Přihlásit se

Skoky
FINÁLE CHAMPIONS TOUR - skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 190926A1
27.09.2019 - 29.09.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0128
Marcela Šímová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0094
Irena Hůlková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A1550
Tereza Šubíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0470
Michael Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0188
Cyril Neumann
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Skoková soutěž ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 11:52:42
#JezdecKůňSubjekt
1Půlpánová Adéla (B2630)<19>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
2Vávrová Zdeňka (B2490)<31>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
3Pražáková Adéla (E2092)<24>BARCELONA-S (KJ0BQ2, K)Jezdecký klub Elite (ME0211)
4Černíková Laura (J0ZFK)<7>BESSY 7 (KJ0B5X, K)Stáj Šlechta (ME0146)
5Palička Zdeněk (B0066)<27>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
6Tichá Petra (A1211)<35>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
7Bačáková Felixová Lenka (B3365)<18>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Antošová Blanka (B3392)<2>STAILI (KJ0XC9, K)JK Ivahu Vrdy (MB0137)
9Kysílková Tereza (J0RJV)<14>LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
10Štalzerová Lada (D1076)<20>BRAM (KJ0JN6, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Böhmová Tereza (B1843)<21>LAURA 9 (KJ0AFR, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
12Tesaříková Eva (A1193)<12>QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
13Šrámková Jarmila (F0142)<25>ANJA K Strojmotiv (KJ0IAZ, K)JK Čermná (MF0366)
14Malíčková Jandová Kateřina (H0123)<40>GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15Černá Mia (J0URC)<16>GOLDEN ROSE (KJ0UMY, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
16Rambová Eliška (J0XZ1)<257>LANSKY (KJ0LSW, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17Abík Jaroslav (B1288)<37>QUIN-K (KJ0X67, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
18Veselá Kateřina (J0XK9)<6>MELODY 2 (KJ0X5C, K)Stáj Šlechta (ME0146)
19Fürstová Karolína (A1551)<11>ANNE MARIE (KJ0XDE, K)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
20Šrámková Lucie (F2851)<26>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
21Faustová Kateřina (B3134)<8>CARIA (KJ0HTN, K)Stáj Šlechta (ME0146)
22Šíbová Kateřina (B3385)<34>GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
23Perlíková Eliška (J0TEH)<33>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
24Stavinoha Dominik (H4145)<258>ELDI KINSKÝ (KJ0XVN, H)Jezdecký klub Kopýtko, spolek (MH0407)
25Adamcová Gabriela (B3695)<30>CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
26Součková Sára (J0MLT)<256>ZARANI ELIZABETH (KJ0JWN, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
27Strnadová Irena (B3259)<4>PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
28Šmejkalová Nikola (B3790)<22>NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
29Šestáková Nikol (F3867)<32>FRAGONOR (KJ0V4D, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
30Jecelínová Rozálie (J0WIT)<38>TARACO BENDIGO (GBR) (KJ0UJL, H)Stáj Karsit (MF0242)
31Holub Pavel (J0V1D)<39>K - TRIUMF KARSIT (KJ0CZX, V)Stáj Karsit (MF0242)
32Půlpánová Adéla (B2630)<23>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
33Palička Zdeněk (B0066)<28>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
34Chloupková Barbora (A1744)<17>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
35Plundrová Anna (B3822)<29>FORS MOZART (KJ0CDF, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
36Vávrová Zdeňka (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
37Kysílková Tereza (J0RJV)<15>ABU DHABÍ (KJ0WUK, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
Skoky
03_ Skoková soutěž Z
Hobby Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.09.2019

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 26.09.2019 22:08:05
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<28>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Vávrová Zdeňka (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
3Vojtková Alžběta (A1146)<44>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Půlpánová Adéla (B2630)<19>JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
5Šoupal Martin (F0200)<55>CASPRO (KJ0KKP, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Terschová Natálie (A2126)<50>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
7Kysílková Tereza (J0RJV)<15>ABU DHABÍ (KJ0WUK, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
8Syrová Iveta (B3575)<48>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
9Tichá Petra (A1211)<35>JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
10Černá Mia (J0URC)<16>GOLDEN ROSE (KJ0UMY, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
11Šrámková Lucie (F2851)<26>HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
12Příhoda Miloslav (F1976)<49>AVENIR (KJ0VS0, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
13Perlíková Eliška (J0TEH)<33>DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
14Abík Jaroslav (B1288)<37>QUIN-K (KJ0X67, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
15Štalzerová Lada (D1076)<20>BRAM (KJ0JN6, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16Malíčková Jandová Kateřina (H0123)<40>GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Palička Zdeněk (B0066)<27>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
18Holub Pavel (J0V1D)<39>K - TRIUMF KARSIT (KJ0CZX, V)Stáj Karsit (MF0242)
19Jirásková Olga (F2757)<51>LAVENIA (KJ0FCU, K)Stáj Moudrý (MB0115)
20Böhmová Tereza (B1843)<21>LAURA 9 (KJ0AFR, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
21Pražáková Adéla (E2092)<24>BARCELONA-S (KJ0BQ2, K)Jezdecký klub Elite (ME0211)
22Plundrová Anna (B3822)<29>FORS MOZART (KJ0CDF, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
23Šrámková Jarmila (F0142)<25>ANJA K Strojmotiv (KJ0IAZ, K)JK Čermná (MF0366)
24Jecelínová Rozálie (J0WIT)<38>TARACO BENDIGO (GBR) (KJ0UJL, H)Stáj Karsit (MF0242)
