Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Brno, 3. kolo Panská lícha Cup
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200705G1
05.07.2020 - 05.07.2020
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
02_ Skoková soutěž 70 cm
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kopicová Karolína (J0DKI)SAN CRISTOBAL (KJ0YSM, V)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
2 Křížová Kateřina (G2226)DELISA 1 (KJ0H11, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
3 Fridrichová Milena (J0ZIS)GASO (KJ0XPF, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4 Dufková Soňa (G1868)TRIXIES PRINCE HENRY (GBR) (KJ0X3O, H)JS Němčičky (MG0017)
5 Pániková Katarína (J0VL3)SENDY ROLL (KJ0ERU, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Kleinerová Natálie (J1072)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Šenkyřová Natalie (J0WN7)SILVESTRIS ZORA (KJ0TQ8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Dostal Pavel (J0WOY)COURTNEY LOVE N (KJ0DPG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Pumprlová Tina (J10XV)HYCORY (KJ0YZA, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10 Španělová Elen (J0YQG)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Sloupská Veronika (F3840)GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
12 Vernerová Veronika (J0ZHG)PAT´S MUSIC STAR (KJ0XM7, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13 Švancarová Markéta (J0W2X)TAPI 1 (KJ0UAO, K)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
14 Hrazděrová Adéla (J0ONE)LIMBA 5 (KJ0VHM, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
15 Soušková Vendula (J0WZJ)REGULUS MT-1/RENESMÉ (KJ0XQF, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
16 Soušková Aneta (J0WZK)CECILKA 1 (KJ0YVB, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
17 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18 Jakubcová Natálie (J10ES)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Bernovská Terezie (J0ZLC)POLÁRKA 1 (KJ06JO, K)Hana Bernovská (MV0139)
21 Minaříková Kristýna (J0ZEK)SAGWAN (KJ0XK0, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
22 Straková Viktorie (J0PNY)READY RISK (KJ0PXO, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
23 Nejedlá Viktorie (J0OAF)KARLEN JORDAN (KJ0XRY, V)JC Nová Ves (MV0144)
24 Doležalová Natálie (J0X4T)CAPTAIN HOLLOW (KJ0YQA, V)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
25 Brožovičová Jana (J1087)TIA ANNA (KJ0YQ8, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
26 Jarošová Nikola (J0I5F)HVĚZDA 6 (KJ0EGI, K)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
27 Pašková Anna (J0XSS)AMÍRA (KJ0VZB, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
28 Dvořanová Petra (L0294)SR HOLLYWOOD GRAND (KJ0XGR, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
29 Najmanová Monika (H1583)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
03_ Skoková soutěž 80 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

43
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartošová Jana (B3199)GINNY 1 (KJ0L1V, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
2 Pospíchalová Iva (J06GY)LADA Z RUSÍNA (KJ0JWY, K)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
3 Kopicová Karolína (J0DKI)SAN CRISTOBAL (KJ0YSM, V)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
4 Křížová Kateřina (G2226)DELISA 1 (KJ0H11, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
5 Harnolová Wanda (H2984)FARLAP 1 (KJ0WFJ, V)Kalenda TEAM (MG0309)
6 Doležalová Marie (G3454)POMPES (KJ0UI0, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Fridrichová Milena (J0ZIS)GASO (KJ0XPF, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
8 Kopečková Anežka (J0X5G)DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9 Slezák Michal (G0906)FRANZINE (KJ0YRH, K)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
10 Šenkyřová Natalie (J0WN7)SILVESTRIS ZORA (KJ0TQ8, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Dostal Pavel (J0WOY)COURTNEY LOVE N (KJ0DPG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12 Peňásová Nikola (G4026)LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
13 Pavlíčková Gabriela (J0V7N)GALERA (KJ0LI9, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
14 Kratochvílová Irena (J0UZM)MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
15 Zentrichová Viola (B3120)COLÁNNY (KJ0XLR, V)JS HobbyLindt (MG0039)
16 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
17 Krejčí Barbora (J0YC8)RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
18 Kratochvílová Irena (J0UZM)CITRUS 2 (KJ0SOR, H)Ranč Ladná (MG0248)
19 Kaplanová Marie (J0X83)LOTKA 5 (KJ09IU, K)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
20 Šebele Noemi (J1092)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Soušková Vendula (J0WZJ)REGULUS MT-1/RENESMÉ (KJ0XQF, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
22 Soušková Aneta (J0WZK)CECILKA 1 (KJ0YVB, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
23 Novotný Robert (F4285)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25 Jakubcová Natálie (J10ES)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
