Přihlásit se

Skoky
OPŘETICKÉ LÉTO - STYLOVÝ POHÁR PONY - OPŘETICKÉ HOBBY KLÁNÍ 2018
Oficiální závody (CSN) / 180609B5
09.06.2018 - 10.06.2018
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0232 - JK Opřetice, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
C0509
Jan Matuška
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B2099
Marie Volšická
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B2627
Kristýna Vávrová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0035
Antonín Klauz
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0633
Sylvie Boušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0510
Václav Hladík
CZE
Skoky
01_ Stupňovaná obtížnost do 90 cm - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZM (90) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
09.06.2018
34
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Pavel Březina (B1095)<5>COOL BOY 1 (KJ0VSW)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
2Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
3Nicole Šimunová (B3271)<13>CARDINAL 5 (KJ0J1L)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
4Johana Laura Šebestová (B3747)<23>LEONTÝNA Interkonix (KJ0GXQ)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Sabina Nosková (F4222)<16>NAJA 1 (KJ0FSJ)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
6Roman Špičák (B1353)<37>CONSTANCE DE LA BRYÉRE (KJ0TIG)JK Fencer z.s. (MC0182)
7Kateřina Daňková (B2865)<30>CHERRY 6 (KJ0GU9)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Tereza Kurucová (B3324)<31>FAVORITO (KJ0GVA)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9Simona Suchá (C1531)<9>MOULIN ROUGE (KJ0U0E)Jezdecká stáj Třeboň z.s. (MC0082)
10Barbora Padevětová (B0231)<35>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
11Lenka Felixová (B3365)<26>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12Kristýna Mrzenová (C1372)<6>WUNJA (KJ0K25)JK Tandem (MC0163)
13Veronika Doubravová (J0OZC)<34>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Kateřina Ambrožová (B3572)<28>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
15Radka Tenkrátová (B2391)<21>TUNIS 1 (KJ0HIU)JK Equuleus Praha (MA0114)
16Eva Matyšová (C1519)<11>PINOT NERO (KJ0V6K)JK Chadeva (MC0139)
17Monika Čížková (C1485)<7>SLEIPNIR (KJ0VNC)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
18Monika Brucknerová (C0640)<14>CASPER Z HÁJŮ (KJ0UNO)JK Artex při SZEŠ Písek (MC0169)
19Lucie Jantačová (A2177)<2>TEMAT (KJ0OTJ)Statek Větrov z.s. (MB0482)
20Daniela Rothová (C1267)<10>MY HELLBOY (KJ0V6L)JK Chadeva (MC0139)
21Veronika Tupá (B3325)<29>BLESK 13 (KJ0C0G)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22Irena Ambrožová (J0LN1)<27>DON CORLEONE (KJ0MJE)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23Karolína Šťastná (B3804)<32>CARILLON (KJ0H7G)JK Všetice (MB0216)
24Alesja Anisimova (B2597)<205>MONOLIT (KJ0EVD)stáj Václav Kolín (MB0061)
25Eva Adamová (C1600)<200>DAKAR 4 (KJ0HD1)JK Team Noskov (MB0111)
26Ludvík Filípek (A0024)<8>FALCO 10 (KJ0BJA)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
27Kristýna Rýdlová (B3538)<25>PIKARD (KJ0EWO)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
28Johanka Čechová (B3539)<24>RONNY 1 (KJ0DR1)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
29Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
30Nicole Šimunová (B3271)<12>NARCISKA 2 (KJ0DVC)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
31Lucie Kupková (C1489)<3>FIDŽI 1 (KJ0SRW)JK Slapy (MC0247)
32Pavel Březina (B1095)<4>TURÍN (KJ0V1M)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
