Přihlásit se

Všestrannost
MČR Všestrannost Pardubice
Mistrovství ČR (CCN-MČR) / 180719F1
19.07.2018 - 22.07.2018
F / Pardubice
Výsledky
Všestrannost
01_ MČR seniorů - CNC2* - Otevřená soutěž
Běžná ST, CCN2*, CCI2* FEI 2015 2* Test B

27
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hanáková Nikola (V0417)LINDSAY (KJ0P64, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
2 Bozděchová Simona (E1592)CORRATINO (KJ0L5X, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Vrtek Antonín (H2967)DIRÁNO 1 (KJ0E10, V)TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství (MH0070)
4 Holec Jan (F0070)TASZNIK (KJ0OZ8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5 Lacina Petr (H1850)KAMIKATZE (KJ0JA1, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
6 Húsková Lucie (G2928)ČIKO 2 (KJ0I0O, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
7 Zvěřina Roman (G1207)SCOOBY DOO 1 (KJ0HVA, H)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
8 Opravilová Eliška (H2614)DUNKAS A (KJ0UBP, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
9 Svobodová Adéla (B1681)URLEVEN BARNAUL-SL (KJ0JD6, V)Eventing Team (MA0227)
10 Trunda Miroslav (F1891)SHUTTERFLYKE (KJ0MNH, K)Eventing Team (MA0227)
11 Trunda Miroslav (F1891)GO'BRIEN (KJ0MNI, V)Eventing Team (MA0227)
12 Sokol Martin (A0115)KAIROU (KJ0ERQ, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
13 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
14 Abík Jaroslav (B1288)MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
15 Vávrová Kristýna (B2627)GUIRON VILÍN (KJ0L5T, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
16 Březina Pavel (B1095)CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
17 Pokorný Robert (B2144)BOLINE (KJ0LQC, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
18 Pokorný Robert (B2144)FLOOR (KJ0MWD, K)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
19 Šroubková Marta (D1525)MAHARAL (KJ0GSM, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
20 Císařová Adéla (B2270)BÁRA 15 (KJ0FSW, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
21 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
22 Záveská Miriam (F1579)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
23 Falta Roman (F0368)KOKOSKA (KJ0GJB, K)JPS Borovinka (MF0142)
24 Toman Radim (F1144)EASY JUMP (KJ0KKC, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
25 Myška Petr (F0873)OBORA'S SHUT IT OUT (KJ0KDW, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
26 Příhodová Veronika (F2094)EXPRESSO-EV (KJ0JEP, V)JK PAM z.s. (MF0148)
27 Příhoda Miloslav (F1976)LORD 27 (KJ0DJI, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Všestrannost
02_ MČR mladých jezdců - CNC1* - Otevřená soutěž
Běžná S, CNC1*, CIC1* FEI 2015 1* Test A