26 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27 Holubíková Tereza (J0ZQW)QUALITA DE REVEL-N (KJ0G5E, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
28 Nováčková Drahomíra (G0911)COLETTE 4 (KJ0XTH, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
29 Bernovská Terezie (J0ZLC)POLÁRKA 1 (KJ06JO, K)Hana Bernovská (MV0139)
30 Špiříková Zdenka (G4059)GALITÉ (KJ0FV3, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
31 Bednaříková Aneta (L0146)BOWIE (KJ0X3I, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
32 Kellner Michal (G3479)TAZZ (KJ0VIQ, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
33 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
34 Špiříková Zdenka (G4059)QUENTIN 11 (KJ0SQ8, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
35 Kuciánová Monika (J0NI6)QUENTIN 11 (KJ0SQ8, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
36 Straková Viktorie (J0PNY)READY RISK (KJ0PXO, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
37 Nejedlá Viktorie (J0OAF)KARLEN JORDAN (KJ0XRY, V)JC Nová Ves (MV0144)
38 Doležalová Natálie (J0X4T)CAPTAIN HOLLOW (KJ0YQA, V)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
39 Jarošová Nikola (J0I5F)HVĚZDA 6 (KJ0EGI, K)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
40 Dufková Soňa (G1868)TRIXIES PRINCE HENRY (GBR) (KJ0X3O, H)JS Němčičky (MG0017)
41 Pašková Anna (J0XSS)AMÍRA (KJ0VZB, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
42 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
43 Najmanová Monika (H1583)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
04_ Soutěž stupně ZM
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bartošová Jana (B3199)GINNY 1 (KJ0L1V, K)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
2 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
3 Pavlíčková Gabriela (J0V7N)GALERA (KJ0LI9, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
4 Pospíchalová Iva (J06GY)LADA Z RUSÍNA (KJ0JWY, K)TJ Brno - Dvorska (MG0202)
5 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
6 Doležalová Marie (G3454)POMPES (KJ0UI0, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Kopečková Anežka (J0X5G)DALLAS 2 (KJ0KIT, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
9 Novotná Taťána (G1854)CASTRO (KJ0B8U, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
10 Brandová Klára (J0WJ0)NIPPY NAG (KJ0WO0, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
11 Procházková Dana (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
12 Slezák Michal (G0906)FRANZINE (KJ0YRH, K)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
13 Skotáková Erika (G3936)VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
14 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
15 Peňásová Nikola (G4026)LOVE HEART (KJ0UO5, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
16 Tošovský Filip (F2708)GAGA 2 (KJ0XES, K)JPS Vanice (MF0102)
17 Urbanová Petra (G2120)SARITO (KJ0WP5, K)JS HobbyLindt (MG0039)
18 Kratochvílová Irena (J0UZM)MALBEC 1 (KJ0SOS, V)Ranč Ladná (MG0248)
19 Zentrichová Viola (B3120)COLÁNNY (KJ0XLR, V)JS HobbyLindt (MG0039)
20 Tylšar Martin (G3793)ATTILA 3 (KJ0VCC, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
21 Krejčí Barbora (J0YC8)RACHELL (KJ0JT2, K)JK Ideas (MG0167)
22 Petrová Helena (J0W6R)TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
23 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
24 Kratochvílová Irena (J0UZM)CITRUS 2 (KJ0SOR, H)Ranč Ladná (MG0248)
25 Slavík Václav (G1644)ROYAL LUCK BE-ST Z (KJ0XXF, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
26 Kaplanová Marie (J0X83)LOTKA 5 (KJ09IU, K)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
27 Šebele Noemi (J1092)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
28 Eim Petr (G0340)LIKOR 1 (KJ0YPV, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
29 Kalábová Silvie (G0486)VIA BOHEMIA 'B' (KJ0XR2, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
30 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
31 Novotný Robert (F4285)KNOCKBRIDGE JOEY (KJ0XYL, H)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
32 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
33 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
34 Hájková Kateřina (G3558)CALANDRA (KJ0L9I, K)Hana Bernovská (MV0139)
35 Špiříková Zdenka (G4059)GALITÉ (KJ0FV3, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
36 Špiříková Zdenka (G4059)FANDANGO XCV (KJ0WFE, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
37 Bednaříková Aneta (L0146)BOWIE (KJ0X3I, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
38 Kellner Michal (G3479)TAZZ (KJ0VIQ, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
39 Kyseláková Claudie (J0SJX)CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
40 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
41 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
42 Dočkal Jaroslav (J0XLC)QUICK LAURA IREL (KJ0RYY, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
43 Krejčíková Anna (G3063)BAYLOOW (KJ0JRP, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