33Kamila Kupcová (G2007)<33>CAMPANIA (KJ0UYI)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
34Johana Laura Šebestová (B3747)<22>KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
Skoky
02_ Skoková soutěž Z – Cena společnosti restaurace a pension Stará Hospoda Doubice
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.06.2018
39
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Lenka Felixová (B3365)<26>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
2Pavel Březina (B1095)<4>TURÍN (KJ0V1M)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
3Ludvík Filípek (A0024)<8>FALCO 10 (KJ0BJA)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
4Kristýna Rýdlová (B3538)<25>PIKARD (KJ0EWO)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Johanka Čechová (B3539)<24>RONNY 1 (KJ0DR1)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Martina Holcová (B3499)<49>VULTRONIX L. (KJ00YY)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Eva Adamová (C1600)<200>DAKAR 4 (KJ0HD1)JK Team Noskov (MB0111)
8Kateřina Ambrožová (B3572)<28>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9Monika Čížková (C1485)<7>SLEIPNIR (KJ0VNC)Stáj Papoušek, z.s. (MC0031)
10Karolína Šťastná (B3804)<32>CARILLON (KJ0H7G)JK Všetice (MB0216)
11Roman Špičák (B1353)<59>CAIRON (KJ0GO1)JK Fencer z.s. (MC0182)
12Michaela Chasáková (B2318)<56>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
13Lucie Hubená (C0411)<54>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B)JSK Rohan z.s. (MC0096)
14Tereza Kurucová (B3324)<53>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
15Veronika Doubravová (J0OZC)<34>MAUGLÍ 4 (KJ0JY2)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16Nicole Šimunová (B3271)<12>NARCISKA 2 (KJ0DVC)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
17Radka Tenkrátová (B2391)<21>TUNIS 1 (KJ0HIU)JK Equuleus Praha (MA0114)
18Lucie Jantačová (A2177)<2>TEMAT (KJ0OTJ)Statek Větrov z.s. (MB0482)
19Eva Matyšová (C1519)<11>PINOT NERO (KJ0V6K)JK Chadeva (MC0139)
20Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
21Kristýna Kolínská (B3429)<60>BUCANEERE (KJ0TO2)stáj Abík, z.s. (MB0227)
22Barbora Padevětová (B0231)<35>JAZZ DANCER 1 (KJ0STC)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
23Kristýna Mrzenová (C1372)<6>WUNJA (KJ0K25)JK Tandem (MC0163)
24Gabriela Bendová (V0684)<48>SWIFT (KJ0AI4)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
25Daniela Rothová (C1267)<10>MY HELLBOY (KJ0V6L)JK Chadeva (MC0139)
26Iva Kadlecová (G0828)<47>CATS (KJ0LMN)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
27Kamila Kupcová (G2007)<33>CAMPANIA (KJ0UYI)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
28Petr Novák (B3778)<40>SONNY 5 (KJ0FQL)JK Všetice (MB0216)
29Lucie Kupková (C1489)<55>COOL MC FLYNN (KJ0JG5)JK Slapy (MC0247)
30Sabina Nosková (F4222)<16>NAJA 1 (KJ0FSJ)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
31Marika Zúdorová (B3444)<58>ALONSO 2 (KJ0LZK)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
32Klára Westfálová (B3458)<45>BERENICA (KJ0EWR)JK Záhořany (MB0344)
33Tereza Nygrýnová (A3062)<51>CHARLIE 11 (KJ0BG5)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
34Laura Najmanová (B3689)<50>TAZ TIMES (KJ0LZ3)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Lenka Felixová (B3365)<52>CORTEX (KJ0F1S)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
36Pavel Březina (B1095)<5>COOL BOY 1 (KJ0VSW)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
37Zdeňka Vávrová (B2490)<57>ISELDI (KJ0MQR)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
