Přihlásit se

Skoky
PONY WEEKEND MARTINICE
Oficiální závody (CSN) / 170610D2
10.06.2017 - 11.06.2017
D / Martinice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž na styl jezdce – st. ZP hendikep
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

48/ 49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Anna Abtová (A2258)TABU (KJ0MS1)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
3 Johana Laura Šebestová (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Davida Kodadová (J0ROU)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
5 Davida Kodadová (J0ROU)GOFI-SVRŽNO (KJ0I0I)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6 Viktor Skutecký (A2238)CHARLOTTE-L (KJ0IYG)Stáj Urban z.s. (MA0046)
7 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8 Sára Dvořáková (B3518)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
9 Barbora Vaňková (D1991)LIMETKA 3 (KJ0CO1)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
10 Laura Wiesnerová (J0RNI)DRÁČEK (KJ0ILY)Pony Park (MA0234)
11 Jakub Drastich (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
12 Vanesa Humeni (A2203)WILLEMPIE-D (KJ0MMX)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
13 Zuzana Hradilová (A2280)TIM2 (KJ0D6N)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
14 Lucie Procházková (A2279)SANTY (KJ0JCM)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
15 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
16 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
17 Viktorie Zerzoňová (J0RFD)SHARIF (KJ00TG)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20 Tereza Hučková (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21 Nikola Hučková (J0VUR)JOLY'S TORPEDO (KJ0TYQ)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
22 Eliška Strachallová (C1593)PEPSI 1 (KJ0BPI)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
23 Sofie Fraňková (A3050)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24 Sofie Fraňková (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25 Anna Kykalová (A3052)TWICKY (KJ0M68)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26 Adéla Sokolová (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
28 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
29 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
30 Žaneta Prošková (A2086)DOURELLO (KJ0MTR)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Magdalena Heldová (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Kateřina Růžičková (A2184)SUNNY BOY 1 (KJ0M90)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34 Kristýna Veverková (F4410)MOORKIEKER GOBLIN (KJ0DSZ)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
35 Kristýna Veverková (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
36 Alena Kozojedová (C1540)ANDY 11 (KJ0SZS)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
37 Varvara Kozachuk (J0R65)DAVINA 1 (KJ0SEP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
38 Antonie Křepelková (J0SJ6)VENDELÍN 2 (KJ0I7U)JK Equuleus Praha (MA0114)
39 Barbora Krejčířová (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
40 Barbora Krejčířová (V0790)DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
41 Ronald Tycho Rejnek (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
42 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
43 Nicol Vaňkátová (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
44 Johana Vašáryová (J0RR3)HAVRAN 1 (KJ0GK1)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
45 Sára Kotisová (C1615)AMOS 2 (KJ0KWV)JK Falea (MC0185)
46 Michaela Podešvová (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83)JK Falea (MC0185)
47 Barbora Buchtová (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
48 Barbora Buchtová (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
Skoky
02_ Skoková soutěž na styl jezdce – st. ZLP hendikep
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

74/ 74
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barbora Moulisová (D1908)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
2 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
3 Anna Abtová (A2258)TABU (KJ0MS1)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
4 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
5 Helena Bečvářová (D1981)GISSELL (KJ0IX7)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
