Přihlásit se

Skoky
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Oficiální závody (CSN) / 180609B5
09.06.2018 - 10.06.2018
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0232 - JK Opřetice, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
C0509
Jan Matuška
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B2099
Marie Volšická
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B2627
Kristýna Vávrová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0510
Václav Hladík
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Stupňovaná obtížnost do 90 cm - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
09.06.2018 9:59

34
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Březina Pavel (B1095)<5>COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
2Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
3Šimunová Nicole (B3271)<13>CARDINAL 5 (KJ0J1L, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
4Šebestová Johana Laura (B3747)<23>LEONTÝNA Interkonix (KJ0GXQ, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Nosková Sabina (F4222)<16>NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Špičák Roman (B1353)<37>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG, K)JK Fencer z.s. (MC0182)
7Daňková Kateřina (B2865)<30>CHERRY 6 (KJ0GU9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Kurucová Tereza (B3324)<31>FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9Suchá Simona (C1531)<9>MOULIN ROUGE (KJ0U0E, V)Jezdecká stáj Třeboň z.s. (MC0082)
10Padevětová Barbora (B0231)<35>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
11Bačáková Felixová Lenka (B3365)<26>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12Mrzenová Kristýna (C1372)<6>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
13Doubravová Veronika (J0OZC)<34>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Ambrožová Kateřina (B3572)<28>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
15Tenkrátová Radka (B2391)<21>TUNIS 1 (KJ0HIU, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
16Matyšová Eva (C1519)<11>PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
17Čížková Monika (C1485)<7>SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18Brucknerová Monika (C0640)<14>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO, V)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
19Jantačová Lucie (A2177)<2>TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
20Rothová Daniela (C1267)<10>MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
21Tupá Veronika (B3325)<29>BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22Ambrožová Irena (J0LN1)<27>DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23Šťastná Karolína (B3804)<32>CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
24Anisimova Alesja (B2597)<205>MONOLIT (KJ0EVD, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
25Adamová Eva (C1600)<200>DAKAR 4 (KJ0HD1, V)JK Team Noskov (MB0111)
26Filípek Ludvík (A0024)<8>FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
27Rýdlová Kristýna (B3538)<25>PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Čechová Johanka (B3539)<24>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
30Šimunová Nicole (B3271)<12>NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
31Kupková Lucie (C1489)<3>FIDŽI 1 (KJ0SRW, K)JK Slapy (MC0247)
32Březina Pavel (B1095)<4>TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
33Kupcová Kamila (G2007)<33>CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
34Šebestová Johana Laura (B3747)<22>KENT 9 (KJ0G4Y, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z – Cena společnosti restaurace a pension Stará Hospoda Doubice
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.06.2018 11:30

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Bačáková Felixová Lenka (B3365)<26>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
2Březina Pavel (B1095)<4>TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
3Filípek Ludvík (A0024)<8>FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
4Rýdlová Kristýna (B3538)<25>PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Čechová Johanka (B3539)<24>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Holcová Martina (B3499)<49>VULTRONIX L. (KJ00YY, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Adamová Eva (C1600)<200>DAKAR 4 (KJ0HD1, V)JK Team Noskov (MB0111)
8Ambrožová Kateřina (B3572)<28>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9Čížková Monika (C1485)<7>SLEIPNIR (KJ0VNC, K)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10Šťastná Karolína (B3804)<32>CARILLON (KJ0H7G, H)JK Všetice (MB0216)
11Špičák Roman (B1353)<59>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
12Chasáková Michaela (B2318)<56>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
13Hubená Lucie (C0411)<54>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
14Kurucová Tereza (B3324)<53>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
15Doubravová Veronika (J0OZC)<34>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16Šimunová Nicole (B3271)<12>NARCISKA 2 (KJ0DVC, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
17Tenkrátová Radka (B2391)<21>TUNIS 1 (KJ0HIU, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Jantačová Lucie (A2177)<2>TEMAT (KJ0OTJ, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
19Matyšová Eva (C1519)<11>PINOT NERO (KJ0V6K, V)JK Chadeva (MC0139)
20Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
21Kolínská Kristýna (B3429)<60>BUCANEERE (KJ0TO2, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
22Padevětová Barbora (B0231)<35>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23Mrzenová Kristýna (C1372)<6>WUNJA (KJ0K25, K)JK Tandem (MC0163)
24Bendová Gabriela (V0684)<48>SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
25Rothová Daniela (C1267)<10>MY HELLBOY (KJ0V6L, V)JK Chadeva (MC0139)
26Kadlecová Iva (G0828)<47>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
27Kupcová Kamila (G2007)<33>CAMPANIA (KJ0UYI, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
28Novák Petr (B3778)<40>SONNY 5 (KJ0FQL, V)JK Všetice (MB0216)
29Kupková Lucie (C1489)<55>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
30Nosková Sabina (F4222)<16>NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Zúdorová Marika (B3444)<58>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
32Westfálová Klára (B3458)<45>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
33Nygrýnová Tereza (A3062)<51>CHARLIE 11 (KJ0BG5, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Najmanová Laura (B3689)<50>TAZ TIMES (KJ0LZ3, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Bačáková Felixová Lenka (B3365)<52>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
36Březina Pavel (B1095)<5>COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
37Vávrová Zdeňka (B2490)<57>ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
38Filípek Ludvík (A0024)<42>LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
39Brutovská Denisa (G1944)<41>ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.06.2018 13:15

