Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - ZH Písek
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200815C2
15.08.2020 - 16.08.2020
C / Písek
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MC0298 - Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0128
Marcela Šímová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0712
Jana Kreidlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0227
Vendulka Vovsíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0088
Antonín Husák
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C0674
Naďa Štveráková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.08.2020 8:00

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<0Z4J>WHISKY BOY (KJ0Z4J, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
2Honigová Lenka (B3342)<0XUI>GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
3Kotalík Matěj (C0863)<0YNG>CARUSELLO (KJ0YNG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
4Nováková Zuzana (V0553)<0YK3>CAMELIA 10 (KJ0YK3, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
5Kyptová Nikita (J0WKW)<0LMS>DRACULA (KJ0LMS, V)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
6Květoňová Terezka (J0KK4)<0J9K>CANDY PA (KJ0J9K, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
7Schonbauer Jakub (J0X8U)<0YP5>CASSIUS 30 (KJ0YP5, H)TJ Sokol Semice (MC0246)
8Zaňáková Martina (C0238)<0XIT>NEDINE MANON (KJ0XIT, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
9Máchová Ladislava (C0804)<0V6M>LAURA M (KJ0V6M, K)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
10Trnková Ivana (J0X2I)<0UZ9>SENNY BOND (KJ0UZ9, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
11Jandová Šárka (G3237)<0XXN>JENIFER 7 (KJ0XXN, K)Jezdecká stáj Malhostovice (MG0095)
12Holmiková Nikola (J0Z1V)<0LNQ>CONTI (KJ0LNQ, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
13Mrzenová Kristýna (C1372)<0K25>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
14Gřegořková Lucie (C1616)<0RWU>EGON 4 (KJ0RWU, V)JK Falea (MC0185)
15Křížová Anna (J0PHX)<0BG0>ALLEGRA 1 (KJ0BG0, K)Jezdecká stáj Rančice z.s.. (MC0176)
16Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
18Králová Kateřina (J0OL2)<0DBC>CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
19Kubíková Kristina (J0R1D)<0T1T>CARPE DIEM 4 (KJ0T1T, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
20Kozáková Kateřina (C1280)<0J6P>LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
21Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
22Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
23Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24Mašanková Markéta (B2698)<0LF5>HEART OF FIRE (KJ0LF5, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
25Rákosníková Tamara (C0937)<0X7L>AMANDA 13 (KJ0X7L, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
26Kozojedová Alena (C1540)<0SZR>SCARLET CLASIC (KJ0SZR, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
27Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Záhořany (MB0344)
28Tupá Nikola (C0845)<0JZM>FREDERICO (KJ0JZM, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
29Arient Ladislav (C0857)<0YO7>ELF TORA MEI Z (KJ0YO7, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
30Honigová Lenka (B3342)<0WC7>WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
31Kotalík Matěj (C0863)<0LVY>COLLI (KJ0LVY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
32Táboříková Jana (C1038)<0YSS>LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
15.08.2020 9:30

58
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<0I4Q>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
2Rákosníková Tamara (C0937)<0X7L>AMANDA 13 (KJ0X7L, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
3Máchová Ladislava (C0804)<0V6M>LAURA M (KJ0V6M, K)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
4Arient Ladislav (C0857)<0YO7>ELF TORA MEI Z (KJ0YO7, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
5Straka Vladislav (D1080)<0YJ6>CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
6Květoňová Barbora (C1590)<0J9K>CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7Kotalík Matěj (C0863)<0LVY>COLLI (KJ0LVY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
8Schonbauer Jakub (J0X8U)<0YP5>CASSIUS 30 (KJ0YP5, H)TJ Sokol Semice (MC0246)
9Potůčková Barbora (A1818)<0T44>CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Záhořany (MB0344)
10Nováková Zuzana (V0553)<0YK3>CAMELIA 10 (KJ0YK3, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
11Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
12Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
13Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
14Holmiková Nikola (J0Z1V)<0LNQ>CONTI (KJ0LNQ, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
15Kyptová Nikita (J0WKW)<0LMS>DRACULA (KJ0LMS, V)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
16Ludačková Vendula (J0TEW)<0GL7>GUMERSINDO (KJ0GL7, V)Kateřina Novotná (MC0287)
17Kozáková Kateřina (C1280)<0J6P>LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
18Civišová Hana (C0686)<0TXT>LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
19Zaňáková Martina (C0238)<0XIT>NEDINE MANON (KJ0XIT, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
20Boháčová Petra (C0994)<0Y1F>DIXI 9 (KJ0Y1F, K)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
