Přihlásit se

Multi-disciplína
GRAND PRIX města Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 130823F1
23.08.2013 - 25.08.2013
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0109
Luděk Horký
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
01_ Soutěž se stupňovounou obtížností do 110 cm
Běžná ZL (110) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Dušan Kolařík (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Zbyněk Černý (F1872)FREE GIRL (KJ0FOG, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
Anna Siatková (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Zuzana Plundrová (F1591)STEROL (KJ0OXG, V)JS Plundra (MF0237)
Lucie Hlavatá (F1124)KAILA (KJ0AQV, K)JS Slavíkov (MF0017)
Romana Jeníková (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Alžběta Vojtková (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Radka Sehnalová (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Adolf Janko (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Anežka Lexová (F3007)BERENIS 1 (KJ0BVU, K)JK Tůně (MF0125)
Alžběta Vojtková (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Karin Luftmanová (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Michala Koliášová (F2366)BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
Zita Horníková (F3984)CALWHI (KJ0BB5, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Václav Šikola (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Lucie Hlavatá (F1124)RAMZES AHA (KJ0I58, V)JS Slavíkov (MF0017)
Kristýna Dostálová (F2831)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Petr Švec (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
Petr Pazderka (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Jakub Suchý (F4150)TRN 2 (KJ0DRI, V)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Skoky
02_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm
Běžná L* (115) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Dušan Kolařík (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Klára Trunkátová (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Lucie Hlavatá (F1124)KAILA (KJ0AQV, K)JS Slavíkov (MF0017)
Alžběta Vojtková (A1146)PINKY PAY (KJ0MO9, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Romana Jeníková (G0624)TEQUILA 6 (KJ0GRA, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Anežka Lexová (F3007)BERENIS 1 (KJ0BVU, K)JK Tůně (MF0125)
Lenka Formánková (F1653)NEON 1 (KJ0GXG, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
Václav Šikola (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Kristýna Bartošová (F3050)RAMZES S.H. (KJ0GJJ, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
Zuzana Plundrová (F1591)STEROL (KJ0OXG, V)JS Plundra (MF0237)
Věra Illichmannová (B2722)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)JS Bost B. (MA0144)
Aleš Daněk (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Alžběta Vojtková (A1146)CATERO INVEST (KJ0MO8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Zbyněk Černý (F1872)FREE GIRL (KJ0FOG, K)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
Zita Horníková (F3984)CALWHI (KJ0BB5, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
Lucie Hlavatá (F1124)RAMZES AHA (KJ0I58, V)JS Slavíkov (MF0017)
Jana Černá (F0113)FAITH 1 (KJ0E0Z, K)Jezdecký klub SIGNOSOFT (MR0046)
Petr Švec (C0387)CZECH MADE (KJ0G78, K)Petr Švec (MB0463)
Michal Kukačka (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Radka Sehnalová (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Petr Pazderka (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná S* (125) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.08.2013

15
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 100 - 110 cm
Běžná ZL (110) 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

18
Skoky
05_ Cena České unie sportu - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná L* (115) 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Lucie Šrámková (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Anna Kellnerová (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Radek Horák (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Petr Pazderka (F0493)FITMIN - K (KJ0HPS, V)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Aleš Daněk (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Lucie Anovčínová (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Eva Velechovská (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Martina Pohořalá (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Jakub Petrus (F2435)GAROCKY (KJ0H40, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Lucie Anovčínová (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Lucie Šrámková (F2851)ANDY H Strojmotiv (KJ0DOT, V)JK Čermná (MF0366)
Irena Malá (F1219)TICIANA-K (KJ0HPU, K)Malá jezdecká společnost (MF0280)
Michaela Faltysová (F3067)FANTASIE 3 (KJ055B, K)JK Kunčice (MF0071)
Dušan Kolařík (F2607)LA V GRAND (KJ0IXL, V)Česká republika (MZ0020)
Petr Švec (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
David Košťál (F1030)CAMARA (KJ0IOK, K)JK Černožice (MR0005)
David Košťál (F1030)LORDÝNO (KJ0GY4, V)JK Černožice (MR0005)
Petra Hátlová (F2144)GRACE / CETA (KJ0APZ, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
Alena Šmatolánová (F1564)RIKY / Ó KEY (KJ0ENR, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
Irena Haviárová (F1469)MIMOZA 1 (KJ0H4F, K)Soukromá stáj Iris Žacléř (MR0023)
Adolf Janko (F0101)LARINJO (KJ0GI6, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
Karin Luftmanová (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Skoky
06_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.08.2013

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Natálie Vysušilová (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Kateřina Málková (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Anna Kellnerová (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Radovan Cibere (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Erika Černá (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Anna Kellnerová (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Klára Trunkátová (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Radek Housa (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Lucie Šrámková (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Miloslav Vítek (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Kateřina Málková (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Anna Siatková (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Radek Horák (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Jana Dušková (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Lucie Anovčínová (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Aleš Daněk (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Lucie Anovčínová (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Radka Sehnalová (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Pavlína Vaňková (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
David Košťál (F1030)LORDÝNO (KJ0GY4, V)JK Černožice (MR0005)
Václav ml. Šmatolán (F3952)VIBRACE (KJ09G1, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
Iveta Faltysová (F1923)FURLANA (KJ0CMY, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
Petr Švec (C0387)CZECH MADE (KJ0G78, K)Petr Švec (MB0463)
Václav Šikola (E1571)AFRODITA 3 (KJ0DPX, K)JK Mira z.s (MF0036)
Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Skoky
07_ Cena SECO Group - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.08.2013

