Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - ZH Písek
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200815C2
15.08.2020 - 16.08.2020
C / Písek
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Máchová Ladislava (C0804)LAURA M (KJ0V6M, K)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
2 Květoňová Terezka (J0KK4)CANDY PA (KJ0J9K, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
3 Trnková Ivana (J0X2I)SENNY BOND (KJ0UZ9, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
4 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)
5 Kyptová Nikita (J0WKW)DRACULA (KJ0LMS, V)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
6 Táboříková Jana (C1038)LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
7 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
8 Táboříková Jana (C1038)WHISKY BOY (KJ0Z4J, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
9 Králová Kateřina (J0OL2)CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
10 Mrzenová Kristýna (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
11 Schonbauer Jakub (J0X8U)CASSIUS 30 (KJ0YP5, H)JS Pod Lhotou (MC0288)
12 Kozáková Kateřina (C1280)LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
13 Kotalík Matěj (C0863)CARUSELLO (KJ0YNG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
14 Kotalík Matěj (C0863)COLLI (KJ0LVY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
15 Horký Václav (C0688)CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
16 Křížová Anna (J0PHX)ALLEGRA 1 (KJ0BG0, K)
17 Zušťák Zbyněk (C0548)RAGAN (KJ0X3B, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
18 Rákosníková Tamara (C0937)AMANDA 13 (KJ0X7L, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
19 Mašanková Markéta (B2698)HEART OF FIRE (KJ0LF5, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
20 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21 Nováková Zuzana (V0553)CAMELIA 10 (KJ0YK3, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
22 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
23 Zaňáková Martina (C0238)NEDINE MANON (KJ0XIT, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
24 Gřegořková Lucie (C1616)EGON 4 (KJ0RWU, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
25 Kozojedová Alena (C1540)SCARLET CLASIC (KJ0SZR, K)JK Slupenec (MC0134)
26 Jandová Šárka (G3237)JENIFER 7 (KJ0XXN, K)Jezdecká stáj Malhostovice (MG0095)
27 Kubíková Kristina (J0R1D)CARPE DIEM 4 (KJ0T1T, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
28 Holmiková Nikola (J0Z1V)CONTI (KJ0LNQ, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
29 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)
30 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
31 Arient Ladislav (C0857)ELF TORA MEI Z (KJ0YO7, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
32 Arient Ladislav (C0857)MILWAUKEE (KJ0Y82, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
33 Tomková Nikola (C1312)BUCAREST (KJ0XAF, H)
34 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
35 Honigová Lenka (B3342)WALLIS-R (KJ0WC7, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

69
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Růžičková Petra (C1630)JAVOR 2 (KJ0VAP, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
2 Marášková Sára (C1599)WRANGLER ZH (KJ0XZY, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
3 Krejčová Markéta (C1344)ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
4 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5 Štěrba Jakub (B1107)GANGSTER HOLKOVSKÝ (KJ0XZX, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6 Ludačková Vendula (J0TEW)GUMERSINDO (KJ0GL7, V)Kateřina Novotná (MC0287)
7 Květoňová Barbora (C1590)CAMPARI S (KJ0LBP, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
8 Šindelářová Aneta (C1498)FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
9 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
10 Krejčí Štěpánka (J0V3U)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
11 Máchová Ladislava (C0804)LAURA M (KJ0V6M, K)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
12 Máchová Ladislava (C0804)CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
13 Květoňová Barbora (C1590)CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
14 Civišová Hana (C0686)LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
15 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)
16 Kyptová Nikita (J0WKW)DRACULA (KJ0LMS, V)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
17 Boháčová Petra (C0994)DIXI 9 (KJ0Y1F, K)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
18 Táboříková Jana (C1038)LOUIS DE ERAGON (KJ0YSS, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
19 Táboříková Jana (C1038)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
20 Táboříková Jana (C1038)WHISKY BOY (KJ0Z4J, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21 Králová Kateřina (J0OL2)CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
