Přihlásit se

Skoky
ZDUCHOVICE INDOOR TOUR OPEN
Oficiální závody (CSN) / 211112B1
12.11.2021 - 14.11.2021
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0283 - JO La-Boheme Zduchovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0550
Michala Daňková
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
D0528
Petra Mašková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
C0240
Petr Mašek
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.11.2021 9:00

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.11.2021 14:11:32
#JezdecKůňSubjekt
1Kalužíková Tereza (H3310)<10IB>CASABELL (KJ10IB, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
2Roučová Matylda (J0WCG)<0MUJ>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
3Bejčková Nella (J11B8)<10MR>MODEWARRE (KJ10MR, V)Stáj Cikáda - Kuntová (MB0499)
4Pohanová Petra (B3137)<10SF>NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
5Matoušková Tereza (J126V)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
6Mikešová Justýna (J11YT)<0CJ0>OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
7Bigoletová Elsa (J12G2)<0GM5>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
8Mejzr Adam (B2106)<0ZYP>OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
9Nachtmannová Anna (J115Y)<0UJY>MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
10Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Štenglová Jolana (J0ZSF)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Denková Adéla (J10SE)<0Z6H>LULU 1 (KJ0Z6H, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
13Holmiková Nikola (J0Z1V)<0X3C>CASSANDRA (KJ0X3C, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
14Pospíšil Ondřej (E0549)<10MW>VON HOLSTEIN (KJ10MW, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
15Hanušová Kateřina (A0314)<10HK>ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
16Bendíková Ema (J0YWS)<0UFY>JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
17Sommer Vítek (J0XDM)<10SL>GREEN-TEX DIABELLY (KJ10SL, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
18Kupková Lucie (C1489)<0YEF>COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
19Sulírová Miroslava (J0MV5)<0SJ4>ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
20Lánský Josef (B2511)<102I>CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)<0HVL>ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
22Nebřenská Dora (J11RL)<06NZ>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
23Vegrichtová Denisa (B3071)<103Y>CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Kunze Simone (Z9A3D)<05PQ>GROVER (KZ05PQ, X)Německo (MZ0069)
26Palesová Sarah (J0VT3)<0T8B>ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
27Liborová Sofie (A3040)<10FK>VIVIEN LADY (KJ10FK, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
28Marková Markéta (J0YV7)<106H>CARSTEN (KJ106H, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
29Svobodová Dagmar (V0531)<0VL9>JOHANKA 11 (KJ0VL9, K)CARWERO, o.s. (MV0099)
30Poštová Kristýna (B3090)<0EGF>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
31Tovačovská Natálie (J0UYP)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Matoušková Tereza (J126V)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
33Rydrychová Martina (B3522)<0VSY>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.11.2021