38Ludvík Filípek (A0024)<42>LYRA 16 (KJ0DBQ)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
39Denisa Brutovská (G1944)<41>ZEA KINSKÁ (KJ0S2U)JK Všetice (MB0216)
Skoky
03_ Skoková soutěž ZL - Cena společnosti AAO – Absolute Active Office Praha
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
09.06.2018
26
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Iva Kadlecová (G0828)<47>CATS (KJ0LMN)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
2Ludvík Filípek (A0024)<42>LYRA 16 (KJ0DBQ)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
3Kristýna Kolínská (B3429)<60>BUCANEERE (KJ0TO2)stáj Abík, z.s. (MB0227)
4Gabriela Bendová (V0684)<48>SWIFT (KJ0AI4)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
5Klára Westfálová (B3458)<45>BERENICA (KJ0EWR)JK Záhořany (MB0344)
6Lucie Kupková (C1489)<55>COOL MC FLYNN (KJ0JG5)JK Slapy (MC0247)
7Lenka Felixová (B3365)<52>CORTEX (KJ0F1S)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Zdeňka Vávrová (B2490)<57>ISELDI (KJ0MQR)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
9Martin Vašák (B3272)<69>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Tereza Kurucová (B3324)<53>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11Alena Kozojedová (C1540)<65>NOEMI 1 (KJ0I86)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
12Eliška Benešová (B3021)<71>WERDIKT (KJ0EN2)JK Záhořany (MB0344)
13Denisa Brutovská (G1944)<41>ZEA KINSKÁ (KJ0S2U)JK Všetice (MB0216)
14Milan Gaudník (A0099)<64>EL BUNDY (KJ0LLW)Stáj Urban z.s. (MA0046)
15Martina Pecová (V0815)<66>BRISTON (KJ0DK1)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
16Michaela Chasáková (B2318)<56>MASSIMA ROCCA VLS (KJ0STB)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
17Roman Špičák (B1353)<59>CAIRON (KJ0GO1)JK Fencer z.s. (MC0182)
18Lucie Hubená (C0411)<54>OBORA'S AVELLINO (KJ0M4B)JSK Rohan z.s. (MC0096)
19Aneta Rajglová (B2535)<73>LA FANELA (KJ0OR5)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
20Anežka Navrátilová (B3212)<70>CAROSSELO (KJ0IUN)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
21Laura Najmanová (B3689)<67>STARDANO (KJ0MC0)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
22Martin Vašák (B3272)<68>CARLO M (KJ0UUN)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
23Iva Kadlecová (G0828)<63>AMIZAR (KJ0K0N)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
24Kristýna Kolínská (B3429)<72>GREAT TREASURE (KJ0GM4)stáj Abík, z.s. (MB0227)
25Jiří Oulický (C0099)<62>LIBÍN (KJ0LE1)TJ Sokol Husinec (MC0032)
26Petr Eim (G1628)<82>DAR DE WILL (KJ0U5J)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
Skoky
04_ Skoková soutěž L** - Cena společnosti Petr Kofroň - služby pro zemědělce
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
09.06.2018
20
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Martin Vašák (B3272)<67>STARDANO (KJ0MC0)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Marie Smolíková (B2922)<74>CARMEN 16 (KJ0HLD)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
3Šárka Jandová (G3237)<80>ELVÍRA 2 (KJ0LMK)Equuscentrum (MC0076)
4Karolína Prokešová (C0878)<76>LITTLE GUN 1 (KJ0JTK)JS Robin J. Hradec (MC0265)
5Jiří Oulický (C0099)<62>LIBÍN (KJ0LE1)TJ Sokol Husinec (MC0032)
6Martina Pecová (V0815)<66>BRISTON (KJ0DK1)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
7Milan Gaudník (A0099)<64>EL BUNDY (KJ0LLW)Stáj Urban z.s. (MA0046)
8Alena Kozojedová (C1540)<65>NOEMI 1 (KJ0I86)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
9Anežka Navrátilová (B3212)<70>CAROSSELO (KJ0IUN)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
