Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Čakovičky
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200829A1
29.08.2020 - 30.08.2020
B / Čakovičky - Nová Ves
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0154 - Selská jízda Čakovičky, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0576
Ilona Matoušková
Skoky
Rozhodčí
RZ
F3832
Irena Pavlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2313
Markéta Matoušková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0246
Vladimír Kukla
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0237
Ludvík Jandourek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Höveler
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.08.2020 9:00

4
Skoky
03_ Skoková soutěž PONY LP** - cena ManMat
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.08.2020 10:00

3
Skoky
05_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.08.2020 11:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.08.2020 21:38:14
#JezdecKůňSubjekt
1Bártová Zuzana (E0948)<0Y9W>BALOURINA L (KJ0Y9W, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
2Kučerová Michaela (J0XND)<0TTV>MISCHELLE (KJ0TTV, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
3Chalupová Kristýna (J0YCL)<0TTU>HEIDEILINDE (KJ0TTU, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
4Vojtičková Eliška (J0N8E)<0UYQ>GLORIETTE (KJ0UYQ, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
5Vojtová Viktorie (J0VE4)<0YYS>FLOROSSO (KJ0YYS, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
6Lori Ornela (J0WA1)<0KGN>GLEN FLÉR (KJ0KGN, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
7Sokolová Tereza (J0YCI)<0XA5>RADKA 3 (KJ0XA5, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
8Hrabalová Anna (J0V0Y)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Rajchmanová Anna (J0WA5)<0XF6>NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
10Adamec Vojtěch (J0XG5)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13Matyášová Lucie (J0WA8)<0GER>LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
14Šohajová Marcela (B1675)<0XKV>GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15Kadlec Miroslav (A0080)<0SWW>KARTHAGO (KJ0SWW, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
16Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Zápotocká Karolína (J0S77)<0IUE>ARVALON MAXIMA (KJ0IUE, K)JK Dominika o.s. (ME0189)
18Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19Semerádová Tereza (J0WMW)<0ULB>NADDY (KJ0ULB, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
20Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
21Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
22Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
23Vágnerová Adéla (J0XGA)<0UZZ>LAURA 28 (KJ0UZZ, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
24Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
06_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm - cena TOPVET
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.08.2020 13:00

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.08.2020 21:34:50
#JezdecKůňSubjekt
1Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
2Janáková Barbora (J0Q1V)<0UFK>BLACKANDGREEN (KJ0UFK, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
3Šedivá Eliška (J0P52)<0UM1>SÁRA 45 (KJ0UM1, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
4Kadlec Miroslav (A0080)<0SWW>KARTHAGO (KJ0SWW, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
5Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
6Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8Hrubešová Dominika (A1527)<0XD5>EXCLUSIVE II (KJ0XD5, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9Vágnerová Adéla (J0XGA)<0UZZ>LAURA 28 (KJ0UZZ, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
10Mlejnková Daniela (B1904)<0YDN>NORRISSAY (KJ0YDN, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
11Kacafírková Lucie (E0979)<0LO8>CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
12Illková Iveta (G0441)<0Z41>MADAME 1 (KJ0Z41, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
13Berounská Klára (J115N)<0W3S>TEREZKA 6 (KJ0W3S, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
14Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15Šohajová Marcela (B1675)<0XKV>GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
16Štelcíková Karolína (J0PVC)<0FVU>GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
17Rajchmanová Anna (J0WA5)<0GZX>VALENTÝNEK (KJ0GZX, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18Linhartová Eliška (J0VIJ)<0E6P>TOM 7 (KJ0E6P, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
19Kurková Michaela (J0TF2)<0YP1>METYNKA (KJ0YP1, K)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
20Šedivá Marie (J0P53)<0S3Z>STELLA 162 (KJ0S3Z, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
21Bostocková Daisy (J0VB6)<0BWM>MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
22Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
24Šmejkalová Kristina (B3563)<0XZN>ICASCO (KJ0XZN, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
25Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Bártová Zuzana (E0948)<0Y9W>BALOURINA L (KJ0Y9W, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
27Homolková Pavla (A1375)<0XAV>CUSTER (KJ0XAV, V)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
28Zahrádka Jiří (A0166)<0Y7P>WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)
29Vojtičková Eliška (J0N8E)<0UYQ>GLORIETTE (KJ0UYQ, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
30Skořinská Kristýna (J0V1H)<0UMG>ALSIG 1 (KJ0UMG, V)JK Taxis Záryby, z.s. (MB0415)
31Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
32Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
33Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
34Vojtová Viktorie (J0VE4)<0YYS>FLOROSSO (KJ0YYS, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
Skoky
07_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.08.2020 14:30

