Přihlásit se

Všestrannost
Jarní všestrannost - kvalifikace na Zlatou Podkovu
Oficiální závody (CCN) / 180420F1
20.04.2018 - 22.04.2018
F / Pardubice
Výsledky
Všestrannost
01_ Jarní všestrannost - Zlatá podkova
Běžná S, CNC1*, CIC1*

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Petrová Karolína (A0211)KIM-C (KJ0DM7, K)JK Kocanda,z.s (MA0035)
2 Záveská Miriam (F1579)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
3 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
4 Bozděchová Simona (E1592)CORRATINO (KJ0L5X, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5 Douchová Šárka (V0504)ARIZONA 1 (KJ0HUC, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
6 Orctová Eliška (F2827)WESTWINDS DIEGO (KJ0IIN, V)JC Rusek (MF0258)
7 Knotová Lucie (E0672)SILVAR (KJ0DPU, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
8 Abík Jaroslav (B1288)MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
9 Húsková Lucie (G2928)ČIKO 2 (KJ0I0O, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
10 Holec Jan (F0070)TASZNIK (KJ0OZ8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
11 Opravilová Eliška (H2614)LASING (KJ0GOC, H)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
12 Opravilová Eliška (H2614)DUNKAS A (KJ0UBP, V)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
13 Studnička Pavel (E0239)COUDY 2 (KJ0KM3, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
14 Lexová Anežka (F3007)FLIN (KJ0M4I, V)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
15 Votavová Šárka (F2846)ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
16 Votavová Šárka (F2846)TEDDY READY (KJ0P0V, H)Stáj J+J Votava (MF0325)
17 Pluháčková Eva (H2438)CAMILA (KJ0EPT, K)
18 Falta Roman (F0368)KOKOSKA (KJ0GJB, K)JPS Borovinka (MF0142)
19 Březina Pavel (B1095)CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
20 Svobodová Adéla (B1681)URLEVEN BARNAUL-SL (KJ0JD6, V)Eventing Team (MA0227)
21 Létal Lukáš (G1066)COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
22 Sokol Martin (A0115)KAIROU (KJ0ERQ, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
23 Císařová Adéla (B2270)CHESTERTON (KJ0J8V, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
24 Císařová Adéla (B2270)BÁRA 15 (KJ0FSW, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
25 Myška Petr (F0873)OBORA'S SHUT IT OUT (KJ0KDW, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
26 Pokorný Robert (B2144)RODEO AU HEUP (KJ0LQB, V)MÉDEA EQUESTRIAN TEAM, z.s. (MA0281)
27 Orctová Eliška (F2827)BONUS 1 (KJ0EYQ, V)JC Rusek (MF0258)
28 Zvěřina Roman (G1207)SCOOBY DOO 1 (KJ0HVA, H)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
29 Heidenreich ml. Radko (H0361)BATTALION (KJ0I6L, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
30 Toman Radim (F1144)EASY JUMP (KJ0KKC, V)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
31 Maxera Jiří (G0161)DESIRE (KJ0G21, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
32 Maxera Jiří (G0161)GIANINA (KJ0MCA, K)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
Všestrannost
02_ Jarní všestrannost - Stříbrná podkova
Běžná L

