Přihlásit se

Skoky
FINÁLE CHAMPIONS TOUR - skokové závody
Oficiální závody (CSN) / 190926A1
27.09.2019 - 29.09.2019
A / Hradištko
Výsledky
Skoky
02_ Skoková soutěž ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kysílková Tereza (J0RJV)LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
2 Kysílková Tereza (J0RJV)ABU DHABÍ (KJ0WUK, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
3 Černá Mia (J0URC)GOLDEN ROSE (KJ0UMY, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
4 Chloupková Barbora (A1744)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
5 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
6 Antošová Blanka (B3392)STAILI (KJ0XC9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
7 Půlpánová Adéla (B2630)JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
8 Štalzerová Lada (D1076)BRAM (KJ0JN6, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9 Böhmová Tereza (B1843)LAURA 9 (KJ0AFR, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
10 Šmejkalová Nikola (B3790)NOELL 1 (KJ0WV8, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
11 Půlpánová Adéla (B2630)ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
12 Strnadová Irena (B3259)PURPUR (KJ0P0A, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13 Veselá Kateřina (J0XK9)MELODY 2 (KJ0X5C, K)Stáj Šlechta (ME0146)
14 Faustová Kateřina (B3134)CARIA (KJ0HTN, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
15 Pražáková Adéla (E2092)BARCELONA-S (KJ0BQ2, K)Jezdecký klub Elite (ME0211)
16 Šrámková Jarmila (F0142)ANJA K Strojmotiv (KJ0IAZ, K)JK Čermná (MF0366)
17 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
18 Palička Zdeněk (B0066)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
19 Palička Zdeněk (B0066)ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
20 Plundrová Anna (B3822)FORS MOZART (KJ0CDF, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
21 Adamcová Gabriela (B3695)CHALCEDON (KJ0L8A, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
22 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
23 Šestáková Nikol (F3867)FRAGONOR (KJ0V4D, V)JK Všetice (MB0216)
24 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
25 Šíbová Kateřina (B3385)GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
26 Fürstová Karolína (A1551)ANNE MARIE (KJ0XDE, K)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
27 Tesaříková Eva (A1193)QUITENDER (KJ0XHS, V)Sportovní stáj Golem,z.s. (MA0127)
28 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
29 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
30 Abík Jaroslav (B1288)QUIN-K (KJ0X67, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
31 Jecelínová Rozálie (J0WIT)TARACO BENDIGO (GBR) (KJ0UJL, H)Stáj Karsit (MF0242)
32 Holub Pavel (J0V1D)K - TRIUMF KARSIT (KJ0CZX, V)Stáj Karsit (MF0242)
33 Malíčková Jandová Kateřina (H0123)GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
03_ Skoková soutěž Z
Hobby Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kysílková Tereza (J0RJV)ABU DHABÍ (KJ0WUK, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
2 Černá Mia (J0URC)GOLDEN ROSE (KJ0UMY, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
3 Chloupková Barbora (A1744)ROSŤA 1 (KJ0X2U, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
4 Půlpánová Adéla (B2630)JAWEL TETTIE H (KJ0XIO, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
5 Kopecká Ilona (B0309)HABELLE CHIN (KJ0XU0, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6 Štalzerová Lada (D1076)BRAM (KJ0JN6, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Böhmová Tereza (B1843)LAURA 9 (KJ0AFR, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
8 Půlpánová Adéla (B2630)ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
9 Tuháčková Tereza (J0VSV)JASMÍN KINSKÝ (KJ0WV9, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
11 Vojtková Alžběta (A1146)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
12 Šlechta Martin (E0689)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
13 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
14 Pražáková Adéla (E2092)BARCELONA-S (KJ0BQ2, K)Jezdecký klub Elite (ME0211)
15 Šrámková Jarmila (F0142)ANJA K Strojmotiv (KJ0IAZ, K)JK Čermná (MF0366)
16 Šrámková Lucie (F2851)HOLLY H STROJMOTIV (KJ0WHE, K)JK Čermná (MF0366)
17 Palička Zdeněk (B0066)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
18 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
19 Palička Zdeněk (B0066)ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
20 Plundrová Anna (B3822)FORS MOZART (KJ0CDF, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
21 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
22 Vávrová Zdeňka (B2490)ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
23 Příhoda Miloslav (F1976)AVENIR (KJ0VS0, V)JK Všetice (MB0216)
24 Šestáková Nikol (F3867)FRAGONOR (KJ0V4D, V)JK Všetice (MB0216)
25 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
26 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
27 Jirásková Olga (F2757)LAVENIA (KJ0FCU, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
