Přihlásit se

Multi-disciplína
Drezurní šampionát + KMK Zduchovice
Drezurní šampionát (CHN-CH) / 170714B1
28.07.2017 - 30.07.2017
B / Zduchovice
Výsledky
Drezura
02_ Zahajovací trénink pro KMK
KMK Tréning dle článku 429 N27 / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

1
Drezura
03A Drezurní soutěž stupně Z - DU-A/2016 - pony
Pony DU-A/2016 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

16
Drezura
03B Drezurní soutěž stupně Z - DU-A/2016 - otevřená
Běžná DU-A/2016 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kristýna Šťávová (J0IUF)CORLANDO 1 (KJ0EOP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
2 Jitka Brůžková (J0PN4)ULTIMA 4 (KJ0SAU)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
3 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8)JK Záhořany (MB0344)
4 Barbora Buchtová (J0QSV)LIMETREE MOSSY (KJ0EHW)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
5 Barbora Buchtová (J0QSV)RÁCHEL 5 (KJ0G3U)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
6 Tereza Hrabáčová (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14)Equiteam Lomec (MC0276)
7 Lucie Smrtová (B2626)SAFIRA 2 (KJ0IR4)Jezdecká stáj Lucky,z.s. (MB0440)
8 Jana Rosická (F0864)EMIL-R (KJ0DMA)Pony Park (MA0234)
9 Xenia Belaia (J0KCA)TANGO 13 (KJ0SZM)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
10 Zuzana Tykalová (J0R6S)PENELOPE 4 (KJ0B9M)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
11 Eliška Poláčková (K0240)AGEST (KJ0IRQ)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
12 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
13 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
14 Věra Vránová (A1466)KILDARE FOX (KJ0T8W)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
15 Věra Vránová (A1466)ALPINHORSE MARSHMALLOW (KJ0LO1)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
16 Tereza Havránková (E2026)WILD FAIMY (KJ0S05)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
17 Anna Humplíková (A2163)WELDENVARDEN (KJ0KCF)Filip Minařík (MA0271)
18 Kristýna Kolínská (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4)stáj Abík, z.s. (MB0227)
19 Jana Táboříková (C1038)AUGUSTUS 1 (KJ00YH)JK Falea (MC0185)
20 Petra Svobodová (E0813)SPIRITA (KJ0LR7)Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201)
21 Kateřina Bártová (B1405)FËANOR (KJ0KCG)Filip Minařík (MA0271)
22 Sára Tothová (C1490)JAMES 1 (KJ0MZJ)JK Falea (MC0185)
23 Blanka Nováková (C1668)SORGENTO (KJ0MUF)JK Falea (MC0185)
24 Lucie Šlamborová (E1938)DRIVE 1 (KJ0LIP)Stáj Letní stráň (ME0115)
25 Viktorie Jindrová (E1677)CASMO (KJ0MXT)Jezdecký klub Adam, o.s. (MB0312)
26 Aneta Langrová (F3047)CARERRA (KJ0M54)JK Polička (MF0077)
Drezura
04A Drezurní soutěž stupně L - DD/2017 - děti a pony
Běžná DD/2017 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

10
Drezura
04B Drezurní soutěž stupně L - DD/2017 - otevřená
Běžná DD/2017 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Victoria Ella Hofbauerová (J0R4U)WALDA (KJ0JP5)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
2 Miriam Viesnerová (A1854)RABALLERO (KJ0J3I)JK Delta (MA0086)
3 Miriam Viesnerová (A1854)JANUVIO VDB (KJ0MOL)JK Delta (MA0086)
4 Barbora Veselá (A0864)DOMINGO 1 (KJ0MBU)Stáj Leonard Praha,z.s. (MA0106)
5 Darina Rosůlková (F0882)EVANTA (KJ0N0D)stáj Abík, z.s. (MB0227)
6 Lucie Smrtová (B2626)SAFIRA 2 (KJ0IR4)Jezdecká stáj Lucky,z.s. (MB0440)
7 Lucie Bubníková (A1435)SAJURI (KJ0JHC)Jezdecký klub Consorta (MA0178)
8 Eliška Poláčková (K0240)AGEST (KJ0IRQ)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
9 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
10 Tereza Matoušková (A2218)EMIL-R (KJ0DMA)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
11 Tereza Hábová (A1037)JOHNNY WALKER (KJ0UEJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
12 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
13 Věra Vránová (A1466)ALPINHORSE MARSHMALLOW (KJ0LO1)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
14 Kristýna Kolínská (B3429)GREAT TREASURE (KJ0GM4)stáj Abík, z.s. (MB0227)
15 Zuzana Houšková (C1419)WINNI (KJ0L1B)Stáj Havel Strýčice (MC0111)
16 Šárka Hejzlarová (F1135)STELLA NERA (KJ0JZH)Stáj Montrea (MA0213)
17 Šárka Hejzlarová (F1135)FURIFLO (KJ0M3W)Stáj Montrea (MA0213)
18 Torsten Grosse-Freese (A3045)DIVINE (KJ00Z6)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
19 Alžběta Vyštajnová (B2897)ELZAR (KJ0M35)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
20 Klára Moudrá (E1747)RUBY BEATLE (KJ0M3X)Vlčí ranč z.s. (ME0179)
21 Lucie Horová (C1435)CAROSE (KJ0JBW)JK Argos z.s. (MC0102)
22 Petra Šottnerová (V0731)GENESIS LEEN (KJ0KA6)Filip Minařík (MA0271)
23 Adéla Bergerová (A2127)WAHTACI (KJ0HEV)JK Modletice, z.s. (MB0022)
24 Sára Tothová (C1490)JAMES 1 (KJ0MZJ)JK Falea (MC0185)
25 Blanka Nováková (C1668)SORGENTO (KJ0MUF)JK Falea (MC0185)
26 Aneta Langrová (F3047)GUPI RUPI (KJ0C2G)JK Polička (MF0077)
Drezura
05A Drezurní soutěž stupně S - JU/2016 - junioři
Běžná JU/2016 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