22 Kojanová Nikola (C1545)MIKE TYSON (KJ0WZ1, V)JK Falea (MC0185)
23 Mrzenová Kristýna (C1372)WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
24 Schonbauer Jakub (J0X8U)CASSIUS 30 (KJ0YP5, H)JS Pod Lhotou (MC0288)
25 Schonbauer Jakub (J0X8U)ADIMA (KJ0LEL, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
26 Straka Vladislav (D1080)CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
27 Straka Vladislav (D1080)GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
28 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
29 Kozáková Kateřina (C1280)LIMONT (KJ0J6P, V)JK Cunkov z.s. (MC0118)
30 Žílová Aneta (J0PHT)NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31 Kotalík Matěj (C0863)CARUSELLO (KJ0YNG, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
32 Kotalík Matěj (C0863)COLLI (KJ0LVY, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
33 Horký Václav (C0688)RIANNA-T (KJ0VMG, K)JK Tandem (MC0163)
34 Horký Václav (C0688)CALIMERO 10 (KJ0T44, V)JK Tandem (MC0163)
35 Ševčíková Daniela (V0677)AMARILLO 1 SON-W (KJ0FCH, V)Jan Valenta (MC0235)
36 Křížová Anna (J0PHX)ALLEGRA 1 (KJ0BG0, K)
37 Zušťák Zbyněk (C0548)RAGAN (KJ0X3B, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
38 Rákosníková Tamara (C0937)AMANDA 13 (KJ0X7L, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
39 Rákosníková Tamara (C0937)BLUE BERRY (KJ0MS7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
40 Mašková Kateřina (C0867)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Slupenec (MC0134)
41 Králová Michaela (A1890)NOBEL 3 (KJ0VFJ, V)Team VitaQueen (MA0322)
42 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
43 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
44 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
45 Nováková Zuzana (V0553)CAMELIA 10 (KJ0YK3, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
46 Matyšová Eva (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
47 Krepsová Kateřina (C1409)GUIBY (KJ0H0A, V)JK Tandem (MC0163)
48 Kreps Miloslav (C0172)OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
49 Hudíková Kateřina (D1842)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
50 Zaňáková Martina (C0238)NEDINE MANON (KJ0XIT, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
51 Horová Lucie (C1435)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
52 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
53 Gřegořková Lucie (C1616)EGON 4 (KJ0RWU, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
54 Kolbabová Tereza (A0380)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
55 Kozojedová Alena (C1540)SCARLET CLASIC (KJ0SZR, K)JK Slupenec (MC0134)
56 Jandová Šárka (G3237)JENIFER 7 (KJ0XXN, K)Jezdecká stáj Malhostovice (MG0095)
57 Kubíková Kristina (J0R1D)CARPE DIEM 4 (KJ0T1T, V)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
58 Rejlková Nikola (J0VB1)BRIGHT STONE F (KJ0YWW, H)JK Statek Měšice (MC0251)
59 Marešová Romana (C0445)ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
60 Holmiková Nikola (J0Z1V)CONTI (KJ0LNQ, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
61 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)
62 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
63 Arient Ladislav (C0857)ELF TORA MEI Z (KJ0YO7, V)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
64 Arient Ladislav (C0857)MILWAUKEE (KJ0Y82, K)JK HORSESFORSALE.CZ, z.s. (MC0199)
65 Martinů Jana (C0989)NATAN 1 (KJ0JZO, V)
66 Karas Karel (C0118)SWEETY SMEYS (KJ0XLH, K)JS Equistyle (MB0200)
67 Tomková Nikola (C1312)BUCAREST (KJ0XAF, H)
68 Civišová Petra Miki (C0687)ANITA 7 (KJ0S2A, K)JK Falea (MC0185)
69 Hrdličková Tereza (J0WEE)ČAGARA (KJ0K8E, K)Sportovní Stáj Adri, z.s. (MD0252)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

66
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Čížková Monika (C1485)DON PEPITO SL (KJ0YLV, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
2 Růžičková Petra (C1630)JAVOR 2 (KJ0VAP, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
3 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
4 Stránská Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
5 Krejčová Markéta (C1344)ELLA QUICK OD CHRASTINY LAT (KJ0SU4, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6 Navrátil Tomáš (A0130)PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7 Ludačková Vendula (J0TEW)GUMERSINDO (KJ0GL7, V)Kateřina Novotná (MC0287)
8 Květoňová Barbora (C1590)CAMPARI S (KJ0LBP, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
9 Loužilová Tereza (B3318)HECER (KJ0P17, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
10 Šindelářová Aneta (C1498)FRILIGHT (KJ0LZ5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
11 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)TH Equiclub (MA0220)
12 Krejčí Štěpánka (J0V3U)TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
13 Máchová Ladislava (C0804)CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
14 Civišová Hana (C0686)LENESIANO - KL (KJ0TXT, V)JK Falea (MC0185)