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Kadlecová Iva (G0828)<47>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
2Filípek Ludvík (A0024)<42>LYRA 16 (KJ0DBQ, K)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
3Kolínská Kristýna (B3429)<60>BUCANEERE (KJ0TO2, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
4Bendová Gabriela (V0684)<48>SWIFT (KJ0AI4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
5Westfálová Klára (B3458)<45>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
6Kupková Lucie (C1489)<55>COOL MC FLYNN (KJ0JG5, V)JK Slapy (MC0247)
7Bačáková Felixová Lenka (B3365)<52>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Vávrová Zdeňka (B2490)<57>ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
9Vašák Martin (B3272)<69>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Kurucová Tereza (B3324)<53>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11Kozojedová Alena (C1540)<65>NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
12Benešová Eliška (B3021)<71>WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
13Brutovská Denisa (G1944)<41>ZEA KINSKÁ (KJ0S2U, K)JK Všetice (MB0216)
14Gaudník Milan (A0099)<64>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Pecová Martina (V0815)<66>BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
16Chasáková Michaela (B2318)<56>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB, K)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17Špičák Roman (B1353)<59>CAIRON (KJ0GO1, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
18Hubená Lucie (C0411)<54>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B, V)JSK Rohan z.s. (MC0096)
19Rajglová Aneta (B2535)<73>LA FANELA (KJ0OR5, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
20Navrátilová Anežka (B3212)<70>CAROSSELO (KJ0IUN, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21Najmanová Laura (B3689)<67>STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Vašák Martin (B3272)<68>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Kadlecová Iva (G0828)<63>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
24Kolínská Kristýna (B3429)<72>GREAT TREASURE (KJ0GM4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
25Oulický Jiří (C0099)<62>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
26Eim Petr (G1628)<82>DAR DE WILL (KJ0U5J, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
Skoky
04_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti Petr Kofroň - služby pro zemědělce
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.06.2018 14:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Vašák Martin (B3272)<67>STARDANO (KJ0MC0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Smolíková Marie (B2922)<74>CARMEN 16 (KJ0HLD, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
3Jandová Šárka (G3237)<80>ELVÍRA 2 (KJ0LMK, K)Equuscentrum (MC0076)
4Prokešová Karolína (C0878)<76>LITTLE GUN 1 (KJ0JTK, V)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5Oulický Jiří (C0099)<62>LIBÍN (KJ0LE1, V)TJ Sokol Husinec (MC0032)
6Pecová Martina (V0815)<66>BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
7Gaudník Milan (A0099)<64>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Kozojedová Alena (C1540)<65>NOEMI 1 (KJ0I86, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
9Navrátilová Anežka (B3212)<70>CAROSSELO (KJ0IUN, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
10Rajglová Aneta (B2535)<84>DAISY 17 (KJ0BG6, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
11Březina Pavel (B1095)<78>CONA CIA (KJ0L10, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
12Vasylyshyn Roman (J0VPC)<79>HEPY B (KJ0FO2, K)Equuscentrum (MC0076)
13Kadlecová Iva (G0828)<63>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
14Sikorová Lenka (B3537)<68>CARLO M (KJ0UUN, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Paličková Aneta (B2948)<83>CONWAL (KJ0SS2, V)JK Záhořany (MB0344)
16Benešová Eliška (B3021)<71>WERDIKT (KJ0EN2, V)JK Záhořany (MB0344)
17Smolíková Marie (B2922)<75>DUKÁT 6 (KJ08HR, V)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
18Vašák Martin (B3272)<69>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Jandová Šárka (G3237)<81>QUENTIN-KL (KJ0M92, V)Equuscentrum (MC0076)
20Prokešová Karolína (C0878)<77>CARRINO (KJ0FUC, H)JS Robin J. Hradec (MC0265)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - Cena společnosti VETOFLEX s.r.o
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
09.06.2018 16:00

