Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Hořovice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200911A2
11.09.2020 - 13.09.2020
B / Hořovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0002 - Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
MA0301 - Belmo s.r.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0169
Eva Mentlíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0585
Jana Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0155
Iva Rédlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0535
Michaela Kodadová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.09.2020 8:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 20:48:19
#JezdecKůňSubjekt
1Zahoř Jan (D1638)<0YUM>JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
2Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Tichotová Natálie (J0V07)<0VC7>CALEXANDRA Z HÁJŮ (KJ0VC7, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
4Hladíková Veronika (D1934)<0GGX>QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Beranová Lucie (D1672)<0TD4>DŽAFFA (KJ0TD4, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
6Uzlová Dominika (A2049)<0Z6H>LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
7Šmídová Karolína (D1815)<0Z43>ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
8Routová Veronika (J0XFS)<0JYQ>QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
9Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Roubalová Sára (A1756)<0YAV>SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)WDHteam z.s. (MA0270)
11Hanuščinová Michala (D0769)<0HUN>CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
12Vanko Milan (A2071)<0YA5>WOOMERA (KJ0YA5, K)TH Equiclub (MA0220)
13Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
14Krýslová Nela (J0Y35)<0VXN>BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
16Bardonová Kateřina (B1325)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Pitnerová Kateřina (E1908)<0VRY>FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
18Eim Iveta (Z99SO)<0U6Y>DIALATO (KJ0U6Y, V)Slovensko (MZ0040)
19Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
20Štruncová Karolína (D0402)<0Z24>KARÁT 6 (KJ0Z24, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
21Beldová Soňa (B3552)<0XV6>FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
22Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
23Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
24Zahoř Jan (D1638)<0YUN>JAMESTOWN (KJ0YUN, K)Pavel Zahoř (MD0144)
25Simovski Dušan (V0583)<0Z8F>CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
26Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27Tichotová Natálie (J0V07)<0W57>QUANTUM-M (KJ0W57, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
28Hanuščinová Michala (D0769)<0Z29>QUILDA (KJ0Z29, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
Skoky
02_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
11.09.2020

45
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.09.2020 08:53:11
#JezdecKůňSubjekt
1Kůst Jaroslav (D0144)<0WLR>KENTUCKY BALIA (KJ0WLR, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
2Hanuščinová Michala (D0769)<0Z29>QUILDA (KJ0Z29, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
3Štětina Jan (C0547)<0YR4>QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
4Zahoř Jan (D1638)<0YUN>JAMESTOWN (KJ0YUN, K)Pavel Zahoř (MD0144)
5Straka Vladislav (D1080)<0YJ6>CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
6Bláha Vladimír (E0601)<0YIQ>KALA 2 (KJ0YIQ, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
7Uzlová Dominika (A2049)<0Z6H>LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
8Tichotová Natálie (J0V07)<0W57>QUANTUM-M (KJ0W57, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
9Šimková Kateřina (B3261)<0K6O>DANNY 3 (KJ0K6O, V)Země koní (MA0231)
10Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
11Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
12Beldová Soňa (B3552)<0XV6>FABIEN 2 (KJ0XV6, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
13Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14Voráčková Kristýna (D1854)<0VWD>RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
15Hromádková Adéla (J0WQI)<0UJW>CAPRIO (KJ0UJW, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
16Simovski Dušan (V0583)<0Z8F>CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Frydrychová Barbora (K0253)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
19Routová Veronika (J0XFS)<0JYQ>QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
20Roubalová Sára (A1756)<0YAV>SIRIUS 19 (KJ0YAV, V)WDHteam z.s. (MA0270)
21Bardonová Kateřina (B1325)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
22Chadimová Hana (D2002)<0SDC>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
23Hanuščinová Michala (D0769)<0YAY>QUARUZO VAN HET NETEHOF (KJ0YAY, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
24Štětina Jan (C0547)<0YNX>QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
25Štruncová Karolína (D0402)<0Z24>KARÁT 6 (KJ0Z24, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
26Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
27Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
28Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
29Pitnerová Kateřina (E1908)<0VRY>FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
30Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
31Marešová Eva (J03NJ)<0Z10>QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
33Hladíková Veronika (D1934)<0GGX>QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34Krýslová Nela (J0Y35)<0VXN>BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
35Zahoř Jan (D1638)<0YUM>JAMAICA 67 (KJ0YUM, K)Pavel Zahoř (MD0144)
36Straka Vladislav (D1080)<0VC1>GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
37Bláha Vladimír (E0601)<0YIP>LARINA SPECIAL ZK (KJ0YIP, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
38Uzlová Dominika (A2049)<0Z8P>KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
39Kůst Jaroslav (D0144)<0XPR>COFFE 25 (KJ0XPR, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
40Tichotová Natálie (J0V07)<0VC7>CALEXANDRA Z HÁJŮ (KJ0VC7, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
41Šimková Kateřina (B3261)<0XW6>JAMES BOND 3 (KJ0XW6, V)Země koní (MA0231)
42Hanuščinová Michala (D0769)<0HUN>CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
43Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
44Štětina Jan (C0547)<0Y1J>LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
45Beranová Lucie (D1672)<0TD4>DŽAFFA (KJ0TD4, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
11.09.2020

