Přihlásit se

Skoky
Finále KMK Skoky 2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190913C1
13.09.2019 - 15.09.2019
C / Písek
Výsledky
Skoky
01_ KMK pro 4leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Palička Zdeněk (B0066)SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
2 Hentšel Marek (H1939)ZARAGOZA 1 (KJ0WND, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
3 Kmochová Barbora (E0988)QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
5 Ferenc Perníčková Jana (B1883)ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
6 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7 Vaníčková Jana (H2289)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Vaníčková Jana (H2289)KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9 Sípos René (H0692)DEDE (KJ0WSG, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
10 Zářecká Ludmila (F2579)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
11 Plundrová Zuzana (F1591)AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
12 Holešovský Pavel (G1479)FERRERA (KJ0X96, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
13 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
14 Nágr Ondřej (D0257)PAULETTE VAN DEN DRIES (KJ0WRJ, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15 Dvořáková Radka (C0345)PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
16 Hlaušek Rostislav (H0280)LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
17 Hlaušek Rostislav (H0280)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
18 Aschenbrier Viktor (F0980)QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
19 Bosáková Jiřina (H1203)JLB FINJA (KJ0XEX, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
20 Kotalíková Daniela (H3482)COMTESA 2 (KJ0WZ3, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
21 Květoňová Barbora (C1590)GRAND ROSE (KJ0WXJ, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
02_ KMK pro 4leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK / A

17
Skoky
03_ KMK pro 5 leté klisny
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hruška Zdeněk (F0304)ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3 Kozák Luboš (C0874)CRAZY 3 (KJ0VH3, K)
4 Strnadlová Lucie (H2395)WHITCH QUIDAM (KJ0W34, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
5 Dvořáková Radka (C0345)COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
6 Horký Václav (C0688)LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
7 Horký Václav (C0688)GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
8 Hochmanová Darina (B1535)CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9 Kupcová Kamila (G2007)CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
10 Charvátová Petra (B1562)CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
11 Květoňová Barbora (C1590)CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12 Štětina Jan (C0547)JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
13 Hruška Jiří (H0173)CORSALITA (KJ0X6E, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Bosák Libor (H1205)JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
15 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16 Ludvík Jakub (H2930)MAMA LOU (KJ0XAS, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17 Kotalík Matěj (C0863)JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18 Žilinský Slavomír (H0768)ORNELA 6 (KJ0W8H, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
19 Javorská Karolína (A2048)CARETTA (KJ0XEJ, K)City horse, s.r.o. (MA0300)
Skoky
04_ KMK pro 5leté hřebce a valachy
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vacek David (V0664)GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
2 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
3 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Sušánková Jana (D1240)CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
5 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6 Hrnčíř Zdeněk (C0439)GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
7 Hentšel Marek (H1939)LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Strnadlová Lucie (H2395)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
9 Nágr Ondřej (D0257)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
13 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14 Benediktová Kateřina (L0330)LAIDAL (KJ0VBF, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
15 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
18 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
19 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
21 Žlábek Filip (C0616)VINNETOU (KJ0VPC, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
Skoky
05_ KMK pro 6 leté klisny
KMK S* (125) 298.1.3 - Finále KMK / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3 Veselovská Kateřina (D0118)DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)ILONIE (KJ0X4P, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
5 Hrnčíř Zdeněk (C0439)CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
6 Sípos René (H0692)FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
7 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8 Mestenhauserová Kateřina (B1832)QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
11 Charvátová Petra (B1562)CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
12 Špačková Veronika (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
13 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Špičák Roman (B1353)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
16 Hanušová Kateřina (A0314)JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
17 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
18 Žlábek Filip (C0616)FINALE U (KJ0VK6, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
19 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20 Mücková Tereza (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Skoky
06_ KMK pro 6leté hřebce a valachy
KMK S* (125) 298.1.3 - Finále KMK / A

9
Skoky
07_ KMK pro 4leté klisny – 2.kolo
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
08_ KMK pro 4leté hřebce a valachy–2.kolo
KMK ZL (110) 298.1.3 - Finále KMK / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ KMK pro 5 leté klisny – 2.kolo
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ KMK pro 5leté hřebce a valachy–2.kolo
KMK L* (115) 298.1.3 - Finále KMK / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ KMK pro 6 leté klisny – 2.kolo
KMK S** (130) 298.1.3 - Finále KMK / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ KMK pro 6leté hřebce a valachy – 2.kolo
KMK S** (130) 298.1.3 - Finále KMK / A

