Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Finále Morava - ZH Tlumačov
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200905A2
05.09.2020 - 06.09.2020
L / Tlumačov
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
ML0140 - ZH Tlumačov s.p.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0135
Monika Kopišová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
L0043
Hana Pěnčíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0030
Pavel Hirka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0032
Petr Hirka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0138
Jan Kopiš
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Soutěž hobby 70/80 cm + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR hobby 70 cm Morava - cena ORLING
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
05.09.2020 9:30

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.09.2020 23:29:32
#JezdecKůňSubjekt
1Minaříková Kristýna (J0ZEK)<0XK0>SAGWAN (KJ0XK0, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
2Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Beláň Samuel (J0RX9)<0FKD>MARIA LUISA (KJ0FKD, K)Ilona Polešenská (ML0105)
4Zetochová Petra (L0244)<0YPC>GLORIOSO (KJ0YPC, V)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
5Halačková Jaroslava (G2837)<0X2C>ORI 18 (KJ0X2C, V)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
6Ryčovská Heda (J0LXR)<0M97>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Langová Veronika (J0YQ1)<0YV6>IGOR 5 (KJ0YV6, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
8Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
9Straková Viktorie (J0PNY)<0PXO>READY RISK (KJ0PXO, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
10Hatalová Markéta (J0XCD)<0DYF>BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Ševčíková Ema (J0Z52)<0X8D>MISTY 4 (KJ0X8D, V)JK z Los Dos Ranče (ML0118)
12Linhartová Kateřina (J0SJU)<0SFI>SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Ježková Aneta (H4034)<0U42>LIMBURG (KJ0U42, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Urbancová Lenka (J0UKM)<0UTE>MISS PEPSI JOSEPHINE (KJ0UTE, K)JK Ranč Tlumačov z.s. (ML0155)
16Brožovičová Jana (J1087)<0YQ8>TIA ANNA (KJ0YQ8, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
17Sloupská Veronika (F3840)<0D3J>GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
18Machová Monika (L0304)<0KY4>SHAGYA XXIX-2 (KJ0KY4, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ZM - cena Hoveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.09.2020 12:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.09.2020 23:32:32
#JezdecKůňSubjekt
1Složil Jiří (H1417)<0YG6>GINGER S (KJ0YG6, K)JASO Oldřichov (ML0162)
2Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Koláček Petr (J0KLV)<0WN5>GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
4Pašková Anna (J0XSS)<0VZB>AMÍRA (KJ0VZB, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
5Složil Jiří (J0H97)<0K8D>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
6Hlaušek Rostislav (H0280)<0XAX>LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7Šimoníková Olga (J0Y0D)<0JVM>LINDA ROZ (KJ0JVM, K)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
8Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
9Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Loskotová Petra (L0171)<0LMJ>LORÁNO (KJ0LMJ, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
12Dokoupilová Andrea (J0R3J)<0TPS>PRIME-T (KJ0TPS, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Zaoralová Vendula (L0479)<0HRT>DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
15Jančová Eva (L0293)<0IU3>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
16Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Schmolzová Veronika (L0452)<0UXY>TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
18Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
19Složil Jiří (H1417)<0YG5>TASILI S (KJ0YG5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
20Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Koláček Petr (J0KLV)<0BX1>GINA 8 (KJ0BX1, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
05.09.2020 14:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.09.2020 13:34:29
#JezdecKůňSubjekt
1Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Koláček Petr (J0KLV)<0BX1>GINA 8 (KJ0BX1, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
3Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Složil Jiří (H1417)<0YG5>TASILI S (KJ0YG5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
5Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
6Sukupová Klára (G2610)<0JU5>LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
7Lechnerová Soňa (H2412)<0JYI>CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
8Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
9Hlaušek Rostislav (H0280)<0XAX>LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
10Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Složilová Eliška (L0405)<0XBU>NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
12Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Jančová Eva (L0293)<0IU3>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
15Mazankievič Michaela (G2197)<0RZS>COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
16Antonová Kateřina (L0493)<0X9J>SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
17Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
18Hanáková Marie (L0061)<0XUN>ANNY 2 (KJ0XUN, K)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
19Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20Koláček Petr (J0KLV)<0WN5>GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
21Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22Složil Jiří (H1417)<0YG6>GINGER S (KJ0YG6, K)JASO Oldřichov (ML0162)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
05.09.2020 15:00

11
Skoky
07A Soutěž L* so
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.09.2020

3
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2020 08:35:11
#JezdecKůňSubjekt
1Machová Monika (L0304)<0IXY>ORIN-T (KJ0IXY, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
Skoky
07B Soutěž L** so
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.09.2020

3
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
05.09.2020 15:45

3
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2020 8:45

10
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY LP* - cena TOPVET
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2020 9:30