10Aneta Rajglová (B2535)<84>DAISY 17 (KJ0BG6)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
11Pavel Březina (B1095)<78>CONA CIA (KJ0L10)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
12Roman Vasylyshyn (J0VPC)<79>HEPY B (KJ0FO2)Equuscentrum (MC0076)
13Iva Kadlecová (G0828)<63>AMIZAR (KJ0K0N)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
14Lenka Sikorová (B3537)<68>CARLO M (KJ0UUN)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
15Aneta Paličková (B2948)<83>CONWAL (KJ0SS2)JK Záhořany (MB0344)
16Eliška Benešová (B3021)<71>WERDIKT (KJ0EN2)JK Záhořany (MB0344)
17Marie Smolíková (B2922)<75>DUKÁT 6 (KJ08HR)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
18Martin Vašák (B3272)<69>HADENKA VAN HET NETEHOF (KJ0LUU)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
19Šárka Jandová (G3237)<81>QUENTIN-KL (KJ0M92)Equuscentrum (MC0076)
20Karolína Prokešová (C0878)<77>CARRINO (KJ0FUC)JS Robin J. Hradec (MC0265)
Skoky
05_ Skoková soutěž S* - Cena společnosti VETOFLEX s.r.o
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
09.06.2018
11
Skoky
06_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
12
Skoky
07_ Pony handicap ZP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
3
Skoky
08_ Pony soutěž ZPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZPB (70) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
18
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Veronika Arnoldová (J0S7A)<122>VALENTINO 6 (KJ0VT4)JK Ústí nad Labem (ME0076)
2Anna Davidová (J0V3Y)<125>WENDY 1 (KJ05T1)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
3Kristýna Ottlová (J0PLR)<121>ANABEL 2 (KJ0IGK)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
4Klára Matoušová (B3777)<117>ANJA 1 (KJ0VVE)Sportovní stáj Vondráček (MA0109)
5Bára Křenková (J0SYA)<109>FUNNY 3 (KJ0KFZ)JK Tandem (MC0163)
6Gabriela Horká (J0O6Y)<110>CONNY 3 (KJ0M7L)JK Tandem (MC0163)
7Karolína Mlčochová (J0VQF)<120>RŮŽENKA (KJ05Z0)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
8Klára Smékalová (A2175)<119>MILKY WAY 1 (KJ0G2B)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9Amalie Duchková (J0XKC)<115>DOURELLO (KJ0MTR)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10Kristýna Šmatláková (A2185)<113>ANNE B (KJ0UZG)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Anna Dubová (F4417)<123>INGE 1 (KJ0E79)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12Kristýna Veverková (F4410)<111>MAYBE THE BEST (KJ0CZA)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13Eliška Bílková (J0RER)<124>LEON 16 (KJ0C3O)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Kateřina Růžičková (A2184)<112>THINK ABOUT VICTOR (KJ0UZD)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Magda Anna Ektilahova (J0WAE)<114>NOLANDS FREEDOM (KJ0UNU)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Eliška Bezperátová (J0QH6)<126>SHADOW 4 (KJ0IHI)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Jakub Drastich (J0KZG)<118>ROZÁRKA 11 (KJ0L24)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
18Karolína Průšová (J0USY)<116>SMOKE (KJ0KYY)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
09_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
15
Skoky
10_ Pony handicap ZLP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
7
Skoky
11_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
17
Skoky
12_ Pony soutěž ZLPB - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony ZLPB (80) 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
9
Skoky