21Jandová Šárka (G3237)<0XXN>JENIFER 7 (KJ0XXN, K)Jezdecká stáj Malhostovice (MG0095)
22Táboříková Jana (C1038)<0Z4J>WHISKY BOY (KJ0Z4J, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
24Králová Kateřina (J0OL2)<0DBC>CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
25Marešová Romana (C0445)<0YW2>ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
26Hudíková Kateřina (D1842)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
27Mrzenová Kristýna (C1372)<0K25>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
28Křížová Anna (J0PHX)<0BG0>ALLEGRA 1 (KJ0BG0, K)Jezdecká stáj Rančice z.s.. (MC0176)
29Gřegořková Lucie (C1616)<0RWU>EGON 4 (KJ0RWU, V)JK Falea (MC0185)
30Krejčová Markéta (C1344)<0SU4>ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
31Kozojedová Alena (C1540)<0SZR>SCARLET CLASIC (KJ0SZR, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
32Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
33Kubíková Kristina (J0R1D)<0T1T>CARPE DIEM 4 (KJ0T1T, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
34Horová Lucie (C1435)<0JBW>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
35Kojanová Nikola (C1545)<0WZ1>MIKE TYSON (KJ0WZ1, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36Civišová Petra Miki (C0687)<0S2A>ANITA 7 (KJ0S2A, K)JK Falea (MC0185)
37Růžičková Petra (C1630)<0VAP>JAVOR 2 (KJ0VAP, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
38Mašková Kateřina (C0867)<0JBQ>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Slupenec (MC0134)
39Žílová Aneta (J0PHT)<0FN7>NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
40Rejlková Nikola (J0VB1)<0YWW>BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)Equuscentrum (MC0076)
41Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0LZ3>TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
42Krepsová Kateřina (C1409)<0H0A>GUIBY (KJ0H0A, V)JK Tandem (MC0163)
43Kreps Miloslav (C0172)<0KCP>OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
44Karas Karel (C0118)<0XLH>SWEETY SMEYS (KJ0XLH, K)JS Equistyle (MB0200)
45Kolbabová Tereza (A0380)<0MM8>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
46Králová Michaela (A1890)<0VFJ>NOBEL 3 (KJ0VFJ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
47Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
48Rákosníková Tamara (C0937)<0MS7>BLUE BERRY (KJ0MS7, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
49Máchová Ladislava (C0804)<0EID>CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
50Straka Vladislav (D1080)<0VC1>GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
51Květoňová Barbora (C1590)<0LBP>CAMPARI S (KJ0LBP, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
52Kotalík Matěj (C0863)<0YNG>CARUSELLO (KJ0YNG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
53Schonbauer Jakub (J0X8U)<0LEL>ADIMA (KJ0LEL, K)TJ Sokol Semice (MC0246)
54Horký Václav (C0688)<0VMG>RIANNA-T (KJ0VMG, K)JK Tandem (MC0163)
55Šindelářová Aneta (C1498)<0LZ5>FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
56Martinů Jana (C0989)<0JZO>NATAN 1 (KJ0JZO, V)JK Bacardi (MC0214)
57Ševčíková Daniela (V0677)<0FCH>AMARILLO 1 SON-W (KJ0FCH, V)Jan Valenta (MC0235)
58Táboříková Jana (C1038)<0WGK>JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.08.2020 12:00

62
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.08.2020 11:45:17
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<0WGK>JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
2Kotalík Matěj (C0863)<0LTS>CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
3Straka Vladislav (D1080)<0VC1>GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
4Zahrádka Viktor (C0520)<0WUQ>PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
5Vantroba Michal (B2094)<0TLN>VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
6Horký Václav (C0688)<0VMG>RIANNA-T (KJ0VMG, K)JK Tandem (MC0163)
7Krejčí Štěpánka (J0V3U)<0LZ3>TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
8Kolbabová Tereza (A0380)<0MM8>RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
9Králová Michaela (A1890)<0VFJ>NOBEL 3 (KJ0VFJ, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
10Pokorná Hana (C0889)<0V3O>KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
11Martinů Jana (C0989)<0JZO>NATAN 1 (KJ0JZO, V)JK Bacardi (MC0214)
12Hudíková Kateřina (D1842)<0VXZ>QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
13Horová Lucie (C1435)<0JBW>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
14Růžičková Petra (C1630)<0VAP>JAVOR 2 (KJ0VAP, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
15Krejčová Markéta (C1344)<0SU4>ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
16Krepsová Kateřina (C1409)<0H0A>GUIBY (KJ0H0A, V)JK Tandem (MC0163)
17Kreps Miloslav (C0172)<0KCP>OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
18Půlpánová Adéla (B2630)<0VJ7>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
19Čížková Monika (C1485)<0YLV>DON PEPITO SL (KJ0YLV, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
20Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
21Šrámková Markéta (C0862)<0U22>DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
22Karas Karel (C0118)<0XLH>SWEETY SMEYS (KJ0XLH, K)JS Equistyle (MB0200)