6 Laura Najmanová (B3689)CHIKO (KJ08DE)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7 Johana Laura Šebestová (B3747)KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8 Sarah Kodadová (D1930)GOFI-SVRŽNO (KJ0I0I)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Tereza Peterková (B3520)TERANO (KJ0MW0)Asined-b z.s. (MD0236)
10 Viktor Skutecký (A2238)CHARLOTTE-L (KJ0IYG)Stáj Urban z.s. (MA0046)
11 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
13 Anna Karasová (F4440)TRIKET-H (KJ0ELS)JK Předboř, z.s. (MB0471)
14 Sára Dvořáková (B3518)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
15 Johanka Kozová (D1990)ORIN 6 (KJ0M1A)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
16 Barbora Vaňková (D1991)LIMETKA 3 (KJ0CO1)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
17 Laura Wiesnerová (J0RNI)DRÁČEK (KJ0ILY)Pony Park (MA0234)
18 Jakub Drastich (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
19 Adéla Drastichová (V0768)AMÁLKA 3 (KJ05XS)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
20 Vanesa Humeni (A2203)WILLEMPIE-D (KJ0MMX)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
21 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
22 Jana Táboříková (C1038)ROMEO 17 (KJ0KYW)JK Falea (MC0185)
23 Zuzana Hradilová (A2280)TIM2 (KJ0D6N)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
24 Lucie Procházková (A2279)SANTY (KJ0JCM)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
25 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
26 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
27 Jana Táboříková (C1038)MAYBE THE BEST (KJ0CZA)JK Falea (MC0185)
28 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
29 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
30 Lucie Gřegořková (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3)JK Falea (MC0185)
31 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
32 Klára Matoušová (B3777)OLYMPIA BENY (KJ0DGA)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
33 Klára Hlaváčková (K0336)TOBY 2 (KJ0GCV)Bohuslav Novohradský (MK0065)
34 Barbora Pártlová (C1541)LOLA 3 (KJ0GIB)JK Falea (MC0185)
35 Viktorie Zerzoňová (J0RFD)SHARIF (KJ00TG)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
36 Gabriela Kopřivová (H4305)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
37 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
38 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
39 Daniel Hakr (A2081)JM'S LEX (KJ01P7)JS Horseland Equiservis (MA0214)
40 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
41 Tereza Hučková (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
42 Nikola Hučková (J0VUR)JOLY'S TORPEDO (KJ0TYQ)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
43 Eliška Strachallová (C1593)PEPSI 1 (KJ0BPI)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
44 Sofie Fraňková (A3050)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
45 Sofie Fraňková (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
46 Anna Kykalová (A3052)TWICKY (KJ0M68)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
47 Adéla Sokolová (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
48 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
49 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
50 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
51 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
52 Žaneta Prošková (A2086)DOURELLO (KJ0MTR)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
53 Magdalena Heldová (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
54 Kateřina Růžičková (A2184)SUNNY BOY 1 (KJ0M90)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
55 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
56 Kristýna Veverková (F4410)MOORKIEKER GOBLIN (KJ0DSZ)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
57 Kristýna Veverková (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
58 Alena Kozojedová (C1540)ANDY 11 (KJ0SZS)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
59 Varvara Kozachuk (J0R65)DAVINA 1 (KJ0SEP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
60 Antonie Křepelková (J0SJ6)VENDELÍN 2 (KJ0I7U)JK Equuleus Praha (MA0114)
61 Vanessa Rossi (J0TDO)ELA AGORI MOU (KJ0DV5)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
62 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