13A Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018 -14-16let
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
9
Skoky
13_ Pony handicap LP - STYLOVÝ POHÁR PONY 2018
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
10.06.2018
21
Poslední aktualizace startovní listiny: 10.06.2018 19:36:33
#JezdecKůňSubjekt
1Jana Lahodná ml. (J0KRD)<127>PRIMA NARNIA FROM ISLAND (KJ0KXS)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Barbora Krejčířová (V0790)<207>DIABLO 1 (KJ0SXN)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
3Tereza Kašparová (J0RQI)<105>DERCYK BLADE (KJ0JJF)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Adéla Dvoranová (B3779)<128>KENDY 3 (KJ0F3C)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
5Anna Marie Vítková (A2213)<129>MILLICE ANNE-LIPAN'S STAR (KJ0B6L)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
6Kristýna Vítková (A2212)<143>KEWIN 1 (KJ0F0Y)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
7Johana Vášáryová (J0RR3)<141>CHIKO (KJ08DE)Drezurní stáj Pelikán, z.s. (MB0367)
8Kateřina Slavíková (J0ML1)<148>SABINA 6 (KJ0CD2)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Johana Laura Šebestová (B3747)<22>KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
10Natálie Hanousková (J0SN1)<101>HERRY (KJ0TI2)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Jana Lahodná ml. (J0KRD)<102>ELIŠKA 6 (KJ0IN1)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Antonie Pilátová (F4281)<137>RAMZES 3 (KJ0M96)EQUISCHOOL, z.s. (MB0493)
13Julie Maršíková (J0ORD)<132>LOLA 3 (KJ0GIB)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14Kateřina Čurdová (J0RHL)<146>BIM 1 (KJ0L5O)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Klára Pulchartová (C1621)<142>RANGO (KJ00WR)JK Slapy (MC0247)
16Ema Holasová (J0UTL)<131>DRAK 11 (KJ0F9N)JK Slapy (MC0247)
17Adéla Dvoranová (B3779)<130>ŠIBAL (KJ0BFK)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
18Anna Marie Vítková (A2213)<145>MATEO DI BELLE (KJ0MPJ)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
19Kristýna Vítková (A2212)<144>AUSTIN'S BOY (KJ0TUR)Jezdecká společnost Kamenný Dvůr, z.s. (MD0235)
20Lucie Pavlečková (J0O5Q)<199>POSEJDON 1 (KJ0MY4)JK Pazderna (MB0021)
21Natálie Hanousková (J0SN1)<147>HILDA 1 (KJ0I9A)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
14_ Pony handicap SP - PONY Cena města Bystřice 2018
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.06.2018
16
Skoky
15_ Pony handicap STP - Cena společnosti VETOFLEX
Pony STP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
10.06.2018
3
Skoky
16_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 70 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby ZZ (80) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018
20
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.06.2018 17:59:16
#JezdecKůňSubjekt
1Adéla Kateřina Pokorná (J0XQ4)<158>ANELA - 10 (KJ0U4G)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
2Edita Nalezená (J0SGY)<161>ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4)Equiteam Lomec (MC0276)
3Tomáš Slavíček (J0V7Q)<172>DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
4Magdalena Čechová (J0W3X)<22>KENT 9 (KJ0G4Y)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Laura Borbášová (J0XHA)<173>DAVIDOFF 1 (KJ0VUV)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6Christine Rejlková (C1166)<168>JISKRA 12 (KJ0B90)JK Statek Měšice (MC0251)
7Beata Mrázková (J0P5T)<159>CHAMPION 8 (KJ0T4G)JK Kavalo Tábor (MC0018)
8Veronika Branšovská (B1339)<169>BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM)Equiteam Lomec (MC0276)