8
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZM + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena ADW FEED
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2020 10:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2020 08:35:11
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Složilová Eliška (L0405)<0XBU>NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
3Macků Anna Kristýna (L0365)<0JUR>BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
4Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Peška Aleš (L0451)<0ZAQ>BODO (KJ0ZAQ, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
6Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
8Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
9Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Novotný Robert (F4285)<0XYL>KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
12Jančová Eva (L0293)<0IU3>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
13Kratochvílová Irena (J0UZM)<0SOS>MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
14Sloupská Veronika (F3840)<0D3J>GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
15Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
16Ambrožová Sofie (J0R22)<0JQP>STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17Horáková Eva (L0177)<0S0J>GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
18Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19Havlová Karolína (L0326)<0YTB>KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
20Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Složilová Eliška (L0405)<0VEE>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. Z + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.09.2020 11:30

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.09.2020 23:41:27
#JezdecKůňSubjekt
1Složilová Eliška (L0405)<0VEE>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
2Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3Vachutková Lenka (H2481)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Koláček Petr (J0KLV)<0WN5>GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
5Složilová Pavla (H1708)<0TS6>NABAB - S (KJ0TS6, V)JASO Oldřichov (ML0162)
6Jančová Eva (L0293)<0IU3>GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
7Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
8Morelová Tereza (H4345)<0V2W>TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9Koláčková Anna (L0201)<0JPF>LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
10Rektořík Petr (G1753)<0YLH>PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
11Chasáková Nikol (H4277)<0MI1>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12Havlová Karolína (L0326)<0YTB>KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
14Kratochvílová Irena (J0UZM)<0SOS>MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
15Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
16Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
18Dvořáková Stanislava (F1176)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
19Macků Anna Kristýna (L0365)<0JUR>BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
20Novotný Robert (F4285)<0XYL>KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Ambrožová Sofie (J0R22)<0JQP>STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
22Žákovská Adéla (L0394)<0HZE>SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
23Hlaušek Rostislav (H0280)<0XAX>LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24Horáková Eva (L0177)<0S0J>GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
25Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Peška Aleš (L0451)<0ZAQ>BODO (KJ0ZAQ, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
27Zaoralová Vendula (L0479)<0HRT>DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
28Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29Složilová Eliška (L0405)<0XBU>NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
30Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ZL + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena VETOFLEX
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2020 13:00

16
Skoky
14A Soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
06.09.2020

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.09.2020 08:35:11
#JezdecKůňSubjekt
1Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
2Žákovská Adéla (L0394)<0HZE>SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
3Bortlová Lucie (L0322)<0KAO>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
4Koutná Kristýna (H2964)<0UTU>ENIGMA DESERT (KJ0UTU, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
5Muchová Kateřina (L0225)<0T54>FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
6Malý Jan (H2416)<0Z4X>KAPRICIO RUSH (KJ0Z4X, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7Rektořík Petr (G1753)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
8Urban Jiří (G0337)<0ITE>ROLANDA (KJ0ITE, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
9Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
10Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
11Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
12Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
14Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
15Malý Jan (H2416)<0XIO>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16Šalková Tina (H2910)<0VYK>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)SK Oxer, z.s. (MH0129)
17Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18Pichrtová Rozálie (H4569)<0LP3>COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
19Ratajová Viola (J0XTQ)<0HOC>ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
14B Soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
06.09.2020

22
Skoky
14_ Skoková soutěž st. L*/L** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2020 14:00

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 04.09.2020 18:10:36
#JezdecKůňSubjekt
1Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
2Malý Jan (H2416)<0Z4X>KAPRICIO RUSH (KJ0Z4X, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
3Švihorová Nikol (H3214)<0J8U>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
5Rektořík Petr (G1753)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
6Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
7Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
8Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
9Tomečková Viktoria (J0XX3)<0LN3>PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
10Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
11Urban Jiří (G0337)<0ITE>ROLANDA (KJ0ITE, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
12Muchová Kateřina (L0225)<0T54>FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
13Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
15Šalková Tina (H2910)<0VYK>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)SK Oxer, z.s. (MH0129)
16Bortlová Lucie (L0322)<0KAO>CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
17Malý Jan (H2416)<0XIO>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
18Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
19Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
20Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
21Hanáčková Alexandra (L0108)<0V2H>HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Skoky
15A Soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
06.09.2020

17
Skoky
15B Soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
06.09.2020

17
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena PARAGAN
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.09.2020 15:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.09.2020 15:03:09
#JezdecKůňSubjekt
1Šalková Tina (H2910)<0VYK>GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)SK Oxer, z.s. (MH0129)
2Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
3Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4Urban Jiří (G0337)<0ITE>ROLANDA (KJ0ITE, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
5Rektořík Petr (G1753)<0WBU>ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
6Malý Jan (H2416)<0XIO>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
7Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
8Slováček Michal (L0501)<0H3H>LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
9Poloučková Monika (G3091)<0TDK>CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
10Koutná Kristýna (H2964)<0VE7>DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
11Krampotová Lucie (H4331)<0IPR>VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
13Havlová Karolína (L0326)<0J64>FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14Šalková Tina (H2910)<0KEI>DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
15Hanáčková Alexandra (L0108)<0BR1>CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
16Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Koutná Kristýna (H2964)<0HU5>CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)