44 Klímová Veronika (G1717)TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
45 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
05_ Dvoufázové skákání stupně „100/100 cm“
Běžná do 100 cm 274.2.5 - Součet trestných obou fází a čas 2. fáze / A

51
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Morelová Tereza (H4345)TANGO OF SOUNDNESS (KJ0V2W, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Machovcová Zuzana (F2296)ALNAKI (KJ0OKS, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
3 Dvořáková Stanislava (F1176)RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
4 Burešová Lydie (G2941)DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
5 Soukalová Tereza (F4438)GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
6 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
7 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
8 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
9 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
10 Novotná Taťána (G1854)CASTRO (KJ0B8U, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
11 Brandová Klára (J0WJ0)NIPPY NAG (KJ0WO0, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
12 Procházková Dana (G3976)GARET 3 (KJ0BRO, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
13 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14 Skotáková Erika (G3936)VACORA (KJ0U3K, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
15 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17 Šlapalová Edita (G1444)GRAND GENESIS (KJ0VRS, H)Vojtěch Kašpar (MV0137)
18 Tošovská Denisa (F2216)QUENTIN 16 (KJ0VI2, V)JPS Vanice (MF0102)
19 Tošovský Filip (F2708)GAGA 2 (KJ0XES, K)JPS Vanice (MF0102)
20 Urbanová Petra (G2120)SARITO (KJ0WP5, K)JS HobbyLindt (MG0039)
21 Miloňová Vendula (J0T7Q)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
22 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
23 Petrová Helena (J0W6R)TAJMYR (KJ0VPI, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
24 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
25 Slavík Václav (G1644)ROYAL LUCK BE-ST Z (KJ0XXF, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
26 Eim Petr (G0340)LIKOR 1 (KJ0YPV, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
27 Kalábová Silvie (G0486)VIA BOHEMIA 'B' (KJ0XR2, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
28 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
29 Kliner Martin (G2002)STACCO BLUE (KJ0SCR, V)JS Monty, z.s. (MG0027)
30 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
31 Zabojníková Michaela (J0WFI)ARTUŠ-V (KJ0DMV, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
32 Kondrčík Radek (H3027)JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
33 Brudňaková Michaela (J0XB9)ADMANDO (KJ0XOM, V)Stáj Time Out (MG0153)
34 Brudňaková Michaela (J0XB9)BALANCE 2 (KJ0VL4, V)Stáj Time Out (MG0153)
35 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
36 Hájková Kateřina (G3558)CALANDRA (KJ0L9I, K)Hana Bernovská (MV0139)
37 Špiříková Zdenka (G4059)FANDANGO XCV (KJ0WFE, H)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
38 Kyseláková Claudie (J0SJX)CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
39 Sukupová Klára (G2610)LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
40 Bílková Sandra Karen (J0YGD)RITANGA DES CHENES (KJ0LP4, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
41 Slaná Lucie (G1600)COLVEN (KJ0SMZ, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
42 Diheneščíková Hana (H4029)MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
43 Rymešová Lenka (J0R7G)CANTERVILLE N (KJ0WOF, V)ITAL CE.KA (MG0282)
44 Dočkal Jaroslav (J0XLC)QUICK LAURA IREL (KJ0RYY, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
45 Lampířová Andrea (G1711)NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
46 Vokurková Lucie (G2654)SAN GUINNESS (KJ0WO7, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
47 Novotná Lucie (G2997)CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
48 Krejčíková Anna (G3063)BAYLOOW (KJ0JRP, V)JK Century D, z.s. (ML0106)
49 Boková Martina (G1660)FANDOŠEK (KJ0BI6, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
50 Klímová Veronika (G1717)TOMMY'S CENTO (KJ0YES, H)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
51 Chudíková Blanka (J0YBJ)RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
Skoky
06_ Soutěž ve skoku stupně „ZL“
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

44
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Machovcová Zuzana (F2296)ALNAKI (KJ0OKS, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
3 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
4 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
5 Dvořáková Stanislava (F1176)RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
6 Burešová Lydie (G2941)DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
7 Soukalová Tereza (F4438)GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
8 Pešková Lucie (F2523)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