63 Barbora Krejčířová (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
64 Barbora Krejčířová (V0790)DOLLY FAN DEJ (KJ0SHU)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
65 Daniel Pospěch (K0251)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9)Pegas Děpoltovice (MK0001)
66 Daniel Pospěch (K0251)ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T)Pegas Děpoltovice (MK0001)
67 Daniel Pospěch (K0251)LA HANCOCK (KJ0MPT)Pegas Děpoltovice (MK0001)
68 Ronald Tycho Rejnek (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
69 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
70 Nicol Vaňkátová (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
71 Johana Vašáryová (J0RR3)HAVRAN 1 (KJ0GK1)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
72 Sára Kotisová (C1615)AMOS 2 (KJ0KWV)JK Falea (MC0185)
73 Barbora Buchtová (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
74 Barbora Buchtová (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
Skoky
03_ Skoková soutěž na styl jezdce – st. LP hendikep
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

50/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barbora Moulisová (D1908)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
2 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
3 Helena Bečvářová (D1981)CHUANITA (KJ0G8H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
4 Karolína Gálová (E1780)CHOCK (KJ0CJD)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
5 Adéla Tichá (B3663)CARDA (KJ0BRZ)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6 Laura Najmanová (B3689)CHIKO (KJ08DE)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7 Sarah Kodadová (D1930)GOLDEN DUKE (KJ0KHO)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Sarah Kodadová (D1930)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Nikita Kodadová (D1910)NOBLI (KJ0MDU)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11 Tereza Peterková (B3520)VIKI 14 (KJ0SDI)Asined-b z.s. (MD0236)
12 Tereza Peterková (B3520)TERANO (KJ0MW0)Asined-b z.s. (MD0236)
13 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
14 Anna Karasová (F4440)TRIKET-H (KJ0ELS)JK Předboř, z.s. (MB0471)
15 Sára Dvořáková (B3518)JOPJE D (KJ0M3G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
16 Sára Dvořáková (B3518)FREZIE 1 (KJ0MPP)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
17 Sára Dvořáková (B3518)FLY SKY (KJ010G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
18 Johanka Kozová (D1990)ORIN 6 (KJ0M1A)Jezdecká stáj Václav Koza Potvorov,z.s. (MD0022)
19 Karolína Wiesnerová (B3338)SWEET HEART (KJ0M9V)Pony Park (MA0234)
20 Adéla Drastichová (V0768)AMÁLKA 3 (KJ05XS)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
21 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
22 Jana Táboříková (C1038)ROMEO 17 (KJ0KYW)JK Falea (MC0185)
23 Jana Táboříková (C1038)CHEYENNE (KJ0NH8)JK Falea (MC0185)
24 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
25 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
26 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
27 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
28 Jana Táboříková (C1038)MAYBE THE BEST (KJ0CZA)JK Falea (MC0185)
29 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
30 Adéla Škutová (H3869)SONY 2 (KJ0HUR)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
31 Lucie Gřegořková (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3)JK Falea (MC0185)
32 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
33 Klára Matoušová (B3777)OLYMPIA BENY (KJ0DGA)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
34 Klára Hlaváčková (K0336)TOBY 2 (KJ0GCV)Bohuslav Novohradský (MK0065)
35 Barbora Pártlová (C1541)LOLA 3 (KJ0GIB)JK Falea (MC0185)
36 Gabriela Kopřivová (H4305)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
37 Daniel Hakr (A2081)JM'S LEX (KJ01P7)JS Horseland Equiservis (MA0214)
38 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
39 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
40 Leticia Safari (F4329)IRON LADY MOONLIGHT (KJ0I5V)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
41 Leticia Safari (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
42 Klára Pulchartová (C1621)POLY 7 (KJ0HBC)JK Slapy (MC0247)
43 Kateřina Kuntová (A2066)BÁRA 14 (KJ0AG2)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