28 Šíbová Kateřina (B3385)GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
29 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
30 Tichá Petra (A1211)JETTA 1 (KJ0X5N, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
31 Abík Jaroslav (B1288)QUIN-K (KJ0X67, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
32 Jecelínová Rozálie (J0WIT)TARACO BENDIGO (GBR) (KJ0UJL, H)Stáj Karsit (MF0242)
33 Holub Pavel (J0V1D)K - TRIUMF KARSIT (KJ0CZX, V)Stáj Karsit (MF0242)
34 Malíčková Jandová Kateřina (H0123)GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
35 Lukačková Hana (H0648)GRIFIN (KJ0KZI, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
36 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
37 Šoupalová Martina (F1924)OSCARINA (KJ0U3L, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
38 Šoupal Martin (F0200)CASPRO (KJ0KKP, V)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z – Cena sedlářství Libich
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
2 Bahbouhová Johanka (J0PPV)VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
3 Bahbouhová Kamila (J0PQP)CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
4 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
5 Vojtíšková Radka (E1239)MARCUS 4 (KJ0KZP, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
6 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
7 Vojtková Alžběta (A1146)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
9 Nováková Kristýna (V0298)VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
10 Dostálová Linda (J0MY8)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
11 Novotná Andrea (A1728)SANNY H (KJ0W4U, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
12 Pavelková Barbora (B2783)ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
13 Palička Zdeněk (B0066)ROOCKY SOHN WH (KJ0XET, H)WinnerHorses.eu (MB0468)
14 Palička Zdeněk (B0066)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
15 Adamcová Gabriela (B3695)CHALCEDON (KJ0L8A, V)Kuzďas,spol.s r.o. Kolín (MB0310)
16 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
17 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
18 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
19 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
20 Marková Bára (F4441)VENDETA 3 (KJ0XB0, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
21 Pekárková Iva (B0394)RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
22 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Matunová Lenka (B1174)TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
24 Matunová Lenka (B1174)KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
25 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
26 Švejcarová Alice (G2483)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
27 Vratná Vanessa (J0Z4K)BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
28 Lukačková Hana (H0648)GRIFIN (KJ0KZI, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
29 Duchanová Adéla (E1955)CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
30 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

60
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Maršíková Julie (J0ORD)CASSANDRA 2 (KJ0MFV, K)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
3 Koželuh Petr (E0159)TESS 2 (KJ0LPM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
4 Tarabini Natalia (B3284)DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
5 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
6 Hlaváčková Klára (K0336)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
7 Hlaváčková Klára (K0336)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
8 Hlaváčková Klára (K0336)DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
9 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
10 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
11 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
13 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14 Kopecká Ilona (B0309)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
15 Bahbouhová Johanka (J0PPV)VALLY JAZZ (KJ0L2B, K)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
16 Bahbouhová Kamila (J0PQP)CASSIDY 4 (KJ0HOT, V)JS Joko Hlaváčková , z. s. (MB0167)
17 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
18 Horáková Sabina (B3419)LUDOVIKA (KJ0VNP, K)Stáj Housa (MB0156)
19 Vojtíšková Radka (E1239)MARCUS 4 (KJ0KZP, V)JS Ellhorses s.r.o. (MB0508)
20 Vojtková Alžběta (A1146)CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Alžběta (A1146)ORIGI VAN HET NETEHOF (KJ0WGO, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Vojtková Barbora (A1145)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Dvořáková Karolína (C1609)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
24 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
25 Nováková Kristýna (V0298)VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
26 Dostálová Linda (J0MY8)SIDDHARTHA (KJ0JJZ, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
27 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
28 Šímová Natalie (K0341)ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
