Přihlásit se

Multi-disciplína
Drezurní šampionát + KMK Zduchovice
Kritéria mladých koní (CHN-KMK) / 170714B1
28.07.2017 - 30.07.2017
B / Zduchovice
Otevřen k přihlašování
Drezura
02_ Zahajovací trénink pro KMK
KMK Tréning dle článku 429 N27 / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Drezura
03B Drezurní soutěž stupně Z - DU-A/2016 - otevřená
Běžná DU-A/2016 - FEI 2016 ÚLOHA DĚTI - ÚVODNÍ A / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

17
Drezura
04A Drezurní soutěž stupně L - DD/2017 - děti a pony
Běžná DD/2017 - 2017 FEI úloha - děti družstva (DD) / N40 - 3 rozhodčí

1
Drezura
04B Drezurní soutěž stupně L - DD/2017 - otevřená
Běžná DD/2017 - 2017 FEI úloha - děti družstva (DD) / N40 - 3 rozhodčí

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Victoria Ella Hofbauerová (J0R4U)WALDA (KJ0JP5)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
2 Miriam Viesnerová (A1854)RABALLERO (KJ0J3I)JK Delta (MA0086)
3 Miriam Viesnerová (A1854)JANUVIO VDB (KJ0MOL)JK Delta (MA0086)
4 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
5 Barbora Veselá (A0864)DOMINGO 1 (KJ0MBU)Stáj Leonard Praha,z.s. (MA0106)
6 Darina Rosůlková (F0882)EVANTA (KJ0N0D)stáj Abík, z.s. (MB0227)
7 Lucie Smrtová (B2626)SAFIRA 2 (KJ0IR4)Jezdecká stáj Lucky,z.s. (MB0440)
8 Kamila Kadlecová (V0802)MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
9 Lucie Bubníková (A1435)SAJURI (KJ0JHC)Jezdecký klub Consorta (MA0178)
10 Eliška Poláčková (K0240)AGEST (KJ0IRQ)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
11 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
12 Tereza Matoušková (A2218)EMIL-R (KJ0DMA)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
13 Tereza Hábová (A1037)JOHNNY WALKER (KJ0UEJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
14 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
15 Lucie Horová (C1435)CAROSE (KJ0JBW)JK Argos z.s. (MC0102)
16 Věra Vránová (A1466)ALPINHORSE MARSHMALLOW (KJ0LO1)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
17 Kristýna Kolínská (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4)stáj Abík, z.s. (MB0227)
18 Zuzana Houšková (C1419)WINNI (KJ0L1B)Stáj Havel Strýčice (MC0111)
19 Šárka Hejzlarová (F1135)STELLA NERA (KJ0JZH)Stáj Montrea (MA0213)
20 Šárka Hejzlarová (F1135)FURIFLO (KJ0M3W)Stáj Montrea (MA0213)
21 Torsten Grosse-Freese (A3045)DIVINE (KJ00Z6)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
22 Alžběta Vyštajnová (B2897)ELZAR (KJ0M35)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
23 Erika Vejmělková (V0734)NADJA (KJ0C3K)JK Hipo Jihlava (MV0003)
Drezura
05A Drezurní soutěž stupně S - JU/2016 - junioři
Běžná JU/2016 - FEI - junioři úvodní / N40 - 3 rozhodčí

2
Paradrezura
06A PARADREZURA - Team Test
I - Team 2017 / Grade I / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

1
Paradrezura
06B PARADREZURA - Team Test
I - Team 2017 / Grade I / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

2
Drezura
08_ Drezurní soutěž stupně Z - DU-B/2016
Běžná DU-B/2016 - FEI 2016 ÚLOHA DĚTI - ÚVODNÍ B / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eliška Skřivanová (F4015)VELVET 6 (KJ0ET1)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
2 Viola Kargbo (C1662)DENY 16 (KJ0G71)JK Argos z.s. (MC0102)
3 Jitka Brůžková (J0PN4)ULTIMA 4 (KJ0SAU)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
4 Samuel Olivier Krušina (B3562)ZORKA 4 (KJ0L3Z)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
5 Samuel Olivier Krušina (B3562)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
6 Tereza Tothová (A2241)HVĚZDIČKA 3 (KJ0SIX)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
7 Kristýna Šťávová (J0IUF)CORLANDO 1 (KJ0EOP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
8 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8)JK Záhořany (MB0344)
9 Kristýna Kršová (C1548)INYAN (KJ00SH)JK Šárka Protivín (MC0260)
10 Jaroslava Bromová (C1105)UNIVARA (KJ0MG9)TJ Sokol Semice (MC0246)
11 Tereza Hrabáčová (C1586)KIENA W (KJ0TUM)Equiteam Vanišov (MC0276)
12 Tereza Hrabáčová (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14)Equiteam Vanišov (MC0276)
13 Victoria Ella Hofbauerová (J0R4U)WALDA (KJ0JP5)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
14 Denisa Lencová (B3838)NARCIS 2 (KJ0A1V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
15 Karolína Wiesnerová (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6)Pony Park (MA0234)
16 Karolína Wiesnerová (B3338)SWEET HEART (KJ0M9V)Pony Park (MA0234)
17 Kamila Kadlecová (V0802)MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
18 Jana Rosická (F0864)EMIL-R (KJ0DMA)Pony Park (MA0234)
19 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
20 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
21 Věra Vránová (A1466)KILDARE FOX (KJ0T8W)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
22 Šárka Drahošová (C1436)ELIF 1 (KJ0T9T)JK Šárka Protivín (MC0260)
23 Michaela Habásková (A1067)BALTHASAR VAN NIEUWEN KLOOSTER (KJ0U9R)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
Drezura
15_ KMK pro 5-leté koně - 5U/2013
KMK 5Ú/2009 - 2009 FEI - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

3
Drezura
16_ KMK pro 6-leté koně - 6U/2013
KMK 6Ú/2009 - 2009 FEI - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

1
Paradrezura
17A PARADREZURA - Individual Championship Test
I - Individual 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

1
Paradrezura
17B PARADREZURA - Individual Championship Test
I - Individual 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

2
Paradrezura
20A PARADREZURA - Freestyle Test
I - Freestyle 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

1
Paradrezura
20B PARADREZURA - Freestyle Test
I - Freestyle 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

2
Drezura
21_ KMK pro 5-leté koně - 5F/2013
KMK 5F/2009 - 2009 FEI - pro 5ti-leté koně - finále / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

3
Drezura
22_ KMK pro 6-leté koně - 6F/2013
KMK 6F/2009 - 2009 FEI - pro 6ti-leté koně - finále / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

1
Drezura
23_ KMK pro 7-leté koně - 7U/2017
KMK 6Ú/2009 - 2009 FEI - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Drezura
24_ KMK pro 7-leté koně - 7U/2017
KMK 6Ú/2009 - 2009 FEI - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Drezura
25_ Drezurní soutěž stupně L – FEI PÚ/2016
Pony PU/2016 - FEI Drezurní úloha PONY úvodní 2016 / N40 - 3 rozhodčí

3
Drezura
Běžná
KMK
Pony
Paradrezura
CHN-KMK
Drezurní šampionát + KMK Zduchovice
Otevřen k přihlašování
28. 7. – 30. 7.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!