Přihlásit se

Skoky
ZDUCHOVICE INDOOR TOUR OPEN
Oficiální závody (CSN) / 211112B1
12.11.2021 - 14.11.2021
B / Zduchovice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Zigová Kateřina (E1020)METROPOLIS (KJ10PS, H)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
3 Štenglová Jolana (J0ZSF)KAMÉLIE 2 (KJ0DBO, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Nebřenská Dora (J11RL)DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Palesová Sarah (J0VT3)ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
8 Liborová Sofie (A3040)VIVIEN LADY (KJ10FK, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
9 Mejzr Adam (B2106)OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
10 Nachtmannová Anna (J115Y)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
11 Rychetská Natálie (J1100)TÍNKA (KJ0Y6M, K)Stáj Tesárek (MA0071)
12 Denková Adéla (J10SE)LULU 1 (KJ0Z6H, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
13 Tovačovská Natálie (J0UYP)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
14 Matoušková Tereza (J126V)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Matoušková Tereza (J126V)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Kalužíková Tereza (H3310)CASABELL (KJ10IB, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17 Roučová Matylda (J0WCG)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
18 Sulírová Miroslava (J0MV5)ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19 Hanušová Kateřina (A0314)ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
20 Sommer Vítek (J0XDM)GREEN-TEX DIABELLY (KJ10SL, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
21 Holmiková Nikola (J0Z1V)CASSANDRA (KJ0X3C, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
22 Vicjanová Veronika (J0XXR)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
23 Svobodová Dagmar (V0531)JOHANKA 11 (KJ0VL9, K)CARWERO, o.s. (MV0099)
24 Puldová Doubravka (A2151)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
25 Mikešová Justýna (J11YT)OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
26 Bendíková Ema (J0YWS)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
27 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
28 Bigoletová Elsa (J12G2)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
29 Nosková Jana (A0410)RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
30 Vegrichtová Denisa (B3071)CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
31 Bejčková Nella (J11B8)MODEWARRE (KJ10MR, V)Stáj Cikáda - Kuntová (MB0499)
32 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
33 Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
34 Pohanová Petra (B3137)NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
35 Marková Markéta (J0YV7)CARSTEN (KJ106H, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
36 Lánský Josef (B2511)CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
37 Pospíšil Ondřej (E0549)VON HOLSTEIN (KJ10MW, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

61
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Zigová Kateřina (E1020)METROPOLIS (KJ10PS, H)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
3 Zigová Kateřina (E1020)818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
4 Štenglová Jolana (J0ZSF)KAMÉLIE 2 (KJ0DBO, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Nebřenská Dora (J11RL)DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Palesová Sarah (J0VT3)ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
10 Liborová Sofie (A3040)VIVIEN LADY (KJ10FK, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
11 Kazdová Veronika (J0X8A)SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
12 Mejzr Adam (B2106)OPÁL 2 (KJ0ZYP, H)Stáj Tesárek (MA0071)
13 Nachtmannová Anna (J115Y)MONO KIRRA (KJ0UJY, K)Stáj Tesárek (MA0071)
14 Rychetská Natálie (J1100)TÍNKA (KJ0Y6M, K)Stáj Tesárek (MA0071)
15 Denková Adéla (J10SE)LULU 1 (KJ0Z6H, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
16 Dvořáková Sára (B3518)LIBERTY (KJ10FE, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
17 Lešková Klára (J10MZ)GRIM 2 (KJ0FKH, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
18 Tovačovská Natálie (J0UYP)FIRST NIGHT (KJ0L0W, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
19 Matoušková Tereza (J126V)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Matoušková Tereza (J126V)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Hakrová Adriana (J0OQL)CLEMAN (KJ0WCM, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
22 Kalužíková Tereza (H3310)CASABELL (KJ10IB, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
23 Roučová Matylda (J0WCG)CAPRI FZ (KJ0MUJ, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
24 Roučová Matylda (J0WCG)ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