29 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
30 Palička Zdeněk (B0066)COOPER 4 (KJ0VUD, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31 Palička Zdeněk (B0066)COM CHERI WH (KJ0WEM, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
32 Syrová Iveta (B3575)UP TO DATE (KJ0L2N, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
33 Vávrová Zdeňka (B2490)URATINE (KJ0KIF, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
34 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
35 Sadílková Dominika (A1593)DAFNÉ 5 (KJ0S4P, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
36 Příhoda Miloslav (F1976)DIGBY (KJ0KZC, V)JK Všetice (MB0216)
37 Procházková Lucie (B2479)ČARMY (KJ0HOZ, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
38 Chadimová Eva (A0878)QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
39 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
40 Hayerová Vanda (J0WRJ)PHILADELFIA (KJ0GE0, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
41 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
42 Marková Bára (F4441)JENY 3 (KJ0SDN, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
43 Pekárková Iva (B0394)RISCALALASILLA (KJ0W9C, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
44 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
45 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
46 Matunová Lenka (B1174)TRINITY-R (KJ0U8W, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
47 Matunová Lenka (B1174)KISSINGER TN (KJ0X0R, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
48 Doležal Rudolf (F0382)DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
49 Doležal Rudolf (F0382)OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
50 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
51 Pospíšilová Ivona (C0049)GRANT'S (KJ0UML, H)JS Dražice (MB0055)
52 Švejcarová Alice (G2483)CUPCAKE GIRL VH LINDENHOF Z (KJ00TP, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
53 Vratná Vanessa (J0Z4K)BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
54 Pokorná Kristýna (V0764)EXPENSIVE (KJ0L6Q, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
55 Housa Radek (F0548)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
56 Vaňková Pavlína (F2766)ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
57 Duchanová Adéla (E1955)CAPPARO D'OR (KJ0MV9, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
58 Příhoda Miloslav (F1976)GRACE PRINCESS (KJ0IFA, K)JK Všetice (MB0216)
59 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
60 Portychová Linda (B3517)VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
07_ Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

74
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Jindra Jaroslav (H0373)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Kroupová Nikol (D1784)LAMBORGHINI (KJ0GET, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
4 Říhová Sandra (B2684)CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
5 Knapová Gabriela (F2718)HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
6 Kmochová Barbora (E0988)COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
7 Koželuh Petr (E0159)TESS 2 (KJ0LPM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
8 Koželuh Petr (E0159)SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
9 Koželuh Petr (E0159)CHARLIE 20 (KJ0SZV, H)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
10 Tarabini Natalia (B3284)DOMÉNA 2 (KJ0IRW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
11 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
12 Hlaváčková Klára (K0336)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
14 Hlaváčková Klára (K0336)DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
15 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
16 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
17 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
18 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
19 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
20 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
21 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23 Švecová Irena (B3041)LORNA (KJ0BX0, K)JK Záhořany (MB0344)
24 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
25 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
26 Hanušová Kateřina (A0314)JAKARTA 2 (KJ0TNM, K)JS Ohrazenice (MC0213)
27 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
28 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
29 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
30 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
31 Jarolím Pavel (B0046)ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
32 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
33 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
34 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
35 Lacinová Klára (B2975)CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
36 Vojtková Barbora (A1145)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