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.09.2020 10:44:13
#JezdecKůňSubjekt
1Kůst Jaroslav (D0144)<0WLR>KENTUCKY BALIA (KJ0WLR, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
2Štětina Jan (C0547)<0Y1J>LORENZO-S (KJ0Y1J, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
3Straka Vladislav (D1080)<0VC1>GARSIUS (KJ0VC1, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
4Bláha Vladimír (E0601)<0YIP>LARINA SPECIAL ZK (KJ0YIP, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
5Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
6Šimková Kateřina (B3261)<0XW6>JAMES BOND 3 (KJ0XW6, V)Země koní (MA0231)
7Anýžová Lucie (B3132)<0DUS>SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
8Uzlová Dominika (A2049)<0Z8P>KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
9Chadimová Klára (J0VRW)<0TLS>CLAUDIE 6 (KJ0TLS, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
10Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
11Vyštajnová Alžběta (B2897)<0YJB>J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
12Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
13Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
14Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
15Nerglová Kateřina (J0VU2)<0B7G>IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
16Šlechtová Nela (E1208)<0TY2>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
17Mládková Dominika (D1786)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Košťálová Jana (E2031)<0JCT>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
19Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Marešová Eva (J03NJ)<0Z10>QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Větrovská Karolína (F2722)<0IJW>DYSINA (KJ0IJW, K)JK JAS Český Dub (ME0237)
22Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
23Voráčková Kristýna (D1854)<0VWD>RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
24Pospěch Daniel (K0251)<0Y7U>GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
25Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
26Stropková Marina (B3602)<0Z05>OLAF VD BEGIJNAKKER (KJ0Z05, V)Equestrians Club (MA0086)
27Štětina Jan (C0547)<0YR4>QUERIDO - S (KJ0YR4, V)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
28Kůst Jaroslav (D0144)<0XPR>COFFE 25 (KJ0XPR, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
29Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z5P>106PD18 - VILLYINO (KJ0Z5P, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
30Šimečková Zuzana (D1846)<0KMQ>SHAKIRA DE CIRCEE (KJ0KMQ, K)JK Equilann z.s. (MD0259)
31Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
33Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
34Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
35Zahoř Jan (D1638)<0V60>GUIBET P (KJ0V60, V)Pavel Zahoř (MD0144)
36Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
37Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
38Prášková Tereza (A1296)<0YAJ>KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
40Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
41Straka Vladislav (D1080)<0YJ6>CONTERO 13 (KJ0YJ6, H)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
42Bláha Vladimír (E0601)<0YIQ>KALA 2 (KJ0YIQ, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
43Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
44Šimková Kateřina (B3261)<0K6O>DANNY 3 (KJ0K6O, V)Země koní (MA0231)
45Anýžová Lucie (B3132)<0K4O>HENNESSYS (KJ0K4O, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
46Hanuščinová Michala (D0769)<0YAY>QUARUZO VAN HET NETEHOF (KJ0YAY, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
47Chadimová Klára (J0VRW)<0K1C>HIP-HOP (KJ0K1C, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
48Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
49Košťálová Lenka (E2032)<0WRY>JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
50Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
51Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
52Štětina Jan (C0547)<0YNX>QIWANDO - S (KJ0YNX, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
53Kůst Jaroslav (D0144)<0V9M>GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
54Rhodes Peter (H4558)<07K5>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
Skoky
04A Soutěž st. L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Vyštajnová Alžběta (B2897)<0YJB>J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
2Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3Košťálová Lenka (E2032)<0WRY>JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
4Kůst Jaroslav (D0144)<0V9M>GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
5Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
6Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
9Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
10Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
11Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
12Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
13Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
15Pospěch Daniel (K0251)<0Y7U>GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
16Nerglová Kateřina (J0VU2)<0B7G>IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
17Šlechtová Nela (E1208)<0TY2>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
18Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
19Mládková Dominika (D1786)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
20Anýžová Lucie (B3132)<0DUS>SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
21Anýžová Lucie (B3132)<0K4O>HENNESSYS (KJ0K4O, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
22Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
23Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
24Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
25Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
26Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
27Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
28Vanko Milan (A2071)<0TQZ>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
29Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
30Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
31Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
32Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
33Rhodes Peter (H4558)<07K5>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
Skoky
04B Soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 20:48:19
#JezdecKůňSubjekt
1Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
2Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
3Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
4Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
5Rhodes Peter (H4558)<0S1K>ARMANI CODE (KJ0S1K, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
6Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
8Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
10Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
11Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
12Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
13Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
14Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
16Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
17Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Anýžová Lucie (B3132)<0GRT>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
19Prášková Tereza (A1296)<0TKA>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Eim Iveta (Z99SO)<0WB1>VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Slovensko (MZ0040)
21Simovski Dušan (V0583)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
22Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

55
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Anýžová Lucie (B3132)<0K4O>HENNESSYS (KJ0K4O, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
2Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
4Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
5Rhodes Peter (H4558)<07K5>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
6Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
7Vyštajnová Alžběta (B2897)<0YJB>J.ELIZABETH (KJ0YJB, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
8Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
9Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
10Doležal Filip (E1023)<0Y04>PEAKY BLINDER (KJ0Y04, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11Košťálová Lenka (E2032)<0WRY>JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
12Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
13Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
14Mládková Dominika (D1786)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
15Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
16Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
17Rechnerová Martina (K0127)<0OAN>CONTHARGOS-S (KJ0OAN, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
18Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
20Nerglová Kateřina (J0VU2)<0B7G>IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
21Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
22Vanko Milan (A2071)<0TQZ>LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
23Anýžová Lucie (B3132)<0DUS>SILVERÁDO (KJ0DUS, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
24Pospěch Daniel (K0251)<0Y7U>GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
25Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
26Doležal Filip (E1023)<0YUC>COLOMBO-KL (KJ0YUC, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
27Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
28Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
29Šlechtová Nela (E1208)<0TY2>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
30Kůst Jaroslav (D0144)<0V9M>GIO GRINO MARIENSERVIS (KJ0V9M, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
31Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
32Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
33Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
34Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
35Eim Iveta (Z99SO)<0WB1>VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Slovensko (MZ0040)
36Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
37Prášková Tereza (A1296)<0TKA>KARACHI FROM SECOND LIFE Z (KJ0TKA, H)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
38Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
41Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
42Rhodes Peter (H4558)<0S1K>ARMANI CODE (KJ0S1K, H)AGROTRADE STABLES (MA0295)
43Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
44Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
45Thomas Ilona (B1979)<0JZ6>GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
46Straka Vladislav (D1080)<0LFK>MONTEVARCHI (KJ0LFK, K)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
47Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
48Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
49Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
50Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
51Simovski Dušan (V0583)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
52Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
53Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
54Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
55Anýžová Lucie (B3132)<0GRT>RINKA (KJ0GRT, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
Skoky
05A Soutěž st. S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 20:48:19
#JezdecKůňSubjekt
1Pospěch Daniel (K0251)<0Y7U>GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
2Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
3Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
6Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
7Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
8Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
9Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
11Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
12Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
13Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
14Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
16Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
18Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Prášková Tereza (A1296)<0W3B>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Prášková Tereza (A1296)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
22Portychová Linda (B3517)<0MXQ>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
05B Soutěž st.S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