23Kozojedová Alena (C1540)<0WH2>NESTEA (KJ0WH2, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
24Hubená Lucie (C0411)<0W3P>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
25Ludačková Vendula (J0TEW)<0GL7>GUMERSINDO (KJ0GL7, V)Kateřina Novotná (MC0287)
26Civišová Hana (C0686)<0TXT>LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
27Boháčová Petra (C0994)<0Y1F>DIXI 9 (KJ0Y1F, K)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
28Schonbauer Jakub (J0X8U)<0LEL>ADIMA (KJ0LEL, K)TJ Sokol Semice (MC0246)
29Kadlecová Iva (G0828)<0LMN>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
30Kojanová Nikola (C1545)<0WZ1>MIKE TYSON (KJ0WZ1, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31Táboříková Jana (C1038)<0TIG>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
32Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
33Ševčíková Daniela (V0677)<0FCH>AMARILLO 1 SON-W (KJ0FCH, V)Jan Valenta (MC0235)
34Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
35Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
36Marešová Romana (C0445)<0YW2>ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
37Květoňová Barbora (C1590)<0LBP>CAMPARI S (KJ0LBP, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
38Loužilová Tereza (B3318)<0P17>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
39Tolarová Pavla (D0855)<0VMQ>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
40Mašková Kateřina (C0867)<0JBQ>CABALA (KJ0JBQ, K)JK Slupenec (MC0134)
41Šindelářová Aneta (C1498)<0LZ5>FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
42Máchová Ladislava (C0804)<0EID>CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
43Žílová Aneta (J0PHT)<0FN7>NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
44Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
45Richterová Helena (B2407)<0KV2>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
46Mrzena Tomáš (C1240)<0JUK>LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
47Civišová Petra Miki (C0687)<0S2A>ANITA 7 (KJ0S2A, K)JK Falea (MC0185)
48Stránská Hana (D0634)<0SU0>LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
49Rákosníková Tamara (C0937)<0MS7>BLUE BERRY (KJ0MS7, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
50Průcha Dušan (J0T5G)<0L74>FORTIS 1 (KJ0L74, V)JK Altius (MC0191)
51Navrátil Tomáš (A0130)<0XKO>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
52Oulický Jiří (C0099)<0LE1>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
53Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
54Hanušová Kateřina (A0314)<0WTR>FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
55Kotalík Matěj (C0863)<0VDT>REBECCA VON OPALIC (KJ0VDT, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
56Vegrichtová Denisa (B3071)<0TUB>SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
57Straka Vladislav (D1080)<0YJ6>CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
58Horký Václav (C0688)<0LUV>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Tandem (MC0163)
59Zahrádka Viktor (C0520)<0LM9>BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
60Vantroba Michal (B2094)<0V95>VDM PANDUR (KJ0V95, H)JK Vidovice (MB0163)
61Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
62Táboříková Jana (C1038)<0H7T>KARA 261 (KJ0H7T, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
Skoky
04A L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Průcha Dušan (J0T5G)<0L74>FORTIS 1 (KJ0L74, V)JK Altius (MC0191)
2Čížková Monika (C1485)<0YLV>DON PEPITO SL (KJ0YLV, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
3Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
4Hubená Lucie (C0411)<0W3P>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
5Tolarová Pavla (D0855)<0VMQ>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
6Táboříková Jana (C1038)<0H7T>KARA 261 (KJ0H7T, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
7Oulický Jiří (C0099)<0LE1>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
8Hanušová Kateřina (A0314)<0WTR>FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9Mrzena Tomáš (C1240)<0JUK>LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
10Šrámková Markéta (C0862)<0U22>DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
11Půlpánová Adéla (B2630)<0VJ7>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12Kotalík Matěj (C0863)<0VDT>REBECCA VON OPALIC (KJ0VDT, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13Kotalík Matěj (C0863)<0LTS>CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14Horký Václav (C0688)<0LUV>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Tandem (MC0163)
15Vantroba Michal (B2094)<0TLN>VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
16Zahrádka Viktor (C0520)<0WUQ>PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
17Zahrádka Viktor (C0520)<0LM9>BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
18Richterová Helena (B2407)<0KV2>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
19Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
20Vegrichtová Denisa (B3071)<0TUB>SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
21Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
22Hruška Zdeněk (F0304)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
23Hruška Zdeněk (F0304)<0VFW>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
24Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
25Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
26Ludvík Filip (F1133)<0HSC>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
27Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
28Vančurová Karolína (C1482)<00Z5>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
29Hudíková Kateřina (D1842)<0VGQ>BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
30Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
31Hanuščinová Michala (D0769)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
32Nechybová Veronika (A1449)<0F2C>VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
Skoky
04B L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Navrátil Tomáš (A0130)<0XKO>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
2Loužilová Tereza (B3318)<0P17>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
3Kadlecová Iva (G0828)<0LMN>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
4Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
5Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
6Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
7Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
8Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
9Stránská Hana (D0634)<0GS0>GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
10Navrátil Tomáš (A0130)<0V5E>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11Molík Petr (C0498)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
12Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13Kotalík Matěj (C0863)<0XFQ>GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
15Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
16Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
17Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
18Bierhanzlová Anna (D1773)<0J5W>ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
19Švec Petr (C0387)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
20Mayer Jiří (A0043)<0KV9>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
21Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
22Schejbalová Karolína (V0603)<0SAD>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
23Schejbalová Karolína (V0603)<0KZQ>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena TOPVET
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
15.08.2020 14:30

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.08.2020 14:24:09
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Zdeněk (F0304)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
3Zahrádka Viktor (C0520)<0LM9>BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
4Kotalík Matěj (C0863)<0VDT>REBECCA VON OPALIC (KJ0VDT, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
5Horký Václav (C0688)<0LUV>CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Tandem (MC0163)
6Mrzena Tomáš (C1240)<0JUK>LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
7Hanušová Kateřina (A0314)<0WTR>FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
8Půlpánová Adéla (B2630)<0VJ7>ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
9Šrámková Markéta (C0862)<0U22>DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
10Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
11Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
12Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
13Vančurová Karolína (C1482)<00Z5>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
14Hubená Lucie (C0411)<0W3P>CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
15Tolarová Pavla (D0855)<0VMQ>FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16Ludvík Filip (F1133)<0HSC>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
17Vantroba Michal (B2094)<0TLN>VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)JK Vidovice (MB0163)
18Vegrichtová Denisa (B3071)<0TUB>SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
19Zahrádka Viktor (C0520)<0WUQ>PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
20Hruška Zdeněk (F0304)<0VFW>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
21Kotalík Matěj (C0863)<0LTS>CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
22Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
23Hanuščinová Michala (D0769)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
24Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
25Hudíková Kateřina (D1842)<0VGQ>BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
26Čížková Monika (C1485)<0YLV>DON PEPITO SL (KJ0YLV, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
27Adamová Eva (C1600)<0LUH>BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
28Průcha Dušan (J0T5G)<0L74>FORTIS 1 (KJ0L74, V)JK Altius (MC0191)
29Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
30Nechybová Veronika (A1449)<0F2C>VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
31Richterová Helena (B2407)<0KV2>JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
32Oulický Jiří (C0099)<0LE1>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
33Táboříková Jana (C1038)<0H7T>KARA 261 (KJ0H7T, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
34Navrátil Tomáš (A0130)<0XKO>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
35Schejbalová Karolína (V0603)<0KZQ>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