37 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38 Dvořáková Karolína (C1609)CORNELIA K (KJ0MDF, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
40 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
41 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
42 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
43 Perlíková Martina (A0477)KERRY GOLD VAN DE KOPSHOEVEN (KJ0MZM, K)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
44 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
45 Sadílková Dominika (A1593)DAFNÉ 5 (KJ0S4P, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
46 Příhoda Miloslav (F1976)DIGBY (KJ0KZC, V)JK Všetice (MB0216)
47 Příhoda Miloslav (F1976)GRÜN (KJ0J0H, K)JK Všetice (MB0216)
48 Příhoda Miloslav (F1976)NARAMBO (KJ0WGS, H)JK Všetice (MB0216)
49 Procházková Lucie (B2479)ČARMY (KJ0HOZ, K)Statek Kováry, z.s. (MB0172)
50 Chadimová Eva (A0878)QUENDY 1 (KJ0CUX, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
51 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
52 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
53 Libichová Natálie (J0QXE)KORINA 2 (KJ0BF4, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
54 Libichová Natálie (J0QXE)VIGO 1 (KJ0AFA, H)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
55 Doležal Rudolf (F0382)DIAREVEL (KJ0SFX, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
56 Doležal Rudolf (F0382)OTERONGO (KJ0V6Q, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
57 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
58 Vochozková Romana (A0952)VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
59 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
60 Jeníčková Lucie (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
61 Tretera Vladimír (G0884)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
62 Tretera Vladimír (G0884)MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
63 Matějčková Anna (A0981)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
64 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
65 Mücková Tereza (B2721)IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
66 Mücková Tereza (B2721)ARI VON RISTO (KJ0K8Q, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
67 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
68 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
69 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
70 Housa Radek (F0548)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
71 Vaňková Pavlína (F2766)ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
72 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
73 Portychová Linda (B3517)VIKING 13 (KJ0KT8, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
74 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
08_ Skoková soutěž S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

52
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Jindra Jaroslav (H0373)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5 Kroupová Nikol (D1784)LAMBORGHINI (KJ0GET, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
6 Říhová Sandra (B2684)CLEOPATRA 5 (KJ0MLX, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
7 Zigová Kateřina (E1020)CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
8 Polák Karel (A0595)INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
9 Kmochová Barbora (E0988)COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
10 Koželuh Petr (E0159)SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
11 Koželuh Petr (E0159)CHARLIE 20 (KJ0SZV, H)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
12 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Hlaváčková Klára (K0336)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
14 Hrubešová Dominika (A1527)CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
15 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
16 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
17 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
18 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
20 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
21 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
24 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
25 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
26 Havránková Nikola (E1244)CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
27 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
28 Mihalíková Eliška (V0609)ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
29 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
30 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
31 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
32 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
33 Pospíšilová Šárka (C0051)GARISTA (KJ0JP4, K)JS Dražice (MB0055)
34 Šrámková Lucie (F2851)GARTUS (KJ0KXL, V)JK Čermná (MF0366)
35 Příhoda Miloslav (F1976)GRÜN (KJ0J0H, K)JK Všetice (MB0216)
36 Příhoda Miloslav (F1976)NARAMBO (KJ0WGS, H)JK Všetice (MB0216)
37 Pekárková Iva (B0394)QUILA-H (KJ0J8A, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