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.11.2021 10:00:05
#JezdecKůňSubjekt
1Rydrychová Martina (B3522)<0VSY>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2Zigová Kateřina (E1020)<0Z0H>818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
3Lánský Josef (B2511)<102G>CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Roučová Matylda (J0WCG)<0I8Y>ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
5Hanušová Kateřina (A0314)<10HK>ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
6Netušil Petr (E1342)<0DU6>CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
7Matoušková Tereza (J126V)<0L07>JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Tovačovská Natálie (J0UYP)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Štenglová Jolana (J0ZSF)<0DBO>KAMÉLIE 2 (KJ0DBO, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Nachtmannová Anna (J115Y)<0UJY>MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
12Bigoletová Elsa (J12G2)<0GM5>NEPÁL 1 (KJ0GM5, V)Equestrians Club (MA0086)
13Drábiková Kateřina (J0PUA)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
14Švec Petr (C0387)<0Y2H>DIAMOND DOTTY (KJ0Y2H, K)JK Záhořany (MB0344)
15Bejčková Nella (J11B8)<10MR>MODEWARRE (KJ10MR, V)Stáj Cikáda - Kuntová (MB0499)
16Nebřenská Dora (J11RL)<06NZ>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
17Vegrichtová Denisa (B3071)<103Y>CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
18Holmiková Nikola (J0Z1V)<0X3C>CASSANDRA (KJ0X3C, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
19Denková Adéla (J10SE)<0Z6H>LULU 1 (KJ0Z6H, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
20Lešková Klára (J10MZ)<0FKH>GRIM 2 (KJ0FKH, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
21Liborová Sofie (A3040)<10FK>VIVIEN LADY (KJ10FK, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
22Palesová Sarah (J0VT3)<0T8B>ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
23Besedová Tereza (J0O38)<0JSG>RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
24Kalužíková Tereza (H3310)<10IB>CASABELL (KJ10IB, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
25Marková Markéta (J0YV7)<106H>CARSTEN (KJ106H, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
26Poštová Kristýna (B3090)<0EGF>ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
27Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
28Hayerová Vanda (J0WRJ)<0ZPL>INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
29Kubincová Kateřina (A1985)<0JHY>FIRST ATHLETICO-L (KJ0JHY, V)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
30Svobodová Dagmar (V0531)<0VL9>JOHANKA 11 (KJ0VL9, K)CARWERO, o.s. (MV0099)
31Pospíchalová Tina (E2093)<10HL>BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
32Sommer Vítek (J0XDM)<10SL>GREEN-TEX DIABELLY (KJ10SL, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
33Mejzr Adam (B2106)<0ZYP>OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
34Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
35Kupková Lucie (C1489)<0YEF>COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
36Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)<0HVL>ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
37Hakrová Adriana (J0OQL)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
38Pohanová Petra (B3137)<10SF>NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
39Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Stejskalová Soňa (C1391)<0WYC>GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
41Kunze Simone (Z9A3D)<05PQ>GROVER (KZ05PQ, X)Německo (MZ0069)
42Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
43Vrbická Kristýna (J0Z8S)<10UF>ANSGAR (KJ10UF, V)TRACKO Rudná (MB0464)
44Kopicová Julie (J0Y0V)<0HR3>B of B cars CATBOR (KJ0HR3, V)TRACKO Rudná (MB0464)
45Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
46Netušil Petr (E1342)<0VTP>TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
47Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
48Lánský Josef (B2511)<102F>CINDY-H (KJ102F, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
49Roučová Matylda (J0WCG)<0MUJ>CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
50Hanušová Kateřina (A0314)<100U>PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
51Matoušková Tereza (J126V)<0KZW>TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52Příhoda Miloslav (F1976)<0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JK Všetice (MB0216)
53Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z7D>NEBE 358 (KJ0Z7D, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
54Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
55Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
56Cermanová Adriana (J0VXF)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.11.2021

52
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.11.2021 10:04:42
#JezdecKůňSubjekt
1Cermanová Adriana (J0VXF)<0TKO>CARLIDO (KJ0TKO, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
2Lánský Josef (B2511)<0YPJ>CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Pospíšil Ondřej (E0549)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
4Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
5Miková Markéta (B3289)<0ZZI>TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
7Netušil Petr (E1342)<0VTP>TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
8Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
9Hakrová Adriana (J0OQL)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
10Stejskalová Soňa (C1391)<0WYC>GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
11Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
12Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
13Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
14Benešová Kateřina (J0UPF)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
15Brejlová Angela (J10F1)<0Y0V>GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
16Dostálová Linda (J0MY8)<0WTK>SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17Besedová Tereza (J0O38)<0JSG>RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
18Příhoda Miloslav (F1976)<0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JK Všetice (MB0216)
19Kukačka Michal (B1611)<0ZCV>COLOMBO D (KJ0ZCV, V)JK Všetice (MB0216)
20Zigová Kateřina (E1020)<0Z0H>818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
21Kazdová Veronika (J0X8A)<0I1E>SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
22Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
23Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
24Hanušová Kateřina (A0314)<100U>PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
25Drábiková Kateřina (J0PUA)<0YPM>LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
26Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28Lánský Josef (B2511)<0X3V>DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
29Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
30Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z7D>NEBE 358 (KJ0Z7D, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
31Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
32Pospíchalová Tina (E2093)<10HL>BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
33Pačesová Adéla (E2094)<10AJ>CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
34Lešková Klára (J10MZ)<0FKH>GRIM 2 (KJ0FKH, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
35Benešová Simona (J0S1V)<0ITW>SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
36Hayerová Vanda (J0WRJ)<0ZPL>INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
37Mrzena Tomáš (C1240)<0KD8>JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
38Sovová Rozálie (J0URR)<0YOG>JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
39Vegrichtová Denisa (B3071)<0YG0>KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
40Vrbická Kristýna (J0Z8S)<10UF>ANSGAR (KJ10UF, V)TRACKO Rudná (MB0464)
41Kopicová Julie (J0Y0V)<0HR3>B of B cars CATBOR (KJ0HR3, V)TRACKO Rudná (MB0464)
42Mašková Magdalena (A1875)<0MOL>JANUVIO VDB (KJ0MOL, V)Equestrians Club (MA0086)
43Kubincová Kateřina (A1985)<0JHY>FIRST ATHLETICO-L (KJ0JHY, V)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
44Netušil Petr (E1342)<0DU6>CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
45Roučová Matylda (J0WCG)<0I8Y>ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
46Mücková Tereza (B2721)<0TYP>NERRADO FP (KJ0TYP, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
47Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
48Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
49Lánský Josef (B2511)<0YPL>TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
50Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
51Pospíšil Ondřej (E0549)<10FU>BRANTSSINI (KJ10FU, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
52Benešová Kateřina (J0UPF)<0ISA>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.11.2021