25 Hanušová Kateřina (A0314)PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
26 Hanušová Kateřina (A0314)ROB ROY (KJ10HK, V)JS Ohrazenice (MC0213)
27 Hayerová Vanda (J0WRJ)INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
28 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
29 Pospíchalová Tina (E2093)BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
30 Sommer Vítek (J0XDM)GREEN-TEX DIABELLY (KJ10SL, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
31 Holmiková Nikola (J0Z1V)CASSANDRA (KJ0X3C, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
32 Drábiková Kateřina (J0PUA)LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
33 Vicjanová Veronika (J0XXR)ORKÁN 2 (KJ0EGF, V)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
34 Svobodová Dagmar (V0531)JOHANKA 11 (KJ0VL9, K)CARWERO, o.s. (MV0099)
35 Puldová Doubravka (A2151)JLB WAVO VANDA (KJ0M1F, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
36 Švec Petr (C0387)DIAMOND DOTTY (KJ0Y2H, K)JK Záhořany (MB0344)
37 Bendíková Ema (J0YWS)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
38 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
39 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
40 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
41 Bigoletová Elsa (J12G2)FLOW 1 (KJ0EPR, K)Equestrians Club (MA0086)
42 Nosková Jana (A0410)RUSS 1 (KJ0ZB3, V)Cheval House, s.r.o. (MB0511)
43 Vegrichtová Denisa (B3071)CARANOSO (KJ103Y, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
44 Kubincová Kateřina (A1985)FIRST ATHLETICO-L (KJ0JHY, V)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
45 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
46 Kopicová Julie (J0Y0V)B of B cars CATBOR (KJ0HR3, V)TRACKO Rudná (MB0464)
47 Refková Michaela (D1463)KISSINGER TN (KJ0X0R, H)Easy Jump Team z.s (MD0217)
48 Bejčková Nella (J11B8)MODEWARRE (KJ10MR, V)Stáj Cikáda - Kuntová (MB0499)
49 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
50 Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
51 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JK Všetice (MB0216)
52 Netušil Petr (E1342)CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
53 Pohanová Petra (B3137)NARCOTICS W Z (KJ10SF, V)AGROTRADE STABLES (MA0295)
54 Vrbická Kristýna (J0Z8S)SACRAMOSO ERNESTA XL - 60 (KJ0WBG, H)TRACKO Rudná (MB0464)
55 Marková Markéta (J0YV7)CARSTEN (KJ106H, V)Pivovar Jílovice z.s. (MC0283)
56 Lánský Josef (B2511)CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
57 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
58 Lánský Josef (B2511)CINDY-H (KJ102F, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
59 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
60 Pospíšil Ondřej (E0549)VON HOLSTEIN (KJ10MW, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
61 Pospíšil Ondřej (E0549)NEBE 358 (KJ0Z7D, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

54
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Zigová Kateřina (E1020)818001892 (KJ0Z0H, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
3 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Miková Markéta (B3289)TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
9 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
10 Kazdová Veronika (J0X8A)SIKO (KJ0I1E, V)Stáj Tesárek (MA0071)
11 Benešová Simona (J0S1V)SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
12 Dvořáková Sára (B3518)LIBERTY (KJ10FE, V)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
13 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
14 Lešková Klára (J10MZ)GRIM 2 (KJ0FKH, V)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
15 Hakrová Adriana (J0OQL)CLEMAN (KJ0WCM, V)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
16 Roučová Matylda (J0WCG)ZADELEEN A.B. (KJ0I8Y, K)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17 Mrzena Tomáš (C1240)JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
18 Hanušová Kateřina (A0314)PACIFIC BLUE (KJ100U, H)JS Ohrazenice (MC0213)
19 Hayerová Vanda (J0WRJ)INTENSE N (KJ0ZPL, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
20 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Pospíchalová Natalie (J11H6)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
22 Pospíchalová Tina (E2093)BURBERRY 1 (KJ10HL, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
23 Pačesová Adéla (E2094)CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
24 Drábiková Kateřina (J0PUA)LARGHETTO (KJ0YPM, V)JK Záhořany (MB0344)
25 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
26 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
27 Benešová Kateřina (J0UPF)BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
28 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
29 Kukačka Michal (B1611)COLOMBO D (KJ0ZCV, V)JK Všetice (MB0216)