1
Uzavřená
Skoky
21Z KMK pro 4leté klisny - zahajovací trénink
KMK do 110 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)ZARAGOZA 1 (KJ0WND, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Ferenc Perníčková Jana (B1883)ATICA 4511 (KJ0XBL, K)JK Heroutice (MB0067)
3 Vančura Petr (B0680)KLORIE INSPRAV (KJ0WPM, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4 Vaníčková Jana (H2289)APRIL 6 (KJ0XFN, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5 Vaníčková Jana (H2289)KETTY-H (KJ0WZK, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6 Sípos René (H0692)DEDE (KJ0WSG, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
7 Kmochová Barbora (E0988)QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
8 Zářecká Ludmila (F2579)DRANOUTER DE BETZE Z (KJ0WNH, K)JS Plundra (MF0237)
9 Plundrová Zuzana (F1591)AMIRA DE BO Z (KJ0WNG, K)JS Plundra (MF0237)
10 Holešovský Pavel (G1479)FERRERA (KJ0X96, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
11 Buben Jan (F0369)ASHLEY DE TALM (KJ0XHB, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
12 Nágr Ondřej (D0257)PAULETTE VAN DEN DRIES (KJ0WRJ, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13 Hlaušek Rostislav (H0280)LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
14 Hlaušek Rostislav (H0280)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
15 Aschenbrier Viktor (F0980)QUIET RAIN (KJ0WX1, K)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
16 Palička Zdeněk (B0066)SYMFONIE WH (KJ0X6M, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Bosáková Jiřina (H1203)JLB FINJA (KJ0XEX, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
18 Dvořáková Radka (C0345)PETARDA 1 (KJ0WVV, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
19 Květoňová Barbora (C1590)GRAND ROSE (KJ0WXJ, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
22Z KMK pro 4leté hřebce a valachy–zahajovací trénink
KMK do 110 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)KAMUZE F (KJ0XBT, H)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Tměj Jiří (F2911)ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3 Tměj Jiří (F2911)CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4 Veselovská Kateřina (D0118)CARNELIAN (KJ0WTP, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5 Sípos René (H0692)LEONIDAS 2 (KJ0WSE, V)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
6 Jindra Jaroslav (H0373)KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
7 Strnadlová Lucie (H2395)GENTLEMAN 7 (KJ0WO5, V)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8 Nágr Ondřej (D0257)CORNESSINI (KJ0WRF, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9 Horký Václav (C0688)CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
10 Navrátil Tomáš (A0130)WARHOL ZH (KJ0WJW, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11 Navrátil Tomáš (A0130)PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
13 Hochmanová Darina (B1535)CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
14 Štětina Jan (C0547)TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
15 Hruška Jiří (H0173)PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL (KJ0X6F, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
16 Hruška Jiří (H0173)CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
17 Bosák Libor (H1205)JLB NICARDO (KJ0XEY, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
18 Ludvík Jakub (H2930)COOPER 5 (KJ0XAL, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
Skoky
23Z KMK pro 5leté klisny – zahajovací trénink
KMK do 115 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

17
Skoky
24Z KMK pro 5leté hřebce a valachy–zahajovací trénink
KMK do 115 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vacek David (V0664)GIOVANY (KJ0VGU, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
2 Martynková Anežka (H2695)ALONZO L (KJ0V9E, V)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
3 Veselovská Kateřina (D0118)MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Sušánková Jana (D1240)CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
5 Vančura Petr (B0680)GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6 Hrnčíř Zdeněk (C0439)GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
7 Hentšel Marek (H1939)LE GARDER (KJ0VGD, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
8 Nágr Ondřej (D0257)ANTHONY 3 (KJ0V6W, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
10 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11 Špačková Veronika (F4085)CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
12 Bardon Jan (B2022)CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
13 Benediktová Kateřina (L0330)LAIDAL (KJ0VBF, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
14 Žíla Zdeněk (F0969)CORNET CASSINI HF (KJ0UV5, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15 Žíla Zdeněk (F0969)CADILLAC 36 (KJ0UV7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
16 Žíla Zdeněk (F0969)CANNOR (KJ0UV1, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17 Štětina Jan (C0547)PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
18 Hruška Zdeněk (F0304)GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
19 Tměj Jiří (F2911)GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20 Žlábek Filip (C0616)VINNETOU (KJ0VPC, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
Skoky
25Z KMK pro 6 leté klisny – zahajovací trénink
KMK do 125 cm 202 - Zahajovcí tréning / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hentšel Marek (H1939)L- QUERIDA (KJ0UL4, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
2 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3 Veselovská Kateřina (D0118)DANUBIA (KJ0SRV, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
4 Vegrichtová Denisa (B3071)ILONIE (KJ0X4P, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
5 Hrnčíř Zdeněk (C0439)CASILIA 1 (KJ0VT2, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
6 Sípos René (H0692)FALANGA 1 (KJ0S9T, K)GESOMONT s.r.o. (MH0149)
7 Strnadlová Lucie (H2395)PARIS D'OR (KJ0T5Z, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
8 Mestenhauserová Kateřina (B1832)QUERISTA (KJ0W0D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Mestenhauserová Kateřina (B1832)TRIANKA (KJ0SGE, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Buben Jan (F0369)FIONA VI (KJ0VK1, K)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
11 Charvátová Petra (B1562)CORDELIE (KJ0RXB, K)Petra Charvátová (MB0460)
12 Špačková Veronika (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
13 Hruška Jiří (H0173)REIKY (KJ0S88, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14 Hruška Jiří (H0173)AQUARELA 'B' I2M (KJ0VBO, K)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
15 Hanušová Kateřina (A0314)JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16 Ludvík Jakub (H2930)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17 Žlábek Filip (C0616)FINALE U (KJ0VK6, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
18 Helebrantová Anna (A1963)GRETA SW (KJ0VTN, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
19 Mücková Tereza (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Skoky
KMK
CSN-KMK
Finále KMK Skoky 2019
Výsledky
13. 9. – 15. 9.
C / Písek
Zemský hřebčinec

Pro větší detail klikněte!