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Pavel Vachutka (H0374)CONCEPTA (KJ0GKH, K)JK Pegas z.s. (MF0166)
Natálie Vysušilová (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Radovan Cibere (G3088)DOLLAR LOOK (KZ01US, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Kateřina Málková (F2906)PARODIE (KJ0A0J, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Anna Kellnerová (A1715)DUMOL (KJ0LR3, V)Horse Academy (MA0047)
Jana Dušková (F2810)CARANO - T (KJ0G8Y, H)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Gabriela Staňová (G2000)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Erika Černá (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radovan Cibere (G3088)ZACATE CAS (KZ00DE, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Ondřej Málek (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Adolf Janko (F0101)LOTOS 6 (KJ0AK0, H)Transagro, s.r.o (MF0040)
Anna Kellnerová (A1715)CURLEY SUE (KJ0LTW, K)Horse Academy (MA0047)
Gabriela Staňová (G2000)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Pavlína Vaňková (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
Klára Trunkátová (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Anna Kellnerová (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Miloslav Vítek (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Kateřina Málková (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Jakub Petrus (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Lucie Anovčínová (G3004)CASIS - HS (KJ0CQN, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Radek Housa (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK, V)Stáj Housa (MB0156)
Kateřina Málková (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radovan Cibere (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Gabriela Staňová (G2000)ESEJ - HS (KJ05KU, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Radka Sehnalová (F0150)THELMA L (KJ0EOV, K)JK Mira z.s (MF0036)
Ondřej Málek (F2621)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radek Housa (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Petr Švec (C0387)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)Petr Švec (MB0463)
Michal Kukačka (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Václav ml. Šmatolán (F3952)VIBRACE (KJ09G1, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
David Košťál (F1030)CAMARA (KJ0IOK, K)JK Černožice (MR0005)
Skoky
08_ Cena Olfin Car - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná L* (115) 274.5.3 - Obě fáze na čas /
23.08.2013

14
Skoky
09_ Cena I.CA - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
23.08.2013

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Hana Szádovská (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Anna Siatková (F3008)PERSEFONE (KJ0CUM, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Barbora Vojtková (A1145)LIBERTINA (KJ0IBH, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Pavel Vachutka (H0374)SINUHET-K (KJ0CKK, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
Anna Kellnerová (A1715)TORLANDA (KJ0KRU, K)Horse Academy (MA0047)
Rudolf Doležal (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Leoš Černohorský (F0290)BRISTON (KJ0DK1, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Martina Kučerová (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Leonix OS (MF0335)
Lucie Šrámková (F2851)PIK DAME (KJ0IWN, K)JK Čermná (MF0366)
Leoš Černohorský (F0290)PAŠA 1 (KJ06RQ, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Radovan Cibere (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Lucie Anovčínová (G3004)DATASYS ANFÍ (KJ0CLV, K)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Aleš Daněk (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Lucie Anovčínová (G3004)FALCON 3 (KJ0LFW, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Radek Housa (F0548)NESCHWIL (KJ0KI2, V)Stáj Housa (MB0156)
Lucie Šrámková (F2851)ANDY H Strojmotiv (KJ0DOT, V)JK Čermná (MF0366)
Eva Velechovská (B1074)CARDIVO (KJ0E16, V)Stáj Housa (MB0156)
Anna Kellnerová (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Ludvík Jandourek (B0238)LADY SARAH (KJ0BMC, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Pavlína Vaňková (F2766)BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Housa (MB0156)
Martina Kučerová (F3010)KOFILA 1 (KJ0AHK, K)Leonix OS (MF0335)
Rudolf Doležal (F0382)LORDANO - HS (KJ0GUD, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Radek Horák (F1610)WARREN (KJ0FVR, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Lukáš Sojka (F1136)ALMINUS (KJ0OXU, V)Stáj Karsit (MF0242)
Barbora Vojtková (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Alexandra Novotná (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Petr Švec (C0387)RAPPEUR DU RY (KJ0JJL, V)Petr Švec (MB0463)
Alexandra Novotná (F1575)SHOW TIME (KJ0IAN, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Martin Matějka (E0488)AMETIST MM (KJ0KPD, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Ilona Kopecká (B0309)SH DONNA DORIA (KJ0HA0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
Karin Luftmanová (B1846)SILÁK (KJ0PMQ, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
Skoky
10_ Cena LICA. s.r.o. - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
23.08.2013