32
Skoky
05_ Skoková soutěž st. S*/S** - cena Paragan
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
11.09.2020

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 20:48:19
#JezdecKůňSubjekt
1Prášková Tereza (A1296)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3Pospěch Daniel (K0251)<0Y7U>GUIDAPO TANYA (KJ0Y7U, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
4Straka Vladislav (D1080)<0X9P>DENIS 13 (KJ0X9P, V)Stáj Straka Němčovice (MD0088)
5Návojová Kateřina (L0106)<0K4I>TESSERA BETTA (KJ0K4I, K)JK Equuleus Praha (MA0114)
6Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
8Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
10Portychová Linda (B3517)<0MXQ>FALINO (KJ0MXQ, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
13Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
14Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
15Prášková Tereza (A1296)<0W3B>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
17Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
18Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
19Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
21Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
22Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
23Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Pospěch Daniel (K0251)<0Y7L>QUEEN OF PARADISE (KJ0Y7L, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
25Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
26Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
27Hnízdilová Eliška (C1342)<0MBY>EASTERBOY (KJ0MBY, V)JK Tandem (MC0163)
28Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
29Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
30Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
31Prášková Tereza (A1296)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. ZM - cena ManMat
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
12.09.2020 8:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2020 07:50:39
#JezdecKůňSubjekt
1Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
2Roučová Matylda (J0WCG)<0KD8>JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
3Vávrová Tereza (J0Y0J)<0DG8>LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
4Marešová Eva (J03NJ)<0Z10>QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
7Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
8Králová Kateřina (J0OL2)<0DBC>CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
9Prošek Tomáš (E0989)<0YIS>BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10Heřmanová Lenka (B3072)<0YUS>HD WARNPRE (KJ0YUS, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
11Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
12Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
13Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Smaha Luděk (D0541)<0ZAN>ATLANTIK 2 (KJ0ZAN, H)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
15Hakrová Natálie (A1820)<00VW>LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
16Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
17Rajchmanová Anna (J0WA5)<0KLY>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18Bardonová Kateřina (B1325)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
19Benešová Simona (J0S1V)<0ITW>SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
20Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
21Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
22Roučová Matylda (J0WCG)<0I8Y>ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
23Heřmanová Lenka (B3072)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. Z - cena Höveler
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
12.09.2020

57
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2020 08:45:14
#JezdecKůňSubjekt
1Benešová Karolína (A1653)<0FV6>RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
2Lančaričová Leona (E1809)<0VNJ>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Bílková Daniela (D0087)<0UU9>MERYL 2 (KJ0UU9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
4Smaha Luděk (D0541)<0YUW>GRÁCIE 14 (KJ0YUW, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
5Rajchmanová Anna (J0WA5)<0KLY>NARCOS 1 (KJ0KLY, H)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
6Smrčková Kateřina (B3601)<0FLK>FLÉR 3 (KJ0FLK, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
7Roučová Matylda (J0WCG)<0KD8>JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
8Heřmanová Lenka (B3072)<0YUS>HD WARNPRE (KJ0YUS, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
9Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
10Heinzlová Zuzana (D1685)<0VRV>AMADEA 3 (KJ0VRV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
11Fiřtová Šárka (J0SDY)<0T6Z>MELLOW HIKER (KJ0T6Z, V)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268)
12Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
13Hladíková Veronika (D1934)<0GGX>QUEEN OF TIME (KJ0GGX, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14Voráčková Kristýna (D1854)<0VWD>RHEINFEE (KJ0VWD, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
15Bieliková Nikola (E0891)<0YRO>QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
16Škardová Barbora (J0WBN)<0MQ8>SCARABEA (KJ0MQ8, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
17Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18Prošek Tomáš (E0989)<0YIS>BALLOU (KJ0YIS, V)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
19Frydrychová Barbora (K0253)<0L0W>FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
20Králová Kateřina (J0OL2)<0DBC>CALDERON 1 (KJ0DBC, V)Jaroslava Králová (MC0138)
21Nováková Karolína (A3069)<0HYP>FALKE (KJ0HYP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
22Šmídová Karolína (D1815)<0Z43>ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
23Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
24Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
25Pospíšil Ondřej (E0549)<0Z5P>106PD18 - VILLYINO (KJ0Z5P, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
26Simovski Dušan (V0583)<0Z8F>CHARME'S OSTWIND (KJ0Z8F, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
27Routová Veronika (J0XFS)<0JYQ>QUINTIN TARANTIN (KJ0JYQ, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
28Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
29Marešová Eva (J03NJ)<0Z10>QUING (KJ0Z10, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Sedláčková Šárka (J0V46)<0S1G>ANNA-BELL (KJ0S1G, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
31Máchová Ladislava (C0804)<0EID>CARUSO 3 (KJ0EID, V)JS Maroušek Myslín,z.s.. (MC0238)
32Hrdličková Tereza (J0WEE)<0K8E>ČAGARA (KJ0K8E, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
33Hvězdová Šárka (A2179)<0IT7>ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
34Hakrová Natálie (A1820)<00VW>LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
35Tichotová Natálie (J0V07)<0W57>QUANTUM-M (KJ0W57, V)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
36Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
37Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
38Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
39Eim Iveta (Z99SO)<0U6Y>DIALATO (KJ0U6Y, V)Slovensko (MZ0040)
40Duláková Veronika (A2050)<0UCW>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
41Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
42Houdová Karolína (B3416)<0K7G>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
43Hemerová Aneta (B3030)<0U0N>SCARABEA 1 (KJ0U0N, K)WDHteam z.s. (MA0270)
44Benešová Simona (J0S1V)<0ITW>SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
45Lajtnerová Štěpánka (J0P8H)<0H0J>EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
46Krýslová Nela (J0Y35)<0VXN>BACARDI AR (KJ0VXN, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
47Bardonová Kateřina (B1325)<0HUX>LADY SHAKIRA HG (KJ0HUX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
48Krupičková Jana (J0W6Y)<0TCY>EBERLINA (KJ0TCY, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
49Benešová Karolína (A1653)<0GCZ>VARISTA (KJ0GCZ, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
50Lančaričová Leona (E1809)<0XVW>LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
51Bílková Daniela (D0087)<0HYC>MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
52Smaha Luděk (D0541)<0ZAN>ATLANTIK 2 (KJ0ZAN, H)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
53Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
54Smrčková Kateřina (B3601)<0WU9>SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
55Roučová Matylda (J0WCG)<0I8Y>ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
56Heřmanová Lenka (B3072)<0YWH>HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
57Uzlová Dominika (A2049)<0Z6H>LULU 1 (KJ0Z6H, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.09.2020