25Tuháčková Tereza (J0VSV)<42>JASMÍN KINSKÝ (KJ0WV9, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
26Šíbová Kateřina (B3385)<34>GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
27Kopecká Ilona (B0309)<41>HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Lukačková Hana (H0648)<53>GRIFIN (KJ0KZI, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
29Šoupalová Martina (F1924)<54>OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
30Fürstová Karolína (A1551)<52>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
31Šestáková Nikol (F3867)<32>FRAGONOR (KJ0V4D, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
32Vávrová Zdeňka (B2490)<31>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
33Vojtková Alžběta (A1146)<43>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Půlpánová Adéla (B2630)<23>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
35Chloupková Barbora (A1744)<17>ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
36Palička Zdeněk (B0066)<47>COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z – Cena sedlářství Libich
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
28.09.2019 8:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 17:23:19
#JezdecKůňSubjekt
1Palička Zdeněk (B0066)<28>ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
2Hayerová Vanda (J0WRJ)<70>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
3Matunová Lenka (B1174)<75>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
4Šlechta Martin (E0689)<45>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
5Nováková Kristýna (V0298)<65>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
6Švejcarová Alice (G2483)<78>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
7Horáková Sabina (B3419)<62>LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
8Syrová Iveta (B3575)<48>UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
9Novotná Andrea (A1728)<27>SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
10Pavelková Barbora (B2783)<67>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
11Šusterová Viktorie (E1964)<77>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
12Kraupner Tomáš (E1930)<46>QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
13Kolářová Dominika (B3826)<81>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
14Vávrová Zdeňka (B2490)<69>URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
15Maršíková Julie (J0ORD)<59>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
16Vratná Vanessa (J0Z4K)<79>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
17Vojtíšková Radka (E1239)<63>MARCUS 4 (KJ0KZP, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
18Lukačková Hana (H0648)<53>GRIFIN (KJ0KZI, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
19Adamcová Gabriela (B3695)<30>CHALCEDON (KJ0L8A, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
20Marková Bára (F4441)<72>VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
21Dostálová Linda (J0MY8)<66>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
22Dvořáková Karolína (C1609)<64>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23Pekárková Iva (B0394)<73>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
24Bahbouhová Kamila (J0PQP)<61>CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
25Bahbouhová Johanka (J0PPV)<60>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
26Palička Zdeněk (B0066)<68>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
27Hayerová Vanda (J0WRJ)<71>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
28Matunová Lenka (B1174)<76>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019

64
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 21:13:20
#JezdecKůňSubjekt
1Hlaváčková Klára (K0336)<86>DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
2Šusterová Viktorie (E1964)<110>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
3Příhoda Miloslav (F1976)<115>GRACE PRINCESS (KJ0IFA, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
4Vojtková Alžběta (A1146)<43>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
5Dvořáková Karolína (C1609)<64>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
6Matunová Lenka (B1174)<75>TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
7Doležal Rudolf (F0382)<109>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8Libichová Natálie (J0QXE)<106>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
9Hayerová Vanda (J0WRJ)<71>PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
10Palička Zdeněk (B0066)<68>COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
11Tarabini Natalia (B3284)<84>DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
12Koželuh Petr (E0159)<83>TESS 2 (KJ0LPM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
13Nováková Kristýna (V0298)<65>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
14Hůlka Tomáš (A1388)<97>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
15Pokorná Kristýna (V0764)<112>EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
16Vojtíšková Radka (E1239)<63>MARCUS 4 (KJ0KZP, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
17Šímová Natalie (K0341)<57>ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
18Marková Bára (F4441)<105>JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
19Portychová Linda (B3517)<116>VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Procházková Lucie (B2479)<102>ČARMY (KJ0HOZ, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
21Ambrožová Kateřina (B3572)<89>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22Sadílková Dominika (A1593)<100>DAFNÉ 5 (KJ0S4P, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
23Vávrová Zdeňka (B2490)<69>URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
24Kolářová Dominika (B3826)<81>SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
25Maršíková Julie (J0ORD)<59>CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
26Šlechta Martin (E0689)<45>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
27Švejcarová Alice (G2483)<78>CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
28Hlaváčková Klára (K0336)<225>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
