Přihlásit se

Skoky
VICTORY JUMP TOUR
Oficiální závody (CSN) / 180401A1
01.04.2018 - 01.04.2018
A / Čisovice
Výsledky
Skoky
02_ HOBBY Parkur 70 cm
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
Skoky
04_ Skoková soutěž ZZ
Běžná ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vegrichtová Denisa (B3071)KATRIN 2 (KJ0LYP, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2 Vegrichtová Denisa (B3071)GORMIT (KJ0VCB, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
3 Ryndová Denisa (B3296)ANABELA 2 (KJ0UZI, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
4 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Merklová Ludmila (B1609)CAMIRA 1 (KJ0V59, K)JK Statek Nečín (MA0230)
6 Abtová Anna (A2258)LUCKY LOOK (KJ0PCQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
8 Saláková Klára (A1656)ANGIE 2 (KJ0GFF, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9 Bejčková Denisa (B2968)LAURA 25 (KJ0SDJ, K)Asined-b z.s. (MD0236)
10 Chábová Klára (A1062)EIGEN WAHL (KJ0S4Q, H)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
11 Kalinová Kristýna (A2298)BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
12 Bártová Karolína (J0PW3)DEVIL VON STEIN (KJ0SV8, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
13 Bláhová Barbora (V0175)AMERIKA PETR PAN (KJ0UO2, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
14 Benediktová Andrea (A3001)ALEXANDER THE GREAT (KJ0JW2, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
15 Sedláková Marta (A2296)DEMI 1 (KJ0S4R, K)
16 Cenková Klára (B3733)CARNEVALO (KJ0D8W, V)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
17 Metelková Andrea (B0092)VALENTINA 4 (KJ0UQ4, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
18 Zbořilová Tereza (D1606)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
19 Simerová Barbora (J0PUB)PURGETTA (KJ0T4E, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
20 Bezděková Zuzana (B2393)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
21 Morávková Anna (J0WGG)RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)
22 Kacafírková Lucie (E0979)FORS-GALWAY (KJ0LOD, V)Eventing Team (MA0227)
23 Makovcová Helena (A1804)CYRUS 1 (KJ0TDT, V)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
24 Váňová Karolína (B3694)CALVIN JUNG (KJ0V57, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
25 Tichá Petra (A1211)OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
26 Příhoda Miloslav (F1976)RIVAL DI CO (KJ0V4B, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
27 Šobíšková Nikol (B2292)ARMANI 5 (KJ0L9V, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
Skoky
05_ Skoková soutěž ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

46
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vegrichtová Denisa (B3071)KATRIN 2 (KJ0LYP, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
2 Vegrichtová Denisa (B3071)GORMIT (KJ0VCB, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
3 Miková Markéta (B3289)LINDA 38 (KJ0JZ3, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Miková Markéta (B3289)JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Ryndová Denisa (B3296)ANABELA 2 (KJ0UZI, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
6 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Abtová Anna (A2258)LUCKY LOOK (KJ0PCQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Štěrbová Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
9 Saláková Klára (A1656)ANGIE 2 (KJ0GFF, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
10 Bejčková Denisa (B2968)LAURA 25 (KJ0SDJ, K)Asined-b z.s. (MD0236)
11 Bejčková Denisa (B2968)CACAU (KJ0JM5, V)Asined-b z.s. (MD0236)
12 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
13 Chábová Klára (A1062)EIGEN WAHL (KJ0S4Q, H)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
14 Kalinová Kristýna (A2298)BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
15 Bártová Karolína (J0PW3)DEVIL VON STEIN (KJ0SV8, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
16 Bláhová Barbora (V0175)AMERIKA PETR PAN (KJ0UO2, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
17 Benediktová Andrea (A3001)ALEXANDER THE GREAT (KJ0JW2, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
18 Sedláková Marta (A2296)DEMI 1 (KJ0S4R, K)
19 Příhoda Miloslav (F1976)ELDORADO 3 (KJ0V4C, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
20 Cenková Klára (B3733)CARNEVALO (KJ0D8W, V)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
21 Metelková Andrea (B0092)VALENTINA 4 (KJ0UQ4, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
22 Zbořilová Tereza (D1606)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
23 Metelková Andrea (B0092)LIBI 2 (KJ0S11, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24 Simerová Barbora (J0PUB)PURGETTA (KJ0T4E, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
25 Mašková Magdalena (A1875)NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
26 Bezděková Zuzana (B2393)LUCY PZ (KJ00UL, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
27 Bezděková Zuzana (B2393)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
28 Viesnerová Lada (A2261)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Morávková Anna (J0WGG)RIA ARISTA OH (KJ0TFC, K)
30 Vítek Miloslav (C0024)STX KANCO (KJ0VIG, V)Equestrians Club (MA0086)
31 Vítek Miloslav (C0024)CABALINA-KL (KJ0UG0, K)Equestrians Club (MA0086)