9Andrea Stránská (B0217)<160>BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
10Roman Špičák (B1353)<174>DESERT MONARCH (KJ0P4O)JK Fencer z.s. (MC0182)
11Nicole Šimunová (B3271)<164>MITHRIL (KJ0U4N)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
12Anna Dudová (J0SJ1)<171>H-KARINA (KJ0MSC)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Hana Hrdličková (J0XKI)<167>GRÉTA IN (KJ0B9K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
14Klára Poláková (J0LG1)<162>CRAZY (KJ0KAX)Equiteam Lomec (MC0276)
15Nela Machová (J0W79)<166>NESQUIK 1 (KJ0UDZ)Equuscentrum (MC0076)
16Simona Pospíšilová (J0XNJ)<165>EVITA 16 (KJ0VRJ)Equuscentrum (MC0076)
17Denisa Hudečková (A3049)<170>SÍLA (KJ0VIF)Stáj Urban z.s. (MA0046)
18Kateřina Růžičková (B3803)<163>PARIS 13 (KJ0J08)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
19Lucie Pospíšilová (J0XTJ)<201>KEULSE HOEVE TIM (KJ0FRF)Equuscentrum (MC0076)
20Barbora Seidlová (J0R56)<208>JACK 29 (KJ0UCO)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
17_ HOBBY - Stupňovaná obtížnost do 80 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby ZZ (80) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018
44
Poslední aktualizace startovní listiny: 09.06.2018 17:55:50
#JezdecKůňSubjekt
1Tereza Hrabáčová (C1586)<180>DEVON 3 (KJ0IZH)Equiteam Lomec (MC0276)
2Beata Mrázková (J0P5T)<159>CHAMPION 8 (KJ0T4G)JK Kavalo Tábor (MC0018)
3Christine Rejlková (C1166)<181>JESSY 12 (KJ0J46)JK Statek Měšice (MC0251)
4Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
5Laura Borbášová (J0XHA)<194>COUPIE'S BOY (KJ0W0R)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
6Kateřina Růžičková (B3803)<163>PARIS 13 (KJ0J08)JO La-Boheme Zduchovice (MB0283)
7Barbora Housková (J0ME1)<186>HILDON (KJ0CMN)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
8Viktorie Votíková (J0MDX)<158>ANELA - 10 (KJ0U4G)Jezdecký klub Říčany z.s. (MB0025)
9Anna Dudová (J0SJ1)<171>H-KARINA (KJ0MSC)Stáj Urban z.s. (MA0046)
10Roman Vasylyshyn (J0VPC)<184>LYJANERO GIRL (KJ0VX7)Equuscentrum (MC0076)
11Julie Eliášová (J0OZ7)<175>KATALPA (KJ0VT0)JK Předboř, z.s. (MB0471)
12Nicole Šimunová (B3271)<164>MITHRIL (KJ0U4N)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13Denisa Hudečková (A3049)<170>SÍLA (KJ0VIF)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Veronika Branšovská (B1339)<169>BB JOHN ROCKSRIVER (KJ0TKM)Equiteam Lomec (MC0276)
15Šárka Tůmová (C1232)<177>CASIMA (KJ0LR8)JK Kavalo Tábor (MC0018)
16Aneta Monhartová (J0S5V)<174>DESERT MONARCH (KJ0P4O)Jezdecký klub Mladá Vožice (MC0164)
17Edita Nalezená (J0SGY)<161>ČINGISCHÁN 1 (KJ0FO4)Equiteam Lomec (MC0276)
18Zdena Zemanová (J0JZI)<193>ALBERT PIER (KJ0OMX)JK Poříčí (MB0066)
19Simona Pospíšilová (J0XNJ)<165>EVITA 16 (KJ0VRJ)Equuscentrum (MC0076)
20Hana Hrdličková (J0XKI)<167>GRÉTA IN (KJ0B9K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
21Karolína Francová (J0OOZ)<190>BRITTANY (KJ0DYE)Stáj Urban z.s. (MA0046)
22Karla Maříková (C1500)<196>ADIMA (KJ0LEL)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
23Tereza Tomešová (J0I5V)<183>NIIRVANA (KJ061W)JK Statek Měšice (MC0251)
24Lucie Maxová (J0PLF)<182>GRANT 3 (KJ0B4U)JK Statek Měšice (MC0251)
25Tomáš Slavíček (J0V7Q)<172>DOLLOM MOONLIGHT (KJ0GYC)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
26Anna Hrabalová (J0XMS)<189>MISS MUSIC (KJ0III)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
27Andrea Stránská (B0217)<160>BARRICHELLO/DENNY 6 (KJ0ERW)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
