Přihlásit se

Multi-disciplína
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Národní drezurní pohár ČJF (CHN-NDP) / 180519B7
19.05.2018 - 20.05.2018
B / Heroutice
Výsledky
Paradrezura
01_ Soutěž v paradrezúře
I - Novice A 2017 / Grade I / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

1
Drezura
02_ Soutěž v drezúře Z (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

23
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Josefína Černá (J0WAI)RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
2 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
3 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
4 Tereza Matoušková (A2218)COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5 Petra Pešková (D1594)PIA 1 (KJ0SG6, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
6 Johana Vášáryová (J0RR3)GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
7 Victoria Schopper (J0RHV)KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
8 Yulia Perepelitsyna (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Ema Havlenová (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
10 Anna Humplíková (A2163)GEISHA ESTHER (KJ0KA7, K)Filip Minařík (MA0271)
11 Marie Lumbachová (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
12 Eliška Kantnerová (J0TGX)DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
13 Anna Ješetová (J0VOB)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
14 Petra Kymplová (J0NBX)NERO 12 (KJ0AA7, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
15 Natálie Kuklíková (J0R68)CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
16 Eliška Kučabová (B3780)ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
17 Victoria Vančurová (J0T4Q)DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
18 Zuzana Hradilová (A2280)PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
19 Klára Hlaváčková (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20 Klára Hlaváčková (K0336)CHEYENNE (KJ0NH8, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
21 Aneta Kölblová (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
22 Veronika Sedláčková (J0TFB)JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
23 Julie Pásková (A1934)FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
03_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2013
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
04_ Soutěž v drezúře stupně L (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DD/2018 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

25
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dominika Dvořáková (A2063)RHENCULLEN WIZARD (KJ0HJT, V)Veronika Náměstková (MA0265)
2 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
3 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
4 Tereza Matoušková (A2218)COELENHAGE´S LAS VEGAS (KJ0VFN, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
5 Nikola Feherová (B3490)KIMBERLY (KJ0MS5, K)Roman Feher (MB0416)
6 Nikola Feherová (B3490)VABANTOS (KJ0L47, V)Roman Feher (MB0416)
7 Petra Pešková (D1594)PIA 1 (KJ0SG6, K)ARTEP REVILO s.r.o. (MD0240)
8 Victoria Schopper (J0RHV)KRANEVELD´S BJÖRN (KJ0VML, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
9 Yulia Perepelitsyna (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
10 Anna Procházková (F4333)NICE GUY (KJ0V7S, V)Pony Park (MA0234)
11 Karolína Wiesnerová (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6, V)Pony Park (MA0234)
12 Kateřina Jandurová (A1475)DYLANO-R (KJ0KM8, H)JK Céva,z.s. (MA0083)
13 Markéta Burešová (A1563)ELEMENT 1 (KJ0JUG, V)JK Modletice, z.s. (MB0022)
14 Marie Lumbachová (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
15 Tereza Ištoková (J0NU4)AMPERE (KJ0D3H, V)JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347)
16 Maria Karčeva (A2235)WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
17 Zuzana Novotná (B3787)BISI (KJ0TXH, V)JK Harfa (MB0241)
18 Zuzana Hradilová (A2280)GILLETTE (KJ0FKJ, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
19 Zuzana Hradilová (A2280)PRINCE (KJ0UIY, V)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
20 Sarah Ennie Krušinová (B3313)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
21 Zuzana Novotná (B3787)NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
22 Aneta Kölblová (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
23 Kristýna Šťávová (J0IUF)CARISMA 4 (KJ0FVJ, K)Jezdecká stáj STAMP Kokovice, z. s (MB0491)
24 Julie Pásková (A1934)FLEURAMO'S SEM (KJ0MU5, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
25 Julie Pásková (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
05_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně - 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
06_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2009
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
07_ Soutěž v drezúře stupně S (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná JU/2018 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

14
Uzavřená
Drezura
09_ Soutěž v drezúře Z(kval.kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DU-A/2018 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