32 Kacafírková Lucie (E0979)FORS-GALWAY (KJ0LOD, V)Eventing Team (MA0227)
33 Haderková Michaela (A1993)MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
34 Micková Anna (B3789)HAG 2 (KJ0AX9, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
35 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
36 Makovcová Helena (A1804)CYRUS 1 (KJ0TDT, V)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
37 Weidnerová Linda (J0TFY)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38 Šmídková Barbora (D1974)LANESA (KJ0K7Q, K)Sportovní stáj VLK (MD0187)
39 Šimečková Zuzana (D1846)QUENTIN 5 (KJ0FT1, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
40 Mayer Jiří (A0043)MONICA (KJ0T38, K)JS Ohrazenice (MC0213)
41 Hanušová Kateřina (A0314)JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
42 Mayer Jiří (A0043)JOSIE (KJ0U5H, K)JS Ohrazenice (MC0213)
43 Pokorný Robert (B2144)TEREZKA 4 (KJ0SJ0, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
44 Příhoda Miloslav (F1976)RIVAL DI CO (KJ0V4B, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
45 Šobíšková Nikol (B2292)QUICK STEP 1 (KJ0MB7, V)Jezdecký klub Spongilit, z.s. (MB0450)
46 Jezlová Rozalie (A1873)MON REVE (KJ0SGS, V)Equus Bohemia (MB0377)
Skoky
06_ Skoková soutěž Z
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
2 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
3 Nosková Jana (A0410)WINGS (KJ0ICW, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)TRIANKA (KJ0SGE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5 Miková Markéta (B3289)LINDA 38 (KJ0JZ3, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Miková Markéta (B3289)JOKER 3 (KJ0SH1, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Vegrichtová Denisa (B3071)DIA 425 (KJ0SGD, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
8 Abtová Anna (A2258)PAY DAY (KJ06ZQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Bejčková Denisa (B2968)CACAU (KJ0JM5, V)Asined-b z.s. (MD0236)
10 Hložková Kateřina (A2099)DECHAROV (KJ0LWN, V)WDHteam z.s. (MA0270)
11 Šmídková Barbora (D1974)AARON 5 (KJ0J1N, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
12 Šmídková Barbora (D1974)LANESA (KJ0K7Q, K)Sportovní stáj VLK (MD0187)
13 Drtilová Kristýna (D1891)DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14 Drtilová Kristýna (D1891)CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15 Hemerová Aneta (B3030)SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
16 Vysušilová Natálie (A1329)CHATTAHOOCHEE (KJ0T3E, V)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
17 Jandová Alžběta (A1805)SALIERI AMYFLATT (KJ0J6B, V)WDHteam z.s. (MA0270)
18 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Krejčířová Petra (B3012)SHIRIN (KJ0I83, K)
20 Krejčířová Petra (B3012)LAUDON (KJ0OSI, V)
21 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Held Anna (A2069)LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Příhoda Miloslav (F1976)ELDORADO 3 (KJ0V4C, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
24 Metelková Andrea (B0092)LIBI 2 (KJ0S11, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
25 Drábiková Kateřina (J0PUA)LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
26 Drábiková Kateřina (J0PUA)TINA 14 (KJ0L1D, K)WDHteam z.s. (MA0270)
27 Mašková Magdalena (A1875)NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
28 Viesnerová Lada (A2261)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Vítek Miloslav (C0024)CHEPETKA (KJ0JN1, K)Equestrians Club (MA0086)
30 Vítek Miloslav (C0024)STX KANCO (KJ0VIG, V)Equestrians Club (MA0086)
31 Vítek Miloslav (C0024)CABALINA-KL (KJ0UG0, K)Equestrians Club (MA0086)
32 Haderková Michaela (A1993)MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
33 Stejskalová Soňa (C1391)PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
34 Stejskalová Soňa (C1391)LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
35 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
36 Brutovská Denisa (G1944)ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
37 Plšek Tomáš (A1780)LOVELY 36 (KJ00TZ, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
38 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
39 Weidnerová Linda (J0TFY)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
40 Kahlenová Aneta (B3791)ORNESTO (KJ0ERP, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
41 Šimečková Zuzana (D1846)QUENTIN 5 (KJ0FT1, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
42 Mayer Jiří (A0043)MONICA (KJ0T38, K)JS Ohrazenice (MC0213)
43 Hanušová Kateřina (A0314)JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
44 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
45 Trunda Miroslav (F1891)RIVIERA 7 (KJ0LRZ, K)Eventing Team (MA0227)
46 Šlechtová Lenka (A0936)ANJANKA-ŠK (KJ0KX2, K)JK Paganini (MA0208)
47 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
48 Sýkorová Monika (K0005)HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
49 Pokorný Robert (B2144)TEREZKA 4 (KJ0SJ0, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
50 Gromošová Nicole (F4232)PARIS 12 (KJ0FU5, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
51 Jezlová Rozalie (A1873)MON REVE (KJ0SGS, V)Equus Bohemia (MB0377)
Skoky
07_ Zrušeno dne: 28.03.2018 10:24
Běžná do 100 cm 270 - Volba překážek / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