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Růžičková Vanessa (B3504)GOLDEN GATE Orling (KJ0L7V, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
2 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
3 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
4 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
5 Kadlecová Michaela (V0705)ZEO (KJ0HAI, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
6 Smolíková Marie (B2922)DUKÁT 6 (KJ08HR, V)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
7 Smolíková Marie (B2922)VIKTORIE 5 (KJ0C1L, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
8 Douchová Šárka (V0504)COFI 1 (KJ0LJ5, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
9 Valentová Johana (C1644)KSIAŽE CHIEF (KJ0P0T, V)Jan Valenta (MC0235)
10 Valenta Jan (C0516)BARNEY 1 (KJ0IW1, V)Jan Valenta (MC0235)
11 Hlavatá Lucie (F1124)KAI (KJ0JV0, V)JS Slavíkov (MF0017)
12 Kopřivová Ulrika (F4153)AXIAL (KJ0P23, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
13 Synková Radka (F2844)A CRUYFF (KJ0P2T, V)JK Milan Beneš Koclířov o.s. (MF0368)
14 Piechotová Marie (B1454)DESIDERATA (KJ0LPC, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
15 Vaněk Pavel (C1036)CRY BOY (KJ0K4K, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
16 Špalek Michal (E0002)BOREALIS (KJ0ES0, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
17 Vrtková Adéla (H2798)ACTION BOY (KJ0NOX, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
18 Lexová Anežka (F3007)QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
19 Lexová Anežka (F3007)BUENA VISTA (KJ0L2W, K)Jezdecká stáj Berenis, z. s. (MF0419)
20 Trunda Miroslav (F1891)TRNKA-RUF (KJ0LP2, K)Eventing Team (MA0227)
21 Myška Petr (F0873)LOCHECA (KJ0KNK, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
22 Myška Petr (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
23 Chvojka Pavel (F0138)COFLANDO (KJ0LZE, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
24 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
25 Zvěřina Roman (G1207)ASCORKA (KJ0I3W, K)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
26 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
27 Pavlová Eliška (G3296)ALLY 2 (KJ0FQU, K)
28 Urbancová Nikola (V0594)ARABELA 2 (KJ0L5B, K)JK Team Noskov (MB0111)
29 Dohnalová Aneta (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
30 Kamírová Barbora (C1198)COCO CHANEL 1 (KJ00VH, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
31 Kamírová Barbora (C1198)CONTHA BALOU (KJ0SZU, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
32 Příhodová Lucie (F2096)ALABAMA 3 (KJ0JAU, K)JK PAM z.s. (MF0148)
33 Diringer Karel (G0456)BRAVE (KJ0KKO, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
34 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
35 Plundráková Jana (G0410)KEELC PEAK (KJ0OX6, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
36 Rydval Petr (G0152)KAROTKA (KJ0KKF, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
37 Faltusová Adéla (F3920)LIBERTY SON (KJ0P8I, V)Jezdecký klub Zámecký Vrch (MF0363)
38 Vyštajnová Alžběta (B2897)ELZAR (KJ0M35, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Všestrannost
03_ Jarní všestrannost - BP - Pohár dětí a juniorů ve všestrannosti za podpory ČJF
Běžná ZL