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.11.2021 14:11:32
#JezdecKůňSubjekt
1Vegrichtová Denisa (B3071)<0YG0>KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2Miková Markéta (B3289)<0ZZI>TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3Sovová Rozálie (J0URR)<0YOG>JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Příhoda Miloslav (F1976)<0VD3>GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
5Kukačka Michal (B1611)<0ZCV>COLOMBO D (KJ0ZCV, V)JK Všetice (MB0216)
6Benešová Kateřina (J0UPF)<0ISA>GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
7Kalužíková Tereza (H3310)<0VD0>GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
8Mrzena Tomáš (C1240)<0KD8>JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
9Mücková Tereza (B2721)<0TYP>NERRADO FP (KJ0TYP, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
10Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
11Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
12Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
13Dvořáková Sára (B3518)<0K71>MARACANA (KJ0K71, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
14Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
15Pospíchalová Natalie (J11H6)<0XPN>MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
16Pačesová Adéla (E2094)<10AJ>CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
17Poštová Kristýna (B3090)<0W0G>CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
18Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
19Mašková Štěpánka (J0VR3)<0T4M>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
20Benešová Simona (J0S1V)<0ITW>SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
21Mašková Magdalena (A1875)<0MOL>JANUVIO VDB (KJ0MOL, V)Equestrians Club (MA0086)
22Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
23Pospíšilová Nella (B3654)<0TFL>C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
24Pospěch Daniel (K0251)<0LP1>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
25Vegrichtová Denisa (B3071)<10PQ>BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Sovová Rozálie (J0URR)<0XBX>HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
28Příhoda Miloslav (F1976)<0UWT>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
29Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
30Benešová Kateřina (J0UPF)<0JG1>BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
31Pospíšil Ondřej (E0549)<103Q>HANDA (KJ103Q, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
14.11.2021 9:00

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.11.2021 14:11:32
#JezdecKůňSubjekt
1Kopecká Hana (H2066)<0ZPP>LADY ELIZABETH 'R' (KJ0ZPP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
2Mikešová Justýna (J11YT)<0CJ0>OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
3Slavatová Miluše (J0PHE)<0X08>ALEX 15 (KJ0X08, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
4Kunze Simone (Z9A3D)<05PQ>GROVER (KZ05PQ, X)Německo (MZ0069)
5Svojtková Lenka (B2693)<0HUM>CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
6Nekovářová Nikol (J0MB5)<0Y1U>LEON (KJ0Y1U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7Toupalová Sára (A2115)<0JB5>CINZANO 4 (KJ0JB5, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
8Nebřenská Dora (J11RL)<06NZ>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Sulírová Miroslava (J0MV5)<0SJ4>ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
11Smolíková Petra (B2958)<0ZJX>THE FLASH (KJ0ZJX, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
12Netušil Petr (E1342)<10IF>GRANDIOSO 1 (KJ10IF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
13Pospěch Daniel (K0251)<0Y4H>QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
14Rydrychová Martina (B3522)<0VSY>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15Jindrová Paseková Olga (J11Z7)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
16Machová Sandra (J0PHG)<0SD3>APPLE (KJ0SD3, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
17Kopecká Hana (H2066)<0ZPO>LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
18Kovandová Adéla (J0S9H)<0VTP>TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
Skoky
07_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
14.11.2021