29Šusterová Viktorie (E1964)<87>LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
30Příhoda Miloslav (F1976)<101>DIGBY (KJ0KZC, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
31Páblová Aneta (R0012)<260>LORETA 16 (KJ0KCK, K)JK Černožice (MR0005)
32Kraupner Tomáš (E1930)<46>QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
33Chadimová Eva (A0878)<103>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
34Duchanová Adéla (E1955)<80>CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
35Vratná Vanessa (J0Z4K)<79>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
36Kopecká Ilona (B0309)<91>KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
37Flégrová Hana (B1794)<88>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
38Pekárková Iva (B0394)<73>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
39Kurucová Tereza (B3324)<90>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
40Richterová Helena (B2407)<96>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
41Chaloupková Lucie (B1359)<104>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
42Zúdorová Marika (B3444)<99>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
43Návojová Kateřina (L0106)<82>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
44Tvrdíková Petra (E0230)<92>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
45Dostálová Linda (J0MY8)<66>SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
46Perlíková Martina (A0477)<98>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
47Brát Martin (H2808)<216>DAISY 63 (KJ0XGL, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
48Pospíšilová Ivona (C0049)<111>GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
49Půlpán Petr (F0743)<259>FAMOUSDANCE (KJ0LW0, H)TJ Equus Kinsky (MA0292)
50Horáková Sabina (B3419)<62>LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
51Bahbouhová Johanka (J0PPV)<60>VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
52Bahbouhová Kamila (J0PQP)<61>CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
53Vojtková Alžběta (A1146)<44>ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
54Dvořáková Karolína (C1609)<144>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
55Vojtková Barbora (A1145)<95>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
56Matunová Lenka (B1174)<76>KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
57Doležal Rudolf (F0382)<108>DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58Libichová Natálie (J0QXE)<107>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
59Hayerová Vanda (J0WRJ)<70>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
60Palička Zdeněk (B0066)<47>COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
61Tarabini Natalia (B3284)<85>OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
62Hlaváčková Klára (K0336)<93>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
63Šusterová Viktorie (E1964)<77>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
64Příhoda Miloslav (F1976)<214>CONY 5 (KJ0WKO, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Skoky
07_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

74
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 21:15:09
#JezdecKůňSubjekt
1Koželuh Petr (E0159)<123>CHARLIE 20 (KJ0SZV, H)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
2Mücková Tereza (B2721)<158>IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Stáj Karsit (MF0242)
3Příhoda Miloslav (F1976)<214>CONY 5 (KJ0WKO, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
4Hrubešová Dominika (A1527)<127>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
5Hlaváčková Klára (K0336)<225>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6Hanušová Kateřina (A0314)<134>JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
7Tvrdíková Petra (E0230)<92>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
8Vochozková Romana (A0952)<150>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
9Špačková Veronika (F4085)<264>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
10Portychová Linda (B3517)<116>VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Lacinová Klára (B2975)<142>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
12Bartková Aneta (F4321)<130>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13Šusterová Viktorie (E1964)<110>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
14Tretera Vladimír (G0884)<155>MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
15Jarolím Pavel (B0046)<138>CHACCOLORD (KJ0MYS, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16Málková Kateřina (F2906)<137>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17Švecová Irena (B3041)<132>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
18Libichová Natálie (J0QXE)<106>KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
19Dvořáková Karolína (C1609)<144>CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20Vojtková Barbora (A1145)<95>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Tarabini Natalia (B3284)<84>DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
22Pařenica Josef (A0187)<160>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
23Doležal Rudolf (F0382)<109>OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Návojová Kateřina (L0106)<82>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
25Brát Martin (H2808)<216>DAISY 63 (KJ0XGL, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
26Perlíková Martina (A0477)<98>KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
27Kopecká Ilona (B0309)<145>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
28Šrámková Lucie (F2851)<146>GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
29Pokorná Kristýna (V0764)<157>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30Procházková Lucie (B2479)<102>ČARMY (KJ0HOZ, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
31Knapová Gabriela (F2718)<120>HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
32Pospíšilová Ivona (C0049)<152>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
33Páblová Aneta (R0012)<260>LORETA 16 (KJ0KCK, K)JK Černožice (MR0005)