36Mayer Jiří (A0043)<0KV9>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
37Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
38Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
39Loužilová Tereza (B3318)<0P17>HECER (KJ0P17, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
40Bierhanzlová Anna (D1773)<0J5W>ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
41Švec Petr (C0387)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
42Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
43Brucknerová Monika (C0640)<0UNO>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
44Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
45Kadlecová Iva (G0828)<0LMN>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
46Molík Petr (C0498)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
47Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
48Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
49Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
50Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
51Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
52Kotalík Matěj (C0863)<0XFQ>GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
53Navrátil Tomáš (A0130)<0V5E>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
54Schejbalová Karolína (V0603)<0SAD>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
55Stránská Hana (D0634)<0GS0>GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
05A S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
2Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
3Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
4Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5Ludvík Filip (F1133)<0HSC>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
6Kotalík Matěj (C0863)<0XFQ>GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
7Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
8Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
9Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
10Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
11Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
12Hanuščinová Michala (D0769)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
13Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
14Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
15Mayer Jiří (A0043)<0KV9>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
16Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
Skoky
05B S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Hruška Zdeněk (F0304)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2Hruška Zdeněk (F0304)<0VFW>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4Stránská Hana (D0634)<0GS0>GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5Navrátil Tomáš (A0130)<0V5E>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6Šrámková Markéta (C0862)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Falea (MC0185)
7Molík Petr (C0498)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
8Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
9Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
10Vančurová Karolína (C1482)<00Z5>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
11Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
12Květoňová Barbora (C1590)<0JCS>LARA 14 (KJ0JCS, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
13Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
14Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
15Mayer Jiří (A0043)<0LUB>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
16Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
18Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
19Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
20Bierhanzlová Anna (D1773)<0X7S>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
21Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
22Vegrichtová Denisa (B3071)<0GLO>BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Kozák Luboš (C0224)<0LMT>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
24Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
25Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
26Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
27Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
28Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
29Schejbalová Karolína (V0603)<0KZQ>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
Skoky
05_ Skoková soutěž S*/S** - cena Orling
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 17:00

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<0T1E>CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
2Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
3Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
4Kotalík Matěj (C0863)<0XFQ>GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
5Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
6Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
7Ludvík Filip (F1133)<0HSC>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
8Mayer Jiří (A0043)<0KV9>MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
10Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
11Táboříková Jana (C1038)<0JFN>UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
12Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