2
Drezura
05B Drezurní soutěž stupně S - JU/2016 - otevřená
Běžná JU/2016 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

20
Paradrezura
06A PARADREZURA - Team Test
I - Team 2017 / Grade I / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

1
Drezura
07_ KMK pro 4-leté koně - 4U/2013
KMK 4Ú/2013 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

13
Drezura
08_ Drezurní soutěž stupně Z - DU-B/2016
Běžná DU-B/2016 - FEI-Z / N34 - 2 rozhodčí z jednoho místa

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Eliška Skřivanová (F4015)VELVET 6 (KJ0ET1)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
2 Viola Kargbo (C1662)DENY 16 (KJ0G71)JK Argos z.s. (MC0102)
3 Jitka Brůžková (J0PN4)ULTIMA 4 (KJ0SAU)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
4 Samuel Olivier Krušina (B3562)JOLLY JOKER / BILBO (KJ0MHQ)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
5 Tereza Tothová (A2241)HVĚZDIČKA 3 (KJ0SIX)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
6 Kristýna Šťávová (J0IUF)CORLANDO 1 (KJ0EOP)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
7 Tereza Králová (B3556)DIAMOND LADY (KJ0KJ8)JK Záhořany (MB0344)
8 Kristýna Kršová (C1548)INYAN (KJ00SH)JK Šárka Protivín (MC0260)
9 Jaroslava Bromová (C1105)UNIVARA (KJ0MG9)TJ Sokol Semice (MC0246)
10 Tereza Hrabáčová (C1586)KIENA W (KJ0TUM)Equiteam Lomec (MC0276)
11 Tereza Hrabáčová (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14)Equiteam Lomec (MC0276)
12 Victoria Ella Hofbauerová (J0R4U)WALDA (KJ0JP5)JK Iluze Makotřasy (MA0090)
13 Ema Havlenová (J0K4X)AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO)Pegasův dvůr, z.s. (MB0350)
14 Denisa Lencová (B3838)NARCIS 2 (KJ0A1V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
15 Karolína Wiesnerová (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6)Pony Park (MA0234)
16 Karolína Wiesnerová (B3338)SWEET HEART (KJ0M9V)Pony Park (MA0234)
17 Jana Rosická (F0864)EMIL-R (KJ0DMA)Pony Park (MA0234)
18 Xenia Belaia (J0KCA)TANGO 13 (KJ0SZM)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
19 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
20 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
21 Věra Vránová (A1466)KILDARE FOX (KJ0T8W)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
22 Šárka Drahošová (C1436)ELIF 1 (KJ0T9T)JK Šárka Protivín (MC0260)
23 Michaela Habásková (A1067)BALTHASAR VAN NIEUWEN KLOOSTER (KJ0U9R)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
24 Amálie Mašková (B3306)LINDA 34 (KJ0HP9)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
25 Kateřina Bártová (B1405)FËANOR (KJ0KCG)Filip Minařík (MA0271)
26 Sára Tothová (C1490)JAMES 1 (KJ0MZJ)JK Falea (MC0185)
27 Blanka Nováková (C1668)SORGENTO (KJ0MUF)JK Falea (MC0185)
28 Lucie Šlamborová (E1938)OLALA (KJ00W4)Stáj Letní stráň (ME0115)
29 Barbora Kavanová (E2107)JANEK GLASSOR (KJ076Z)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
30 Barbora Kavanová (E2107)MAX GLASSOR (KJ0E66)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
31 Victoria Schopper (J0RHV)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
32 Yulia Perepelitsyna (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
33 Jolana Samii (A3044)LARSSON (KJ0U2O)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
Drezura
09_ Drezurní soutěž stupně L - DD/2017
Běžná DD/2017 - FEI-L / N40 - 3 rozhodčí