11
Skoky
06_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 8:00

12
Skoky
07_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 8:30

3
Skoky
08_ Pony soutěž ZPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZPB (70) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 8:45

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Arnoldová Veronika (J0S7A)<122>VALENTINO 6 (KJ0VT4, V)JK Ústí nad Labem (ME0076)
2Davidová Anna (J0V3Y)<125>WENDY 1 (KJ05T1, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
3Ottlová Kristýna (J0PLR)<121>ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
4Matoušová Klára (B3777)<117>ANJA 1 (KJ0VVE, K)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
5Křenková Barbora (J0SYA)<109>FUNNY 3 (KJ0KFZ, K)JK Tandem (MC0163)
6Horká Gabriela (J0O6Y)<110>CONNY 3 (KJ0M7L, K)JK Tandem (MC0163)
7Mlčochová Karolína (J0VQF)<120>RŮŽENKA (KJ05Z0, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
8Smékalová Klára (A2175)<119>MILKY WAY 1 (KJ0G2B, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9Duchková Amalie (J0XKC)<115>DOURELLO (KJ0MTR, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Šmatláková Kristýna (A2185)<113>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Dubová Anna (F4417)<123>INGE 1 (KJ0E79, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Veverková Kristýna (F4410)<111>MAYBE THE BEST (KJ0CZA, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Bílková Eliška (J0RER)<124>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Růžičková Kateřina (A2184)<112>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Ektilahova Magda Anna (J0WAE)<114>NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Bezperátová Eliška (J0QH6)<126>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Drastich Jakub (J0KZG)<118>ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
18Průšová Karolína (J0USY)<116>SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
09_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 9:30

15
Skoky
10_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 10:00

7
Skoky
11_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 10:30

17
Skoky
12_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 11:00

9
Skoky
13A Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018 -14-16let
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018

9
Skoky
13_ Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018 11:45

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Lahodná ml. Jana (J0KRD)<127>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Krejčířová Barbora (V0790)<207>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
3Kašparová Tereza (J0RQI)<105>DERCYK BLADE (KJ0JJF, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Dvoranová Adéla (B3779)<128>KENDY 3 (KJ0F3C, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Vítek Anna Marie (A2213)<129>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L, K)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
6Vítek Kristýna (A2212)<143>KEWIN 1 (KJ0F0Y, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
7Vášáryová Johana (J0RR3)<141>CHIKO (KJ08DE, V)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
8Slavíková Kateřina (J0ML1)<148>SABINA 6 (KJ0CD2, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Šebestová Johana Laura (B3747)<22>KENT 9 (KJ0G4Y, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Hanousková Natálie (J0SN1)<101>HERRY (KJ0TI2, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Lahodná ml. Jana (J0KRD)<102>ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Pilátová Antonie (F4281)<137>RAMZES 3 (KJ0M96, V)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
13Maršíková Julie (J0ORD)<132>LOLA 3 (KJ0GIB, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Čurdová Kateřina (J0RHL)<146>BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Pulchartová Klára (C1621)<142>RANGO (KJ00WR, V)JK Slapy (MC0247)
16Holasová Ema (J0UTL)<131>DRAK 11 (KJ0F9N, V)JK Slapy (MC0247)
17Dvoranová Adéla (B3779)<130>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18Vítek Anna Marie (A2213)<145>MATEO DI BELLE (KJ0MPJ, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
19Vítek Kristýna (A2212)<144>AUSTIN'S BOY (KJ0TUR, V)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
20Pavlečková Lucie (J0O5Q)<199>POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)JK Pazderna (MB0021)
21Hanousková Natálie (J0SN1)<147>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
14_ Pony handicap SP - PONY Cena města Bystřice 2018
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.06.2018 12:45