2 Pařenicová Petra (A2138)CANDY PA (KJ0J9K, K)AUDIT SULICE (MA0124)
3 Nosková Jana (A0410)CASSIANO CORMINT (KJ00TS, V)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
4 Nosková Jana (A0410)WINGS (KJ0ICW, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
5 Melmerová Lucie (A1902)ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Šimečková Zuzana (D1846)BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
7 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
8 Hložková Kateřina (A2099)DECHAROV (KJ0LWN, V)WDHteam z.s. (MA0270)
9 Šmídková Barbora (D1974)AARON 5 (KJ0J1N, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
10 Drtilová Kristýna (D1891)DENZI (KJ0FRP, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11 Drtilová Kristýna (D1891)CORNAULA (KJ0M1N, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
12 Vysušilová Natálie (A1329)CHATTAHOOCHEE (KJ0T3E, V)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
13 Jandová Alžběta (A1805)SALIERI AMYFLATT (KJ0J6B, V)WDHteam z.s. (MA0270)
14 Zítková Olga (B2236)NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Krejčířová Petra (B3012)SHIRIN (KJ0I83, K)
16 Krejčířová Petra (B3012)LAUDON (KJ0OSI, V)
17 Held Isabella (A2085)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Held Anna (A2069)LA LYCORRA-KL (KJ0LS8, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Příhoda Miloslav (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
20 Příhoda Miloslav (F1976)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
21 Příhoda Miloslav (F1976)HYLING (KJ0UE3, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
22 Vanko Milan (A2071)LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
23 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24 Drábiková Kateřina (J0PUA)LIMETA 1 (KJ0JC4, K)WDHteam z.s. (MA0270)
25 Fryčová Michaela (A1692)EVERON (KJ0DWQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
26 Kuková Valentýna (A2080)INVICTUS SR Z (KJ0LUZ, H)Equestrians Club (MA0086)
27 Vítek Miloslav (C0024)CHEPETKA (KJ0JN1, K)Equestrians Club (MA0086)
28 Stejskalová Soňa (C1391)PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
29 Stejskalová Soňa (C1391)LUCASSO (KJ0HTH, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
30 Bejrová Lenka (B1727)FERGIE 1 (KJ0EKF, K)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
31 Kahlenová Aneta (B3791)ORNESTO (KJ0ERP, V)JK Equijump Líšnice, z.s. (MB0461)
32 Hanušová Kateřina (A0314)CLARIMA (KJ0IUI, K)JS Ohrazenice (MC0213)
33 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
34 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
35 Králová Michaela (A1890)LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
36 Trunda Miroslav (F1891)TRNKA-RUF (KJ0LP2, K)Eventing Team (MA0227)
37 Šlechtová Lenka (A0936)ANJANKA-ŠK (KJ0KX2, K)JK Paganini (MA0208)
38 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
39 Sýkorová Monika (K0005)HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
40 Pokorný Robert (B2144)RODEO AU HEUP (KJ0LQB, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
41 Pokorný Robert (B2144)RHEA 1 (KJ0KWZ, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
42 Gromošová Nicole (F4232)PARIS 12 (KJ0FU5, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
Skoky
09_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
2 Pařenicová Petra (A2138)CANDY PA (KJ0J9K, K)AUDIT SULICE (MA0124)
3 Vegrichtová Denisa (B3071)VIOLETT (KJ0GR8, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)TITAN 7 (KJ0JZ4, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5 Melmerová Lucie (A1902)ÉRA 3 (KJ0EDU, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Šimečková Zuzana (D1846)BLIKSEM (KJ0JSF, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
7 Kovářová Jana (D1616)AKIRA (KJ0HXT, K)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
8 Jandová Alžběta (A1805)JANTAR WDH (KJ0BBL, V)WDHteam z.s. (MA0270)
9 Plšek Tomáš (A1780)CAPRIO (KJ0UJW, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
10 Doležal Filip (E1023)NAGANO 2 (KJ0TMO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11 Doležal Filip (E1023)I'M SPECIAL THE ONE AK (KJ0V9W, H)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12 Příhoda Miloslav (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
13 Příhoda Miloslav (F1976)CARMAN (KJ0TE9, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
14 Příhoda Miloslav (F1976)HYLING (KJ0UE3, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
15 Vanko Milan (A2071)ELTON 1 (KJ0FCJ, V)TH Equiclub (MA0220)
16 Metelková Andrea (B0092)JANA VAN DE GROOTE WINNING (KJ0MOH, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
18 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Králová Michaela (A1890)LIBERTY 2 (KJ0IG3, K)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
20 Trunda Miroslav (F1891)DOUBLE CLEAR SL (KJ0KW2, V)Eventing Team (MA0227)
21 Trunda Miroslav (F1891)SHUTTERFLYKE (KJ0MNH, K)Eventing Team (MA0227)
22 Trunda Miroslav (F1891)GO'BRIEN (KJ0MNI, V)Eventing Team (MA0227)
23 Pokorný Robert (B2144)RODEO AU HEUP (KJ0LQB, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
24 Pokorný Robert (B2144)RHEA 1 (KJ0KWZ, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
VICTORY JUMP TOUR
Výsledky
1. 4. – 1. 4.
A / Čisovice
BB Horse s.r.o.

Pro větší detail klikněte!