38 Doležal Rudolf (F0382)LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39 Tretera Vladimír (G0884)FLEUR 2 (KJ0KB9, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
40 Tretera Vladimír (G0884)MANDELA DWERSE HAGEN (KJ0T4C, H)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
41 Matějčková Anna (A0981)GLIERITE (KJ00TR, K)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
42 Pokorná Kristýna (V0764)GRANDIOSO (KJ0T4U, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
43 Mücková Tereza (B2721)IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
44 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
45 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
46 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
47 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
48 Pařenicová Petra (A2138)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
49 Housa Radek (F0548)COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
50 Portychová Linda (B3517)FLOWER 1 (KJ0L0X, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
52 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
09_ Skoková soutěž ST**
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Zigová Kateřina (E1020)CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
5 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
6 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
7 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
8 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Hanušová Kateřina (A0314)CONCERTA (KJ0KKY, K)JS Ohrazenice (MC0213)
10 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
11 Havránková Nikola (E1244)CAGONETTA (KJ04G3, K)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
12 Horáková Sabina (B3419)WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
13 Mihalíková Eliška (V0609)ANDIAMO (KJ0K0X, V)Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
14 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15 Vojtková Alžběta (A1146)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
16 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
17 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
18 Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
19 Příhoda Miloslav (F1976)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Všetice (MB0216)
20 Doležal Rudolf (F0382)LARS ON (KJ0M41, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
22 Housa Radek (F0548)COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
23 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
24 Portychová Linda (B3517)JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
25 Portychová Linda (B3517)LA MIRAGE 16 (KJ0WYM, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
10_ Zrušeno dne: 28.09.2019 19:21
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

68
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Návojová Kateřina (L0106)TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
2 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
3 Jindra Jaroslav (H0373)ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
4 Zigová Kateřina (E1020)SATINÉ (KJ0SZ6, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
5 Zigová Kateřina (E1020)ULIČNÍK 3 (KJ0W4E, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
6 Knapová Gabriela (F2718)HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
7 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
8 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
9 Němcová Zuzana (B1045)GARD 2 (KJ0C81, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
10 Němcová Zuzana (B1045)CASADE (KJ0IE7, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
11 Hlaváčková Klára (K0336)CONTO BONO (KJ0KT6, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
12 Hlaváčková Klára (K0336)DAŘBUJÁN (KJ0M0R, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
13 Hlaváčková Klára (K0336)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
14 Písařík Oliver (J0V0F)REMUS 4 (KJ0GVF, V)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15 Písařík Oliver (J0V0F)CATALPA-P (KJ0IBM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
16 Písařík Oliver (J0V0F)DONA 9 (KJ067K, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
17 Písařík Adam (J0V0E)CORSIKA MAG CENTRUM 1 (KJ0EMM, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
18 Písařík Adam (J0V0E)CHARAMBA (KJ0XP9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
19 Písařík Adam (J0V0E)VENEZIA 1 (KJ0IR9, K)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
20 Flégrová Hana (B1794)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23 Šimůnková Veronika (C0794)ESTANZA (KJ0MUP, K)JK Záhořany (MB0344)
24 Rechnerová Martina (K0127)CITTORIO (KJ0KJF, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
25 Benešová Eliška (B3021)GRACIA 1 (KJ0X2E, K)JK Záhořany (MB0344)
26 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
27 Jarolím Pavel (B0046)ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
28 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
30 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
31 Anýžová Lucie (B3132)CONTERGEN (KJ0L6C, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