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.08.2020 21:33:57
#JezdecKůňSubjekt
1Jecelínová Rozálie (J0WIT)<0Z45>C-QUINTANA (KJ0Z45, K)Stáj Karsit (MF0242)
2Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
3Skořinská Kristýna (J0V1H)<0UMG>ALSIG 1 (KJ0UMG, V)JK Taxis Záryby, z.s. (MB0415)
4Homolková Pavla (A1375)<0XAV>CUSTER (KJ0XAV, V)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
5Hrubešová Dominika (A1527)<0XD5>EXCLUSIVE II (KJ0XD5, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
6Štelcíková Karolína (J0PVC)<0FVU>GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
7Bílková Eliška (J0RER)<0TCF>ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8Holub Pavel (J0V1D)<0ULC>BLIZARD 2 (KJ0ULC, V)Stáj Karsit (MF0242)
9Jindrová Lenka (V0396)<0SWV>CAESAR 583 (KJ0SWV, V)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
10Vlčková Barbora (J0X10)<0VZ0>NAMBRA (KJ0VZ0, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
11Berounská Klára (J115N)<0W3S>TEREZKA 6 (KJ0W3S, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
12Hermanová Alexandra (J0W3I)<0X06>ELEN 3 (KJ0X06, K)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
13Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
15Kacafírková Lucie (E0979)<0LO8>CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
16Šedivá Marie (J0P53)<0S3Z>STELLA 162 (KJ0S3Z, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
17Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18Jíchová Eliška (J0LFJ)<0GER>LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
19Šedivá Eliška (J0P52)<0UM1>SÁRA 45 (KJ0UM1, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
20Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
21Gladišová Michaela (E1146)<0JY8>BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
22Zástěrová Lenka (A1055)<0FY9>GAPA 3 (KJ0FY9, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
23Novotná Štěpánka (J0ULK)<06LU>PARIS 9 (KJ06LU, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
24Zahrádka Jiří (A0166)<0Y7P>WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)
25Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
26Linhartová Eliška (J0VIJ)<0E6P>TOM 7 (KJ0E6P, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
27Illková Iveta (G0441)<0Z41>MADAME 1 (KJ0Z41, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
28Kurková Michaela (J0TF2)<0YP1>METYNKA (KJ0YP1, K)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
29Šolcová Marie (F4355)<0I3P>CAFÉ (KJ0I3P, K)Stáj Karsit (MF0242)
30Honzátková Eliška (B3729)<0VXW>CHERRY-POLSMAK (KJ0VXW, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
30.08.2020 9:00