30 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
31 Vanko Milan (A2071)LIF (KJ10SI, K)TH Equiclub (MA0220)
32 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
33 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
34 Mašková Magdalena (A1875)JANUVIO VDB (KJ0MOL, V)Equestrians Club (MA0086)
35 Vegrichtová Denisa (B3071)KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
36 Stejskalová Soňa (C1391)GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
37 Kubincová Kateřina (A1985)FIRST ATHLETICO-L (KJ0JHY, V)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
38 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
39 Kopicová Julie (J0Y0V)B of B cars CATBOR (KJ0HR3, V)TRACKO Rudná (MB0464)
40 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
41 Refková Michaela (D1463)KISSINGER TN (KJ0X0R, H)Easy Jump Team z.s (MD0217)
42 Mücková Tereza (B2721)NERRADO FP (KJ0TYP, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
43 Příhoda Miloslav (F1976)REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K)JK Všetice (MB0216)
44 Netušil Petr (E1342)CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
45 Vrbická Kristýna (J0Z8S)SACRAMOSO ERNESTA XL - 60 (KJ0WBG, H)TRACKO Rudná (MB0464)
46 Mayer Jiří (A0043)ARAGON 22 (KJ0YN7, V)JS Ohrazenice (MC0213)
47 Lánský Josef (B2511)CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
48 Lánský Josef (B2511)DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
49 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
50 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
51 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
52 Pospíšil Ondřej (E0549)NEBE 358 (KJ0Z7D, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
53 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
54 Pospíšil Ondřej (E0549)BRANTSSINI (KJ10FU, H)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
04_ Skoková soutěž L* - 115cm
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Vegrichtová Denisa (B3071)BLUE VELVET K (KJ10PQ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Sovová Rozálie (J0URR)HELLO GLASGOW-B (KJ0XBX, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Miková Markéta (B3289)TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
9 Refková Michaela (D1463)CESSARIO (KJ0WP3, V)Easy Jump Team z.s (MD0217)
10 Pospíšilová Nella (B3654)C MARIANDL (KJ0TFL, K)Horse Academy (MA0047)
11 Brucknerová Monika (C0640)CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
12 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
13 Benešová Simona (J0S1V)SUMMER 1 (KJ0ITW, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
14 Dvořáková Sára (B3518)MARACANA (KJ0K71, K)Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
15 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
16 Kalužíková Tereza (H3310)GUIDO SAPRIL (KJ0VD0, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
17 Mrzena Tomáš (C1240)JOZEPEE (KJ0KD8, V)JK SAPRIL z.s. (ME0254)
18 Pospíchalová Natalie (J11H6)MERCY 1 (KJ0XPN, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
19 Pačesová Adéla (E2094)CHANTELLU (KJ10AJ, V)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
20 Poštová Kristýna (B3090)CHARLIE 28 (KJ0W0G, K)Jezdecká stáj Janis Václavy z.s. (MB0543)
21 Benešová Kateřina (J0UPF)BENITO - S (KJ0JG1, V)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
22 Benešová Kateřina (J0UPF)GRACE FEDERICA (KJ0ISA, K)Lucky Horse Vibe, z.s. (MB0536)
23 Pokorná Hana (C0889)KORTÉS (KJ0V3O, V)JK Zemědělské služby Dynín (MC0225)
24 Kukačka Michal (B1611)COLOMBO D (KJ0ZCV, V)JK Všetice (MB0216)
25 Švec Petr (C0387)BARACK OBAMA (KJ0Y2I, V)JK Záhořany (MB0344)
26 Vanko Milan (A2071)LA FRANCE Z (KJ0TQZ, V)TH Equiclub (MA0220)
27 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
28 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
29 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
30 Dostálová Linda (J0MY8)SHADE OF GREY (KJ0WTK, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
31 Mašková Magdalena (A1875)JANUVIO VDB (KJ0MOL, V)Equestrians Club (MA0086)
32 Vegrichtová Denisa (B3071)KÁBUL (KJ0YG0, H)JK Mělník, z.s. (MB0024)
33 Stejskalová Soňa (C1391)GINO 336 (KJ0WYC, H)Jezdecký areál ZOFI (MC0266)
34 Pártlová Barbora (C1541)CARRY POTTER (KJ0MML, V)Koně Vondrov-JTJ HHC (MC0123)
35 Mücková Tereza (B2721)NERRADO FP (KJ0TYP, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
36 Příhoda Miloslav (F1976)GÁLIE 2 (KJ0VD3, K)JK Všetice (MB0216)
37 Příhoda Miloslav (F1976)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)JK Všetice (MB0216)
38 Pospěch Daniel (K0251)GRANORA-K (KJ0LP1, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
39 Mayer Jiří (A0043)ARAGON 22 (KJ0YN7, V)JS Ohrazenice (MC0213)
40 Hanušová Kateřina (A0314)BALCAMOR (KJ0TMF, H)JS Ohrazenice (MC0213)