32 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
33 Horáčková Sylvie (F3782)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
34 Vojtková Barbora (A1145)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
35 Dvořáková Karolína (C1609)CHAKITO (KJ0NXD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
36 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
37 Bártová Adéla (A3073)FARINA 1 (KJ0MFR, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
38 Bártová Adéla (A3073)OC CALIFORNIA 1 (KJ0VRB, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
39 Habrová Aneta (J0SY0)MURPHY 5 (KJ0TAI, V)JC Rusek (MF0258)
40 Šlechta Martin (E0689)LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
41 Nerglová Kateřina (J0VU2)GALLERY 1 (KJ0LIK, V)Stáj Šlechta (ME0146)
42 Nováková Kristýna (V0298)VIRGINIA 3 (KJ0K2X, K)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
43 Hůlka Tomáš (A1388)QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
44 Hůlka Tomáš (A1388)SHEELA (KJ00QT, K)TH Equiclub (MA0220)
45 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
46 Šímová Natalie (K0341)ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
47 Příhoda Miloslav (F1976)CONY 5 (KJ0WKO, V)JK Všetice (MB0216)
48 Příhoda Miloslav (F1976)MAGIC 3 (KJ0LNL, V)JK Všetice (MB0216)
49 Příhoda Miloslav (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)JK Všetice (MB0216)
50 Chaloupková Lucie (B1359)VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
51 Kopecká Barbora (A2026)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
52 Černý Zbyněk (F1872)LENTILKA 2 (KJ0GL3, K)Jezdecký klub SIGNOSOFT (MR0046)
53 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
54 Brát Martin (H2808)DAISY 63 (KJ0XGL, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
55 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
56 Fürstová Karolína (A1551)LAVENDER (KJ0DAJ, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
57 Chaloupková Lucie (B1359)TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
58 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
59 Matunová Lenka (B1174)JORDI SW (KJ0WC1, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
60 Matunová Lenka (B1174)QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
61 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
62 Šusterová Viktorie (E1964)MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
63 Jeníčková Lucie (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
64 Housa Radek (F0548)ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
65 Housa Radek (J0YZ1)VENDY-H (KJ0ELW, K)Stáj Housa (MB0156)
66 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
67 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
68 Dobšová Barbora (A1677)COR D'ZAN (KJ0IUS, V)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
Skoky
12_ Skoková soutěž L** (uzavřená) - FINÁLE šampionátu juniorů + FINÁLE šampionátu jezdců kategorie 40+
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
13_ Skoková soutěž S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pohořalá Martina (B0471)CRASH BOOM BANG 6 (KJ0LQA, V)SK stáj Konwest, z.s. (MB0166)
2 Knapová Gabriela (F2718)HONEY BEE (KJ0LUN, K)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
3 Polák Karel (A0595)INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
4 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5 Hlaváčková Klára (K0336)GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
7 Hlaváčková Klára (K0336)CALIDOS P (KJ0LWE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
8 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Hrubešová Dominika (A1527)APRIL 4 (KJ0LMY, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
10 Hrubešová Dominika (A1527)GO-GO G (KJ0N0A, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11 Šusterová Viktorie (E1964)AGROPOIN CASSILOC Z (KJ0SP2, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
12 Šusterová Viktorie (E1964)LATIZIANA (KJ0OLA, K)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
13 Butcher Ivona (H2851)AMAWANIKI OT (KJ0JET, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
14 Málková Kateřina (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
15 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16 Lacinová Klára (B2975)CORRLANDO (KJ00WW, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
17 Lacinová Klára (B2975)CONTIKI (KJ0LZ2, V)WinnerHorses.eu (MB0468)
18 Anýžová Lucie (B3132)RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
19 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Vojtková Barbora (A1145)ROULETTE 1 (KJ0IZE, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Barbora (A1145)DARCOSSINI (KJ0MN8, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
23 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Šlechta Martin (E0689)LETTUCE (KJ0KUG, K)Stáj Šlechta (ME0146)
25 Hůlka Tomáš (A1388)QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
26 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
27 Helebrantová Anna (A1963)CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