10
Uzavřená
Všestrannost
03_ MČR družstev - L
Běžná L L

58
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Douchová Šárka (V0504)COFI 1 (KJ0LJ5, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
2 Vaňková Barbora (V0627)LIPTON SINAJ (KJ0DRR, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
3 Mavercová Veronika (V0027)FAVERNIA (KJ0IOQ, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
4 Moravová Pavlína (V0326)ETHER (KJ0P1M, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5 Kůsová Nelly (V0300)DANGEROUS IVAN (KJ0P1N, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
6 Vaněk Pavel (C1036)RAMZES 1 (KJ0HGX, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
7 Málková Andrea (V0268)NEBARI (KJ0IRM, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
8 Maxera Jiří (G0161)GIANINA (KJ0MCA, K)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9 Plundráková Jana (G0410)KEELC PEAK (KJ0OX6, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
10 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
11 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
12 Vrtková Adéla (H2798)ACTION BOY (KJ0NOX, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
13 Kučerová Kateřina (H2977)DANIÁN (KJ0HAZ, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
14 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
15 Kaluža Pavel (H0299)QUICK MAY (KJ0IU8, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
16 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
17 Osobová Barbora (H2694)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
18 Rydval Petr (G0152)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
19 Lacina Petr (H1850)TRIK 3 (KJ0LJN, V)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
20 Peška Aleš (L0451)LORD CHARLES (KJ0HW7, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
21 Holec Jan (F0070)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
22 Heidenreich ml. Radko (H0361)BATTALION (KJ0I6L, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
23 Švec Matěj (V0743)FERGIE-S (KJ0KLN, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
24 Svobodová Adéla (B1681)DOUBLE CLEAR SL (KJ0KW2, V)Eventing Team (MA0227)
25 Trunda Miroslav (F1891)TRNKA-RUF (KJ0LP2, K)Eventing Team (MA0227)
26 Petrová Karolína (A0211)KIM-C (KJ0DM7, K)JK Kocanda,z.s (MA0035)
27 Volf Josef (G2365)CELTIC (KJ0KKH, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
28 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
29 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
30 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
31 Březina Pavel (B1095)REALITA (KJ0JSV, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
32 Strejcovská Dominika (A1061)CORDE (KJ0KJY, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
33 Piechotová Marie (B1454)DESIDERATA (KJ0LPC, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
34 Pokorný Robert (B2144)RODEO AU HEUP (KJ0LQB, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
35 Studnička Pavel (E0239)COUDY 2 (KJ0KM3, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
36 Špalek Michal (E0002)BOREALIS (KJ0ES0, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
37 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
38 Králíček Jan (D1572)GALILEA 1 (KJ0IAY, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
39 Richtrová Betty (D1965)MEYBY (KJ0EG5, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
40 Císařová Adéla (B2270)BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
41 Höcková Jana (F1270)PIPPA FUN (KJ0F77, K)JO Albert Stolany (MF0138)
42 Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
43 Chvojka Pavel (F0138)COFLANDO (KJ0LZE, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
44 Příhodová Lucie (F2096)ALABAMA 3 (KJ0JAU, K)JK PAM z.s. (MF0148)
45 Orctová Eliška (F2827)TESS 3 (KJ0TK7, K)JC Rusek (MF0258)
46 Myška Petr (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
47 Hlávka Jakub (F3043)FARHA-K (KJ0IP3, K)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
48 Hlavatá Lucie (F1124)KAI (KJ0JV0, V)JS Slavíkov (MF0017)
49 Kvapilová Michaela (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
50 Létal Lukáš (G1066)COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
51 Jindrová Nikola (F3898)DANTE FANTASY (KJ0KSJ, K)JK Tůně (MF0125)
52 Votavová Šárka (F2846)CHEMIK (KJ0S57, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
53 Růžičková Vanessa (B3504)GOLDEN GATE Orling (KJ0L7V, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
54 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
55 Pechanová Vladimíra (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
56 Kabelka Jaromír (F4087)CAIRO 12 (KJ0LJ6, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
57 Příhoda Miloslav (F1976)MAGIC 3 (KJ0LNL, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
58 Poláková Barbora (F2731)REBEL 10 (KJ0J6T, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
Všestrannost
04_ MČR starších juniorů - L - Otevřená soutěž
Běžná L L

12
Uzavřená
Všestrannost
05_ MČR mladších juniorů - ZL - Otevřená soutěž
Běžná ZL CN4/14

15
Uzavřená
Všestrannost
06_ MČR dětí - Z - Otevřená soutěž
Běžná Z CN2/14

10
Uzavřená
Všestrannost
07_ MČR jezdci pony 13-16 let - PONY L
Pony LP CN2/14

12
Uzavřená
Všestrannost
08_ MČR jezdci pony 10-13 let - PONY ZL
Pony ZLP CN2/14

16
Uzavřená
Všestrannost
09_ Styl jezdce - starší junioři
Běžná L

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
10_ Styl jezdce - junioři mladší
Běžná ZL

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
11_ Styl jezdce - děti
Běžná Z

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
12_ Styl jezdce - pony L
Pony LP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
13_ Styl jezdce - pony ZL
Pony ZLP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
14_ MČR senioři
Běžná ST, CCN2*, CCI2*

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
15_ MČR mladí jezdci
Běžná S, CCN1*, CCI1*

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
16_ MČR junioři starší
Běžná L

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
17_ MČR junioři mladší
Běžná ZL

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
18_ MČR děti
Běžná Z

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
19_ MČR pony ZL
Pony ZLP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Pony
CCN-MČR
MČR Všestrannost Pardubice
Výsledky
19. 7. – 22. 7.
F / Pardubice
DS a.s.

Pro větší detail klikněte!