41 Pospíšil Ondřej (E0549)HD CASSIDACK (KJ0YWH, V)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
42 Pospíšil Ondřej (E0549)HANDA (KJ103Q, K)Stáj Dvůr Židovice (ME0061)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - 125cm
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

15
Skoky
06_ Skoková soutěž ZM - 90cm
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Nebřenská Dora (J11RL)DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Kopecká Hana (H2066)LADY ELIZABETH 'R' (KJ0ZPP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
5 Kopecká Hana (H2066)LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
6 Matoušková Tereza (J126V)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
7 Matoušková Tereza (J126V)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Sulírová Miroslava (J0MV5)ORNAMENT (KJ0SJ4, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
9 Mikešová Justýna (J11YT)OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
10 Smolíková Petra (B2958)THE FLASH (KJ0ZJX, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
11 Svojtková Lenka (B2693)CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
12 Toupalová Sára (A2115)CINZANO 4 (KJ0JB5, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
13 Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
14 Nekovářová Nikol (J0MB5)LEON (KJ0Y1U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
15 Jindrová Paseková Olga (J11Z7)SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
16 Pospěch Daniel (K0251)QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
17 Netušil Petr (E1342)GRANDIOSO 1 (KJ10IF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
18 Slavatová Miluše (J0PHE)ALEX 15 (KJ0X08, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
19 Machová Sandra (J0PHG)APPLE (KJ0SD3, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
Skoky
07_ Skoková soutěž Z - 100cm
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)DARK STAR 1 (KJ0VSY, V)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Štenglová Jolana (J0ZSF)KAMÉLIE 2 (KJ0DBO, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Nebřenská Dora (J11RL)DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Sovová Rozálie (J0URR)GINGER 7 (KJ0Y6D, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Kopecká Hana (H2066)LADY ELIZABETH 'R' (KJ0ZPP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7 Kopecká Hana (H2066)LADY TARA 'R' (KJ0ZPO, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
8 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
9 Matoušková Tereza (J126V)TIMPEX BANKÁR (KJ0KZW, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Matoušková Tereza (J126V)JOLIE DU DEFEY (KJ0L07, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
11 Mikešová Justýna (J11YT)OSTRICO (KJ0CJ0, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
12 Bendíková Ema (J0YWS)JASMINE 2 (KJ0UFY, K)Sportovní stáj Veselovský (MB0506)
13 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
14 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
15 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
16 Cherkasová Sofiya (J0QDI)L' OREAL (KJ0L9U, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
17 Smolíková Petra (B2958)THE FLASH (KJ0ZJX, H)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
18 Smolíková Petra (B2958)CARL THE GREAT (KJ0SQX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
19 Svojtková Lenka (B2693)CARMEN 19 (KJ0HUM, K)JK Statek Nečín (MA0230)
20 Toupalová Sára (A2115)CINZANO 4 (KJ0JB5, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
21 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
22 Květoňová Barbora (C1590)CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
23 Pokorný Marek (J10ZG)HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
24 Kostečková Jandejsková Kateřina (E1652)ARTEMIS 8 (KJ0HVL, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
25 Nekovářová Nikol (J0MB5)LEON (KJ0Y1U, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
26 Jindrová Paseková Olga (J11Z7)SUN SET (KJ0M8Y, V)JK Mira z.s (MF0036)
27 Pospěch Daniel (K0251)BABY WAY (KJ103S, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
28 Netušil Petr (E1342)TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
29 Netušil Petr (E1342)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
30 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31 Netušil Petr (E1342)GRANDIOSO 1 (KJ10IF, H)Stáj Petr Netušil (ME0292)
32 Lánský Josef (B2511)CLAUDIA LB (KJ102I, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
33 Hažmuková Michaela (D1338)CAREFINO (KJ10KV, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
34 Slavatová Miluše (J0PHE)ALEX 15 (KJ0X08, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