13Jarolím Pavel (B0046)<0MYS>CHACCOLORD (KJ0MYS, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
14Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
15Smaha Luděk (D0541)<0WRX>JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
16Hanuščinová Michala (D0769)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
17Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18Táboříková Jana (C1038)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
19Hruška Zdeněk (F0304)<0VG4>KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
20Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
21Schejbalová Karolína (V0603)<0KZQ>FARISTO (KJ0KZQ, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
22Navrátil Tomáš (A0130)<0V5E>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
23Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
24Vančurová Karolína (C1482)<00Z5>HAVANA 1 (KJ00Z5, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
25Květoňová Barbora (C1590)<0JCS>LARA 14 (KJ0JCS, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
26Kotalíková Daniela (H3482)<0WZ2>ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
27Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
28Šrámková Markéta (C0862)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Falea (MC0185)
29Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
30Bierhanzlová Anna (D1773)<0X7S>WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
31Hruška Zdeněk (F0304)<0VGU>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
32Kozák Luboš (C0224)<0LMT>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
33Krajníková Veronika (A0889)<0T1R>CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
34Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
35Molík Petr (C0498)<0K0N>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
36Vegrichtová Denisa (B3071)<0GLO>BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
37Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
38Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
39Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
40Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
41Mayer Jiří (A0043)<0LUB>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
42Hruška Zdeněk (F0304)<0VFW>CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
43Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
44Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
45Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
46Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
47Stránská Hana (D0634)<0GS0>GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
Skoky
06A ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

21
Skoky
06B ST**
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 8:00

21
Skoky
06_ Skoková soutěž ST*/ST** - cena Paragan
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
15.08.2020 19:10

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.08.2020 23:52:52
#JezdecKůňSubjekt
1Smaha Luděk (D0541)<0WRW>ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
2Hanušová Kateřina (A0314)<0TMF>BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
3Hanuščinová Michala (D0769)<0KUF>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
4Kotalík Matěj (C0863)<0LQO>QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
5Pártlová Barbora (C1541)<0MML>CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
6Šrámková Markéta (C0862)<0U25>DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Falea (MC0185)
7Vegrichtová Denisa (B3071)<0GLO>BERNSTEIN (KJ0GLO, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Brucknerová Monika (C0640)<0J8D>ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
9Schejbalová Karolína (V0603)<0SAD>ESPERANZO (KJ0SAD, V)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
10Smaha Luděk (D0541)<0T1N>HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
11Jindra Jaroslav (H0373)<0UUV>SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
12Pokorná Hana (C0889)<0JY6>KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
13Fenclová Vladislava (D0132)<0GRR>QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
14Grünthalová Nicola (B2769)<0M39>CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
15Rolínek Daniel (D1755)<0L5S>SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
16Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
17Kozák Luboš (C0224)<0LMT>QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
18Mayer Jiří (A0043)<0LUB>ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
19Hanušová Kateřina (A0314)<0LUC>DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
20Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
21Jindra Jaroslav (H0373)<0LSN>HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
Skoky
07_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.08.2020 8:00

7
Skoky
08_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena ManMat
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.08.2020 8:45

11
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY SP* - cena Vetoflex
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
16.08.2020 9:30

3
Skoky
11_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Happy Horses
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
16.08.2020 10:00