46
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
2Bílková Daniela (D0087)<0HYC>MERULA (KJ0HYC, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
3Prášková Tereza (A1296)<0YAJ>KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Tovačovská Natálie (J0UYP)<0ERC>TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Fraňková Sofie (A3050)<00V1>BEL CANTO LA MENNERIE (KJ00V1, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
6Benešová Karolína (A1653)<0GCZ>VARISTA (KJ0GCZ, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
7Rýparová Anna (J0XRZ)<0XVT>TAURA 2 (KJ0XVT, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
8Smrčková Kateřina (B3601)<0WU9>SAFÍRA 5 (KJ0WU9, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
9Třísková Kateřina (J0PF6)<0JJM>AIR FORCE ONE (KJ0JJM, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
10Vaňkátová Nicol (B3732)<0LC2>ARAM 2 (KJ0LC2, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
11Lajtnerová Štěpánka (J0P8H)<0H0J>EPOCHA (KJ0H0J, K)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
12Vacková Kristýna (J0S2Z)<0INY>MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
13Šlechtová Nela (E1208)<0TY2>BALLADE (KJ0TY2, K)Stáj Šlechta (ME0146)
14Pitnerová Kateřina (E1908)<0VRY>FLEUR DE CLASS (KJ0VRY, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
15Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
16Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Kohoutová Jana (D1280)<0SIT>CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
18Portychová Linda (B3517)<0YHI>KERRY TOWN (KJ0YHI, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19Kochlefflová Jana (B2269)<0DH5>TRISTAN 6 (KJ0DH5, V)Jezd.stáj Lussy Rynholec, z.s. (MB0392)
20Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21Špičková Viktorie (A2178)<0WO6>BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
22Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
23Simovski Dušan (V0583)<0WCM>CLEMAN (KJ0WCM, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
24Bieliková Nikola (E0891)<0YRO>QUAID CASIO (KJ0YRO, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
25Sedláčková Šárka (J0V46)<0S1G>ANNA-BELL (KJ0S1G, K)Jezdecký spolek EQUIPOL (MD0232)
26Heinzlová Zuzana (D1685)<0VRV>AMADEA 3 (KJ0VRV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
27Šimečková Zuzana (D1846)<0HO7>LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
28Smaha Luděk (D0541)<0YUW>GRÁCIE 14 (KJ0YUW, K)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
29Nováková Karolína (A3069)<0HYP>FALKE (KJ0HYP, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
30Kolářová Kateřina (D1706)<0X95>WINONA 2 (KJ0X95, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
31Nerglová Kateřina (J0VU2)<0B7G>IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
32Smrčková Lucie (B3265)<0VJV>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
33Žižáková Johana (B3437)<0HZA>LE PASS (KJ0HZA, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
34Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
35Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
36Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
37Kinclová Nikola (B3125)<0TKQ>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
38Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
39Bílková Daniela (D0087)<0UU9>MERYL 2 (KJ0UU9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
40Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
41Benešová Karolína (A1653)<0FV6>RÁCHEL 7 (KJ0FV6, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
42Smrčková Kateřina (B3601)<0FLK>FLÉR 3 (KJ0FLK, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
43Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
44Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
45Uzlová Dominika (A2049)<0Z8P>KALI VAN DE SCHIMMELSTAL (KJ0Z8P, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
46Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
Skoky
09A Skoková soutěž st. L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
2Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3Košťálová Lenka (E2032)<0WRY>JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
4Košťálová Jana (E2031)<0JCT>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
5Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
6Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
7Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Mládková Dominika (D1786)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
9Kodadová Nikita (D1910)<0X1W>PADOVA (KJ0X1W, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
10Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
12Šimečková Zuzana (D1846)<0HO7>LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
13Kinclová Nikola (B3125)<0TKQ>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
14Vacková Kristýna (J0S2Z)<0INY>MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
15Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
16Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
17Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
18Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
19Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
20Nágr Václav (K0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
22Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
23Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
24Bieliková Nikola (E0891)<0VCX>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
25Smrčková Lucie (B3265)<0VJV>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
Skoky
09B Skoková soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
2Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
3Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
4Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
5Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
6Kodadová Sarah (D1930)<0MS2>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
7Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
8Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
10Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11Prášková Tereza (A1296)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Žižáková Johana (B3437)<0HZA>LE PASS (KJ0HZA, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
13Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
14Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
15Vondráčková Linda (A1124)<00WO>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
16Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
17Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
18Jarolím Pavel (B0046)<0J6F>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
19Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
20Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
21Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Orling
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