44 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
45 Vanessa Rossi (J0TDO)ELA AGORI MOU (KJ0DV5)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
46 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
47 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
48 Michaela Horáková (E1958)WIKTOR (KJ0LYN)Parkur klub Děčín (ME0114)
49 Nicol Plandorová (J0RYA)ANGELIS MAGGIE (CZE) (KJ0T45)JK Argos z.s. (MC0102)
50 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
04_ Skoková soutěž na čas – st. SP hendikep
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

43/ 40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barbora Moulisová (D1908)DARINKA 2 (KJ0LGS)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
2 Adéla Tichá (B3663)CARDA (KJ0BRZ)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
3 Laura Najmanová (B3689)GERA 1 (KJ059T)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4 Michaela Neumannová (C1104)ŠIKULKA (KJ05WX)JK Dobrošov z.s. (MC0210)
5 Sarah Kodadová (D1930)GOLDEN DUKE (KJ0KHO)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6 Nikita Kodadová (D1910)NOBLI (KJ0MDU)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Sára Dvořáková (B3518)JOPJE D (KJ0M3G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
9 Sára Dvořáková (B3518)FREZIE 1 (KJ0MPP)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
10 Sára Dvořáková (B3518)FLY SKY (KJ010G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
11 Klára Smékalová (A2175)MAJA 1 (KJ0LKX)Stáj Urban z.s. (MA0046)
12 Karolína Wiesnerová (B3338)SWEET HEART (KJ0M9V)Pony Park (MA0234)
13 Jana Táboříková (C1038)KARA 261 (KJ0H7T)JK Falea (MC0185)
14 Jana Táboříková (C1038)CHEYENNE (KJ0NH8)JK Falea (MC0185)
15 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
16 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
17 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
18 Adéla Škutová (H3869)SONY 2 (KJ0HUR)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
19 Klára Hlaváčková (K0336)SAM 19 (KJ0IVW)Bohuslav Novohradský (MK0065)
20 Klára Hlaváčková (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q)Bohuslav Novohradský (MK0065)
21 Klára Hlaváčková (K0336)SHADOW 4 (KJ0IHI)Bohuslav Novohradský (MK0065)
22 Alexandra De Jagerová (C1045)DRAK 11 (KJ0F9N)JK Slapy (MC0247)
23 Daniel Hakr (A2081)QUINTEN 1 (KJ00YM)JS Horseland Equiservis (MA0214)
24 Isabella Heldová (A2085)COCO CHANELL 1 (KJ0100)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25 Alena Kozojedová (C1540)BERUŠKA 4 (KJ08LG)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
26 Natálie Šroubková (K0338)PARDOES (KJ0CKY)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
27 Natálie Šroubková (K0338)MARTINI 2 (KJ0FS7)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
28 Klára Pulchartová (C1621)POLY 7 (KJ0HBC)JK Slapy (MC0247)
29 Nina Hartzová (A1968)LADY STAR (KJ0F9O)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
30 Kateřina Kuntová (A2066)ENTENTÝKY (KJ0M9U)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31 Kateřina Kuntová (A2066)BÁRA 14 (KJ0AG2)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
32 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
33 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
34 Natalie Veberová (E1793)MINO (KJ0L98)Parkur klub Děčín (ME0114)
35 Michaela Horáková (E1958)WIKTOR (KJ0LYN)Parkur klub Děčín (ME0114)
36 Nicol Plandorová (J0RYA)ANGELIS MAGGIE (CZE) (KJ0T45)JK Argos z.s. (MC0102)
37 Daniel Pospěch (K0251)ARTIST-L NOVA EQUI (KJ0H3T)Pegas Děpoltovice (MK0001)
38 Daniel Pospěch (K0251)HILDA 1 (KJ0I9A)Pegas Děpoltovice (MK0001)
39 Daniel Pospěch (K0251)LA HANCOCK (KJ0MPT)Pegas Děpoltovice (MK0001)
40 Sára Kotisová (C1615)RŮŽENKA (KJ05Z0)JK Falea (MC0185)
41 Šárka Štvánová (C1159)TIMEA 1 (KJ0JRR)JK Bártův Dvůr Přeštěnice (MB0484)
42 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43 Adéla Opatrná (B3519)PATTY (KJ0T0O)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
05_ Skoková soutěž na čas – st. STP hendikep
Pony STP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

18/ 20
Skoky
06_ Skoková soutěž na čas – st. ZP hendikep
Pony ZP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

19/ 25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Anna Abtová (A2258)TABU (KJ0MS1)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Davida Kodadová (J0ROU)VODA (KJ0GWH)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