22
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
3 Karolína Dvořáková (C1609)PRETTY GINGER (KJ0K7N, K)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
4 Johana Vášáryová (J0RR3)GOLDENBAY HAPPY MORNING (KJ0T7E, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
5 Aneta Langrová (F3047)BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
6 Ema Krejčíková (J0MK3)NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
7 Ema Havlenová (J0K4X)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
8 Tereza Pekárková (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
9 Veronika Šebková (A1884)LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
10 Marie Lumbachová (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
11 Eliška Kantnerová (J0TGX)DAMBRA (KJ0DHP, K)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
12 Natálie Kuklíková (J0R68)CHARLOTTE 4 (KJ0LIB, K)JK Harfa (MB0241)
13 Petra Kymplová (J0NBX)NERO 12 (KJ0AA7, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
14 Anna Ješetová (J0VOB)ALBERT 59 (KJ0UIC, V)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
15 Ema Malotová (J0MZT)KASZMIR 1 (KJ0VSV, V)JK Harfa (MB0241)
16 Aneta Langrová (F3047)HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
17 Victoria Vančurová (J0T4Q)DERFÜRST (KJ0FX8, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
18 Karolína Bartoňová (J0VHJ)GERRY 1 (KJ06YV, V)JK EQUINKA, z.s. (MB0470)
19 Samuel Olivier Krušina (B3562)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
20 Anna Pavlásková (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
21 Aneta Kölblová (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
22 Veronika Sedláčková (J0TFB)JASPER 3 (KJ0G5W, V)JK Záhořany (MB0344)
Drezura
10_ Soutěž v drezúře stupně Z pro 4leté koně - 4U/2013
Běžná 4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

4
Drezura
11_ Soutěž v drezúře stupně L (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná DD/2018 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

21
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
2 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8, K)JK Záhořany (MB0344)
3 Aneta Langrová (F3047)BASILIA (KJ00VZ, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
4 Denisa Lencová (B3838)NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
5 Martina Kornalíková (H3249)FIDO Trimstar (KJ0ARN, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
6 Tereza Pekárková (A1994)COLORKA (KJ0H7B, K)JK Helios, z.s. (MB0295)
7 Veronika Šebková (A1884)LORD CATTARO L (KJ0KA2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
8 Marie Lumbachová (E2050)MY TENDER DREAM (KJ0FQH, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
9 Tereza Ištoková (J0NU4)AMPERE (KJ0D3H, V)JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347)
10 Maria Karčeva (A2235)WILD ROSE (KJ0MSY, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
11 Torsten Grosse-Freese (A3045)CASIOPEA (KJ0L9R, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
12 Šárka Charvátová (G0752)FÜRST DIAMOND (KJ0SJ2, H)Jezdecký klub NH CAR (MA0233)
13 Aneta Langrová (F3047)HANNAH MONTANA (KJ0L4T, K)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
14 Kristýna Chmelová (B3187)CORRIE (KJ0EXG, K)F&F Jezdecká stáj Jan Falta (MF0415)
15 Sarah Ennie Krušinová (B3313)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
16 Sarah Ennie Krušinová (B3313)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
17 Zuzana Novotná (B3787)BISI (KJ0TXH, V)JK Harfa (MB0241)
18 Zuzana Novotná (B3787)NERO 12 (KJ0AA7, V)JK Harfa (MB0241)
19 Aneta Kölblová (A1615)FÜRSTIANO (KJ0VW1, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
20 Julie Pásková (A1934)NARAVINO (KJ0MRS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
21 Julie Pásková (A1934)GALLIA 1 (KJ0GMK, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Drezura
12_ Soutěž v drezúře stupně L pro 5leté koně – 5U/2009
Běžná 5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

3
Drezura
13_ Soutěž v drezúře stupně S pro 6leté koně - 6U/2009
Běžná 6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
14_ Soutěž v drezúře stupně S (kval. kolo Národního poháru mládeže ČJF)
Běžná JU/2018 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

11
Uzavřená
Drezura
Paradrezura
CHN-NDP
Národní drezurní pohár ČJF--Ch,J,P, Heroutice
Výsledky
19. 5. – 20. 5.
B / Heroutice
JK Heroutice

Pro větší detail klikněte!