48
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Simovski Dušan (V0583)<0YAI>OWEN VAN HET HOOGEINDE (KJ0YAI, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
2Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
3Šimečková Zuzana (D1846)<0HO7>LAP TOP (KJ0HO7, V)JK Equilann z.s. (MD0259)
4Prášková Tereza (A1296)<0YAK>PASTIS D'O (KJ0YAK, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5Smrčková Lucie (B3265)<0VJV>INCREDIBLE P (KJ0VJV, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
6Košťálová Lenka (E2032)<0WRY>JARLEY S (KJ0WRY, V)Petra Charvátová (MB0460)
7Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
8Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
9Nágr Václav (K0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
11Rhodes Peter (H4558)<0ZC4>LYSANDER 130 (KJ0ZC4, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
12Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
13Mládková Dominika (D1786)<0WGX>CHAPEAU 1 (KJ0WGX, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
14Peterka Jaroslav (K0278)<0LVZ>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
15Bechná Dominika (J0XSG)<0MH9>AC's DONNA CASTELLA VHB (KJ0MH9, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
17Hrubá Kateřina (J0QDN)<0X9B>CAIRA (KJ0X9B, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
18Kodadová Sarah (D1930)<0YDS>LOUIS VUITTON (KJ0YDS, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
19Kodadová Nikita (D1910)<0X1W>PADOVA (KJ0X1W, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
20Bieliková Nikola (E0891)<0VCX>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
21Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
22Roulichová Michaela (A1928)<0S1F>DORIEN 1 (KJ0S1F, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
23Švec Petr (C0387)<0Y2I>BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
24Vacková Kristýna (J0S2Z)<0INY>MERLIN-P (KJ0INY, H)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
25Kinclová Nikola (B3125)<0TKQ>MAGNUM 2 (KJ0TKQ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
26Košťálová Jana (E2031)<0JCT>ARTY (KJ0JCT, V)Petra Charvátová (MB0460)
27Jílková Karolína (J0RQS)<0S2H>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
28Vondráčková Linda (A1124)<00WO>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
29Žižáková Johana (B3437)<0HZA>LE PASS (KJ0HZA, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
30Košťálová Lenka (E2032)<0UNY>DOUBLE O SEVEN Z (KJ0UNY, V)Petra Charvátová (MB0460)
31Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
32Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
33Havlíčková Jana (D1768)<0HNK>ALDINO (KJ0HNK, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
34Simovski Dušan (V0583)<0MAX>CENPARO (KJ0MAX, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
35Štefková Petra (G0999)<0ISB>FORWHAT (KJ0ISB, V)JK Ideas (MG0167)
36Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
37Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
38Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
39Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
40Jarolím Pavel (B0046)<0J6F>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
41Luža Jiří (D0299)<0XGA>TANDORI (KJ0XGA, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
42Prášková Tereza (A1296)<0WYN>TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
43Kodadová Sarah (D1930)<0MS2>CARINJO (KJ0MS2, V)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
44Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
45Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
46Simovski Dušan (V0583)<0YUG>KORUSA (KJ0YUG, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
47Pospěch Daniel (K0251)<0S0G>JASMINE 1 (KJ0S0G, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
48Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
Skoky
10A Skoková soutěž st. S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
2Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
3Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
4Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
5Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
6Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
7Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
8Nágr Václav (K0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
9Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
10Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
11Bieliková Nikola (E0891)<0VCX>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
12Jarolím Pavel (B0046)<0J6F>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
13Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
14Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
15Švec Petr (C0387)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
16Prášková Tereza (A1296)<0WYR>CASSOULET (KJ0WYR, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
17Novotná Lucie (F2563)<0JYP>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
18Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
19Eim Iveta (Z99SO)<0WB1>VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Slovensko (MZ0040)
20Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
21Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
22Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
23Pospíšil Ondřej (E0549)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
10B Skoková soutěž st. S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

54
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
2Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
4Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
5Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
6Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
8Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
9Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
11Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
13Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
14Vondráčková Linda (A1124)<00WO>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
15Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
16Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
17Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
18Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
19Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
20Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
21Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
22Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
23Pospěch Daniel (K0251)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
24Bieliková Nikola (E0891)<0TEY>QUITE RIGHT (KJ0TEY, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
25Bieliková Nikola (E0891)<0TET>DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
26Horáková Sabina (B3419)<0KIE>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
27Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
28Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
30Chýle Jan (E0251)<0L2K>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
31Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. S*/S** - cena TOPVET
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.09.2020

