30 Procházková Kateřina (B2635)ALEX 10 (KJ0GMY, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
31 Raczová Petra (E1293)ELTON 1 (KJ0FCJ, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
32 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
33 Zelená Kateřina (B2967)NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
34 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
35 Wenzelová Lenka (J10LM)CARLOS 485 (KJ0SRP, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
36 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
37 Fiřtová Šárka (J0SDY)MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
38 Pokorná Nikola (J0WBC)DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
39 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
40 Raczová Petra (E1293)LAMIR 1 (KJ0TZB, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
2 Návojová Kateřina (L0106)ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
3 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Bílková Eliška (J0RER)ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
7 Neradová Zuzana (J0MLI)WITAMÍNO (KJ0PCB, V)Šárka Trávníčková (MB0428)
8 Kleinová Veronika (B3728)JOLA 1 (KJ067D, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
9 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
11 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
12 Vojtková Barbora (A1145)ARCOMO (KJ0XF9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
14 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
15 Malá Kateřina (J0OBY)BRAVO (KJ0P4F, K)JK Iros Praha (MA0031)
16 Růžičková Vanessa (B3504)MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
17 Štrauchová Veronika (D1219)BILLIONAIRE RENOKAR CNC (KJ0MMO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
18 Tesaříková Julie (A3057)ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
19 Pařenica Josef (A0187)CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
20 Pařenicová Petra (A2138)CONVERSE LB (KJ0YJR, V)AUDIT SULICE (MA0124)
21 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
22 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
23 Páralová Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
24 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
25 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
26 Martínková Aneta (J0RJU)DON CUAN (KJ0FY0, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
27 Martínková Aneta (J0RJU)BALOU 1 (KJ0JM1, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
28 Pelc Sabina (J0XN5)REIKI (KJ0JG0, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
29 Bieliková Pavlína (E1150)STAKKATINA SAPRIL (KJ0VCY, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
30 Hochmanová Darina (B1535)QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
31 Ceplová Markéta (A0990)GUINNESS 2 (KJ0VWX, H)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
32 Bendová Marie (A1904)LE PATRON M (KJ0CEI, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
33 Urbánková Tereza (A1540)CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
34 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
35 Eliasova Ester (J0VNB)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
36 Říhová Nela (A1050)TARANTINO 2 (KJ0UQE, V)PJS Dolní Chabry (MA0145)
37 Psíková Monika (E1535)QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
38 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
39 Raczová Petra (E1293)ELTON 1 (KJ0FCJ, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
40 Šíchová Renata (A1173)CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
41 Vábek Jaroslav (B2063)DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
42 Zelená Kateřina (B2967)NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
43 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
44 Fraňková Sofie (A3050)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
45 Housa Radek (J0YZ1)VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
46 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
47 Nejedlý Martin (B2255)GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
48 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
49 Pilipová Samanta (K0109)DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
50 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
51 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
52 Bahbouhová Kamila (J0PQP)CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
53 Kopecký Robert (B3524)HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
54 Ceplová Markéta (A0990)PARSIFAL (KJ0DOG, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