16
Skoky
15_ Pony handicap STP - Cena společnosti VETOFLEX
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.06.2018 13:45

3
Skoky
16_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 70 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018 14:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.06.2018 17:59:16
#JezdecKůňSubjekt
1Pokorná Adéla Kateřina (J0XQ4)<158>ANELA - 10 (KJ0U4G, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
2Nalezená Edita (J0SGY)<161>ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4, V)Equiteam Lomec (MC0276)
3Slavíček Tomáš (J0V7Q)<172>DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4Čechová Magdalena (J0W3X)<22>KENT 9 (KJ0G4Y, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Borbášová Laura (J0XHA)<173>DAVIDOFF 1 (KJ0VUV, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6Rejlková Christine (C1166)<168>JISKRA 12 (KJ0B90, K)JK Statek Měšice (MC0251)
7Mrázková Beata (J0P5T)<159>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
8Branšovská Veronika (B1339)<169>BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM, V)Equiteam Lomec (MC0276)
9Stránská Andrea (B0217)<160>BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW, V)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
10Špičák Roman (B1353)<174>DESERT MONARCH (KJ0P4O, V)JK Fencer z.s. (MC0182)
11Šimunová Nicole (B3271)<164>MITHRIL (KJ0U4N, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
12Dudová Anna (J0SJ1)<171>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Hrdličková Hana (J0XKI)<167>GRÉTA IN (KJ0B9K, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
14Poláková Klára (J0LG1)<162>CRAZY (KJ0KAX, K)Equiteam Lomec (MC0276)
15Machová Nela (J0W79)<166>NESQUIK 1 (KJ0UDZ, V)Equuscentrum (MC0076)
16Pospíšilová Simona (J0XNJ)<165>EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
17Hudečková Denisa (A3049)<170>SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Růžičková Kateřina (B3803)<163>PARIS 13 (KJ0J08, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19Pospíšilová Lucie (J0XTJ)<201>KEULSE HOEVE TIM (KJ0FRF, V)Equuscentrum (MC0076)
20Seidlová Barbora (J0R56)<208>JACK 29 (KJ0UCO, V)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
17_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 80 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018 15:30

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.06.2018 17:55:50
#JezdecKůňSubjekt
1Hrabáčová Tereza (C1586)<180>DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
2Mrázková Beata (J0P5T)<159>CHAMPION 8 (KJ0T4G, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
3Rejlková Christine (C1166)<181>JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
4Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
5Borbášová Laura (J0XHA)<194>COUPIE'S BOY (KJ0W0R, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6Růžičková Kateřina (B3803)<163>PARIS 13 (KJ0J08, V)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7Housková Barbora (J0ME1)<186>HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
8Votíková Viktorie (J0MDX)<158>ANELA - 10 (KJ0U4G, K)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
9Dudová Anna (J0SJ1)<171>H-KARINA (KJ0MSC, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10Vasylyshyn Roman (J0VPC)<184>LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
11Eliášová Julie (J0OZ7)<175>KATALPA (KJ0VT0, K)JK Předboř, z.s. (MB0471)
12Šimunová Nicole (B3271)<164>MITHRIL (KJ0U4N, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13Hudečková Denisa (A3049)<170>SÍLA (KJ0VIF, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Branšovská Veronika (B1339)<169>BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM, V)Equiteam Lomec (MC0276)
15Tůmová Šárka (C1232)<177>CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
16Monhartová Aneta (J0S5V)<174>DESERT MONARCH (KJ0P4O, V)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
17Nalezená Edita (J0SGY)<161>ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4, V)Equiteam Lomec (MC0276)
18Zemanová Zdena (J0JZI)<193>ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
19Pospíšilová Simona (J0XNJ)<165>EVITA 16 (KJ0VRJ, K)Equuscentrum (MC0076)
20Hrdličková Hana (J0XKI)<167>GRÉTA IN (KJ0B9K, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
21Francová Karolína (J0OOZ)<190>BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
22Maříková Karla (C1500)<196>ADIMA (KJ0LEL, K)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
23Tomešová Tereza (J0I5V)<183>NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
24Maxová Lucie (J0PLF)<182>GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
25Slavíček Tomáš (J0V7Q)<172>DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26Hrabalová Anna (J0XMS)<189>MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Stránská Andrea (B0217)<160>BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW, V)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
28Georgieová Jasmína (J0VCL)<192>NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
29Jandová Šárka (G3237)<185>LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
30Machová Nela (J0W79)<166>NESQUIK 1 (KJ0UDZ, V)Equuscentrum (MC0076)
31Faladová Lucie (C1185)<187>BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
32Petřičková Dana (C0204)<191>SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
33Kozojedová Petra (J0EUU)<179>LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
34Šebestová Johana Laura (B3747)<188>MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Hrabáčová Tereza (C1586)<178>FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
36Mrázková Beata (J0P5T)<176>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
37Rejlková Christine (C1166)<168>JISKRA 12 (KJ0B90, K)JK Statek Měšice (MC0251)
38Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
39Borbášová Laura (J0XHA)<195>HENNESSY 3 (KJ0W0Q, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
40Honzlová Veronika (J0XTI)<201>KEULSE HOEVE TIM (KJ0FRF, V)Equuscentrum (MC0076)
41Kučerová Anna (C1106)<203>APAČ 3 (KJ0RX3, V)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
42Kučera Václav (J0KDD)<204>ZOJA 2 (KJ0DW3, K)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
43Vávrová Zdeňka (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
44Seidlová Barbora (J0R56)<208>JACK 29 (KJ0UCO, V)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
18_ HOBBY - Dvoufázové skákání 90/100 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018 17:30