34Kmochová Barbora (E0988)<121>COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
35Zúdorová Marika (B3444)<99>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
36Koželuh Petr (E0159)<122>SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
37Mücková Tereza (B2721)<58>ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Stáj Karsit (MF0242)
38Příhoda Miloslav (F1976)<148>NARAMBO (KJ0WGS, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
39Hrubešová Dominika (A1527)<125>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
40Hlaváčková Klára (K0336)<124>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
41Hůlka Tomáš (A1388)<97>WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
42Matějčková Anna (A0981)<156>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
43Chaloupková Lucie (B1359)<104>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
44Jindra Jaroslav (H0373)<117>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
45Chadimová Eva (A0878)<103>QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
46Pekárková Iva (B0394)<149>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
47Richterová Helena (B2407)<96>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
48Pohořalá Martina (B0471)<128>CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
49Sadílková Dominika (A1593)<100>DAFNÉ 5 (KJ0S4P, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
50Říhová Sandra (B2684)<119>CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
51Kroupová Nikol (D1784)<118>LAMBORGHINI (KJ0GET, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
52Hanušová Kateřina (A0314)<135>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
53Tvrdíková Petra (E0230)<140>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
54Vochozková Romana (A0952)<151>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
55Špačková Veronika (F4085)<263>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
56Portychová Linda (B3517)<163>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
57Lacinová Klára (B2975)<141>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
58Bartková Aneta (F4321)<129>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
59Šusterová Viktorie (E1964)<87>LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
60Tretera Vladimír (G0884)<154>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
61Jarolím Pavel (B0046)<139>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
62Málková Kateřina (F2906)<136>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
63Švecová Irena (B3041)<131>LORNA (KJ0BX0, K)JK Záhořany (MB0344)
64Libichová Natálie (J0QXE)<107>VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
65Vojtková Barbora (A1145)<143>DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
66Šoupalová Martina (F1924)<162>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
67Butcher Ivona (H2851)<133>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
68Pařenica Josef (A0187)<161>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
69Doležal Rudolf (F0382)<108>DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
70Koželuh Petr (E0159)<83>TESS 2 (KJ0LPM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
71Mücková Tereza (B2721)<159>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
72Příhoda Miloslav (F1976)<101>DIGBY (KJ0KZC, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
73Hrubešová Dominika (A1527)<126>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
74Hlaváčková Klára (K0336)<86>DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
Skoky
08_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

51
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 21:16:22
#JezdecKůňSubjekt
1Vojtková Barbora (A1145)<143>DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
2Hrubešová Dominika (A1527)<170>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
3Portychová Linda (B3517)<163>FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Příhoda Miloslav (F1976)<148>NARAMBO (KJ0WGS, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
5Málková Kateřina (F2906)<136>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
6Bartková Aneta (F4321)<129>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
7Tretera Vladimír (G0884)<154>FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
8Jindra Jaroslav (H0373)<166>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
9Hanušová Kateřina (A0314)<171>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
10Mládek Václav (F4208)<165>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11Špačková Veronika (F4085)<263>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
12Mücková Tereza (B2721)<159>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
13Koželuh Petr (E0159)<123>CHARLIE 20 (KJ0SZV, H)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
14Hlaváčková Klára (K0336)<124>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
15Říhová Sandra (B2684)<119>CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
16Kroupová Nikol (D1784)<118>LAMBORGHINI (KJ0GET, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
17Pohořalá Martina (B0471)<128>CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
18Kavalírová Lenka (B1081)<180>SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
19Doležal Rudolf (F0382)<178>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Horáková Sabina (B3419)<173>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
21Kopecká Ilona (B0309)<145>JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
22Mihalíková Eliška (V0609)<174>ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
23Pospíšilová Šárka (C0051)<177>GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
24Pekárková Iva (B0394)<149>QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
25Pařenica Josef (A0187)<181>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
26Vojtková Barbora (A1145)<176>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
27Hrubešová Dominika (A1527)<169>CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
28Portychová Linda (B3517)<184>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Pokorná Kristýna (V0764)<157>GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