15 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
16 Boháčová Petra (C0994)DIXI 9 (KJ0Y1F, K)Jezdecká stáj Delta, z.s. (MC0202)
17 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
18 Táboříková Jana (C1038)CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
19 Táboříková Jana (C1038)JUMPING LE BOBA (KJ0WGK, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
20 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
21 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
22 Kojanová Nikola (C1545)MIKE TYSON (KJ0WZ1, V)JK Falea (MC0185)
23 Hanušová Kateřina (A0314)FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
24 Mrzena Tomáš (C1240)LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
25 Schonbauer Jakub (J0X8U)ADIMA (KJ0LEL, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
26 Šrámková Markéta (C0862)DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
27 Straka Vladislav (D1080)CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
28 Straka Vladislav (D1080)GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
29 Půlpánová Adéla (B2630)ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
30 Kadlecová Iva (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
31 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
32 Vopravilová Anna (C1619)NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
33 Žílová Aneta (J0PHT)NORMEN 4 (KJ0FN7, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34 Kotalík Matěj (C0863)REBECCA VON OPALIC (KJ0VDT, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
35 Kotalík Matěj (C0863)CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
36 Horký Václav (C0688)RIANNA-T (KJ0VMG, K)JK Tandem (MC0163)
37 Horký Václav (C0688)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Tandem (MC0163)
38 Ševčíková Daniela (V0677)AMARILLO 1 SON-W (KJ0FCH, V)Jan Valenta (MC0235)
39 Rákosníková Tamara (C0937)BLUE BERRY (KJ0MS7, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
40 Mašková Kateřina (C0867)CABALA (KJ0JBQ, K)JK Slupenec (MC0134)
41 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
42 Králová Michaela (A1890)NOBEL 3 (KJ0VFJ, V)Team VitaQueen (MA0322)
43 Vantroba Michal (B2094)VDM PANDUR (KJ0V95, H)
44 Vantroba Michal (B2094)VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)
45 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
46 Kolářová Kateřina (D1706)WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
47 Zahrádka Viktor (C0520)PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
48 Zahrádka Viktor (C0520)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
49 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
50 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
51 Matyšová Eva (C1519)PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
52 Krepsová Kateřina (C1409)GUIBY (KJ0H0A, V)JK Tandem (MC0163)
53 Kreps Miloslav (C0172)OTHELLO (KJ0KCP, V)JK Tandem (MC0163)
54 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
55 Hudíková Kateřina (D1842)QUIBELL 1 (KJ0VXZ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
56 Horová Lucie (C1435)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
57 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
58 Kolbabová Tereza (A0380)RAWAL HF (KJ0MM8, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
59 Kozojedová Alena (C1540)NESTEA (KJ0WH2, K)JK Slupenec (MC0134)
60 Marešová Romana (C0445)ELIŠKA 16 (KJ0YW2, K)Equuscentrum (MC0076)
61 Vegrichtová Denisa (B3071)SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
62 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
63 Martinů Jana (C0989)NATAN 1 (KJ0JZO, V)
64 Karas Karel (C0118)SWEETY SMEYS (KJ0XLH, K)JS Equistyle (MB0200)
65 Průcha Dušan (J0T5G)FORTIS 1 (KJ0L74, V)JK Altius (MC0191)
66 Civišová Petra Miki (C0687)ANITA 7 (KJ0S2A, K)JK Falea (MC0185)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena TOPVET
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

57
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hruška Zdeněk (F0304)KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4 Čížková Monika (C1485)DON PEPITO SL (KJ0YLV, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
5 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
6 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
7 Stránská Hana (D0634)LUBOŠ 2 (KJ0SU0, V)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
8 Stránská Hana (D0634)GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
9 Navrátil Tomáš (A0130)PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
10 Štěrba Jakub (B1107)CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
11 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12 Loužilová Tereza (B3318)HECER (KJ0P17, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
13 Hubená Lucie (C0411)CORTEZS (KJ0W3P, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
14 Tolarová Pavla (D0855)FERNIE (KJ0VMQ, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