3 Davida Kodadová (J0ROU)GOFI-SVRŽNO (KJ0I0I)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
4 Denisa Nováková (J0OY5)HEIDEILINDE (KJ0TTU)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
5 Denisa Nováková (J0OY5)MISCHELLE (KJ0TTV)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
6 Klára Hlaváčková (K0336)MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT)Bohuslav Novohradský (MK0065)
7 Viktorie Zerzoňová (J0RFD)SHARIF (KJ00TG)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8 Tereza Hučková (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
9 Nikola Hučková (J0VUR)JOLY'S TORPEDO (KJ0TYQ)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
10 Sofie Fraňková (A3050)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Anna Kykalová (A3052)TWICKY (KJ0M68)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Adéla Sokolová (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Varvara Kozachuk (J0R65)DAVINA 1 (KJ0SEP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
14 Jana Bauerová (J0LB6)ALPINHORSE MAYBE LUCKY (KJ0S69)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
15 Nicol Vaňkátová (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
16 Michaela Podešvová (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83)JK Falea (MC0185)
17 Eliška Šimková (D1900)REGIE (KJ0T7K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
18 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
19 Vendula Kačírková (J0LP9)MYTHOS (KJ0HSG)TJ Sokol Semice (MC0246)
Skoky
07_ Skoková soutěž na čas – st. ZLP hendikep
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

41/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Anna Abtová (A2258)TABU (KJ0MS1)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
3 Anna Karasová (F4440)TRIKET-H (KJ0ELS)JK Předboř, z.s. (MB0471)
4 Barbora Květoňová (C1590)CUBA RAVEN(CZE) (KJ0STP)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
5 Sára Dvořáková (B3518)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
6 Vanesa Humeni (A2203)WILLEMPIE-D (KJ0MMX)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
7 Denisa Nováková (J0OY5)HEIDEILINDE (KJ0TTU)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
8 Denisa Nováková (J0OY5)MISCHELLE (KJ0TTV)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
9 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
10 Karolína Jandová (E2040)LARUSSO VOM VILSTAL (KJ0L3Y)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
11 Klára Matoušová (B3777)OLYMPIA BENY (KJ0DGA)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
12 Klára Hlaváčková (K0336)MUCKRIM EACHAN (KJ0TQT)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Klára Hlaváčková (K0336)FLEUR ELI (KJ0RXQ)Bohuslav Novohradský (MK0065)
14 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15 Tereza Hučková (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16 Nikola Hučková (J0VUR)JOLY'S TORPEDO (KJ0TYQ)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
18 Sofie Fraňková (A3050)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Sofie Fraňková (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
20 Anna Kykalová (A3052)TWICKY (KJ0M68)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
21 Adéla Sokolová (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
23 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
24 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
25 Žaneta Prošková (A2086)DOURELLO (KJ0MTR)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
26 Magdalena Heldová (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27 Kateřina Růžičková (A2184)SUNNY BOY 1 (KJ0M90)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
28 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
29 Alena Kozojedová (C1540)ANDY 11 (KJ0SZS)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
30 Varvara Kozachuk (J0R65)DAVINA 1 (KJ0SEP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
31 Antonie Křepelková (J0SJ6)VENDELÍN 2 (KJ0I7U)JK Equuleus Praha (MA0114)
32 Klára Hlaváčková (K0336)HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9)Bohuslav Novohradský (MK0065)
33 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
34 Nicol Vaňkátová (B3732)KOMTESA 10 (KJ0JND)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