35 Lánský Josef (B2511)CINDY-H (KJ102F, K)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
08_ Skoková soutěž ZL - 110cm
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

31
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Prušáková Karolína (B3766)CE LA LOU (KJ0XLD, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Mestenhauserová Kateřina (B1832)DARKNESS 3 (KJ101S, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Mestenhauserová Kateřina (B1832)HEIDI-KL (KJ0ZZV, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Miková Markéta (B3289)TRAVIATTA (KJ0ZZI, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
8 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
9 Tovačovská Natálie (J0UYP)TENERIFE'S FUNSTORM (KJ0ERC, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
10 Soukupová Petra (E2008)LE AMI (KJ0S66, K)Stáj Židovice (ME0147)
11 Soukupová Petra (E2008)REA 2 (KJ0HO3, K)Stáj Židovice (ME0147)
12 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
13 Švecová Irena (B3041)ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
14 Kupková Lucie (C1489)COLOMBINA (KJ0YEF, K)JK Slapy (MC0247)
15 Picková Adéla (J0ZBX)LORETA 21 (KJ0X8Y, K)Horse Academy (MA0047)
16 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
17 Krejčí Štěpánka (J0V3U)ELISA 3 (KJ0ZLO, K)JK Konopiště z.s. (MC0255)
18 Smolíková Petra (B2958)CARL THE GREAT (KJ0SQX, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
19 Švejdová Iveta (D0571)KARMEL 1 (KJ0WTO, V)JK Tandem (MC0163)
20 Květoňová Barbora (C1590)CANDY PA (KJ0J9K, K)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
21 Pokorný Marek (J10ZG)HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
22 Mücková Tereza (B2721)CARLIDO (KJ0TKO, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
23 Pospěch Daniel (K0251)BABY WAY (KJ103S, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
24 Netušil Petr (E1342)TALGÁDO (KJ0VTP, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
25 Netušil Petr (E1342)GRANCIER (KJ0YJQ, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
26 Netušil Petr (E1342)CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
27 Dvoranová Adéla (B3779)LIONHEART-H (KJ0VHC, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
28 Pospěch Daniel (K0251)QUINT 2627 (KJ0Y4H, V)Stáj Petr Netušil (ME0292)
29 Lánský Josef (B2511)CARTE DE OR LB (KJ102G, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
30 Lánský Josef (B2511)TOP STAR LB (KJ0YPL, H)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
31 Štenglová Jolana (J0ZSF)LUWINO SP (KJ0RX7, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
Skoky
09_ Skoková soutěž L** - 120cm
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Rydrychová Martina (B3522)PROVENCE (KJ0X5M, K)Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn (MD0126)
2 Sovová Rozálie (J0URR)JELLOW SIH (KJ0YOG, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Miková Markéta (B3289)GORMIT (KJ0VCB, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Kupková Lucie (C1489)CAIRON (KJ0GO1, V)JK Slapy (MC0247)
5 Hlaváčková Klára (K0336)SKIP 59 (KJ10IA, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
6 Hlaváčková Klára (K0336)CASCUDO BONO (KJ0XWY, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
7 Brejlová Angela (J10F1)GRENADINE CB (KJ0Y0V, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
8 Hanušová Kateřina (A0314)GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9 Skutecký Viktor (A2238)UCAPITOL (KJ0ZQF, V)VS Stables s.r.o. (MA0284)
10 Kukačka Michal (B1611)COLOMBO D (KJ0ZCV, V)JK Všetice (MB0216)
11 Dajbychova Sarah (J0VQJ)EOLITA 1 (KJ0WE8, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
12 Mašková Štěpánka (J0VR3)METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K)Ing.Petr Dajbych (MD0128)
13 Cherkasová Sofiya (J0QDI)ELIOTT (KJ0VFE, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
14 Malák Vladimír (B1853)ZARTHAGO BR Z (KJ0M6F, V)JK Všetice (MB0216)
15 Malák Vladimír (B1853)LEMOUSINE VAN DE DAEL (KJ00TO, K)JK Všetice (MB0216)
16 Mücková Tereza (B2721)NERRADO FP (KJ0TYP, V)PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
17 Hlaváčková Klára (K0336)LUCIUS BONO (KJ0KEE, V)Bohuslav Novohradský (MK0065)
18 Netušil Petr (E1342)CHASINTA (KJ0DU6, K)Stáj Petr Netušil (ME0292)
19 Gabryšová Petra (B3028)SIRENE BIVILLAISE (KJ0MKO, K)Master Horse Club s.r.o. (MA0283)
20 Lánský Josef (B2511)CALICO LB (KJ0YPJ, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
21 Lánský Josef (B2511)DIAMANTINO LB (KJ0X3V, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
Skoky
10_ Skoková soutěž S** - 130cm
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

9
Skoky
CSN
ZDUCHOVICE INDOOR TOUR OPEN
Výsledky
12. 11. – 14. 11.
B / Zduchovice
JO Zduchovice

Pro větší detail klikněte!