15 Táboříková Jana (C1038)CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
16 Táboříková Jana (C1038)KARA 261 (KJ0H7T, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
17 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
18 Nechybová Veronika (A1449)VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
19 Oulický Jiří (C0099)LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
20 Hanušová Kateřina (A0314)FARIDA 4 (KJ0WTR, K)JS Ohrazenice (MC0213)
21 Mrzena Tomáš (C1240)LA FAYETTE 43 (KJ0JUK, K)JK Tandem (MC0163)
22 Šrámková Markéta (C0862)DIORA 2 (KJ0U22, K)JK Falea (MC0185)
23 Straka Vladislav (D1080)DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
24 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
25 Půlpánová Adéla (B2630)ANNA DE VIL Z (KJ0VJ7, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
26 Kadlecová Iva (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
27 Molík Petr (C0498)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
28 Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Janákův sbor Selských jízd Nechanice (MF0002)
29 Vopravilová Anna (C1619)NANA 2 (KJ0JXR, K)JK Cunkov z.s. (MC0118)
30 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
31 Kotalík Matěj (C0863)REBECCA VON OPALIC (KJ0VDT, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
32 Kotalík Matěj (C0863)GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
33 Kotalík Matěj (C0863)CHUCK NORRIS (KJ0LTS, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
35 Horký Václav (C0688)CHANAN DK (KJ0LUV, V)JK Tandem (MC0163)
36 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
37 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
38 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
39 Vantroba Michal (B2094)VALKÝRA-V (KJ0TLN, K)
40 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
41 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
42 Vančurová Karolína (C1482)HAVANA 1 (KJ00Z5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
43 Havlíčková Jana (D1768)ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
44 Zahrádka Viktor (C0520)PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
45 Zahrádka Viktor (C0520)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
46 Zahrádka Viktor (C0520)AYGO (KJ0JHE, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
47 Richterová Helena (B2407)JOLIE CAN CAN VAN DE FRUITKORF (KJ0KV2, V)Jezdecké centrum Cheval (MV0104)
48 Hudíková Kateřina (D1842)BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
49 Bierhanzlová Anna (D1773)ARISCO-M (KJ0J5W, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
50 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
51 Adamová Eva (C1600)BRITANICA 2 (KJ0LUH, K)JK Team Noskov (MB0111)
52 Hanuščinová Michala (D0769)HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
53 Vegrichtová Denisa (B3071)SWISS COLOURS (KJ0TUB, H)Stáj Urban z.s. (MA0046)
54 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
55 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
56 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
57 Průcha Dušan (J0T5G)FORTIS 1 (KJ0L74, V)JK Altius (MC0191)
Skoky
04A L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04B L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05_ Skoková soutěž S*/S** - cena Orling
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hruška Zdeněk (F0304)KYREN (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
2 Hruška Zdeněk (F0304)CARTHAGA DK (KJ0VFW, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3 Hruška Zdeněk (F0304)GIOVANY (KJ0VGU, H)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
4 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Stránská Hana (D0634)GALANDRO (KJ0GS0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
6 Navrátil Tomáš (A0130)GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7 Květoňová Barbora (C1590)LARA 14 (KJ0JCS, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
8 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
9 Táboříková Jana (C1038)CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
10 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
11 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
12 Smaha Luděk (D0541)JOPLIN (KJ0WRX, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
13 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
14 Mayer Jiří (A0043)MARLEEN (KJ0KV9, K)JS Ohrazenice (MC0213)
15 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
16 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
17 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
18 Šrámková Markéta (C0862)DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Falea (MC0185)
19 Straka Vladislav (D1080)DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
20 Straka Vladislav (D1080)MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
21 Molík Petr (C0498)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
22 Ludvík Filip (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Janákův sbor Selských jízd Nechanice (MF0002)