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2020 14:20:36
#JezdecKůňSubjekt
1Bieliková Nikola (E0891)<0VCX>ODILLE VLS (KJ0VCX, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2Doležal Filip (E1023)<0VPO>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
3Tesárková Dominika (B3266)<0LKS>VINÍ (KJ0LKS, K)WDHteam z.s. (MA0270)
4Eim Iveta (Z99SO)<0WB1>VOULEZ VOUS VAN OVERIS Z (KJ0WB1, H)Slovensko (MZ0040)
5Heřmanová Lenka (B3072)<0MSJ>BALTIMORE DE MARS (KJ0MSJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
6Prášková Tereza (A1296)<0WYR>CASSOULET (KJ0WYR, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7Šusterová Viktorie (E1964)<0XTU>MEMPHIS VAN ´T HULGENRODE (KJ0XTU, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
8Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
9Nágr Václav (K0257)<0V6V>DIARANO HB Z (KJ0V6V, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
10Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
11Šlechtová Nela (E1208)<0HRA>GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
12Simovski Dušan (V0583)<0KQQ>NEN-CULMELL (KJ0KQQ, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
13Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Sportovní stáj Hory z.s. (MK0077)
14Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
15Jarolím Pavel (B0046)<0J6F>ELIAS-S (KJ0J6F, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
16Jarolímová Hana (D1840)<0FCI>GERDA 2 (KJ0FCI, K)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
17Jílková Karolína (J0RQS)<0FIH>MON CHERY 1 (KJ0FIH, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
18Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19Plotnárková Eliška (J0TGB)<0K3W>ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
20Eim Petr (G1628)<0VT5>CALIGARI (KJ0VT5, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
21Novotná Lucie (F2563)<0JYP>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
22Bardonová Kateřina (B1325)<0VJX>VICTORIA MM (KJ0VJX, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
23Švec Petr (C0387)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
24Pospíšil Ondřej (E0549)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
25Prach Opatrná Jitka (B0877)<0VFZ>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
26Portychová Linda (B3517)<0M28>JULIETT (KJ0M28, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
27Vondráčková Linda (A1124)<00WO>LA CARLA (KJ00WO, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
28Doležal Filip (E1023)<0XJP>ENZO / EPSON DES FRESNES (KJ0XJP, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
29Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
30Chýle Jan (E0251)<0L2K>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
31Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Horáková Sabina (B3419)<0KIE>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
33Pavlů Karolína (K0305)<0INV>LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
34Štefková Petra (G0999)<0JNX>QUEEN ELIZABETH 3 (KJ0JNX, K)JK Ideas (MG0167)
35Žižáková Johana (B3437)<0T7O>LAURIN 2 (KJ0T7O, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
36Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
37Bieliková Nikola (E0891)<0TEY>QUITE RIGHT (KJ0TEY, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
38Rýparová Anna (J0XRZ)<0TP3>GENIE 2 (KJ0TP3, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
39Pospěch Daniel (K0251)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
40Tomíčková Štěpánka (J0VQ9)<0M0I>TARA-FG (KJ0M0I, K)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
41Jančová Kamila (D1293)<0VOH>COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
42Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
43Šusterová Viktorie (E1964)<0WPZ>CALU RUBIN (KJ0WPZ, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
44Vegrichtová Denisa (B3071)<0UDE>HANDSOME 1 (KJ0UDE, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
45Prášková Tereza (A1296)<0SPS>CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
46Kozáková Vladimíra (A0116)<0H7Q>ZPIKEY D (KJ0H7Q, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
47Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
48Kolářová Lenka (B3404)<0KK8>LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
49Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
50Košťálová Jana (E2031)<0K8O>DIARADA DK (KJ0K8O, K)Petra Charvátová (MB0460)
51Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
52Doležal Filip (E1023)<0Y03>CHACCO HEARTS (KJ0Y03, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
53Prášková Tereza (A1296)<0WBW>C'EST CHIQUE (KJ0WBW, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
54Bieliková Nikola (E0891)<0TET>DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
55Vondráčková Linda (A1124)<0M1R>BIG BEAT V (KJ0M1R, V)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
56Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
Skoky
11A Skoková soutěž st. ST*
Běžná ST* (135) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

29
Skoky
11B Skoková soutěž st. ST**
Běžná ST** (140) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

29
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ST*/ST** - cena Paragan
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
12.09.2020