35 Michaela Podešvová (J0UTJ)BRILLIANT-TEREZA (KJ0H83)JK Falea (MC0185)
36 Michaela Podešvová (J0UTJ)FURIA 1 (KJ0M6G)JK Falea (MC0185)
37 Leticia Safari (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
38 Leticia Safari (F4329)IRON LADY MOONLIGHT (KJ0I5V)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
39 Eliška Šimková (D1900)REGIE (KJ0T7K)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
40 Eliška Šimková (D1900)HAPPY 3 (KJ0T94)Jezdecký klub Staré Sedlo (MD0234)
41 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
Skoky
08_ Skoková soutěž na čas – st. LP hendikep
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

55/ 60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Anna Abtová (A2258)NANTANO B.B. (KJ0TEI)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
3 Helena Bečvářová (D1981)GISSELL (KJ0IX7)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
4 Helena Bečvářová (D1981)CHUANITA (KJ0G8H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
5 Sarah Kodadová (D1930)GOLDEN DUKE (KJ0KHO)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
6 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7 Viktor Skutecký (A2238)CHARLOTTE-L (KJ0IYG)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8 Anna Karasová (F4440)TRIKET-H (KJ0ELS)JK Předboř, z.s. (MB0471)
9 Barbora Květoňová (C1590)CUBA RAVEN(CZE) (KJ0STP)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
10 Sára Dvořáková (B3518)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
11 Sára Dvořáková (B3518)JOPJE D (KJ0M3G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
12 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
13 Jana Táboříková (C1038)ROMEO 17 (KJ0KYW)JK Falea (MC0185)
14 Anna Marie Vítková (A2213)MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
15 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
16 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
17 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
18 Jana Táboříková (C1038)MAYBE THE BEST (KJ0CZA)JK Falea (MC0185)
19 Karolína Jandová (E2040)NALOON (KJ0CHF)JK BON Equi Club Louny (ME0023)
20 Lucie Gřegořková (C1616)VIKING 10 (KJ0HW3)JK Falea (MC0185)
21 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
22 Klára Matoušová (B3777)OLYMPIA BENY (KJ0DGA)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
23 Klára Hlaváčková (K0336)FLEUR ELI (KJ0RXQ)Bohuslav Novohradský (MK0065)
24 Barbora Pártlová (C1541)LOLA 3 (KJ0GIB)JK Falea (MC0185)
25 Viktorie Zerzoňová (J0RFD)SHARIF (KJ00TG)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Gabriela Kopřivová (H4305)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
28 Daniel Hakr (A2081)JM'S LEX (KJ01P7)JS Horseland Equiservis (MA0214)
29 Daniel Hakr (A2081)A STARLIGHT C (KJ0NGX)JS Horseland Equiservis (MA0214)
30 Kateřina Kolísková (D1962)MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3)Jezdecká škola Kozolupy (MD0220)
31 Sofie Fraňková (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Adéla Dohnalová (B3513)SIMMERS AIMABEL (KJ00ZV)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
33 Kristýna Šmatláková (A2185)NIKITA 8 (KJ0MU3)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
34 Kristýna Šmatláková (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
35 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
36 Žaneta Prošková (A2086)DOURELLO (KJ0MTR)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37 Magdalena Heldová (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
38 Kateřina Růžičková (A2184)SUNNY BOY 1 (KJ0M90)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
39 Kateřina Růžičková (A2184)INDIGO 6 (KJ0T0F)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
40 Alena Kozojedová (C1540)ANDY 11 (KJ0SZS)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
41 Natálie Šroubková (K0338)PARDOES (KJ0CKY)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
42 Natálie Šroubková (K0338)MARTINI 2 (KJ0FS7)JK Podkrušnohorského zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
43 Antonie Křepelková (J0SJ6)VENDELÍN 2 (KJ0I7U)JK Equuleus Praha (MA0114)
44 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
45 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
46 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
47 Klára Hlaváčková (K0336)HOPE VAN'T KRUIS (KJ0LA9)Bohuslav Novohradský (MK0065)