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.11.2021 09:32:16
#JezdecKůňSubjekt
1Rydrychová Martina (B3522)<0VSY>DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2Smolíková Petra (B2958)<0ZJX>THE FLASH (KJ0ZJX, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
3Lánský Josef (B2511)<102I>CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
4Kopecká Hana (H2066)<0ZPO>LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5Pokorný Marek (J10ZG)<0W0Q>HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
6Jindrová Paseková Olga (J11Z7)<0M8Y>SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
7Toupalová Sára (A2115)<0JB5>CINZANO 4 (KJ0JB5, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
8Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
9Nebřenská Dora (J11RL)<06NZ>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Mestenhauserová Kateřina (B1832)<101S>DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
11Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
12Pospíšil Ondřej (E0549)<10MW>VON HOLSTEIN (KJ10MW, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
13Nekovářová Nikol (J0MB5)<0Y1U>LEON (KJ0Y1U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
14Kunze Simone (Z9A3D)<05PQ>GROVER (KZ05PQ, X)Německo (MZ0069)
15Netušil Petr (E1342)<10IF>GRANDIOSO 1 (KJ10IF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
16Pospěch Daniel (K0251)<103S>BABY WAY (KJ103S, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
17Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Slavatová Miluše (J0PHE)<0X08>ALEX 15 (KJ0X08, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
19Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0L9U>L' OREAL (KJ0L9U, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
20Kupková Lucie (C1489)<0YEF>COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
21Mikešová Justýna (J11YT)<0CJ0>OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
22Květoňová Barbora (C1590)<0J9K>CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
23Štenglová Jolana (J0ZSF)<10BA>KAMÉLIA (KJ10BA, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
24Sovová Rozálie (J0URR)<0Y6D>GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
25Hažmuková Michaela (D1338)<10KV>CAREFINO (KJ10KV, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
26Svojtková Lenka (B2693)<0HUM>CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
27Smolíková Petra (B2958)<0SQX>CARL THE GREAT (KJ0SQX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
28Lánský Josef (B2511)<102F>CINDY-H (KJ102F, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
29Kopecká Hana (H2066)<0ZPP>LADY ELIZABETH 'R' (KJ0ZPP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
30Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
31Netušil Petr (E1342)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
32Kovandová Adéla (J0S9H)<0VTP>TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
33Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.11.2021

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.11.2021 08:45:04
#JezdecKůňSubjekt
1Pospěch Daniel (K0251)<0Y4H>QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
2Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z7D>NEBE 358 (KJ0Z7D, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
3Soukupová Petra (E2008)<0S66>LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
4Kupková Lucie (C1489)<0GO1>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
5Mestenhauserová Kateřina (B1832)<0ZZV>HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Miková Markéta (B3289)<0ZZI>TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Lánský Josef (B2511)<102G>CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
8Picková Adéla (J0ZBX)<0X8Y>LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
9Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10Doležal Filip (E1023)<0ZQF>UCAPITOL (KJ0ZQF, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11Pospíšil Ondřej (E0549)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
12Švecová Irena (B3041)<06EZ>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
13Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
14Rydrychová Martina (B3522)<0X5M>PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15Květoňová Barbora (C1590)<0J9K>CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
16Pokorný Marek (J10ZG)<0W0Q>HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
17Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0ZLO>ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
18Kupková Lucie (C1489)<0YEF>COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
19Prušáková Karolína (B3766)<0XLD>CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
20Štenglová Jolana (J0ZSF)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
21Cherkasová Sofiya (J0QDI)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
22Pospěch Daniel (K0251)<103S>BABY WAY (KJ103S, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
23Netušil Petr (E1342)<0YJQ>GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
24Smolíková Petra (B2958)<0SQX>CARL THE GREAT (KJ0SQX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
25Dvoranová Adéla (B3779)<0VHC>LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
26Lánský Josef (B2511)<0YPL>TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
27Pospíšil Ondřej (E0549)<10FU>BRANTSSINI (KJ10FU, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
28Soukupová Petra (E2008)<0HO3>REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
29Miková Markéta (B3289)<0VCB>GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
09_ Skoková soutěž L** - 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.11.2021

17
Skoky
10_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
14.11.2021

8