28 Příhoda Miloslav (F1976)MAGIC 3 (KJ0LNL, V)JK Všetice (MB0216)
29 Příhoda Miloslav (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)JK Všetice (MB0216)
30 Příhoda Miloslav (F1976)CONTOS II (KJ0SEQ, H)JK Všetice (MB0216)
31 Chaloupková Lucie (B1359)VENIDO-N (KJ0KGS, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
32 Kopecká Barbora (A2026)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
33 Luža Jiří (D0299)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34 Černý Zbyněk (F1872)LENTILKA 2 (KJ0GL3, K)Jezdecký klub SIGNOSOFT (MR0046)
35 Fürstová Karolína (A1551)BE EME QUARTZ (KJ0VIM, V)Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
36 Pekárková Iva (B0394)ALDIA (KJ0U6L, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
37 Matunová Lenka (B1174)QUALITY KID B Z (KJ0S8O, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
38 Rudorferová Karolína (E1740)AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
39 Mücková Tereza (B2721)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
40 Kaněrová Natálie (F4213)CAIRA 2 (KJ0KEB, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
41 Pospíšilová Ivona (C0049)GUINNESS (KJ0L56, V)JS Dražice (MB0055)
42 Kavalírová Lenka (B1081)SEAGRAM'S (KJ0J2V, V)JS Dražice (MB0055)
43 Jeníčková Lucie (B3405)RAMBO 5 (KJ0HP4, V)Stáj Housa (MB0156)
44 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
45 Pařenica Josef (A0187)HEONITO PAULOWNA (KJ0S24, V)AUDIT SULICE (MA0124)
46 Pařenica Josef (A0187)INGO (KJ0S22, V)AUDIT SULICE (MA0124)
47 Kozáková Ema (B3468)ČIKON (KJ0K97, V)Stáj Housa (MB0156)
48 Kozáková Ema (B3468)CHOLLIN (KJ0VSZ, K)Stáj Housa (MB0156)
Skoky
14_ Skoková soutěž S**(uzavřená) - FINÁLE šampionátu jezdců U25
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
15_ Skoková soutěž ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
2 Jindra Jaroslav (H0373)TENERIFE'S CARESON (KJ0SW4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
3 Zigová Kateřina (E1020)CLASSIC FLY MJ (KJ0X4X, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
4 Polák Karel (A0595)FALOU (KJ00Y8, V)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
5 Polák Karel (A0595)MANASQUAN M Z (KJ0MHW, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
6 Polák Karel (A0595)EMPIRE 1 (KJ0L8I, H)JK HAPAX, o.s. (MA0194)
7 Hrubešová Dominika (A1527)CHARDONE (KJ0MRK, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Hrubešová Dominika (A1527)KASJMIR VGW 1 (KJ0S8L, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Bartková Aneta (F4321)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
10 Bartková Aneta (F4321)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Mládek Václav (F4208)CLASSIFIED LOVE (KJ0V75, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Mládek Václav (F4208)NEO 2 (KJ0WQH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
14 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
15 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
16 Málková Kateřina (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17 Málková Kateřina (F2906)G-BUGATTI DWERSE HAGEN (KJ0KXR, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
18 Vojtková Alžběta (A1146)CARTHAN 1 (KJ0VYD, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
19 Vojtková Alžběta (A1146)CATAR 1 (KJ0MN6, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
20 Vojtková Alžběta (A1146)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
21 Vojtková Barbora (A1145)QUILAGO (KJ0LZP, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
22 Vojtková Barbora (A1145)ETCETERA (KJ0MTV, K)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
23 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
24 Hůlka Tomáš (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
25 Helebrantová Anna (A1963)CHACVARO (KJ0X29, V)Jezdecká stáj LH Praha (MA0236)
26 Příhoda Miloslav (F1976)QUIBCONA (KJ0M7X, K)JK Všetice (MB0216)
27 Příhoda Miloslav (F1976)CONTOS II (KJ0SEQ, H)JK Všetice (MB0216)
28 Luža Jiří (D0299)LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
29 Doležal Rudolf (F0382)EBERLINA (KJ0TCY, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Rudorferová Karolína (E1740)AREZZO K (KJ0MAZ, V)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
31 Mücková Tereza (B2721)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
32 Hyková Denisa (B3205)LUZILL (KJ0MRR, K)Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s. (ME0212)
33 Pařenica Josef (A0187)EVERGREEN P (KJ0LAF, V)AUDIT SULICE (MA0124)
34 Pařenicová Petra (A2138)GUISEPPE (KJ0MPU, K)AUDIT SULICE (MA0124)
35 Housa Radek (F0548)COBAIN H (KJ0W9I, V)Stáj Housa (MB0156)
36 Šoupalová Martina (F1924)TAKTICA (KJ0HAV, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
16_ Skoková soutěž ST** (uzavřená) - FINÁLE šampionátu Top Ten Cup
Běžná ST** (140) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

0
Uzavřená
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
FINÁLE CHAMPIONS TOUR - skokové závody
Výsledky
27. 9. – 29. 9.
A / Hradištko
Equus Kinsky

Pro větší detail klikněte!