48 Nicol Plandorová (J0RYA)ANGELIS MAGGIE (CZE) (KJ0T45)JK Argos z.s. (MC0102)
49 Martina Rydrychová (B3522)SINDBAD 1 (KJ0MBC)Jezdecká stáj Hejdov, z.s. (MB0239)
50 Sára Kotisová (C1615)RŮŽENKA (KJ05Z0)JK Falea (MC0185)
51 Michaela Podešvová (J0UTJ)FURIA 1 (KJ0M6G)JK Falea (MC0185)
52 Leticia Safari (F4329)CONSTANTINO S (KJ0M34)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
53 Leticia Safari (F4329)IRON LADY MOONLIGHT (KJ0I5V)Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
54 Vanesa Humeni (A2203)WILLEMPIE-D (KJ0MMX)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
55 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
09_ Skoková soutěž na čas s 1 rozeskakováním – st. SP hendikep
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

38/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Barbora Moulisová (D1908)SIEPKE'S DIABOLO (KJ0DPA)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
2 Barbora Moulisová (D1908)DARINKA 2 (KJ0LGS)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
3 Karolína Dvořáková (C1609)LUCKY AIA (KJ0J0B)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101)
4 Helena Bečvářová (D1981)CHUANITA (KJ0G8H)Sportovní stáj Hyršov z.s. (MD0204)
5 Lucie Melmerová (A1902)MUŠARGO (KJ0IT0)JK Equuleus Praha (MA0114)
6 Karolína Gálová (E1780)CHOCK (KJ0CJD)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
7 Nikita Kodadová (D1910)NOBLI (KJ0MDU)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
8 Nikita Kodadová (D1910)NARNIA VOM VILSTAL (KJ0NH9)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
9 Viktor Skutecký (A2238)VASIL (KJ0E7L)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10 Viktor Skutecký (A2238)MARSCHALL (KJ0HG5)Stáj Urban z.s. (MA0046)
11 Sára Dvořáková (B3518)FREZIE 1 (KJ0MPP)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
12 Sára Dvořáková (B3518)FLY SKY (KJ010G)Sportovní stáj Veselovský (MA0251)
13 Vanesa Humeni (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
14 Jana Táboříková (C1038)KARA 261 (KJ0H7T)JK Falea (MC0185)
15 Anna Marie Vítková (A2213)MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
16 Kristýna Vítková (A2212)KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
17 Kristýna Vítková (A2212)AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, o.s. (MD0235)
18 Adéla Škutová (H3869)SONY 2 (KJ0HUR)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
19 Antonie Pilátová (F4281)RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MF0199)
20 Klára Hlaváčková (K0336)SAM 19 (KJ0IVW)Bohuslav Novohradský (MK0065)
21 Klára Hlaváčková (K0336)GOLDBÄR (KJ0C2Q)Bohuslav Novohradský (MK0065)
22 Klára Hlaváčková (K0336)SHADOW 4 (KJ0IHI)Bohuslav Novohradský (MK0065)
23 Barbora Pártlová (C1541)LOLA 3 (KJ0GIB)JK Falea (MC0185)
24 Alexandra De Jagerová (C1045)BEST SIMPLY'S BOY (KJ0LCU)JK Slapy (MC0247)
25 Alexandra De Jagerová (C1045)DRAK 11 (KJ0F9N)JK Slapy (MC0247)
26 Gabriela Kopřivová (H4305)LIPO 1 (KJ0EMA)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27 Gabriela Kopřivová (H4305)ELIŠKA 6 (KJ0IN1)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
28 Karolína Hložková (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
29 Daniel Hakr (A2081)QUINTEN 1 (KJ00YM)JS Horseland Equiservis (MA0214)
30 Žaneta Prošková (A2086)JAKUCJA (KJ00U5)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31 Isabella Heldová (A2085)COCO CHANELL 1 (KJ0100)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
32 Alena Kozojedová (C1540)BERUŠKA 4 (KJ08LG)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
33 Karolína Lorencová (A3054)SAMARA 1 (KJ0JB1)JK Equuleus Praha (MA0114)
34 Natalie Bečková (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4)STÁJ PHARLAP (MH0351)
35 Natalie Bečková (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75)STÁJ PHARLAP (MH0351)
36 Sára Kotisová (C1615)RŮŽENKA (KJ05Z0)JK Falea (MC0185)
37 Adéla Opatrná (B3519)DIAMANT 4 (KJ0MVE)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38 Adéla Opatrná (B3519)PATTY (KJ0T0O)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
10_ Skoková soutěž na čas s 1 rozeskakováním – st. STP hendikep
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

16/ 20
Skoky
Pony
CSN
PONY WEEKEND MARTINICE
Výsledky
10. 6. – 11. 6.
D / Martinice
JS Equitana

Pro větší detail klikněte!