23 Kotalíková Daniela (H3482)ADIO 3 (KJ0WZ2, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
24 Kotalík Matěj (C0863)GOOD WAY (KJ0XFQ, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Hnízdilová Eliška (C1342)EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
26 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
27 Krajníková Veronika (A0889)CIKADDO (KJ0T1R, V)Stáj Accom Praha (MA0118)
28 Brucknerová Monika (C0640)ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
29 Jarolímová Hana (D1840)GERDA 2 (KJ0FCI, K)JS Dražice (MB0055)
30 Jarolím Pavel (B0046)CHACCOLORD (KJ0MYS, K)JS Dražice (MB0055)
31 Vančurová Karolína (C1482)HAVANA 1 (KJ00Z5, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
32 Zahrádka Viktor (C0520)AYGO (KJ0JHE, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
33 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
34 Vítovcová Klára (D1412)DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
35 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
36 Hudíková Kateřina (D1842)BECHERA (KJ0VGQ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
37 Bierhanzlová Anna (D1773)WAVO NORIS 1 (KJ0X7S, V)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
38 Táboříková Jana (C1038)UNWANTED ZEUS (KJ0JFN, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
39 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
40 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
41 Hanuščinová Michala (D0769)HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
42 Vegrichtová Denisa (B3071)BERNSTEIN (KJ0GLO, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
43 Švec Petr (C0387)WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
44 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
45 Grünthalová Nicola (B2769)SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
46 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
47 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
48 Starečková Kamila (B1294)HAPPYTUNA (KJ00UO, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
49 Fenclová Vladislava (D0132)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
Skoky
05A S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05B S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06_ Skoková soutěž ST*/ST** - cena Paragan
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Sabathilová Antonia (D1586)LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
2 Táboříková Jana (C1038)CORDELIA 1 (KJ0T1E, K)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
3 Smaha Luděk (D0541)HTADERMIE (KJ0T1N, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
4 Smaha Luděk (D0541)ILLUSION (KJ0WRW, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5 Mayer Jiří (A0043)ESMAN (KJ0LUB, H)JS Ohrazenice (MC0213)
6 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
7 Hanušová Kateřina (A0314)DARTONI (KJ0LUC, H)JS Ohrazenice (MC0213)
8 Šrámková Markéta (C0862)DARK BERRY (KJ0U25, K)JK Falea (MC0185)
9 Brucknerová Monika (C0640)ALLEGRO ANGEL (KJ0J8D, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
10 Kotalík Matěj (C0863)QUANDOR (KJ0LQO, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
11 Vítovcová Klára (D1412)DORIS RAVEN (KJ0LMX, K)Leona Vítovcová (MD0169)
12 Pokorná Hana (C0889)KYRIL (KJ0JY6, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
13 Hanuščinová Michala (D0769)PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
14 Hanuščinová Michala (D0769)QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
15 Vegrichtová Denisa (B3071)BERNSTEIN (KJ0GLO, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
16 Jindra Jaroslav (H0373)HELIOS 3 (KJ0LSN, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
17 Jindra Jaroslav (H0373)SNAIL (KJ0UUV, V)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
18 Kozák Luboš (C0224)QUINTERO'S CASSINY (KJ0LMT, V)JK Caletto z.s. (MC0166)
19 Grünthalová Nicola (B2769)CAREFUL Z (KJ0M39, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20 Rolínek Daniel (D1755)SAM 20 (KJ0L5S, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
21 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
22 Starečková Kamila (B1294)HAPPYTUNA (KJ00UO, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
23 Fenclová Vladislava (D0132)QENTINO DONTH-M (KJ0GRR, H)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
Skoky
06A ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
06B ST**
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
07_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

7
Skoky
08_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena ManMat
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

11
Skoky
09_ Skoková soutěž PONY LP** - cena TOPVET
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9
Skoky
10_ Skoková soutěž PONY SP* - cena Vetoflex
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

4
Skoky
11_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Happy Horses