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2020 09:35:38
#JezdecKůňSubjekt
1Míková Eliška (J0ZM6)<0CFF>ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
2Balláková Kateřina (J0VFU)<0XU6>GWARCOED TOM JONES (KJ0XU6, V)Jezdecký klub Bargo, z.s. (MC0279)
3Scheinherrová Klára (D1677)<0TGS>BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
4Polanská Natálie (J0PYS)<0YPU>ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
5Hašková Aneta (J112O)<0Z3S>JASMÍNEK (KJ0Z3S, V)JS Mladotice (MC0170)
6Mikešová Lucie (J0PSO)<0PE3>OLIVELA (KJ0PE3, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7Novotná Soňa (J0UXQ)<0F3A>SUNNY 4 (KJ0F3A, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
8Prexlová Anežka (J0XFZ)<0699>BADY 1 (KJ0699, V)JK Equis (MC0270)
9Zelená Kateřina (B2967)<0MF6>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
10Petráchová Tereza (J0ZJR)<0T45>ANGELIS MAGGIE (CZE) (KJ0T45, K)JK Argos z.s. (MC0102)
11Čejková Agáta (J10H0)<0G6W>DESIREE (KJ0G6W, K)JK Argos z.s. (MC0102)
12Martanová Petra (J0YIC)<0Z4D>CHRISTOL (KJ0Z4D, V)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
13Duda Radek (J0XJA)<0Z71>SANY DAY (KJ0Z71, K)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
14Sekáčová Adéla (J0RH7)<0J0X>ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
15Melková Olga (A1995)<0VJY>ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16Holubová Tereza (J0YTY)<0SVH>PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
17Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
18Semerádová Tereza (J0WMW)<0ULB>NADDY (KJ0ULB, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
19Romofová Sofie (J0Y0K)<0SAM>SINDY 28 (KJ0SAM, K)Rodinná stáj COYOT BLACK, z.s. (MC0314)
20Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Rajchmanová Anna (J0WA5)<0XF6>NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
23Hulíková Pavlína (C1502)<0TJ8>MENTOS (KJ0TJ8, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
24Kozelková Dominika (J0YJ5)<0Y8Y>ELSA Z CHRASTIN (KJ0Y8Y, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
25Hojdekrová Tereza (J1013)<0ASJ>CANDILLA - T (KJ0ASJ, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
26Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
27Konvičková Zuzana (J0T3R)<0X8K>PASJANS (KJ0X8K, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
28Flídrová Sabina (J0YJ6)<0EIK>BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
29Juráčková Monika (J0V3R)<0TJB>ANY JANE (KJ0TJB, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
30Adamec Vojtěch (J0XG5)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31Květoňová Barbora (C1590)<0YTP>QUEEN CIKADA (KJ0YTP, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
32Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
33Rédlová Natálie (J10T5)<0YFT>DAISY SMART (KJ0YFT, K)JK Tandem (MC0163)
Skoky
12_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm - cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
16.08.2020 12:00

53
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2020 10:44:57
#JezdecKůňSubjekt
1Táboříková Jana (C1038)<0XBZ>TROJICE EMPOR(IR)292(CZE) (KJ0XBZ, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
2Hruška Zdeněk (F0304)<0Y1D>HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Rejlková Nikola (J0VB1)<0Z4W>CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
4Zahrádková Kristýna (J0HQP)<0LM9>BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
5Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
6Rédlová Natálie (J10T5)<0YFT>DAISY SMART (KJ0YFT, K)JK Tandem (MC0163)
7Civišová Hana (C0686)<0Z7N>AIR AMATEUR (KJ0Z7N, V)JK Falea (MC0185)
8Juráčková Monika (J0V3R)<0TJB>ANY JANE (KJ0TJB, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
9Novotná Soňa (J0UXQ)<0F3A>SUNNY 4 (KJ0F3A, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
10Hulíková Pavlína (C1502)<0TJ8>MENTOS (KJ0TJ8, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
11Procházková Tereza (C1289)<0YZS>ELTON 3 (KJ0YZS, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
12Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
14Koutecká Milada (B0039)<0LR5>NESSIE 1 (KJ0LR5, K)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
15Zelená Kateřina (B2967)<0MF6>LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
16Šejna Eduard (C0590)<0U09>VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
17Hašková Aneta (J112O)<0Z3S>JASMÍNEK (KJ0Z3S, V)JS Mladotice (MC0170)
18Jindřichová Šárka (J0VMZ)<0PE3>OLIVELA (KJ0PE3, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
19Mašanková Markéta (B2698)<0LF5>HEART OF FIRE (KJ0LF5, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
20Fesslová Petra (C1518)<0F8H>MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
21Květoňová Barbora (C1590)<0YTP>QUEEN CIKADA (KJ0YTP, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
22Scheinherrová Klára (D1677)<0TGS>BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
23Melková Olga (A1995)<0VJY>ODETTA 2 (KJ0VJY, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
24Konvičková Zuzana (J0T3R)<0H2F>MERLIN 22 (KJ0H2F, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
25Stráňková Magdaléna (J0N77)<0VRJ>EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
26Bossová Anna Marie (J0WF8)<0VWA>JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
