Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Čakovičky
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200829A1
29.08.2020 - 30.08.2020
B / Čakovičky - Nová Ves
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž PONY ZP - cena Höveler
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

6
Skoky
02_ Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

7
Skoky
03_ Skoková soutěž PONY LP** - cena ManMat
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

4
Skoky
05_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm - cena Vetoflex
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zápotocká Karolína (J0S77)ARVALON MAXIMA (KJ0IUE, K)JK Dominika o.s. (ME0189)
2 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
3 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Semerádová Tereza (J0WMW)NADDY (KJ0ULB, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
5 Lori Ornela (J0WA1)GLEN FLÉR (KJ0KGN, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
6 Vojtová Viktorie (J0VE4)FLOROSSO (KJ0YYS, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
7 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
8 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
9 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Hrabalová Anna (J0V0Y)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Adamec Vojtěch (J0XG5)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16 Bártová Zuzana (E0948)BALOURINA L (KJ0Y9W, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
17 Vágnerová Adéla (J0XGA)LAURA 28 (KJ0UZZ, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
18 Chalupová Kristýna (J0YCL)HEIDEILINDE (KJ0TTU, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19 Kučerová Michaela (J0XND)MISCHELLE (KJ0TTV, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
20 Sokolová Tereza (J0YCI)RADKA 3 (KJ0XA5, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
21 Vojtičková Eliška (J0N8E)GLORIETTE (KJ0UYQ, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
22 Rajchmanová Anna (J0WA5)NEFRITTY FIRSTEN (KJ0XF6, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
23 Matyášová Lucie (J0WA8)LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
24 Kadlec Miroslav (A0080)KARTHAGO (KJ0SWW, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
25 Neumann Barbara (J0PMG)NARDEN 5 (KJ0SDT, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
26 Pilnajová Leona (J0PMH)FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
Skoky
06_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm - cena TOPVET
Hobby 70 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
2 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
3 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
4 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
5 Bostocková Daisy (J0VB6)MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
6 Šmejkalová Kristina (B3563)ICASCO (KJ0XZN, V)Ing.J.Mazancová-Pštrosí f.Čenkov (MB0151)
7 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
8 Berounská Klára (J115N)TEREZKA 6 (KJ0W3S, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
9 Štelcíková Karolína (J0PVC)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
10 Vojtová Viktorie (J0VE4)FLOROSSO (KJ0YYS, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
11 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
12 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
13 Vrhelová Karolína (J0UX8)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
14 Vrhelová Barbora (J0UX7)VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15 Slavíková Kateřina (J0ML1)PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16 Slavík Radim (J0UO5)ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17 Bezdíčková Natálie (J0PT6)FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
18 Illková Iveta (G0441)MADAME 1 (KJ0Z41, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
19 Janáková Barbora (J0Q1V)BLACKANDGREEN (KJ0UFK, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
20 Kurková Michaela (J0TF2)METYNKA (KJ0YP1, K)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
21 Bártová Zuzana (E0948)BALOURINA L (KJ0Y9W, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
22 Skořinská Kristýna (J0V1H)ALSIG 1 (KJ0UMG, V)JK Taxis Záryby, z.s. (MB0415)
23 Vágnerová Adéla (J0XGA)LAURA 28 (KJ0UZZ, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
24 Vojtičková Eliška (J0N8E)GLORIETTE (KJ0UYQ, K)Spolek Stáj Krčmářová (MB0294)
25 Rajchmanová Anna (J0WA5)VALENTÝNEK (KJ0GZX, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
26 Linhartová Eliška (J0VIJ)TOM 7 (KJ0E6P, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
27 Šedivá Eliška (J0P52)SÁRA 45 (KJ0UM1, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
28 Šedivá Marie (J0P53)STELLA 162 (KJ0S3Z, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
29 Kadlec Miroslav (A0080)KARTHAGO (KJ0SWW, H)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
30 Zahrádka Jiří (A0166)WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)
31 Hrubešová Dominika (A1527)EXCLUSIVE II (KJ0XD5, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
32 Homolková Pavla (A1375)CUSTER (KJ0XAV, V)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
33 Kacafírková Lucie (E0979)CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
Skoky
07_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
2 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
3 Novotná Štěpánka (J0ULK)PARIS 9 (KJ06LU, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
4 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
5 Berounská Klára (J115N)TEREZKA 6 (KJ0W3S, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
6 Štelcíková Karolína (J0PVC)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
7 Gladišová Michaela (E1146)BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
8 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Bílková Eliška (J0RER)ČAGIA (KJ0TCF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Illková Iveta (G0441)MADAME 1 (KJ0Z41, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
11 Mlejnková Daniela (B1904)NORRISSAY (KJ0YDN, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
12 Hermanová Alexandra (J0W3I)ELEN 3 (KJ0X06, K)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
13 Kurková Michaela (J0TF2)METYNKA (KJ0YP1, K)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
14 Červinková Zuzana (J0P75)WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
15 Skořinská Kristýna (J0V1H)ALSIG 1 (KJ0UMG, V)JK Taxis Záryby, z.s. (MB0415)
16 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
17 Linhartová Eliška (J0VIJ)TOM 7 (KJ0E6P, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
18 Jíchová Eliška (J0LFJ)LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
19 Šedivá Eliška (J0P52)SÁRA 45 (KJ0UM1, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
20 Šedivá Marie (J0P53)STELLA 162 (KJ0S3Z, K)Šárka Trávníčková (MB0428)
21 Jindrová Lenka (V0396)CAESAR 583 (KJ0SWV, V)JK VÚŽV Uhříněves (MA0028)
22 Holub Pavel (J0V1D)BLIZARD 2 (KJ0ULC, H)Stáj Karsit (MF0242)
23 Jecelínová Rozálie (J0WIT)C-QUINTANA (KJ0Z45, K)Stáj Karsit (MF0242)
24 Zahrádka Jiří (A0166)WATER LILY 1 (KJ0Y7P, K)PJK Gabrielka (MA0008)
25 Hrubešová Dominika (A1527)EXCLUSIVE II (KJ0XD5, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
26 Zástěrová Lenka (A1055)GAPA 3 (KJ0FY9, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
27 Homolková Pavla (A1375)CUSTER (KJ0XAV, V)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
28 Vlčková Barbora (J0X10)NAMBRA (KJ0VZ0, K)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
29 Kacafírková Lucie (E0979)CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
30 Šolcová Marie (F4355)CAFÉ (KJ0I3P, K)Stáj Karsit (MF0242)
31 Honzátková Eliška (B3729)CHERRY-POLSMAK (KJ0VXW, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
32 Pilnajová Leona (J0PMH)FALANGA 2 (KJ0SDU, K)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