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Romofová Sofie (J0Y0K)SINDY 28 (KJ0SAM, K)Rodinná stáj COYOT BLACK, z.s. (MC0314)
2 Bobková Kateřina (J0NBT)PARIS 13 (KJ0J08, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
3 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
4 Rédlová Natálie (J10T5)DAISY SMART (KJ0YFT, K)JK Tandem (MC0163)
5 Martanová Petra (J0YIC)CHRISTOL (KJ0Z4D, V)
6 Přibylová Pavlína (C1502)MENTOS (KJ0TJ8, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
7 Hojdekrová Tereza (J1013)CANDILLA - T (KJ0ASJ, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
8 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
9 Balláková Kateřina (J0VFU)GWARCOED TOM JONES (KJ0XU6, V)JK Todně Petra Jircová (MC0319)
10 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MB0090)
12 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MB0090)
13 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Holubová Tereza (J0YTY)PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
15 Sekáčová Adéla (J0RH7)ALEK (KJ0J0X, V)
16 Semerádová Tereza (J0WMW)NADDY (KJ0ULB, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
17 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
18 Hašková Aneta (J112O)JASMÍNEK (KJ0Z3S, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
19 Kozelková Dominika (J0YJ5)ELSA Z CHRASTIN (KJ0Y8Y, K)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
20 Flídrová Sabina (J0YJ6)BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
21 Konvičková Zuzana (J0T3R)PASJANS (KJ0X8K, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
22 Mikešová Lucie (J0PSO)OLIVELA (KJ0PE3, K)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
23 Prexlová Anežka (J0XFZ)BADY 1 (KJ0699, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
24 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
25 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)
26 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)
27 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
28 Juráčková Monika (J0V3R)ANY JANE (KJ0TJB, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
29 Duda Radek (J0XJA)SANY DAY (KJ0Z71, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
30 Novotná Soňa (J0UXQ)SUNNY 4 (KJ0F3A, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
31 Polanská Natálie (J0PYS)ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
32 Květoňová Barbora (C1590)QUEEN CIKADA (KJ0YTP, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
33 Šlaisová Olga (A1995)ODETTA 2 (KJ0VJY, K)JK Statek Nečín (MA0230)
Skoky
12_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm - cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vacek David (V0664)HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
2 Vacek David (V0664)NATHALIE DK (KJ0Y1E, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
3 Táboříková Jana (C1038)LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
4 Táboříková Jana (C1038)TROJICE EMPOR(IR)292(CZE) (KJ0XBZ, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
5 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
6 Švejdová Tereza (J0NBU)ALEX 2 (KJ0AMM, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
7 Bobková Kateřina (J0NBT)PARIS 13 (KJ0J08, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
8 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
9 Rédlová Natálie (J10T5)DAISY SMART (KJ0YFT, K)JK Tandem (MC0163)
10 Neubauerová Denisa (J0LS6)BACARDY (KJ0T0V, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11 Martanová Petra (J0YIC)CHRISTOL (KJ0Z4D, V)
12 Přibylová Pavlína (C1502)MENTOS (KJ0TJ8, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
13 Hojdekrová Tereza (J1013)CANDILLA - T (KJ0ASJ, K)JK Hájná Hora Vimperk, z.s. (MC0249)
14 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15 Balláková Kateřina (J0VFU)GWARCOED TOM JONES (KJ0XU6, V)JK Todně Petra Jircová (MC0319)
16 Zahrádková Kristýna (J0HQP)PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
17 Zahrádková Kristýna (J0HQP)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
18 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MB0090)
20 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)Jízdárna Jasná o.s.-Hrubý Jeseník (MB0090)
21 Procházková Tereza (C1289)ELTON 3 (KJ0YZS, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
22 Hladíková Veronika (D1934)VERDI 8 (KJ0Z50, V)
23 Sekáčová Adéla (J0RH7)ALEK (KJ0J0X, V)
24 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
25 Jindřichová Šárka (J0VMZ)OLIVELA (KJ0PE3, K)
26 Šejna Eduard (C0590)VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
27 Fesslová Petra (C1518)MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
28 Zelená Kateřina (B2967)LIKWOR (KJ0MF6, V)Jezdecká stáj Amarell, z. s. (MB0477)
29 Nováková Lenka (J0S1W)HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
30 Hašková Aneta (J112O)JASMÍNEK (KJ0Z3S, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