15
Všestrannost
04_ Jarní všestrannost - Bronzová podkova - styl
Běžná ZL

15
Všestrannost
05_ Jarní všestrannost - ZL bez omezení
Běžná ZL

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šubrt Martin (A1626)LUCKY'S CHIKA (KJ0MD8, K)JK Kocanda,z.s (MA0035)
2 Kabelka Jaromír (F4087)WELINGTON 1 (KJ0J0D, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
3 Maxerová Hana (G2564)INESPERADO (KJ0ISK, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
4 Michalcová Adéla (H2574)ARGENTINA 3 (KJ0IXK, K)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229)
5 Jarošová Vendula (C1676)LIMETKA 2 (KJ0KP3, K)JK Argos z.s. (MC0102)
6 Orctová Eliška (F2827)TESS 3 (KJ0TK7, K)JC Rusek (MF0258)
7 Jindrová Nikola (F3898)DANTE FANTASY (KJ0KSJ, K)JK Tůně (MF0125)
8 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
9 Novotná Kristýna (F4286)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10 Špalek Michal (E0002)CORNELIE 2 (KJ0LRL, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
11 Kosta Rudolf (E0225)VIK 3 (KJ0LHF, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
12 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
13 Trunda Miroslav (F1891)RIVIERA 7 (KJ0LRZ, K)Eventing Team (MA0227)
14 Létal Lukáš (G1066)QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
15 Dobeš Tomáš (C0427)VERONA 4 (KJ0ITG, K)JK Argos z.s. (MC0102)
16 Holec Jan (F0070)SARAGON (KJ0I0F, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17 Císařová Adéla (B2270)BALOO THE BEAR (KJ0LSC, V)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání (MD0247)
18 Chvojka Pavel (F0138)TRUE DESERT (KJ0P8L, V)JS Chvojka-Stolany (MF0051)
19 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
20 Zvěřina Roman (G1207)NEGARO (KJ0I3C, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
21 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
22 Lelková Silvie (F2651)CATALIN I MT-5/KRYŠTOF G (KJ0INP, V)JK Náchod (MF0154)
23 Urbancová Nikola (V0594)BARBARA 3 (KJ0LUG, K)JK Team Noskov (MB0111)
24 Horáčková Kateřina (G1815)CHRISTA DU SOLER (KJ00WM, K)JK Team Noskov (MB0111)
25 Holec Jan (F0070)REGULUS MT-3/ROMULUS UHŘIČICKÝ (KJ0KDQ, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
26 Urbancová Nikola (V0594)LEON 652 (KJ0OL5, V)JK Team Noskov (MB0111)
27 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
28 Kaluža Pavel (H0299)QUICK MAY (KJ0IU8, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
29 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
30 Hlavinková Michaela (H3648)FLORA 13 (KJ0GH8, K)
31 Němec Tomáš (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
Všestrannost
06_ Jarní všestrannost - Soutěž nadějí
Běžná Z

10
Všestrannost
07_ Jarní všestrannost - Z bez omezení
Běžná Z

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kuková Aneta (A2232)BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
2 Petráčková Veronika (A2124)VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
3 Ehlová Kateřina (F4419)TÝTÝ (KJ0TJO, K)Jezdecká společnost F&F Náchod (MF0435)
4 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
5 Filípek Ludvík (A0024)LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
6 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
7 Burešová Tereza (F4418)CASSIOPPEA (KJ0TBE, K)JS Slavíkov (MF0017)
8 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
9 Truhlářová Tereza (B3702)ZEINA-KL (KJ0TAQ, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
10 Ganobčíková Lucie (A1268)DEJA-VU (KJ0G2H, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
11 Opravilová Eliška (H2614)KOOK DE PEŇAFLOR (KJ0MOG, H)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
12 Vaňková Barbora (V0627)LIPTON SAIMON (KJ0M2A, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
13 Koudelková Natálie (L0474)BESS 10 (KJ0TGH, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
14 Soukupová Tereza (V0741)FINLANDIA (KJ04T8, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
15 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
16 Veselovská Kateřina (D0118)LUCKY LORD (KJ0HYD, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17 Dvořáková Sára (B3518)VELES (KJ0OYA, H)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
18 Posledníková Eliška (J0I7N)CARAGAN (KJ0TDZ, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
19 Štvánová Šárka (C1159)SISI 10 (KJ0CAF, K)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
20 Koliášová Michala (F2366)BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
21 Benediktová Kateřina (L0330)DANTES 6 (KJ0H5W, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
22 Moudrá Klára (E1747)NIRVANA 1 (KJ0INA, K)Sportovní klub Pod Studencem, z.s. (ME0278)
23 Švarcová Zuzana (H4563)ANDY 8 (KJ0BZQ, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
24 Horáková Eliška (E2021)MARATONY (KJ0NL2, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
25 Kozojedová Alena (C1540)LEA 5 (KJ0LZW, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
26 Kozojedová Alena (C1540)PANČO (KJ0BQM, V)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
27 Padevětová Karin (C0619)CLEO 8 (KJ0L0D, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
28 Čtrnáctá Lucie (F1744)LUCKY FOURTEENTH (KJ0TFQ, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
29 Havlová Anna (V0788)DEXTER 5 (KJ0SK8, V)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
30 Padevětová Karin (C0619)SAGITTA 3 (KJ0MJO, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31 Dvořáková Sára (B3518)LANNDIS (KJ0G75, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
32 Mynářová Natálie (F4352)TERRY 1 (KJ0SIQ, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
33 Presová Radmila (J0THX)BEST SAND (KJ0OIA, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
34 Ciarkowska Eliška (A2234)CITADELA 5 (KJ0HKJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
35 Večerková Klára (H3187)MALÝ MOŘSKÝ TYGR (KJ0P3U, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
36 Poláková Barbora (F2731)REBEL 10 (KJ0J6T, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
37 Kohoutková Kamila (B3699)CASABLANCA 3 (KJ09ZU, K)Z.S.ZDERADICE (MB0401)
38 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
39 Jarnotová Lenka (H2547)ADOMAR (KJ0J1T, V)Stáj Úsvit (MH0179)
40 Richtrová Betty (D1965)PIGMENT KINSKÝ (KJ0TGP, H)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
Všestrannost
08_ Jarní všestrannost - Hobby Z
Hobby Z