30Tvrdíková Petra (E0230)<140>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
31Havránková Nikola (E1244)<172>CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
32Pařenicová Petra (A2138)<182>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
33Butcher Ivona (H2851)<133>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
34Matějčková Anna (A0981)<156>GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
35Polák Karel (A0595)<168>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
36Kmochová Barbora (E0988)<121>COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
37Hyková Denisa (B3205)<179>LUZILL (KJ0MRR, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
38Šrámková Lucie (F2851)<146>GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
39Zigová Kateřina (E1020)<167>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
40Málková Kateřina (F2906)<137>DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
41Bartková Aneta (F4321)<130>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
42Tretera Vladimír (G0884)<155>MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
43Jindra Jaroslav (H0373)<117>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
44Hanušová Kateřina (A0314)<135>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
45Špačková Veronika (F4085)<264>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
46Mücková Tereza (B2721)<158>IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Stáj Karsit (MF0242)
47Koželuh Petr (E0159)<122>SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
48Hlaváčková Klára (K0336)<93>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
49Vojtková Barbora (A1145)<175>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
50Hrubešová Dominika (A1527)<127>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
51Portychová Linda (B3517)<185>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
09_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.09.2019

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2019 21:17:01
#JezdecKůňSubjekt
1Polák Karel (A0595)<187>MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
2Vojtková Barbora (A1145)<175>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Vojtková Alžběta (A1146)<191>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Portychová Linda (B3517)<185>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Mládek Václav (F4208)<165>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
6Málková Kateřina (F2906)<190>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
7Havránková Nikola (E1244)<172>CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
8Horáková Sabina (B3419)<173>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
9Mihalíková Eliška (V0609)<174>ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
10Hrubešová Dominika (A1527)<170>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Doležal Rudolf (F0382)<178>LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Polák Karel (A0595)<186>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
13Šoupalová Martina (F1924)<162>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14Zigová Kateřina (E1020)<167>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
15Hůlka Tomáš (A1388)<193>CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
16Příhoda Miloslav (F1976)<194>QUIBCONA (KJ0M7X, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
17Jindra Jaroslav (H0373)<166>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
18Hanušová Kateřina (A0314)<189>CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
19Hyková Denisa (B3205)<179>LUZILL (KJ0MRR, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
20Vojtková Barbora (A1145)<176>ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Vojtková Alžběta (A1146)<192>ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22Portychová Linda (B3517)<184>LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Polák Karel (A0595)<188>EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
Skoky
10_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.09.2019

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 14:22:22
#JezdecKůňSubjekt
1Písařík Oliver (J0V0F)<201>REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
2Němcová Zuzana (B1045)<200>CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
3Zigová Kateřina (E1020)<196>SATINÉ (KJ0SZ6, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
4Písařík Adam (J0V0E)<204>CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
5Sojka Lukáš (F1136)<265>IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
6Dobšová Barbora (A1677)<222>COR D'ZAN (KJ0IUS, V)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
7Haderková Michaela (A1993)<206>MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
8Veselka Lukáš (F1254)<223>LENNY 2 (KJ0J1Y, V)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
9Anýžová Lucie (B3132)<208>CONTERGEN (KJ0L6C, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
10Nováková Kristýna (V0298)<65>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
11Kurucová Tereza (B3324)<90>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12Nerglová Kateřina (J0VU2)<212>GALLERY 1 (KJ0LIK, V)Stáj Šlechta (ME0146)
13Bártová Adéla (A3073)<220>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
14Šimůnková Veronika (C0794)<205>ESTANZA (KJ0MUP, K)JK Záhořany (MB0344)
15Hůlka Tomáš (A1388)<213>SHEELA (KJ00QT, K)TH Equiclub (MA0220)
16Kořínek Matouš (F4100)<267>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
17Horáčková Sylvie (F3782)<209>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
18Plotnárková Eliška (J0TGB)<198>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19Ambrožová Kateřina (B3572)<89>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20Jindra Jaroslav (H0373)<195>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
21Hayerová Vanda (J0WRJ)<215>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
22Příhoda Miloslav (F1976)<214>CONY 5 (KJ0WKO, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