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 15.09.2020 09:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Pospíšil Ondřej (E0549)<0LWI>EINFACH (KJ0LWI, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
2Simovski Dušan (V0583)<0H97>CASALLY (KJ0H97, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
3Prášková Tereza (A1296)<0JPE>CHACHA (KJ0JPE, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
4Pospěch Daniel (K0251)<0VFE>ELIOTT (KJ0VFE, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
5Vitáková Anna (D1889)<0ML5>CARMEN 25 (KJ0ML5, K)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
6Bieliková Nikola (E0891)<0TET>DROVER (KJ0TET, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
7Doležal Filip (E1023)<0W2O>DOLLAR-KL (KJ0W2O, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
8Kráslová Natálie (B3508)<0KG9>BROOKLYN 1 (KJ0KG9, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9Novotná Lucie (F2563)<0JYP>SIRWEN (KJ0JYP, V)Miluše Novotná (MF0428)
10Prachová Tereza (D1895)<0SGI>IN THE MOOD VK (KJ0SGI, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11Deverová Kateřina (B3773)<0K1M>CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
12Sabathilová Antonia (D1586)<0URG>LOLLOBRIGIDA 1 (KJ0URG, K)JS Sabathil z.s (MD0068)
13Švec Petr (C0387)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
14Pospíšil Ondřej (E0549)<0T9U>CORTEZ LAURO Q (KJ0T9U, V)Stáj Židovice (ME0147)
15Prášková Tereza (A1296)<0W3B>ESPRIT (KJ0W3B, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16Chýle Jan (E0251)<0IPN>ABDULAH "B" (KJ0IPN, V)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
17Simovski Dušan (V0583)<0YCW>CLEINER HEINER (KJ0YCW, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
18Lužová Kateřina (D1371)<0TY9>LET'S GO 1 (KJ0TY9, V)Jezdecký klub Plzeň (MD0058)
19Hušková Veronika (E1941)<0MDL>ELCORADO GS (KJ0MDL, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20Nágr Ondřej (D0257)<0JEU>D.AMELUSINA R 22 (KJ0JEU, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
21Horáková Sabina (B3419)<0KIE>WIEDARTHE (KJ0KIE, K)Stáj Housa (MB0156)
22Hanuščinová Michala (D0769)<0LPV>QUENTINA-H (KJ0LPV, K)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
23Bieliková Nikola (E0891)<0IIZ>CARTHINJO (KJ0IIZ, V)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
24Pospěch Daniel (K0251)<0MZ3>ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
25Doležal Filip (E1023)<0URK>COUP DE COEUR GP MADAME Z (KJ0URK, V)Český jezdecký klub z.s. (MK0019)
26Chýle Jan (E0251)<0L2K>LARA 13 (KJ0L2K, K)Sportovní stáj Chýle (ME0012)
27Simovski Dušan (V0583)<0106>ZERO WASTE (KJ0106, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
28Prášková Tereza (A1296)<0MCN>JERSY FLOWER (KJ0MCN, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
29Vacková Veronika (B3327)<0MPF>CASSIMO (KJ0MPF, V)JK Vacek Bělá p./B., z.s. (MB0079)
Skoky
12_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Happy Horses
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.09.2020 8:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 20:48:19
#JezdecKůňSubjekt
1Grešíková Zuzana (J0SU0)<0U3F>DAJDA (KJ0U3F, K)Stáj Židovice (ME0147)
2Míková Eliška (J0ZM6)<0CFF>ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
3Nejedlá Sára (J0YCC)<0MNM>MOORLAND'S NINA (KJ0MNM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4Maláková Marie (J0Z9B)<0JJJ>SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Všetice (MB0216)
5Karásková Kateřina (J0YE0)<00WP>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Černá Tereza (J0QNF)<0SBN>JURÁŠEK 22 (KJ0SBN, V)Jezdecká stáj Kosoř,z.s. (MA0263)
7Opatrný Patrik (J110B)<0YAT>MELODIE 4 (KJ0YAT, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Uškovičová Klára (J0ZOK)<0YGO>KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
9Benešová Lucie (J0Y0N)<0WAL>LAMBORGINY (KJ0WAL, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
10Šebková Barbora (J0ZOD)<0YGN>KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
11Pospíšil Ondřej (J0SUP)<0WDR>DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
12Nechutná Tereza (J0YC0)<0VFA>JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
13Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
14Nejedlá Sára (J0YCC)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Dymáčková Eva (J0YZG)<0K2K>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Bauerová Jana (J0LB6)<0WLI>BREAFFY JENNY (KJ0WLI, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
18Jílková Karolína (J0RQS)<0Y4N>FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
19Hlavsa Patrik (J0YIB)<0MU4>N.N. (KJ0MU4, K)TH Equiclub (MA0220)
20Maláková Anna (J0YA6)<04WW>SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
Skoky
13_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.09.2020

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.09.2020 20:17:01
#JezdecKůňSubjekt
1Maláková Marie (J0Z9B)<0JJJ>SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Všetice (MB0216)
2Míková Eliška (J0ZM6)<0CFF>ELI (KJ0CFF, K)Equuscentrum (MC0076)
3Grešíková Zuzana (J0SU0)<0U3F>DAJDA (KJ0U3F, K)Stáj Židovice (ME0147)
4Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0X2V>LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5Cappellin Nicole (J0VHL)<00Y5>WILLEKE (KJ00Y5, K)Rescue and riders team (MC0307)
6Benešová Lucie (J0Y0N)<0WAL>LAMBORGINY (KJ0WAL, V)JK Pretty Time z.s. (ME0242)
7Opatrný Patrik (J110B)<0YAT>MELODIE 4 (KJ0YAT, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8Černá Tereza (J0QNF)<0SBN>JURÁŠEK 22 (KJ0SBN, V)Jezdecká stáj Kosoř,z.s. (MA0263)
9Nechutná Tereza (J0YC0)<0VFA>JASMÍN 17 (KJ0VFA, V)Spolek Parkur Pavel Zahoř (MD0243)
10Jílková Barbora (J0RQT)<0SWT>SHIRLI (KJ0SWT, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
11Uškovičová Klára (J0ZOK)<0YGO>KARLEN HEURÉKA (KJ0YGO, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
12Pospíšil Ondřej (J0SUP)<0WDR>DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
13Šebková Barbora (J0ZOD)<0YGN>KARLEN IDEA (KJ0YGN, K)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152)
14Krbcová Stela (J0VB8)<0KYY>SMOKE (KJ0KYY, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15Míková Eliška (J0ZM6)<0YZ2>JURÁŠ 39 (KJ0YZ2, V)Equuscentrum (MC0076)
16Grešíková Zuzana (J0SU0)<0C2Q>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
17Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0XEP>SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
18Karásková Kateřina (J0YE0)<00WP>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Nejedlá Sára (J0YCC)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
20Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0YY8>SALY 3 (KJ0YY8, K)Stáj Židovice (ME0147)
21Dymáčková Eva (J0YZG)<0K2K>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Kodadová Davida (J0ROU)<0UBX>GLORIE 5 (KJ0UBX, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
23Budilová Žaneta (J0XZY)<0MW0>TERANO (KJ0MW0, V)Asined-b z.s. (MD0236)
24Stříšková Nicole Jessica (J0W32)<0XSG>KYLEBRACK MILLY (KJ0XSG, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
25Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Bauerová Jana (J0LB6)<0WLI>BREAFFY JENNY (KJ0WLI, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
27Hlavsa Patrik (J0YIB)<0MU4>N.N. (KJ0MU4, K)TH Equiclub (MA0220)
28Korábová Barbora (J0UZV)<0YQO>KASTANJE'S TEMPESTA (KJ0YQO, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
29Jílková Karolína (J0RQS)<0Y4N>FENIX VILÍN (KJ0Y4N, V)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
30Maláková Anna (J0YA6)<04WW>SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
31Krbcová Stela (J0VB8)<0MVE>DIAMANT 4 (KJ0MVE, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
32Pospíšilová Barbora (J0VM4)<0TKJ>FIDORKA 6 (KJ0TKJ, K)Stáj Židovice (ME0147)
Skoky
14_ Skoková soutěž PONY LP** - cena ManMat
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.09.2020