5
Všestrannost
09_ ZL-PONY - Národní pohár ČJF dětí a mládeže 2018 všestrannost - PONY
Pony ZLP

12
Všestrannost
10_ Jarní všestrannost - ZL PONY-styl
Pony ZLP

13
Všestrannost
11_ Jarní všestrannost - L-PONY
Pony LP

11
Všestrannost
12_ Jarní všestrannost - L PONY - styl
Pony LP

11
Všestrannost
13_ Jarní všestrannost - ZK bez omezení
Běžná ZK

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Záveská Miriam (F1579)PINARELLO (KJ0V52, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
2 Sukdolák Patrik (C1035)KING´S LOOK (KJ0UGD, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
3 Jirková Michaela (F3814)KISUI (KJ0SMP, K)JK Náchod (MF0154)
4 Ondrová Lucie (J0NGH)OLLY (KJ0SPO, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
5 Vaňková Barbora (V0627)LORETA 19 (KJ0S0O, K)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
6 Vaněk Pavel (C1036)RATINA S (KJ0S0M, K)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
7 Studnička Pavel (E0239)FIOLA 1 (KJ0VG9, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
8 Špalek Michal (E0002)SAGARA 20 (KJ0U7W, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
9 Benešová Barbora (B3185)JUSAIN BOLT (KJ0V4H, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
10 Bocková Izabela (H4485)LUCKY 27 (KJ0ILG, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
11 Kaszperová Jana (H3662)LASCALLO (KJ0ICP, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
12 Jirčáková Vendula (F1972)CROSS ICE (KJ0TK0, V)Stáj Aliance Jičín (MF0054)
13 Veselovská Kateřina (D0118)PRALINKA 4 (KJ0SYG, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
14 Kacafírková Lucie (E0979)FORS-GALWAY (KJ0LOD, V)Eventing Team (MA0227)
15 Koliášová Michala (F2366)JASMÍNA 9 (KJ0KOD, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
16 Třísková Michaela (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
17 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
18 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
19 Dohodilová Klára (L0449)ALLOTRIE (KJ0K6L, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
20 Zanášková Anna (L0450)FLINKIE (KJ0LN9, K)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
21 Kučerová Kateřina (H2977)ASYR (KJ0V0N, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
22 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
23 Borůvková Petra (F4324)USHUAIA D' ALLIER (KJ0UFJ, K)JK Tůně (MF0125)
24 Regnard Viktor (J0OAV)ESO (KJ0SBV, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
25 Marek Michal (J0R4Q)PREM (KJ0T10, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
26 Horáčková Kateřina (G1815)GUIDSON (KJ0V3M, V)JK Team Noskov (MB0111)
27 Jaroš Martin (V0704)JOHNNY WHISTLE (KJ0VKN, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
Všestrannost
14_ Jarní všestrannost - Hobby ZK
Hobby ZK

7
Všestrannost
15_ Národní pohár ČJF dětí a mládeže 2018
Pony ZLP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Hobby
Pony
CCN
Jarní všestrannost - kvalifikace na Zlatou Podkovu
Výsledky
20. 4. – 22. 4.
F / Pardubice
DS a.s.

Pro větší detail klikněte!