23Matunová Lenka (B1174)<218>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
24Benešová Eliška (B3021)<207>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
25Pekárková Iva (B0394)<73>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
26Flégrová Hana (B1794)<88>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Fürstová Karolína (A1551)<52>LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
28Tvrdíková Petra (E0230)<92>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
29Chaloupková Lucie (B1359)<217>TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
30Písařík Oliver (J0V0F)<202>CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
31Němcová Zuzana (B1045)<199>GARD 2 (KJ0C81, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
32Zigová Kateřina (E1020)<197>ULIČNÍK 3 (KJ0W4E, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
33Písařík Adam (J0V0E)<203>CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
Skoky
11_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 8:00

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 08:07:43
#JezdecKůňSubjekt
1Hůlka Tomáš (A1388)<213>SHEELA (KJ00QT, K)TH Equiclub (MA0220)
2Hlaváčková Klára (K0336)<225>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
3Bártová Adéla (A3073)<244>FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Tvrdíková Petra (E0230)<92>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
5Špačková Veronika (F4085)<264>LANDIA 1 (KJ0F1L, K)JK Černožice (MR0005)
6Anýžová Lucie (B3132)<208>CONTERGEN (KJ0L6C, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
7Chaloupková Lucie (B1359)<217>TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
8Matunová Lenka (B1174)<243>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
9Rechnerová Martina (K0127)<228>CITTORIO (KJ0KJF, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
10Pekárková Iva (B0394)<242>ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
11Remková Nicola (B3782)<224>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
12Ambrožová Kateřina (B3572)<89>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
13Jarolímová Hana (D1840)<229>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
14Horáčková Sylvie (F3782)<209>GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
15Kurucová Tereza (B3324)<90>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
16Šusterová Viktorie (E1964)<77>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
17Kopecká Barbora (A2026)<239>ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
18Šimůnková Veronika (C0794)<205>ESTANZA (KJ0MUP, K)JK Záhořany (MB0344)
18Dvořáková Karolína (C1609)<231>CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19Kopecká Ilona (B0309)<232>CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
20Hlaváčková Klára (K0336)<93>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20Benešová Eliška (B3021)<207>GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
21Hůlka Tomáš (A1388)<235>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
22Příhoda Miloslav (F1976)<236>MAGIC 3 (KJ0LNL, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
23Flégrová Hana (B1794)<88>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24Dobšová Barbora (A1677)<222>COR D'ZAN (KJ0IUS, V)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
25Šlechta Martin (E0689)<233>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
26Sojka Lukáš (F1136)<265>IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
27Nováková Kristýna (V0298)<65>VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
28Knapová Gabriela (F2718)<120>HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
29Košťál David (F1030)<262>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
30Lacinová Klára (B2975)<141>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31Jarolím Pavel (B0046)<139>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
32Páblová Aneta (R0012)<260>LORETA 16 (KJ0KCK, K)JK Černožice (MR0005)
33Šímová Natalie (K0341)<57>ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
34Vojtková Barbora (A1145)<95>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Plotnárková Eliška (J0TGB)<198>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
35Hayerová Vanda (J0WRJ)<215>SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
35Bártová Adéla (A3073)<220>OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36Tvrdíková Petra (E0230)<140>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
37Špačková Veronika (F4085)<263>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
38Kořínek Matouš (F4100)<267>KANSAS HIPPICA (KJ0UXC, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
38Anýžová Lucie (B3132)<230>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
39Chaloupková Lucie (B1359)<238>VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
40Macková Klára (F4214)<270>CARLUCCI J'E SUI (KJ0MQQ, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
41Hlaváčková Klára (K0336)<94>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
42Pohořalá Martina (B0471)<128>CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
42Matunová Lenka (B1174)<218>JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
43Hůlka Tomáš (A1388)<234>QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
44Příhoda Miloslav (F1976)<237>LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
45Trčová Veronika (B3287)<266>NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
46Pekárková Iva (B0394)<73>RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
47Pospíšilová Ivona (C0049)<152>GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
48Zúdorová Marika (B3444)<99>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
49Němcová Zuzana (B1045)<200>CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
12_ Skoková soutěž L** (uzavřená) - FINÁLE šampionátu juniorů + FINÁLE šampionátu jezdců kategorie 40+
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.09.2019 10:15

13
Skoky
13_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 11:30

41
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 10:23:47
#JezdecKůňSubjekt