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.08.2020 21:32:32
#JezdecKůňSubjekt
1Šlechta Martin (E0689)<0YRX>DULCINEA 1 (KJ0YRX, K)Stáj Šlechta (ME0146)
2Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Kubrychtová Sára (K0088)<0K9D>LUCKY 29 (KJ0K9D, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
4Rothbauer David (J101O)<0FGN>BANTU BILLY BAUY (KJ0FGN, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
5Langová Kateřina (B3837)<0JVI>CORDOBA (KJ0JVI, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
6Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
7Honigová Lenka (B3342)<0XUI>GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
8Král Martin (B0256)<0UWM>RUBY ROSE (KJ0UWM, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
9Górná Klaudie (J0XL5)<0JQ1>TAMARIS (KJ0JQ1, K)Jezdecká škola Sany (MA0275)
10Hrubešová Dominika (A1527)<0K5R>DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Kolářová Dominika (B3826)<0DO9>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
13Havránková Nikola (E1244)<0Y87>CASINO EAST (KJ0Y87, H)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
14Matuška Lukáš (B2808)<0LI6>GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
15Smolík Filip (J0YYE)<0W35>BLACK 499 (KJ0W35, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
16Kaplanová Aneta (J0RH0)<0XPO>FLORIDA 9 (KJ0XPO, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
17Šlechta Martin (E0689)<0JZI>SHADOW 2 (KJ0JZI, V)Stáj Šlechta (ME0146)
18Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
19Votavová Jana (B2718)<0KWE>HARMONIK (KJ0KWE, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
20Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
22Starečková Kamila (B1294)<0Y65>LA GRANGE (KJ0Y65, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
23Zástěrová Lenka (A1055)<0EJH>RELIGIO (KJ0EJH, H)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
24Hesová Kamila (J0QQD)<0WGF>GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
25Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
26Poláchová Tereza (E1990)<0FMQ>CODY 3 (KJ0FMQ, V)JK Mira z.s (MF0036)
27Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
28Novák Václav (J0RBP)<0OMA>PARTHEON (KJ0OMA, V)JS WEST (MA0011)
29Bačová Aneta (A1313)<0WHV>VALENTINO 7 (KJ0WHV, V)Duli Martinov, z.s. (MA0216)
30Mikešová Pavla (B2774)<0YRJ>AJRÍN (KJ0YRJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
31Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
32Urbanová Klára (F4380)<0L2D>FINS BURY (KJ0L2D, V)JK Céva,z.s. (MA0083)
33Kašíková Barbora (B2806)<0YEI>SCARLET 13 (KJ0YEI, K)Stáj Housa (MB0156)
34Gladišová Michaela (E1146)<0JY8>BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
35Perlíková Eliška (J0TEH)<09CN>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
36Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
37Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
38Šlechta Martin (E0689)<0W54>ASTRA 12 (KJ0W54, K)Stáj Šlechta (ME0146)
39Kubrychtová Sára (K0088)<0WXP>FRAM FLORIMA (KJ0WXP, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. Z - cena TOPVET
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.08.2020 10:50

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2020 11:32:36
#JezdecKůňSubjekt
1Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Matuška Lukáš (B2808)<0LI6>GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
3Matunová Lenka (B1174)<0LVS>ZAFIRA 3 (KJ0LVS, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
4Kaplanová Aneta (J0RH0)<0XPO>FLORIDA 9 (KJ0XPO, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
5Kosová Kateřina (J0VVK)<0UNW>RIO DE NATA (KJ0UNW, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
6Havránková Nikola (E1244)<0Y87>CASINO EAST (KJ0Y87, H)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
7Poláchová Tereza (E1990)<0FMQ>CODY 3 (KJ0FMQ, V)JK Mira z.s (MF0036)
8Malíčková Jandová Kateřina (H0123)<0VFC>GARP 3 (KJ0VFC, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9Urbanová Klára (F4380)<0L2D>FINS BURY (KJ0L2D, V)JK Céva,z.s. (MA0083)
10Hoffmanová Nicola (B3652)<0W35>BLACK 499 (KJ0W35, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
11Langová Kateřina (B3837)<0JVI>CORDOBA (KJ0JVI, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
12Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13Pánková Natálie (J0XNH)<0I2O>RIVOLTA (KJ0I2O, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
14Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
15Bačová Aneta (A1313)<0WHV>VALENTINO 7 (KJ0WHV, V)Duli Martinov, z.s. (MA0216)
16Górná Klaudie (J0XL5)<0JQ1>TAMARIS (KJ0JQ1, K)Jezdecká škola Sany (MA0275)
17Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
18Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
19Kolářová Dominika (B3826)<0DO9>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
20Razímová Kristýna (B3183)<0UMZ>FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
21Rothbauer David (J101O)<0FGN>BANTU BILLY BAUY (KJ0FGN, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
22Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
23Hakrová Natálie (A1820)<00VW>LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
24Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
25Jandurová Kateřina (A1475)<0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
26Votavová Jana (B2718)<0KWE>HARMONIK (KJ0KWE, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
27Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
28Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
29Poklembová Aneta (F4206)<0UD6>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
30Hesová Kamila (J0QQD)<0WGF>GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
31Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
32Hvězdová Šárka (A2179)<0IT7>ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
33Perlíková Eliška (J0TEH)<09CN>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
34Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
35Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
36Matuška Lukáš (B2808)<0EKK>GLEN SAMANTHA (KJ0EKK, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.08.2020 13:00