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Pavel Vachutka (H0374)SINUHET-K (KJ0CKK, H)JK Pegas z.s. (MF0166)
Leoš Černohorský (F0290)BRISTON (KJ0DK1, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Rudolf Doležal (F0382)ENRIQUE - HS (KJ0H25, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Gabriela Staňová (G2000)ESEJ - HS (KJ05KU, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Natálie Vysušilová (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Leoš Černohorský (F0290)PAŠA 1 (KJ06RQ, V)SK Černohorský o.s. (MF0339)
Barbora Vojtková (A1145)LIBERTINA (KJ0IBH, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Ondřej Málek (F2621)COLLIE (KJ0KLZ, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Gabriela Staňová (G2000)PORTHOS - HS (KJ0EOT, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Alžběta Vojtková (A1146)VIGO 1 (KJ0AFA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Aleš Daněk (E0829)PATRICK LS (KJ0FV1, V)JK Záhořany (MB0344)
Anna Kellnerová (A1715)ZONNEDOEPTOLTIEN (KJ0LIM, K)Horse Academy (MA0047)
Hana Szádovská (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Ludvík Jandourek (B0238)LADY SARAH (KJ0BMC, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Martina Kučerová (F3010)CHLODWIGA MARIE (KJ0LVA, K)Leonix OS (MF0335)
Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Kateřina Málková (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Klára Trunkátová (G2379)SAFÍR 14 (KJ0EZ4, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Barbora Vojtková (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Lukáš Sojka (F1136)VLACIDO (KJ0OYY, V)Stáj Karsit (MF0242)
Rudolf Doležal (F0382)LORDANO - HS (KJ0GUD, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Martina Šimůnková (B2030)QUIDAM DE LEYMEN Z (KJ0HPD, H)Jezdecký klub Ptýrov,o.s. (MB0288)
Radovan Cibere (G3088)PHANTO (KZ01KP, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Alexandra Novotná (F1575)REBELKA (KJ0GIO, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Michal Kukačka (B1611)PHILADELPHIA 1 (KJ0G2F, K)JK Záhořany (MB0344)
Gabriela Staňová (G2000)BUSTER'S BALDUR (KJ0IJU, V)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
Roman Kmínek (F0027)COSTLY FRIEND (KJ0DT9, H)Stáj Rokmi (MF0244)
Skoky
11_ GRAND PRIX Hradec Králové - dvoukolá soutěž
Běžná ST** (140) 273.3.3+273. /
23.08.2013

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.06.2017 20:39:50
#JezdecKůňSubjekt
Lukáš Sojka (F1136)VLACIDO (KJ0OYY, V)Stáj Karsit (MF0242)
Stanislav Hošák (H0880)RICO - HF ALKAPET (KJ0EFZ, H)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
Alžběta Vojtková (A1146)LENNOX-LOUIS H. (KJ0LZO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Natálie Vysušilová (A1329)CANADA (KJ0GIR, K)JS PHYXIUS, z.s (MB0321)
Rudolf Doležal (F0382)LARA CROFT (KJ0FA3, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Radovan Cibere (G3088)DOLLAR LOOK (KZ01US, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Miloslav Vítek (C0024)FRANCZESKA (KJ07WY, K)Equestrians Club (MA0086)
Barbora Vojtková (A1145)CARUSO Medimade (KJ0IDF, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Lukáš Sojka (F1136)ALMINUS (KJ0OXU, V)Stáj Karsit (MF0242)
Pavel Jarolím (B0046)GREAT FUN (KJ0ARC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Anna Kellnerová (A1715)CURLEY SUE (KJ0LTW, K)Horse Academy (MA0047)
Kateřina Málková (F2906)PARODIE (KJ0A0J, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radovan Cibere (G3088)ZACATE CAS (KZ00DE, X)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Anna Kellnerová (A1715)DUMOL (KJ0LR3, V)Horse Academy (MA0047)
Ondřej Málek (F2621)VIVE LA VIE' S QUANINA (KJ0LY2, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Ondřej Málek (F2621)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Roman Kmínek (F0027)ŠOHAJ 1 (KJ09ZP, V)Stáj Rokmi (MF0244)
Martin Matějka (E0488)TRM KAR KAR (KJ0GOT, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
Jakub Petrus (F2435)HAPPY BOY (KJ0E46, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
Roman Kmínek (F0027)COSTLY FRIEND (KJ0DT9, H)Stáj Rokmi (MF0244)
Kateřina Málková (F2906)LEXIS (KJ0KLW, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Radek Housa (F0548)HL GREENHEART (KJ0LWK, V)Stáj Housa (MB0156)
Alžběta Vojtková (A1146)VIGO 1 (KJ0AFA, H)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
Lucie Anovčínová (G3004)CASIS - HS (KJ0CQN, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Petr Švec (C0387)ATHÉNA 3 (KJ0ECV, K)Petr Švec (MB0463)
Martina Šimůnková (B2030)QUIDAM DE LEYMEN Z (KJ0HPD, H)Jezdecký klub Ptýrov,o.s. (MB0288)
Pavel Vachutka (H0374)CONCEPTA (KJ0GKH, K)JK Pegas z.s. (MF0166)
Rudolf Doležal (F0382)ENRIQUE - HS (KJ0H25, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Erika Černá (F2064)LE GRAND ROCCO (KJ0C0N, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)