Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Královice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200627A1
27.06.2020 - 27.06.2020
B / Královice u Slaného
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0438 - Jezdecký spolek - Královický dvůr
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0411
Klára Damborská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0436
Naděžda Špačková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm – cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020 8:00

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.06.2020 15:22:15
#JezdecKůňSubjekt
1Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2Suková Markéta (J0XAZ)<0ML6>DOLLOM CARIN (KJ0ML6, K)Equi Academy, z.s. (MA0285)
3Lišková Kateřina (J0ME3)<00WJ>ARANKA 16 (KJ00WJ, K)Equi Academy, z.s. (MA0285)
4Krymová Lucie (J0QZ3)<0TC3>SOMMERWIND-Q (KJ0TC3, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
5Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6Jambrichová Anna (J10WJ)<0A5G>ESO II (KJ0A5G, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
7Sadílková Adéla (J0PA1)<0C25>HATATITLA (KJ0C25, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
8Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
11Mezerová Adéla (J10ZL)<0SD6>MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12Nejedlá Sára (J0X7Q)<0WR1>CASSION (KJ0WR1, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Hrabalová Anna (J0V0Y)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Komanická Adéla (J0Z23)<0XJI>MINERÁL 1 (KJ0XJI, V)JK Iros Praha (MA0031)
18Patková Alžběta (B2578)<0YYW>GALLOWAY (KJ0YYW, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
19Šiftrová Veronika (J0ML2)<0SDG>SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
20Šnajdrová Josefína Anna (J10VP)<0S3C>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21Adamec Vojtěch (J0XG5)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Miltrová Karolina (J0J3L)<0TG4>KELLY 8 (KJ0TG4, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
23Walterová Eliška (J0MVO)<0P4F>BRAVO (KJ0P4F, K)JK Iros Praha (MA0031)
24Voráčková Michaela (J0XTD)<0F0H>RICCO 2 (KJ0F0H, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
25Janečková Alice (J0Z22)<0X4Z>FREYA 1 (KJ0X4Z, K)JK Iros Praha (MA0031)
26Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
27Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
28Cibulková Kateřina (J0K29)<077B>CORA 9 (KJ077B, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
29Splavcová Ema (J101N)<0Y3S>SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
30Angervaks Olga (Z9A37)<00WJ>ARANKA 16 (KJ00WJ, K)Equi Academy, z.s. (MA0285)
Skoky
02_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm – cena ManMat
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020 9:15

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.06.2020 15:23:21
#JezdecKůňSubjekt
1Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
2Suková Markéta (J0XAZ)<0ML6>DOLLOM CARIN (KJ0ML6, K)Equi Academy, z.s. (MA0285)
3Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4Hubáčková Petra (B3247)<0CS4>SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
5Červinková Sofie (J0ZUI)<0Z0K>KORA 1420 (KJ0Z0K, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
6Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Nejeschlebová Sára (E1860)<0IZY>ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
10Cibulková Kateřina (J0K29)<077B>CORA 9 (KJ077B, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
11Janečková Alice (J0Z22)<0X4Z>FREYA 1 (KJ0X4Z, K)JK Iros Praha (MA0031)
12Šnajdrová Josefína Anna (J10VP)<0S3C>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Sadílková Adéla (J0PA1)<0YGZ>HATATITLA 1 (KJ0YGZ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15Chvátalová Patricie (J0UXD)<0D22>ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
17Vochozková Romana (A0952)<0XZJ>DIARADA 1 (KJ0XZJ, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
18Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
19Miltrová Karolina (J0J3L)<0TG4>KELLY 8 (KJ0TG4, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
20Mezerová Adéla (J10ZL)<0SD6>MARKUS 4 (KJ0SD6, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Žampová Antonie (J0BBR)<0UU3>LITCHI (KJ0UU3, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
23Bukáčková Gabriela (J0RFL)<0CQB>AL RAŠÍD (KJ0CQB, V)JK Iros Praha (MA0031)
24Komanická Adéla (J0Z23)<0XJI>MINERÁL 1 (KJ0XJI, V)JK Iros Praha (MA0031)
25Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
27Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
28Krymová Lucie (J0QZ3)<0TC3>SOMMERWIND-Q (KJ0TC3, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
29Nejedlá Sára (J0X7Q)<0WR1>CASSION (KJ0WR1, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
30Antropiusová Anita (J0VWO)<0XHN>JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
31Bieliková Pavlína (E1150)<0YZ7>MILOUŠ 1 (KJ0YZ7, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
32Šiftrová Veronika (J0ML2)<0SDG>SINDIBÁD 1 (KJ0SDG, V)Jezdecká stáj Loutí, z.s. (MB0422)
Skoky
03_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena Orling
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020 10:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.06.2020 10:17:55
#JezdecKůňSubjekt
1Vojtková Barbora (A1145)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
3Ryvolová Kateřina (J0W1V)<0ST1>ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
4Pospíšilová Kateřina (J0XAN)<0S9X>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
5Rosická Veronika (A0536)<0X64>KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
6Wenzelová Lenka (J10LM)<0SRP>CARLOS 485 (KJ0SRP, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
