Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Finále Morava - ZH Tlumačov
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200905A2
05.09.2020 - 06.09.2020
L / Tlumačov
Výsledky
Skoky
02_ Soutěž hobby 70/80 cm + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR hobby 70 cm Morava - cena ORLING
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

18
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ZM - cena Hõveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Hlaušek Rostislav (H0280)LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
8 Dokoupilová Andrea (J0R3J)PRIME-T (KJ0TPS, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Vachutková Lenka (H2481)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Koláček Petr (J0KLV)GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
12 Koláček Petr (J0KLV)GINA 8 (KJ0BX1, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
13 Loskotová Petra (L0171)LORÁNO (KJ0LMJ, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
14 Šimoníková Olga (J0Y0D)LINDA ROZ (KJ0JVM, K)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
15 Pašková Anna (J0XSS)AMÍRA (KJ0VZB, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
16 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
17 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
18 Složil Jiří (H1417)TASILI S (KJ0YG5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
19 Složil Jiří (H1417)GINGER S (KJ0YG6, K)JASO Oldřichov (ML0162)
20 Zaoralová Vendula (L0479)DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
21 Karasová Eliška (J0XQ7)FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
3 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
4 Antonová Kateřina (L0493)SONADOR-H (KJ0X9J, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
5 Lechnerová Soňa (H2412)CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
6 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Hlaušek Rostislav (H0280)LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
8 Sukupová Klára (G2610)LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
9 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Daňková Michaela (G2197)COCO CHANEL 2 (KJ0RZS, K)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
13 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
14 Vachutková Lenka (H2481)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Koláček Petr (J0KLV)GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
16 Koláček Petr (J0KLV)GINA 8 (KJ0BX1, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
17 Hanáková Marie (L0061)ANNY 2 (KJ0XUN, K)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
18 Pifková Veronika (J0ZNU)APACH (KJ0FKP, V)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
19 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
20 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
21 Složil Jiří (H1417)TASILI S (KJ0YG5, K)JASO Oldřichov (ML0162)
22 Složil Jiří (H1417)GINGER S (KJ0YG6, K)JASO Oldřichov (ML0162)
23 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
24 Zaoralová Vendula (L0479)DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
25 Karasová Eliška (J0XQ7)FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

16
Skoky
07_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

7
Skoky
08_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Pegas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

7
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

10
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY LP* - cena TOPVET
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

8
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZM + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena ADW FEED
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6 Sloupská Veronika (F3840)GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
7 Macků Anna Kristýna (L0365)BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
8 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Novotný Robert (F4285)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10 Kratochvílová Irena (J0UZM)MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
11 Vachutková Lenka (H2481)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Peška Aleš (L0451)BODO (KJ0ZAQ, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
15 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
16 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
17 Horáková Eva (L0177)GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
18 Zaoralová Vendula (L0479)DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
19 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
20 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
21 Složilová Pavla (H1708)NABAB - S (KJ0TS6, V)JASO Oldřichov (ML0162)
22 Ambrožová Sofie (J0R22)STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
23 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. Z + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
4 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Hlaušek Rostislav (H0280)LILI 9 (KJ0XAX, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
6 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9 Macků Anna Kristýna (L0365)BLESK 24 (KJ0JUR, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
10 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Novotný Robert (F4285)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Kratochvílová Irena (J0UZM)MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
13 Vachutková Lenka (H2481)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Koláčková Anna (L0201)LOCUARDOR (KJ0JPF, V)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
16 Koláček Petr (J0KLV)GRANADA 14 (KJ0WN5, K)Jezdec Bochoř, z.s. (ML0085)
17 Dvořáková Stanislava (F1176)RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18 Havlová Karolína (L0326)KYVOLA (KJ0YTB, K)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19 Peška Aleš (L0451)BODO (KJ0ZAQ, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
20 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
21 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
22 Jančová Eva (L0293)GART (KJ0IU3, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
23 Horáková Eva (L0177)GRACE 12 (KJ0S0J, K)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
24 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
25 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
26 Složilová Pavla (H1708)NABAB - S (KJ0TS6, V)JASO Oldřichov (ML0162)
27 Zaoralová Vendula (L0479)DIABOLO 1 (KJ0HRT, V)SŠHS Kroměříž (ML0011)
28 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
29 Ambrožová Sofie (J0R22)STASIEK (KJ0JQP, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
30 Žákovská Adéla (L0394)SAGÁNA L (KJ0HZE, K)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
31 Rektořík Petr (G1753)PANTER VD BISSCHOP (KJ0YLH, H)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Skoky
13_ Skoková soutěž st. ZL + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena VETOFLEX
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

18
Skoky
14_ Skoková soutěž st. L*/L** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
2 Tomečková Viktoria (J0XX3)PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
3 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
4 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
5 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
6 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8 Muchová Kateřina (L0225)FRENA (KJ0T54, K)Ranč Ladná (MG0248)
9 Hanáčková Alexandra (L0108)HANNIBÁL (KJ0V2H, V)JK Ramir, z.s. (ML0022)
10 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
11 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
12 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
13 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Malý Jan (H2416)KAPRICIO RUSH (KJ0Z4X, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
15 Malý Jan (H2416)JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
16 Šalková Tina (H2910)GRANDCELANO M (KJ0VYK, H)SK Oxer, z.s. (MH0129)
17 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
18 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19 Poloučková Monika (G3091)CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
20 Urban Jiří (G0337)ROLANDA (KJ0ITE, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
21 Bortlová Lucie (L0322)CORAL CARGO (KJ0KAO, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
22 Rektořík Petr (G1753)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
23 Pichrtová Rozálie (H4569)COUDY 5 (KJ0LP3, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
24 Ratajová Viola (J0XTQ)ILCONTER (KJ0HOC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
Skoky
15_ Skoková soutěž st. S*/S** + FINÁLE PARAGAN JUMP TOUR Morava - cena PARAGAN
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
3 Koutná Kristýna (H2964)DC (KJ0VE7, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
4 Koutná Kristýna (H2964)CASCAVELLA (KJ0HU5, K)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
5 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
7 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8 Hanáčková Alexandra (L0108)CLANN (KJ0BR1, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
9 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
10 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
11 Slováček Michal (L0501)LOTRANDO 5 (KJ0H3H, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
12 Havlová Karolína (L0326)FARLY-M (KJ0J64, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
13 Malý Jan (H2416)JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
14 Šalková Tina (H2910)DARTAŇAN 1 (KJ0KEI, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
15 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
16 Poloučková Monika (G3091)CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
17 Urban Jiří (G0337)ROLANDA (KJ0ITE, K)SŠHS Kroměříž (ML0011)
18 Rektořík Petr (G1753)ADMIRATIO (KJ0WBU, V)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Finále Morava - ZH Tlumačov
Výsledky
5. 9. – 6. 9.
L / Tlumačov
Belmo s.r.o.ZH Tlumačov

Pro větší detail klikněte!