27Černá Kateřina (J0QBL)<0XTK>RUCKER (KJ0XTK, V)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
28Polanská Natálie (J0PYS)<0YPU>ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
29Mayer Jiří (A0043)<0Z6Y>MARGIE (KJ0Z6Y, K)JS Ohrazenice (MC0213)
30Hanušová Kateřina (A0314)<0Z6Z>IMPERIA 1 (KJ0Z6Z, K)JS Ohrazenice (MC0213)
31Vacková Renata (J0Y7B)<0XQX>HAIDY 8 (KJ0XQX, K)JK Falea (MC0185)
32Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
33Flídrová Sabina (J0YJ6)<0EIK>BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
34Nováková Lenka (J0S1W)<0S7C>HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
35Sekáčová Adéla (J0RH7)<0J0X>ALEK (KJ0J0X, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
36Petráchová Tereza (J0ZJR)<0Z3G>MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Argos z.s. (MC0102)
37Trojanová Denisa (J0LS6)<0T0V>BACARDY (KJ0T0V, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
38Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
39Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
40Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
41Balláková Kateřina (J0VFU)<0XU6>GWARCOED TOM JONES (KJ0XU6, V)Jezdecký klub Bargo, z.s. (MC0279)
42Veselá Renata (J0K5E)<0U5V>HANGELO INCARNATO (KJ0U5V, V)JS Mladotice (MC0170)
43Hojdekrová Tereza (J1013)<0ASJ>CANDILLA - T (KJ0ASJ, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
44Martanová Petra (J0YIC)<0Z4D>CHRISTOL (KJ0Z4D, V)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
45Kaláčová Nela (J0XS2)<0LRX>VENTEL (KJ0LRX, V)JK Falea (MC0185)
46Spazierová Barbora (J1154)<0JBW>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
47Táboříková Jana (C1038)<0YS4>LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
48Vacek David (V0664)<0Y1E>NATHALIE DK (KJ0Y1E, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
49Rejlková Nikola (J0VB1)<0WDQ>GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
50Zahrádková Kristýna (J0HQP)<0WUQ>PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
51Míková Eliška (J0ZM6)<0CFF>ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
52Civišová Hana (C0686)<0Z37>LUNA 1512 (KJ0Z37, K)JK Falea (MC0185)
53Hladíková Veronika (D1934)<0Z50>VERDI 8 (KJ0Z50, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
Skoky
13_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
16.08.2020 14:00

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 16.08.2020 10:44:33
#JezdecKůňSubjekt
1Civišová Hana (C0686)<0Z37>LUNA 1512 (KJ0Z37, K)JK Falea (MC0185)
2Vacek David (V0664)<0Y1E>NATHALIE DK (KJ0Y1E, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
3Zahrádková Kristýna (J0HQP)<0WUQ>PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
4Stráňková Magdaléna (J0N77)<0VX9>CANITSCHKA (KJ0VX9, H)Equuscentrum (MC0076)
5Spazierová Barbora (J1154)<0JBW>CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
6Rejlková Nikola (J0VB1)<0WDQ>GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
7Táboříková Jana (C1038)<0YS4>LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
8Šejna Eduard (C0590)<0U09>VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
9Koutecká Milada (B0039)<0LR5>NESSIE 1 (KJ0LR5, K)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
10Trojanová Denisa (J0LS6)<0T0V>BACARDY (KJ0T0V, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11Nováková Lenka (J0S1W)<0S7C>HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
12Veselá Renata (J0K5E)<0U5V>HANGELO INCARNATO (KJ0U5V, V)JS Mladotice (MC0170)
13Dziuba Dziyana (C1546)<0G6W>DESIREE (KJ0G6W, K)JK Argos z.s. (MC0102)
14Černá Kateřina (J0QBL)<0XTK>RUCKER (KJ0XTK, V)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
15Bossová Anna Marie (J0WF8)<0VWA>JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
16Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
17Chlandová Eliška (J0OIA)<0SVH>PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
18Procházková Tereza (C1289)<0YZS>ELTON 3 (KJ0YZS, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
19Fesslová Petra (C1518)<0F8H>MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
20Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
21Petráchová Tereza (J0ZJR)<0Z3G>MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Argos z.s. (MC0102)
22Vacková Renata (J0Y7B)<0XQX>HAIDY 8 (KJ0XQX, K)JK Falea (MC0185)
23Kaláčová Nela (J0XS2)<0LRX>VENTEL (KJ0LRX, V)JK Falea (MC0185)
24Hladíková Veronika (D1934)<0Z50>VERDI 8 (KJ0Z50, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
25Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
26Mayer Jiří (A0043)<0Z6Y>MARGIE (KJ0Z6Y, K)JS Ohrazenice (MC0213)
27Hanušová Kateřina (A0314)<0Z6Z>IMPERIA 1 (KJ0Z6Z, K)JS Ohrazenice (MC0213)
28Civišová Hana (C0686)<0Z7N>AIR AMATEUR (KJ0Z7N, V)JK Falea (MC0185)
29Hruška Zdeněk (F0304)<0Y1D>HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
30Zahrádková Kristýna (J0HQP)<0LM9>BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
31Stráňková Magdaléna (J0N77)<0VRJ>EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
32Rejlková Nikola (J0VB1)<0Z4W>CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
33Táboříková Jana (C1038)<0XBZ>TROJICE EMPOR(IR)292(CZE) (KJ0XBZ, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)