7Červinková Sofie (J0ZUI)<0Z0K>KORA 1420 (KJ0Z0K, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
8Bobková Markéta (A3002)<0UZS>SALUT 1 (KJ0UZS, V)JK Mutějovice (MB0059)
9Chvátalová Patricie (J0UXD)<0D22>ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10Žampová Antonie (J0BBR)<0UU3>LITCHI (KJ0UU3, K)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
11Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
12Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
13Bieliková Pavlína (E1150)<0YZ7>MILOUŠ 1 (KJ0YZ7, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
14Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
15Šinfeldová Hana (V0551)<0GSV>LARETTKA (KJ0GSV, K)Stáj TARA, z.s. (MB0178)
16Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
17Tesaříková Eva (A1193)<0XHS>QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
18Antropiusová Anita (J0VWO)<0XHN>JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
19Hubáčková Petra (B3247)<0CS4>SILVIO 1 (KJ0CS4, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20Vochozková Romana (A0952)<0XZJ>DIARADA 1 (KJ0XZJ, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
21Bukáčková Gabriela (J0RFL)<0CQB>AL RAŠÍD (KJ0CQB, V)JK Iros Praha (MA0031)
22Nejeschlebová Sára (E1860)<0IZY>ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
23Pokorná Nikola (J0WBC)<0VH0>DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
24Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.06.2020 10:49:34
#JezdecKůňSubjekt
1Raczová Petra (E1293)<0FCJ>ELTON 1 (KJ0FCJ, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
2Vlková Jiřina Kristina (F2426)<0JZF>CORNETINO DK (KJ0JZF, V)Stáj Preláta (MA0014)
3Vojtková Barbora (A1145)<0Z0D>CARUCCI (KJ0Z0D, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Bendová Marie (A1904)<0CEI>LE PATRON M (KJ0CEI, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
5Psíková Monika (E1535)<0L3Q>QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
6Bieliková Pavlína (E1150)<0VCY>STAKKATINA SAPRIL (KJ0VCY, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8Šinfeldová Hana (V0551)<0GSV>LARETTKA (KJ0GSV, K)Stáj TARA, z.s. (MB0178)
9Zelená Kateřina (B2967)<0JJK>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
10Fraňková Sofie (A3050)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
11Tesaříková Eva (A1193)<0XHS>QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
12Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
13Bejrová Lenka (B1727)<0EKF>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
14Neradová Zuzana (J0MLI)<0PCB>WITAMÍNO (KJ0PCB, V)Šárka Trávníčková (MB0428)
15Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
16Kleinová Veronika (B3728)<067D>JOLA 1 (KJ067D, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
17Bílková Eliška (J0RER)<0TCF>ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18Pekárková Tereza (A1994)<0H7B>COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
19Houdová Karolína (B3416)<0K7G>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
20Ceplová Markéta (A0990)<0VWX>GUINNESS 2 (KJ0VWX, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
21Wenzelová Lenka (J10LM)<0SRP>CARLOS 485 (KJ0SRP, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
22Vábek Jaroslav (B2063)<0FX9>DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
23Hochmanová Darina (B1535)<0WWN>QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
24Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
25Ryvolová Kateřina (J0W1V)<0ST1>ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
26Bobková Markéta (A3002)<0UZS>SALUT 1 (KJ0UZS, V)JK Mutějovice (MB0059)
27Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
28Malá Kateřina (J0OBY)<0BNN>FANNY 1 (KJ0BNN, K)JK Iros Praha (MA0031)
29Pokorná Nikola (J0WBC)<0VH0>DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
30Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
31Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
32Růžičková Vanessa (B3504)<0UJA>MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
33Pospíšilová Kateřina (J0XAN)<0S9X>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
34Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
35Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
36Rosická Veronika (A0536)<0X64>KRÁSKA 1 (KJ0X64, K)JK Iros Praha (MA0031)
37Schwaninger Kateřina (B2635)<0GMY>ALEX 10 (KJ0GMY, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
38Návojová Kateřina (L0106)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
39Raczová Petra (E1293)<0TZB>LAMIR 1 (KJ0TZB, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
40Vlková Jiřina Kristina (F2426)<0INZ>THE ALCHYMIST-P (KJ0INZ, K)Stáj Preláta (MA0014)
41Vojtková Barbora (A1145)<0Z0C>CASINJO (KJ0Z0C, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.06.2020

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.06.2020 09:49:23
#JezdecKůňSubjekt
1Zelená Kateřina (B2967)<0JJK>NASCHWILLE (KJ0JJK, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
2Martínková Aneta (J0RJU)<0HT2>LUDWIG AUSTRIA (KJ0HT2, H)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
3Bendová Marie (A1904)<0CEI>LE PATRON M (KJ0CEI, V)Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
4Psíková Monika (E1535)<0L3Q>QUANTUM OF SOLACE 1 (KJ0L3Q, K)Jezdecká stáj Romanovská z.s. (ME0219)
5Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6Fraňková Sofie (A3050)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
7Říhová Nela (A1050)<0UQE>TARANTINO 2 (KJ0UQE, V)PJS Dolní Chabry (MA0145)
8Hochmanová Darina (B1535)<0WWN>QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
10Bílková Eliška (J0RER)<0TCF>ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
