Přihlásit se

Multi-disciplína
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Národní drezurní pohár - Sen/U25 (CHNDP/Sen) / 180519B7
19.05.2018 - 20.05.2018
B / Heroutice
Výsledky
Paradrezura
01_ Soutěž v paradrezúře
I - Novice A 2017 / Grade I / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

1
Drezura
02_ Soutěž v drezúře Z (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

23
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Černá Josefína (J0WAI)RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)
2 Havlenová Ema (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
3 Králová Tereza (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
4 Matoušková Tereza (A2218)COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5 Pešková Petra (D1594)PIA 1 (KJ0SG6, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
6 Vášáryová Johana (J0RR3)GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
7 Schopper Victoria (J0RHV)KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
8 Perepelitsyna Yulia (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Havlenová Ema (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
10 Humplíková Anna (A2163)GEISHA ESTHER (KJ0KA7, K)Filip Minařík (MA0271)
11 Lumbachová Marie (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
12 Kantnerová Eliška (J0TGX)DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
13 Ješetová Anna (J0VOB)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
14 Kymplová Petra (J0NBX)NERO 12 (KJ0AA7, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
15 Kuklíková Natálie (J0R68)CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
16 Kučabová Eliška (B3780)ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
17 Vančurová Victoria (J0T4Q)DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
18 Hradilová Zuzana (A2280)PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
19 Hlaváčková Klára (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20 Hlaváčková Klára (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
21 Kölblová Aneta (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
22 Sedláčková Veronika (J0TFB)JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
23 Pásková Julie (A1934)FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
Drezura
03_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2013
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
04_ Soutěž v drezúře stupně L (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DD/2018 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dvořáková Dominika (A2063)RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
2 Havlenová Ema (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
3 Králová Tereza (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
4 Matoušková Tereza (A2218)COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5 Feherová Nikola (B3490)KIMBERLY (KJ0MS5, K)Roman Feher (MB0416)
6 Feherová Nikola (B3490)VABANTOS (KJ0L47, V)Roman Feher (MB0416)
7 Pešková Petra (D1594)PIA 1 (KJ0SG6, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
8 Schopper Victoria (J0RHV)KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Perepelitsyna Yulia (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
10 Procházková Anna (F4333)NICE GUY (KJ0V7S, V)Pony Park (MA0234)
11 Wiesnerová Karolína (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12 Jandurová Kateřina (A1475)DYLANO-R (KJ0KM8, H)JK Céva,z.s. (MA0083)
13 Burešová Markéta (A1563)ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
14 Lumbachová Marie (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
15 Ištoková Tereza (J0NU4)AMPERE (KJ0D3H, V)JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347)
16 Karčeva Maria (A2235)WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
17 Novotná Zuzana (B3787)BISI (KJ0TXH, V)JK Harfa (MB0241)
18 Hradilová Zuzana (A2280)GILLETTE (KJ0FKJ, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
19 Hradilová Zuzana (A2280)PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
20 Krušinová Sarah Ennie (B3313)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
21 Novotná Zuzana (B3787)NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
22 Kölblová Aneta (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
23 Šťávová Kristýna (J0IUF)CARISMA 4 (KJ0FVJ, K)Jezdecká stáj STAMP Kokovice, z. s (MB0491)
24 Pásková Julie (A1934)FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
25 Pásková Julie (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
Drezura
05_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně - 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
06_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2009
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
07_ Soutěž v drezúře stupně S (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná JU/2018 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

14
Uzavřená
Drezura
09_ Soutěž v drezúře Z(kval.kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

22
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Havlenová Ema (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2 Králová Tereza (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
3 Dvořáková Karolína (C1609)PRETTY GINGER (KJ0K7N, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4 Vášáryová Johana (J0RR3)GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
5 Langrová Aneta (F3047)BASILIA (KJ00VZ, K)Hiporehabilitace BANETA, z.s. (MF0330)
6 Krejčíková Ema (J0MK3)NARCIS 2 (KJ0A1V, V)
7 Havlenová Ema (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
8 Pekárková Tereza (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
9 Šebková Veronika (A1884)LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
10 Lumbachová Marie (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
11 Kantnerová Eliška (J0TGX)DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
12 Kuklíková Natálie (J0R68)CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
13 Kymplová Petra (J0NBX)NERO 12 (KJ0AA7, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
14 Ješetová Anna (J0VOB)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)JK Harfa (MB0241)
15 Malotová Ema (J0MZT)KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)JK Harfa (MB0241)
16 Langrová Aneta (F3047)HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Hiporehabilitace BANETA, z.s. (MF0330)
17 Vančurová Victoria (J0T4Q)DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
18 Bartoňová Karolína (J0VHJ)GERRY 1 (KJ06YV, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
19 Krušina Samuel Olivier (B3562)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
20 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
21 Kölblová Aneta (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
22 Sedláčková Veronika (J0TFB)JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
Drezura
10_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2013
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
11_ Soutěž v drezúře stupně L (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DD/2018 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

21
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Havlenová Ema (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2 Králová Tereza (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
3 Langrová Aneta (F3047)BASILIA (KJ00VZ, K)Hiporehabilitace BANETA, z.s. (MF0330)
4 Lencová Denisa (B3838)NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
5 Kornalíková Martina (H3249)FIDO Trimstar (KJ0ARN, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
6 Pekárková Tereza (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JO Bradáčův Dvůr, z.s. (MB0231)
7 Šebková Veronika (A1884)LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
8 Lumbachová Marie (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
9 Ištoková Tereza (J0NU4)AMPERE (KJ0D3H, V)JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347)
10 Karčeva Maria (A2235)WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
11 Grosse-Freese Torsten (A3045)CASIOPEA (KJ0L9R, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
12 Charvátová Šárka (G0752)FÜRST DIAMOND (KJ0SJ2, H)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
13 Langrová Aneta (F3047)HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Hiporehabilitace BANETA, z.s. (MF0330)
14 Chmelová Kristýna (B3187)CORRIE (KJ0EXG, K)Jezdecká společnost F&F Náchod (MF0435)
15 Krušinová Sarah Ennie (B3313)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
16 Krušinová Sarah Ennie (B3313)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
17 Novotná Zuzana (B3787)BISI (KJ0TXH, V)JK Harfa (MB0241)
18 Novotná Zuzana (B3787)NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
19 Kölblová Aneta (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
20 Pásková Julie (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
21 Pásková Julie (A1934)GALLIA 1 (KJ0GMK, K)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
Drezura
12_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně – 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

3
Drezura
13_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2009
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
14_ Soutěž v drezúře stupně S (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná JU/2018 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

11
Uzavřená
Drezura
Paradrezura
CHNDP/Sen
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Výsledky
19. 5. – 20. 5.
B / Heroutice
JK Heroutice

Pro větší detail klikněte!