25
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.06.2018 18:57:43
#JezdecKůňSubjekt
1Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
2Hrabáčová Tereza (C1586)<178>FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
3Borbášová Laura (J0XHA)<198>CASANOVA 469 (KJ0VUS, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
4Petřičková Dana (C0204)<191>SARY (KJ0EKQ, V)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
5Zemanová Zdena (J0JZI)<193>ALBERT PIER (KJ0OMX, V)JK Poříčí (MB0066)
6Housková Barbora (J0ME1)<186>HILDON (KJ0CMN, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
7Hrabalová Anna (J0XMS)<189>MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Šebestová Johana Laura (B3747)<188>MYSTIC 1 (KJ0LJM, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Tůmová Šárka (C1232)<177>CASIMA (KJ0LR8, K)JK Kavalo Tábor (MC0018)
10Faladová Lucie (C1185)<187>BAM 1 (KJ0EDM, V)JK Slapy (MC0247)
11Vasylyshyn Roman (J0VPC)<184>LYJANERO GIRL (KJ0VX7, K)Equuscentrum (MC0076)
12Vávrová Zdeňka (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
13Francová Karolína (J0OOZ)<190>BRITTANY (KJ0DYE, K)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Rejlková Christine (C1166)<181>JESSY 12 (KJ0J46, K)JK Statek Měšice (MC0251)
15Maříková Karla (C1500)<196>ADIMA (KJ0LEL, K)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
16Maxová Lucie (J0PLF)<182>GRANT 3 (KJ0B4U, V)JK Statek Měšice (MC0251)
17Tomešová Tereza (J0I5V)<183>NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
18Eliášová Julie (J0OZ7)<175>KATALPA (KJ0VT0, K)JK Předboř, z.s. (MB0471)
19Mrázková Beata (J0P5T)<176>CORTÉS 3 (KJ00TQ, V)JK Kavalo Tábor (MC0018)
20Balatová Charlota (J0JZH)<192>NOŘÍK (KJ0SX4, V)JK Poříčí (MB0066)
21Kozojedová Petra (J0EUU)<179>LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
22Jandová Šárka (G3237)<185>LYJANETTE (KJ0VX8, K)Equuscentrum (MC0076)
23Hurt Hrubešová Barbora (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
24Hrabáčová Tereza (C1586)<180>DEVON 3 (KJ0IZH, V)Equiteam Lomec (MC0276)
25Borbášová Laura (J0XHA)<197>CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)JK Kamenický Dvůr (MA0252)