39
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Rothbauer David (J101O)BANTU BILLY BAUY (KJ0FGN, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
4 Honigová Lenka (B3342)GAMUTA (KJ0XUI, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
5 Kašíková Barbora (B2806)SCARLET 13 (KJ0YEI, K)Stáj Housa (MB0156)
6 Vávrová Tereza (J0Y0J)LOUTANO (KJ0DG8, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
7 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
8 Gladišová Michaela (E1146)BONITA 7 (KJ0JY8, K)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
9 Kubrychtová Sára (K0088)FRAM FLORIMA (KJ0WXP, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
10 Kubrychtová Sára (K0088)LUCKY 29 (KJ0K9D, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
11 Starečková Kamila (B1294)LA GRANGE (KJ0Y65, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
12 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
14 Šlechta Martin (E0689)ASTRA 12 (KJ0W54, K)Stáj Šlechta (ME0146)
15 Šlechta Martin (E0689)SHADOW 2 (KJ0JZI, V)Stáj Šlechta (ME0146)
16 Langová Kateřina (B3837)CORDOBA (KJ0JVI, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
17 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
18 Bačová Aneta (A1313)VALENTINO 7 (KJ0WHV, V)Duli Martinov, z.s. (MA0216)
19 Górná Klaudie (J0XL5)TAMARIS (KJ0JQ1, K)Jezdecká škola Sany (MA0275)
20 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21 Urbanová Klára (F4380)FINS BURY (KJ0L2D, V)JK Céva,z.s. (MA0083)
22 Poláchová Tereza (E1990)CODY 3 (KJ0FMQ, V)JK Mira z.s (MF0036)
23 Kaplanová Aneta (J0RH0)FLORIDA 9 (KJ0XPO, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
24 Mikešová Pavla (B2774)AJRÍN (KJ0YRJ, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
25 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
26 Šlechta Martin (E0689)DULCINEA 1 (KJ0YRX, K)Stáj Šlechta (ME0146)
27 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
28 Votavová Jana (B2718)HARMONIK (KJ0KWE, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
29 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
30 Novák Václav (J0RBP)PARTHEON (KJ0OMA, V)JS WEST (MA0011)
31 Havránková Nikola (E1244)CASINO EAST (KJ0Y87, H)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
32 Hrubešová Dominika (A1527)DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
33 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
34 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
35 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
36 Smolík Filip (J0YYE)BLACK 499 (KJ0W35, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
37 Král Martin (B0256)RUBY ROSE (KJ0UWM, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
38 Zástěrová Lenka (A1055)RELIGIO (KJ0EJH, H)Jezdecký spolek Equieden Záryby (MB0469)
39 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
Skoky
10_ Skoková soutěž st. Z - cena TOPVET
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