58
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
3 Šimková Natálie (F4210)WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
4 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
6 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Roulichová Michaela (A1928)DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
8 Vojtková Barbora (A1145)ARCOMO (KJ0XF9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Vojtková Barbora (A1145)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
10 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
11 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
12 Kubrychtová Sandra (K0089)BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
13 Štrauchová Veronika (D1219)BILLIONAIRE RENOKAR CNC (KJ0MMO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
14 Tesaříková Julie (A3057)ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
15 Pařenica Josef (A0187)CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16 Pařenicová Petra (A2138)CONVERSE LB (KJ0YJR, V)AUDIT SULICE (MA0124)
17 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
18 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
19 Páralová Jolana (D1905)QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
20 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
21 Martínková Aneta (J0RJU)DON CUAN (KJ0FY0, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
22 Seidenglanz Karel (B1072)CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
23 Pelc Sabina (J0XN5)REIKI (KJ0JG0, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
24 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
25 Fatrdlová Adéla (A1717)PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
26 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
27 Hochmanová Darina (B1535)CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
28 Mlejnková Daniela (B1904)CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
29 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
30 Eliasova Ester (J0VNB)OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
31 Vojtková Barbora (A1145)CANCOL (KJ0W9Y, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32 Říhová Nela (A1050)TARANTINO 2 (KJ0UQE, V)PJS Dolní Chabry (MA0145)
33 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
34 Procházková Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
35 Abrahámová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
36 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
37 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
38 Šíchová Renata (A1173)CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
39 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
40 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
41 Šrámková Markéta (C0862)DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
42 Housa Radek (F0548)MY MASERATI (KJ0YT3, V)Stáj Housa (MB0156)
43 Housa Radek (J0YZ1)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
44 Housa Radek (J0YZ1)VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
45 Stöhrová Alice (J0WBW)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
46 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
47 Sojka Lukáš (F1136)CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
48 Nejedlý Martin (B2255)GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
49 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
50 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
51 Pilipová Samanta (K0109)DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
52 Zbořilová Tereza (D1606)CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
53 Dytrychová Irena (A0526)KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
54 Kochlefflová Jana (B2269)TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
55 Bahbouhová Kamila (J0PQP)CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
56 Kopecký Robert (B3524)HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
57 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
58 Ceplová Markéta (A0990)PARSIFAL (KJ0DOG, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

56
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Nechybová Veronika (A1449)CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
3 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
4 Brucknerová Monika (C0640)ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
5 Šimková Natálie (F4210)WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6 Vochozková Romana (A0952)VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
7 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
8 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
9 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
10 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
11 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
12 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
13 Vojtková Barbora (A1145)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14 Pospěch Daniel (K0251)QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
15 Pospěch Daniel (K0251)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
16 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
17 Rechnerová Martina (K0127)CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
18 Kubrychtová Sandra (K0089)BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
19 Suková Michaela (J0WZC)ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
20 Seidenglanz Karel (B1072)CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
21 Bieliková Pavlína (E1150)MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
22 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
23 Hůlka Tomáš (A1388)CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
24 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
25 Fatrdlová Adéla (A1717)PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
26 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
27 Janovská Aneta (E1853)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
28 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
29 Hochmanová Darina (B1535)CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
30 Hochmanová Darina (B1535)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
31 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
32 Mlejnková Daniela (B1904)CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
33 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
34 Vojtková Barbora (A1145)CANCOL (KJ0W9Y, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
36 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
37 Procházková Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
38 Abrahámová Monika (A0908)COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
39 Baumgartner Daniel (B2367)CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
40 Baumgartner Daniel (B2367)ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
41 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
42 Šrámková Markéta (C0862)DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
43 Housa Radek (F0548)MY MASERATI (KJ0YT3, V)Stáj Housa (MB0156)
44 Housa Radek (J0YZ1)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
45 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
46 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
47 Pajtlová Kristýna (G1984)HIGH POWER JB (KJ0YZQ, V)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
48 Trčová Veronika (B3287)MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Stáj Housa (MB0156)
49 Stöhrová Alice (J0WBW)NADAL VH NETEHOF (KJ0UYY, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
50 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
51 Kvapilová Michaela (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
52 Sojka Lukáš (F1136)CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
53 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
54 Zbořilová Tereza (D1606)CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
55 Dytrychová Irena (A0526)KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
56 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2 Brucknerová Monika (C0640)ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
3 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
4 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
6 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
8 Pospěch Daniel (K0251)QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
9 Pospěch Daniel (K0251)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
10 Ohnheiser Gabriela (B2565)CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
11 Hůlka Tomáš (A1388)CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
12 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
13 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
14 Janovská Aneta (E1853)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
15 Hochmanová Darina (B1535)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
16 Špurková Jaroslava (A1868)FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
17 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
18 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
19 Housa Radek (F0548)COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
20 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
21 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
22 Pajtlová Kristýna (G1984)HIGH POWER JB (KJ0YZQ, V)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
23 Trčová Veronika (B3287)MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Stáj Housa (MB0156)
24 Kvapilová Michaela (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
Skoky
08A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Běžná
Hobby
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Královice
Výsledky
27. 6. – 27. 6.
B / Královice u Slaného
Belmo s.r.o.JS Královický Dvůr

Pro větší detail klikněte!