16
Skoky
15_ Skoková soutěž PONY SP* - cena TOPVET
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
13.09.2020

9
Skoky
16_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.09.2020 12:30

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 11:37:35
#JezdecKůňSubjekt
1Polanská Natálie (J0PYS)<0YPU>ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
2Adamec Vojtěch (J0XG5)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4Rajchmanová Anna (J0WA5)<0XF6>NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
5Hrabalová Anna (J0V0Y)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6Sůrová Monika (J0WTF)<0YL5>MISTR 7 (KJ0YL5, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
7Kalcovská Lucie (J0MUK)<0K8H>KETTY 6 (KJ0K8H, K)Equestrians Club (MA0086)
8Scheinherrová Klára (D1677)<0TGS>BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
9Vrba Milan (J1186)<0ZBF>ŠOŠON 3 (KJ0ZBF, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
10Beldová Soňa (B3552)<0ZA7>BEAUTY 10 (KJ0ZA7, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
11Štěrbová Lucie (J078G)<0FJM>AMAR 1 (KJ0FJM, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
12Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
13Kykalová Adéla (D1893)<0TOO>ŠMOULA 1 (KJ0TOO, V)Ondřej Draský (MD0238)
14Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Benešová Karolína (A1653)<0Z7U>HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
17Polanská Natálie (J0PYS)<0XJ8>DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
18Šohajová Marcela (B1675)<0XKV>GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
19Beldová Soňa (B3552)<0ZBO>LE CAGNARD (KJ0ZBO, V)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
17_ Skoková soutěž Hobby 70 cm - cena Orling
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.09.2020

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 07:50:51
#JezdecKůňSubjekt
1Beldová Soňa (B3552)<0ZBO>LE CAGNARD (KJ0ZBO, V)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
2Rejlková Nikola (J0VB1)<0Z4W>CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
3Polanská Natálie (J0PYS)<0YPU>ALLSINGINGNDANCING (KJ0YPU, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
4Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5Kalcovská Lucie (J0MUK)<0K8H>KETTY 6 (KJ0K8H, K)Equestrians Club (MA0086)
6Štěrbová Lucie (J078G)<0FJM>AMAR 1 (KJ0FJM, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
7Sůrová Monika (J0WTF)<0YL5>MISTR 7 (KJ0YL5, V)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
8Dětková Adéla (J0S30)<0XF3>SALMA 2 (KJ0XF3, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
9Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
10Scheinherrová Klára (D1677)<0TGS>BARNEY 2 (KJ0TGS, V)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
11Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Pospíšilová Simona (J0XNJ)<0UHZ>MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
14Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
15Benešová Karolína (A1653)<0Z7U>HICKSTEADAME (KJ0Z7U, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
16Bardon Jan (B2022)<0UVW>AURA 7 (KJ0UVW, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Kykalová Adéla (D1893)<0TOO>ŠMOULA 1 (KJ0TOO, V)Ondřej Draský (MD0238)
18Rusková Viktorie (J0NDN)<0CXO>SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
19Vrba Milan (J1186)<0ZBF>ŠOŠON 3 (KJ0ZBF, V)Ranch Líšná, z.s. (MD0219)
20Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
21Rajchmanová Anna (J0WA5)<0XF6>NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
22Pelantová Natálie (B3819)<0I2E>LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
23Arnoštová Šárka (J113O)<0Z4Y>DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
24Polanská Natálie (J0PYS)<0XJ8>DIEGO 8 (KJ0XJ8, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
25Beldová Soňa (B3552)<0ZA7>BEAUTY 10 (KJ0ZA7, K)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
26Rejlková Nikola (J0VB1)<0WDQ>GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
27Šohajová Marcela (B1675)<0XKV>GAMBIT 2 (KJ0XKV, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
28Zahrádka Jiří (A0166)<0Y7P>WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)
29Šemelíková Michaela (B2941)<0VJZ>ČIPS (KJ0VJZ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
30Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
18_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena Hoveler
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
13.09.2020

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 13.09.2020 07:50:00
#JezdecKůňSubjekt
1Rejlková Nikola (J0VB1)<0WDQ>GITA 21 (KJ0WDQ, K)Equuscentrum (MC0076)
2Pospíšilová Simona (J0XNJ)<0UHZ>MENAI ENDAF (GBR) (KJ0UHZ, V)Equuscentrum (MC0076)
3Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
4Šmídová Karolína (D1815)<0Z43>ROLAND 5 (KJ0Z43, V)Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. (MD0013)
5Pelantová Natálie (B3819)<0I2E>LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
6Dětková Adéla (J0S30)<0XF3>SALMA 2 (KJ0XF3, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
7Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8Rusková Viktorie (J0NDN)<0CXO>SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
9Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
10Warthová Jana (J0PYW)<0HUN>CARUSO 5 (KJ0HUN, V)Sportovní stáj VLK (MD0187)
11Bardon Jan (B2022)<0UVW>AURA 7 (KJ0UVW, K)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
12Arnoštová Šárka (J113O)<0Z4Y>DIVOCH (KJ0Z4Y, V)Jezdecké centrum Statek Kočvary z.s. (MB0519)
13Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
15Rejlková Nikola (J0VB1)<0Z4W>CLOUD 1 (KJ0Z4W, K)Equuscentrum (MC0076)
16Šemelíková Michaela (B2941)<0VJZ>ČIPS (KJ0VJZ, V)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
17Zahrádka Jiří (A0166)<0Y7P>WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)