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kristýna Kršová (C1548)INYAN (KJ00SH)JK Šárka Protivín (MC0260)
2 Jaroslava Bromová (C1105)UNIVARA (KJ0MG9)TJ Sokol Semice (MC0246)
3 Julie-Anna Jarolímková (C1597)FEŠI/URPÍN (KJ0MDW)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
4 Karolína Wiesnerová (B3338)OJOETSJNI'S GREVENRIT (KJ0KC6)Pony Park (MA0234)
5 Jana Podrápská (G0637)LEE DIAMOND (KJ0KYL)Stáj PIAFA z.s. (ML0139)
6 Tereza Matoušková (A2218)EMIL-R (KJ0DMA)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
7 Tereza Hábová (A1037)FERNANDO 5 (KJ0MRJ)TJ Žižka Praha (MA0002)
8 Věra Vránová (A1466)ALPINHORSE MARSHMALLOW (KJ0LO1)ArtDressage Stable, z.s. (MB0434)
9 Šárka Hejzlarová (F1135)STELLA NERA (KJ0JZH)Stáj Montrea (MA0213)
10 Šárka Hejzlarová (F1135)FURIFLO (KJ0M3W)Stáj Montrea (MA0213)
11 Michaela Drnková (C1659)RACHEL 1 (KJ0C3P)JK Argos z.s. (MC0102)
12 Torsten Grosse-Freese (A3045)DIVINE (KJ00Z6)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
13 Alžběta Vyštajnová (B2897)ELZAR (KJ0M35)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
14 Anna Procházková (F4333)FRITS K PROTO (KJ0MF1)Pony Park (MA0234)
15 Petra Šottnerová (V0731)GENESIS LEEN (KJ0KA6)Filip Minařík (MA0271)
16 Adéla Bergerová (A2127)WAHTACI (KJ0HEV)JK Modletice, z.s. (MB0022)
17 Sára Tothová (C1490)JAMES 1 (KJ0MZJ)JK Falea (MC0185)
18 Blanka Nováková (C1668)SORGENTO (KJ0MUF)JK Falea (MC0185)
19 Lucie Šlamborová (E1938)DRIVE 1 (KJ0LIP)Stáj Letní stráň (ME0115)
20 Lucie Šlamborová (E1938)OLALA (KJ00W4)Stáj Letní stráň (ME0115)
21 Yulia Perepelitsyna (B3727)LAMANŠS (KJ00UZ)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
22 Jolana Samii (A3044)LARSSON (KJ0U2O)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
23 Aneta Langrová (F3047)GUPI RUPI (KJ0C2G)JK Polička (MF0077)
Drezura
10_ Drezurní soutěž stupně S - JD/2016
Běžná JD/2016 - FEI-S / N40 - 3 rozhodčí

19
Drezura
11A DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "Z" - DĚTI
Běžná DU-A/2016 - FEI-Z 2 kolová soutěž

9
Drezura
11B DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "Z" - JUNIOŘI
Běžná DU-A/2016 - FEI-Z 2 kolová soutěž

8
Drezura
12A DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "L" - DĚTI
Běžná DD/2017 - FEI-L 2 kolová soutěž

10
Drezura
12B DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "L" - JUNIOŘI
Běžná DD/2017 - FEI-L 2 kolová soutěž

8
Drezura
12C DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "L" - PONY (děti 8-16let)
Běžná DD/2017 - FEI-L 2 kolová soutěž

7
Drezura
13_ DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "S" - JUNIOŘI
Běžná JU/2016 - FEI-S 2 kolová soutěž

8
Drezura
14_ KMK pro 4-leté koně - 4U/2013
KMK 4Ú/2013 - FEI-Z - pro 4-leté koně / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

12
Drezura
15_ KMK pro 5-leté koně - 5U/2013
KMK 5Ú/2009 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

7
Drezura
16_ KMK pro 6-leté koně - 6U/2013
KMK 6Ú/2009 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Paradrezura
17A PARADREZURA - Individual Championship Test
I - Individual 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

1
Drezura
18_ DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "PONY" - děti 8-10let
Pony DU-A/2016 - FEI-Z 2 kolová soutěž

8
Drezura
19_ DREZURNÍ ŠAMPIONÁT "PONY" - děti 11-13let
Pony Z4/2016 - ČJF 2 kolová soutěž

9
Paradrezura
20A PARADREZURA - Freestyle Test
I - Freestyle 2017 / Grade I / N40 - 3 rozhodčí

1
Drezura
21_ KMK pro 5-leté koně - 5F/2013
KMK 5F/2009 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - finále / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

8
Drezura
22_ KMK pro 6-leté koně - 6F/2013
KMK 6F/2009 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - finále / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
23_ KMK pro 7-leté koně - 7U/2017
KMK 6Ú/2009 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
24_ KMK pro 7-leté koně - 7U/2017
KMK 6Ú/2009 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní / N35 - 3 rozhodčí v C (KMK)

2
Drezura
25_ Drezurní soutěž stupně L – FEI PÚ/2016
Pony PU/2016 - FEI-L PONY / N40 - 3 rozhodčí

3
Drezura
Běžná
KMK
Pony
Paradrezura
CHN-CH
Drezurní šampionát + KMK Zduchovice
Výsledky
28. 7. – 30. 7.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!