9 Gruberová Hana Abigail (F3861)PARSIVAL (KJ0E3P, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
10 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
11 Harnolová Wanda (H2984)NEVADA 5 (KJ0ENV, K)Kalenda TEAM (MG0309)
12 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
13 Slavíková Ludmila (G2013)LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
14 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
15 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
16 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
17 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
18 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19 Bíza Roman (G1166)WADI (KJ0GOA, V)Stáj Karolína (MG0216)
20 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
22 Šlapalová Edita (G1444)GRAND GENESIS (KJ0VRS, H)Vojtěch Kašpar (MV0137)
23 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24 Tošovská Denisa (F2216)QUENTIN 16 (KJ0VI2, V)JPS Vanice (MF0102)
25 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
26 Miloňová Vendula (J0T7Q)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
27 Podsedníková Marcela (G1399)JESSY JAMESS (KJ0TY6, V)JK Osada Lípa (MG0009)
28 Poloučková Monika (G3091)CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
29 Kliner Martin (G2002)STACCO BLUE (KJ0SCR, V)JS Monty, z.s. (MG0027)
30 Novotná Anežka (J0VM0)JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
31 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
32 Zabojníková Michaela (J0WFI)ARTUŠ-V (KJ0DMV, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
33 Kondrčík Radek (H3027)JOLLI JUMPER (KJ0XOZ, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
34 Brudňaková Michaela (J0XB9)ADMANDO (KJ0XOM, V)Stáj Time Out (MG0153)
35 Sukupová Klára (G2610)LORD-ROB (KJ0JU5, V)Stáj Dolina Staré Město (ML0132)
36 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
37 Diheneščíková Hana (H4029)MOIRA (KJ0ISW, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
38 Kaplanová Petra (F4254)MARLON 2 (KJ0XD3, H)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
39 Kaplanová Nikola (F2436)ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
40 Lampířová Andrea (G1711)NEMOUSIN VAN DEN DAEL (KJ0VRR, V)ITAL CE.KA (MG0282)
41 Matýska Zdeněk (G0406)NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
42 Novotná Lucie (G2997)CORNELIE RUF (KJ0XVP, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
43 Galušková Taťána (G3061)PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
44 Chudíková Blanka (J0YBJ)RODRIGO-B (KJ0DCX, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
Skoky
07_ Soutěž ve skoku stupně „L*/L** s handicapem“
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
2 Drdlová Nikola (F2661)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
3 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
4 Beranová Dana (G1904)DRAK LANDOS (KJ0VQW, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
5 Richter Aleš (F1103)KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
6 Pešková Lucie (F2523)MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE (KJ0IR1, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
7 Gruberová Hana Abigail (F3861)PARSIVAL (KJ0E3P, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
8 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
9 Slavíková Ludmila (G2013)LA GRANDE (KJ0EDN, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
10 Šedá Marcela (G1280)CETRICK (KJ0ITP, V)JK Ideas (MG0167)
11 Špičáková Michaela (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
12 Studená Markéta (F4046)NEARLY PERFECT 1 (KJ0JUF, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
13 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CHARDONE (KJ0MRK, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
16 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
18 Lipavská Tereza (F3936)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JK For Riders Team z.s. (MF0418)
19 Poloučková Monika (G3091)CORRADO 2 (KJ0TDK, H)JK Farma Kloboučky - Monika Poloučková (MG0330)
20 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
21 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
22 Novotná Anežka (J0VM0)JADE VAN DE GROENHEUVEL (KJ0YMM, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
24 Kaplanová Petra (F4254)MARLON 2 (KJ0XD3, H)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
25 Kaplanová Nikola (F2436)ROCK'N SARGON (KJ0S1V, V)JK Šťastný domov Líšnice (MF0357)
26 Matýska Zdeněk (G0406)NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
27 Galušková Taťána (G3061)PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
28 Toth Zoltán (G0831)CHIRIS-Ř (KJ0TK9, V)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
29 Závodský Michal (G2772)CENTURION 4 (KJ0KP7, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
Skoky
08_ Soutěž ve skoku stupně „S*“
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

10
Skoky
Běžná
Hobby
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Brno, 3. kolo Panská lícha Cup
Výsledky
5. 7. – 5. 7.
G / Panská lícha, Brno
JK Panská lícha

Pro větší detail klikněte!