28Jasmína Georgieová (J0VCL)<192>NOŘÍK (KJ0SX4)JK Poříčí (MB0066)
29Šárka Jandová (G3237)<185>LYJANETTE (KJ0VX8)Equuscentrum (MC0076)
30Nela Machová (J0W79)<166>NESQUIK 1 (KJ0UDZ)Equuscentrum (MC0076)
31Lucie Faladová (C1185)<187>BAM 1 (KJ0EDM)JK Slapy (MC0247)
32Dana Petřičková (C0204)<191>SARY (KJ0EKQ)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
33Petra Kozojedová (J0EUU)<179>LADY 42 (KJ0S0K)Equiteam Lomec (MC0276)
34Johana Laura Šebestová (B3747)<188>MYSTIC 1 (KJ0LJM)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
35Tereza Hrabáčová (C1586)<178>FOLLOW ME 1 (KJ0S14)Equiteam Lomec (MC0276)
36Beata Mrázková (J0P5T)<176>CORTÉS 3 (KJ00TQ)JK Kavalo Tábor (MC0018)
37Christine Rejlková (C1166)<168>JISKRA 12 (KJ0B90)JK Statek Měšice (MC0251)
38Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
39Laura Borbášová (J0XHA)<195>HENNESSY 3 (KJ0W0Q)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
40Veronika Honzlová (J0XTI)<201>KEULSE HOEVE TIM (KJ0FRF)Equuscentrum (MC0076)
41Anna Kučerová (C1106)<203>APAČ 3 (KJ0RX3)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
42Václav Kučera (J0KDD)<204>ZOJA 2 (KJ0DW3)Stáj Lhota pod Horami z.s. (MC0264)
43Zdeňka Vávrová (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
44Barbora Seidlová (J0R56)<208>JACK 29 (KJ0UCO)Soukromá stáj Markéta Hrušková (MB0425)
Skoky
18_ HOBBY - Dvoufázové skákání 90/100 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby ZM (90) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
10.06.2018
25
Poslední aktualizace startovní listiny: 08.06.2018 18:57:43
#JezdecKůňSubjekt
1Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<19>AZTEKE (KJ0N7W)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
2Tereza Hrabáčová (C1586)<178>FOLLOW ME 1 (KJ0S14)Equiteam Lomec (MC0276)
3Laura Borbášová (J0XHA)<198>CASANOVA 469 (KJ0VUS)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
4Dana Petřičková (C0204)<191>SARY (KJ0EKQ)JO Blaťák Mažice z.s. (MC0016)
5Zdena Zemanová (J0JZI)<193>ALBERT PIER (KJ0OMX)JK Poříčí (MB0066)
6Barbora Housková (J0ME1)<186>HILDON (KJ0CMN)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
7Anna Hrabalová (J0XMS)<189>MISS MUSIC (KJ0III)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Johana Laura Šebestová (B3747)<188>MYSTIC 1 (KJ0LJM)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Šárka Tůmová (C1232)<177>CASIMA (KJ0LR8)JK Kavalo Tábor (MC0018)
10Lucie Faladová (C1185)<187>BAM 1 (KJ0EDM)JK Slapy (MC0247)
11Roman Vasylyshyn (J0VPC)<184>LYJANERO GIRL (KJ0VX7)Equuscentrum (MC0076)
12Zdeňka Vávrová (B2490)<36>OLYMPIC 1 (KJ0TQ3)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
13Karolína Francová (J0OOZ)<190>BRITTANY (KJ0DYE)Stáj Urban z.s. (MA0046)
14Christine Rejlková (C1166)<181>JESSY 12 (KJ0J46)JK Statek Měšice (MC0251)
15Karla Maříková (C1500)<196>ADIMA (KJ0LEL)JK Zahrádka Faunus (MC0078)
16Lucie Maxová (J0PLF)<182>GRANT 3 (KJ0B4U)JK Statek Měšice (MC0251)
17Tereza Tomešová (J0I5V)<183>NIIRVANA (KJ061W)JK Statek Měšice (MC0251)
18Julie Eliášová (J0OZ7)<175>KATALPA (KJ0VT0)JK Předboř, z.s. (MB0471)
19Beata Mrázková (J0P5T)<176>CORTÉS 3 (KJ00TQ)JK Kavalo Tábor (MC0018)
20Charlota Balatová (J0JZH)<192>NOŘÍK (KJ0SX4)JK Poříčí (MB0066)
21Petra Kozojedová (J0EUU)<179>LADY 42 (KJ0S0K)Equiteam Lomec (MC0276)
22Šárka Jandová (G3237)<185>LYJANETTE (KJ0VX8)Equuscentrum (MC0076)
23Barbora Hurt Hrubešová (B3005)<20>CHARHIZARD (KJ0S1S)JS Trachtová - Černý Les (MA0273)
24Tereza Hrabáčová (C1586)<180>DEVON 3 (KJ0IZH)Equiteam Lomec (MC0276)
25Laura Borbášová (J0XHA)<197>CAMPARI 11 (KJ0VNJ)JK Kamenický Dvůr (MA0252)