1Hrubešová Dominika (A1527)<126>APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
2Příhoda Miloslav (F1976)<237>LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
3Vojtková Barbora (A1145)<95>ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Lacinová Klára (B2975)<142>CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
5Hlaváčková Klára (K0336)<124>LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6Pařenica Josef (A0187)<160>HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
7Šusterová Viktorie (E1964)<110>AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
8Hůlka Tomáš (A1388)<234>QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
9Kopecká Barbora (A2026)<239>ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
10Pekárková Iva (B0394)<242>ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
11Matunová Lenka (B1174)<243>QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
12Vojtková Alžběta (A1146)<64>CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
13Šlechta Martin (E0689)<233>LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
14Anýžová Lucie (B3132)<230>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
15Polák Karel (A0595)<168>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
16Butcher Ivona (H2851)<133>AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
17Kavalírová Lenka (B1081)<180>SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
18Trčová Veronika (B3287)<266>NAZARETA (KJ0JWL, K)Stáj Housa (MB0156)
19Helebrantová Anna (A1963)<248>CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
20Hrubešová Dominika (A1527)<127>GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
21Příhoda Miloslav (F1976)<236>MAGIC 3 (KJ0LNL, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
22Košťál David (F1030)<262>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
23Chaloupková Lucie (B1359)<238>VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
24Švábová Karolína (B3587)<247>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25Páblová Aneta (R0012)<261>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
26Knapová Gabriela (F2718)<120>HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
27Kaněrová Natálie (F4213)<253>CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
28Hyková Denisa (B3205)<179>LUZILL (KJ0MRR, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
29Bartková Aneta (F4321)<129>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
30Remková Nicola (B3782)<224>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
31Šoupal Martin (F0200)<268>CORNECHACCA (KJ0XVE, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
32Fürstová Karolína (A1551)<241>BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
33Vojtková Barbora (A1145)<143>DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
34Lacinová Klára (B2975)<141>CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
35Pařenica Josef (A0187)<161>INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
36Šusterová Viktorie (E1964)<87>LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
37Mücková Tereza (B2721)<252>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
38Hůlka Tomáš (A1388)<235>NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
39Hlaváčková Klára (K0336)<93>CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
40Hrubešová Dominika (A1527)<125>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
41Příhoda Miloslav (F1976)<249>CONTOS II (KJ0SEQ, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Skoky
14_ Skoková soutěž S**(uzavřená) - FINÁLE šampionátu jezdců U25
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.09.2019 13:15

7
Skoky
15_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 14:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 14:19:32
#JezdecKůňSubjekt
1Polák Karel (A0595)<269>HE'S BLUE (KJ0MVO, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
2Vojtková Barbora (A1145)<143>DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
3Vojtková Alžběta (A1146)<191>CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
4Příhoda Miloslav (F1976)<249>CONTOS II (KJ0SEQ, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
5Jindra Jaroslav (H0373)<166>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
6Hanušová Kateřina (A0314)<135>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
7Málková Kateřina (F2906)<136>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
8Hrubešová Dominika (A1527)<169>CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9Mücková Tereza (B2721)<252>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Stáj Karsit (MF0242)
10Švábová Karolína (B3587)<247>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Šoupalová Martina (F1924)<162>TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
12Hůlka Tomáš (A1388)<193>CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
13Pařenica Josef (A0187)<181>EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
14Pařenicová Petra (A2138)<182>GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
15Zigová Kateřina (E1020)<167>CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
16Příhoda Miloslav (F1976)<194>QUIBCONA (KJ0M7X, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
17Bartková Aneta (F4321)<129>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
18Mládek Václav (F4208)<165>NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19Polák Karel (A0595)<186>FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
20Málková Kateřina (F2906)<190>G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
20Vojtková Barbora (A1145)<175>QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21Jindra Jaroslav (H0373)<117>TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
22Hanušová Kateřina (A0314)<171>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
23Doležal Rudolf (F0382)<255>EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Hrubešová Dominika (A1527)<170>KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
Skoky
16_ Skoková soutěž ST** (uzavřená) - FINÁLE šampionátu Top Ten Cup
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.09.2019 16:15

10