31 Flídrová Sabina (J0YJ6)BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JS Pod Lhotou (MC0288)
32 Konvičková Zuzana (J0T3R)MERLIN 22 (KJ0H2F, V)JK Stáje Štětice, z.s.. (MC0222)
33 Koutecká Milada (B0039)NESSIE 1 (KJ0LR5, K)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
34 Černá Kateřina (J0QBL)RUCKER (KJ0XTK, V)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
35 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
36 Mayer Jiří (A0043)MARGIE (KJ0Z6Y, K)JS Ohrazenice (MC0213)
37 Hanušová Kateřina (A0314)IMPERIA 1 (KJ0Z6Z, K)JS Ohrazenice (MC0213)
38 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
39 Veselá Renata (J0K5E)HANGELO INCARNATO (KJ0U5V, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
40 Scheinherrová Klára (D1677)BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
41 Míková Eliška (J0ZM6)JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)
42 Míková Eliška (J0ZM6)ELI (KJ0CFF, K)
43 Stráňková Magdaléna (J0N77)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
44 Juráčková Monika (J0V3R)ANY JANE (KJ0TJB, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
45 Civišová Hana (C0686)LUNA 1512 (KJ0Z37, K)JK Falea (MC0185)
46 Vacková Renata (J0Y7B)HAIDY 8 (KJ0XQX, K)JK Falea (MC0185)
47 Petráchová Tereza (J0ZJR)MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Argos z.s. (MC0102)
48 Kaláčová Nela (J0XS2)VENTEL (KJ0LRX, V)JK Falea (MC0185)
49 Civišová Hana (C0686)AIR AMATEUR (KJ0Z7N, V)JK Falea (MC0185)
50 Spazierová Barbora (J1154)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
51 Novotná Soňa (J0UXQ)SUNNY 4 (KJ0F3A, V)JK Šárka Protivín (MC0260)
52 Polanská Natálie (J0PYS)ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
53 Květoňová Barbora (C1590)QUEEN CIKADA (KJ0YTP, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
54 Šlaisová Olga (A1995)ODETTA 2 (KJ0VJY, K)JK Statek Nečín (MA0230)
55 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)JK Statek Měšice (MC0251)
Skoky
13_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

34
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vacek David (V0664)HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
2 Vacek David (V0664)NATHALIE DK (KJ0Y1E, K)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
3 Táboříková Jana (C1038)LUCKY 1384 (KJ0YS4, V)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
4 Táboříková Jana (C1038)TROJICE EMPOR(IR)292(CZE) (KJ0XBZ, H)Jezdecký klub Karo, z.s. (MC0315)
5 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
6 Švejdová Tereza (J0NBU)ALEX 2 (KJ0AMM, V)JS Bělčice, z.s. (MC0294)
7 Neubauerová Denisa (J0LS6)BACARDY (KJ0T0V, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
8 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
9 Zahrádková Kristýna (J0HQP)PUERTO'R' (KJ0WUQ, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
10 Zahrádková Kristýna (J0HQP)BEAUTIFUL (HANNAH 2) (KJ0LM9, K)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
11 Procházková Tereza (C1289)ELTON 3 (KJ0YZS, V)Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS (MC0310)
12 Hladíková Veronika (D1934)VERDI 8 (KJ0Z50, V)
13 Chlandová Eliška (J0OIA)PANENKA 4 (KJ0SVH, K)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
14 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
15 Šejna Eduard (C0590)VIVARO (KJ0U09, V)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16 Fesslová Petra (C1518)MARRY (KJ0F8H, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
17 Nováková Lenka (J0S1W)HVĚZDIČKA 1 (KJ0S7C, K)Jezdecká stáj Šůsová (MD0221)
18 Koutecká Milada (B0039)NESSIE 1 (KJ0LR5, K)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
19 Černá Kateřina (J0QBL)RUCKER (KJ0XTK, V)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
20 Rejlková Nikola (J0VB1)CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
21 Mayer Jiří (A0043)MARGIE (KJ0Z6Y, K)JS Ohrazenice (MC0213)
22 Hanušová Kateřina (A0314)IMPERIA 1 (KJ0Z6Z, K)JS Ohrazenice (MC0213)
23 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
24 Veselá Renata (J0K5E)HANGELO INCARNATO (KJ0U5V, V)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
25 Stráňková Magdaléna (J0N77)CANITSCHKA (KJ0VX9, H)Equuscentrum (MC0076)
26 Stráňková Magdaléna (J0N77)EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
27 Civišová Hana (C0686)LUNA 1512 (KJ0Z37, K)JK Falea (MC0185)
28 Vacková Renata (J0Y7B)HAIDY 8 (KJ0XQX, K)JK Falea (MC0185)
29 Petráchová Tereza (J0ZJR)MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Argos z.s. (MC0102)
30 Kaláčová Nela (J0XS2)VENTEL (KJ0LRX, V)JK Falea (MC0185)
31 Civišová Hana (C0686)AIR AMATEUR (KJ0Z7N, V)JK Falea (MC0185)
32 Spazierová Barbora (J1154)CAROSE (KJ0JBW, K)JK Šárka Protivín (MC0260)
33 Dziuba Dziyana (C1546)DESIREE (KJ0G6W, K)JK Argos z.s. (MC0102)
34 Rejlková Nikola (J0VB1)GITA 21 (KJ0WDQ, K)JK Statek Měšice (MC0251)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - ZH Písek
Výsledky
15. 8. – 16. 8.
C / Písek
Belmo s.r.o.Zemský hřebčinec

Pro větší detail klikněte!