12Růžičková Vanessa (B3504)<0UJA>MACHR (KJ0UJA, V)JK Iros Praha (MA0031)
13Terschová Natálie (A2126)<00UV>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
14Jurtela Mirko (A1422)<0EP6>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
15Pařenica Josef (A0187)<0YCH>CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
16Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
17Vábek Jaroslav (B2063)<0FX9>DEKAMERON (KJ0FX9, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
18Kopecký Robert (B3524)<0XU0>HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
19Vojtková Barbora (A1145)<0XF9>ARCOMO (KJ0XF9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
22Duláková Veronika (A2050)<0UCW>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
23Neradová Zuzana (J0MLI)<0PCB>WITAMÍNO (KJ0PCB, V)Šárka Trávníčková (MB0428)
24Kleinová Veronika (B3728)<067D>JOLA 1 (KJ067D, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
25Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Kubáčková Pavla (F2762)<0YVE>MORI'S CHIN LOTTA (KJ0YVE, K)Stáj Housa (MB0156)
27Nejedlý Martin (B2255)<0VLZ>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
28Bejrová Lenka (B1727)<0EKF>FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
29Tesaříková Julie (A3057)<0UP3>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
30Bahbouhová Kamila (J0PQP)<0HOT>CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
31Houdová Karolína (B3416)<0K7G>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
32Pařenicová Petra (A2138)<0YJR>CONVERSE LB (KJ0YJR, V)AUDIT SULICE (MA0124)
33Turner Jolana (D1905)<0W6U>QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
34Štrauchová Veronika (D1219)<0MMO>BILLIONAIRE RENOKAR CNC (KJ0MMO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
35Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
36Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
37Eliasova Ester (J0VNB)<0YHN>OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
38Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
39Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
40Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
41Bieliková Pavlína (E1150)<0VCY>STAKKATINA SAPRIL (KJ0VCY, K)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
42Návojová Kateřina (L0106)<0X7U>ZANTARKA (KJ0X7U, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
43Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
44Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
45Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
46Zelená Kateřina (B2967)<0MF6>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
47Martínková Aneta (J0RJU)<0FY0>DON CUAN (KJ0FY0, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
48Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.06.2020

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.06.2020 11:52:45
#JezdecKůňSubjekt
1Vojtková Barbora (A1145)<0WGO>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Hochmanová Darina (B1535)<0XCR>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3Housa Radek (J0YZ1)<0UKK>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
4Baumgartner Daniel (B2367)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
5Bahbouhová Kamila (J0PQP)<0HOT>CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
6Bečvářová Natálie (J0QFV)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Schwaninger Kateřina (B2635)<0SVV>CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
8Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
9Seidenglanz Karel (B1072)<0HA2>CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
10Mlejnková Daniela (B1904)<0H1K>CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
11Zbořilová Tereza (D1606)<0KJ9>CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Tesaříková Julie (A3057)<0UP3>ALTER EGO (KJ0UP3, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
14Zelená Kateřina (B2967)<0MF6>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
15Šíchová Renata (A1173)<0F6O>CANDILLORD (KJ0F6O, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
16Eliasova Ester (J0VNB)<0YHN>OSCAR DOS SANTOS (KJ0YHN, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17Nejedlý Martin (B2255)<0VLZ>GRAN TORINO (KJ0VLZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
18Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19Šlechtová Lenka (A0936)<0K7R>AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
20Dytrychová Irena (A0526)<0FO7>KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21Pařenica Josef (A0187)<0YCH>CAT SUN (KJ0YCH, K)AUDIT SULICE (MA0124)
22Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
23Ceplová Markéta (A0990)<0DOG>PARSIFAL (KJ0DOG, V)JŠ MACEK Český Brod (MB0496)
24Fatrdlová Adéla (A1717)<0BJ1>PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
25Šimková Natálie (F4210)<0TIJ>WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
26Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
27Turner Jolana (D1905)<0W6U>QUIDAM EN (KJ0W6U, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
28Housa Radek (F0548)<0YT3>MY MASERATI (KJ0YT3, V)Stáj Housa (MB0156)
29Vojtková Barbora (A1145)<0W9Y>CANCOL (KJ0W9Y, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30Říhová Nela (A1050)<0UQE>TARANTINO 2 (KJ0UQE, V)PJS Dolní Chabry (MA0145)
31Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
32Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
33Štrauchová Veronika (D1219)<0MMO>BILLIONAIRE RENOKAR CNC (KJ0MMO, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
34Jurtela Mirko (A1422)<0EP6>CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
35Duláková Veronika (A2050)<0UCW>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
36Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
37Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
38Hůlka Tomáš (A1388)<0VV1>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
39Sojka Lukáš (F1136)<0XPD>CHIRIDOR (KJ0XPD, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
40Kopecký Robert (B3524)<0XU0>HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
41Terschová Natálie (A2126)<00UV>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
42Horáková Sabina (B3419)<0VNP>LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
43Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
44Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
45Martínková Aneta (J0RJU)<0FY0>DON CUAN (KJ0FY0, V)Sportovní stáj Eva Martínková (MB0224)
46Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
47Abrahámová Monika (A0908)<0JI3>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
48Pařenicová Petra (A2138)<0YJR>CONVERSE LB (KJ0YJR, V)AUDIT SULICE (MA0124)
49Kubrychtová Sandra (K0089)<0UNV>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
50Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
51Pelc Sabina (J0XN5)<0JG0>REIKI (KJ0JG0, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
52Bečvářová Natálie (J0QFV)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
53Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
54Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
55Hochmanová Darina (B1535)<0WZL>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
56Kubáčková Pavla (F2762)<0YVE>MORI'S CHIN LOTTA (KJ0YVE, K)Stáj Housa (MB0156)
57Vojtková Barbora (A1145)<0XF9>ARCOMO (KJ0XF9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
58Baumgartner Daniel (B2367)<0MAA>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.06.2020 09:49:23
#JezdecKůňSubjekt
1Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
2Dytrychová Irena (A0526)<0FO7>KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
3Zbořilová Tereza (D1606)<0KJ9>CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
4Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
5Šimková Natálie (F4210)<0TIJ>WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
6Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
7Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
8Kubrychtová Sandra (K0089)<0UNV>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
9Seidenglanz Karel (B1072)<0HA2>CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
10Hůlka Tomáš (A1388)<0VV1>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
11Fatrdlová Adéla (A1717)<0BJ1>PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
12Hochmanová Darina (B1535)<0WZL>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Mlejnková Daniela (B1904)<0H1K>CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
14Abrahámová Monika (A0908)<0JI3>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
15Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
16Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
17Nechybová Veronika (A1449)<0IC3>CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
18Vochozková Romana (A0952)<0DQA>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
20Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
21Janovská Aneta (E1853)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
22Špurková Jaroslava (A1868)<0MOW>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
23Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
24Horáková Sabina (B3419)<0KIE>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
25Kozáková Ema (B3468)<0VSZ>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
26Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
27Doležalová Kristýna (G1984)<0YZQ>HIGH POWER JB (KJ0YZQ, V)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
28Bečvářová Natálie (J0QFV)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Bečvářová Natálie (J0QFV)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.06.2020 09:49:23
#JezdecKůňSubjekt
1Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2Vojtková Barbora (A1145)<0WGO>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Hochmanová Darina (B1535)<0XCR>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
4Vojtková Barbora (A1145)<0W9Y>CANCOL (KJ0W9Y, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Baumgartner Daniel (B2367)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
6Baumgartner Daniel (B2367)<0MAA>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
7Housa Radek (J0YZ1)<0UKK>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
8Kvapilová Michaela (F2135)<0ME7>CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
9Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
11Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
12Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
13Kopecká Ilona (B0309)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
14Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
15Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
16Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
17Bieliková Pavlína (E1150)<0BFQ>MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
18Hůlka Tomáš (A1388)<0LZC>CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
19Hůlka Tomáš (A1388)<0TVY>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
20Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
21Buben Jan (F0369)<0VK1>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
22Trčová Veronika (B3287)<0YQ5>MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Stáj Housa (MB0156)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

51
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.06.2020 09:49:23
#JezdecKůňSubjekt