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2020 11:32:36
#JezdecKůňSubjekt
1Bečvářová Natálie (J0QFV)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Matunová Lenka (B1174)<0Z2O>MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4Dubová Anna (F4417)<0U1K>CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
5Mejzrová Michaela (B2305)<0IG7>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
6Kaplanová Aneta (J0RH0)<0GY2>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
7Janstová Zdenka (B1498)<0FX1>CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
8Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
9Kosová Kateřina (J0VVK)<0UNW>RIO DE NATA (KJ0UNW, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
10Malíčková Jandová Kateřina (H0123)<0VFC>GARP 3 (KJ0VFC, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Poklembová Aneta (F4206)<0UD6>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
12Jandurová Kateřina (A1475)<0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
13Kmochová Barbora (E0988)<0WGV>QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
14Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
15Karlíková Tereza (E1199)<0J1F>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
16Koželuh Petr (E0159)<0YMU>QUATTRO 32 (KJ0YMU, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
17Hakrová Natálie (A1820)<00VW>LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
18Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
19Vomáčková Karolína (J0SI1)<0IFK>JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20Zeman Marek (E0845)<0JPM>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
21Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
23Hvězdová Šárka (A2179)<0IT7>ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
24Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
25Pánková Natálie (J0XNH)<0I2O>RIVOLTA (KJ0I2O, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
26Schwaninger Kateřina (B2635)<0SVV>CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
27Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
28Bečvářová Natálie (J0QFV)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Matunová Lenka (B1174)<0K7W>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
30Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
12A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
29.08.2020

19
Skoky
12B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
29.08.2020

19
Skoky
12_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Stivali Romitelli
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.08.2020 15:00

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.08.2020 19:36:58
#JezdecKůňSubjekt
1Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
2Kmochová Barbora (E0988)<0WGV>QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
3Hůlka Tomáš (A1388)<0SZJ>QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
4Vančura Petr (B0680)<0WPS>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Matunová Lenka (B1174)<0K7W>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
6Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
7Schwaninger Kateřina (B2635)<0SVV>CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
8Karlíková Tereza (E1199)<0J1F>PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
9Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
10Mlejnková Daniela (B1904)<0H1K>CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
11Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
13Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
14Mejzrová Michaela (B2305)<0IG7>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
15Janstová Zdenka (B1498)<0FX1>CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
16Remková Nicola (B3782)<0SW0>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
17Hůlka Tomáš (A1388)<0TVY>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
18Janovská Aneta (E1853)<0GUX>MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
19Knížková Natálie (B3680)<0I29>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
20Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
22Veselá Kamila (D1187)<0WI5>RANDE VU (KJ0WI5, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
23Hochmanová Darina (B1535)<0JWH>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
24Matuška Lukáš (B2808)<0EKK>GLEN SAMANTHA (KJ0EKK, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
25Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
26Kraupner Tomáš (E1930)<0JAD>QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
27Vančura Petr (B0680)<0LNG>CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
28Matunová Lenka (B1174)<0Z2O>MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
29Hůlka Tomáš (A1388)<0VV1>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
30Koželuh Petr (E0159)<0J5F>SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
31Bečvářová Natálie (J0QFV)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
33Kmochová Barbora (E0988)<0KX1>COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
34Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
35Fatrdlová Adéla (A1717)<0BJ1>PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
36Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Kubincová Kateřina (A1985)<0KF0>SHAPPIRA R (KJ0KF0, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
38Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
39Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
40Beková Christina (B2840)<0H6J>ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
41Zeman Marek (E0845)<0JPM>KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
42Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
43Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
44Koželuh Petr (E0159)<0YMU>QUATTRO 32 (KJ0YMU, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
45Bečvářová Natálie (J0QFV)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
13_ Skoková soutěž S*/S** - cena Paragan
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
30.08.2020 16:30

5