1Bečvářová Natálie (J0QFV)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3Vochozková Romana (A0952)<0DQA>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
4Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
5Hůlka Tomáš (A1388)<0VV1>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
6Hochmanová Darina (B1535)<0WZL>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
8Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
9Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
10Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
11Šimková Natálie (F4210)<0TIJ>WELINDA (KJ0TIJ, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
12Fatrdlová Adéla (A1717)<0BJ1>PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
13Špurková Jaroslava (A1868)<0MOW>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
14Seidenglanz Karel (B1072)<0HA2>CALEDANO (KJ0HA2, H)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
15Mlejnková Daniela (B1904)<0H1K>CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
16Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
17Kubrychtová Sandra (K0089)<0UNV>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
18Horáková Sabina (B3419)<0KIE>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
19Nechybová Veronika (A1449)<0IC3>CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
20Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
21Dytrychová Irena (A0526)<0FO7>KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
22Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
23Zbořilová Tereza (D1606)<0KJ9>CINNAMON (KJ0KJ9, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24Doležalová Kristýna (G1984)<0YZQ>HIGH POWER JB (KJ0YZQ, V)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
25Bečvářová Natálie (J0QFV)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Janovská Aneta (E1853)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
27Kozáková Ema (B3468)<0VSZ>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
28Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
29Abrahámová Monika (A0908)<0JI3>COOPER 2 (KJ0JI3, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
30Baumgartner Daniel (B2367)<0MAA>ILJEN VAN EGCHEL/E (KJ0MAA, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
31Vojtková Barbora (A1145)<0WGO>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32Hůlka Tomáš (A1388)<0LZC>CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
33Hochmanová Darina (B1535)<0XCR>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
34Housa Radek (J0YZ1)<0UKK>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
35Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
36Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
37Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
38Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Bieliková Pavlína (E1150)<0BFQ>MALIBU (KJ0BFQ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
40Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
41Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
42Kvapilová Michaela (F2135)<0ME7>CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
43Trčová Veronika (B3287)<0YQ5>MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Stáj Housa (MB0156)
44Buben Jan (F0369)<0VK1>FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
45Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
46Vojtková Barbora (A1145)<0W9Y>CANCOL (KJ0W9Y, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
47Hůlka Tomáš (A1388)<0TVY>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
48Baumgartner Daniel (B2367)<0MN7>CAPRILORD (KJ0MN7, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
49Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
50Kopecká Ilona (B0309)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
51Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
Skoky
08A Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Skoky
08B Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Skoky
08_ Skoková soutěž S*/S** (125/130 cm) - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
27.06.2020

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.06.2020 09:49:23
#JezdecKůňSubjekt
1Kozáková Ema (B3468)<0VSZ>CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
2Janovská Aneta (E1853)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
3Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
4Hochmanová Darina (B1535)<0V54>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
5Hůlka Tomáš (A1388)<0TVY>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
6Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
7Špurková Jaroslava (A1868)<0MOW>FOR FUNNY (KJ0MOW, K)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
8Trčová Veronika (B3287)<0YQ5>MY CHIN CHIN (KJ0YQ5, V)Stáj Housa (MB0156)
9Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
10Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
11Kozáková Ema (B3468)<0K97>ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
12Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
14Kopecká Ilona (B0309)<0MWQ>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
15Doležalová Kristýna (G1984)<0YZQ>HIGH POWER JB (KJ0YZQ, V)Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. (MF0412)
16Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Housa Radek (F0548)<0W9I>COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
18Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
19Kvapilová Michaela (F2135)<0ME7>CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
20Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
21Hůlka Tomáš (A1388)<0LZC>CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
22Kopecká Ilona (B0309)<0LMV>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)