55
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Rothbauer David (J101O)BANTU BILLY BAUY (KJ0FGN, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5 Pavlásková Anna (B2688)MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
6 Kašíková Barbora (B2806)SCARLET 13 (KJ0YEI, K)Stáj Housa (MB0156)
7 Loubalová Simona (J0VE5)DEISY G (KJ0K6Z, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
8 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
9 Kosová Kateřina (J0VVK)RIO DE NATA (KJ0UNW, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
10 Hakrová Natálie (A1820)LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
11 Kubrychtová Sára (K0088)KVESTOR (KJ0XY8, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
12 Kubrychtová Sára (K0088)FRAM FLORIMA (KJ0WXP, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
13 Kubrychtová Sára (K0088)LUCKY 29 (KJ0K9D, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
14 Pánková Natálie (J0XNH)RIVOLTA (KJ0I2O, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
15 Blechová Barbora (B2331)LAGONERO (KJ0DEW, V)PJK Gabrielka (MA0008)
16 Starečková Kamila (B1294)LA GRANGE (KJ0Y65, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
17 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
18 Jandurová Kateřina (A1475)TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
19 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
20 Šlechta Martin (E0689)ASTRA 12 (KJ0W54, K)Stáj Šlechta (ME0146)
21 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
22 Langová Kateřina (B3837)CORDOBA (KJ0JVI, K)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
23 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
24 Razímová Kristýna (B3183)FANY 12 (KJ0UMZ, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
25 Hvězdová Šárka (A2179)ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
26 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
27 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
28 Bačová Aneta (A1313)VALENTINO 7 (KJ0WHV, V)Duli Martinov, z.s. (MA0216)
29 Górná Klaudie (J0XL5)TAMARIS (KJ0JQ1, K)Jezdecká škola Sany (MA0275)
30 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31 Urbanová Klára (F4380)FINS BURY (KJ0L2D, V)JK Céva,z.s. (MA0083)
32 Kunstová Zdeňka (A0164)NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
33 Poláchová Tereza (E1990)CODY 3 (KJ0FMQ, V)JK Mira z.s (MF0036)
34 Mikešová Pavla (B2774)FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
35 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
36 Matunová Lenka (B1174)ZAFIRA 3 (KJ0LVS, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
37 Matunová Lenka (B1174)LOVER BOY COURTIER Z (KJ0YLE, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
38 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
39 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
40 Votavová Jana (B2718)HARMONIK (KJ0KWE, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
41 Hesová Kamila (J0QQD)GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
42 Novák Václav (J0RBP)PARTHEON (KJ0OMA, V)JS WEST (MA0011)
43 Malíčková Jandová Kateřina (H0123)GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
44 Havránková Nikola (E1244)CASINO EAST (KJ0Y87, H)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
45 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
46 Hrubešová Dominika (A1527)DENY 15 (KJ0K5R, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
47 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAHARA (KJ0LI6, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
48 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAMANTHA (KJ0EKK, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
49 Lančaričová Leona (E1809)CAMPARI 11 (KJ0VNJ, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
50 Lančaričová Leona (E1809)LOLA 8 (KJ0XVW, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
51 Boháčková Simona (B2857)STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
52 Kacafírková Lucie (E0979)REVUE (KJ0JSY, K)Eventing Team (MA0227)
53 Kacafírková Lucie (E0979)PRESCILLA (KJ0Y8X, K)Eventing Team (MA0227)
54 Hoffmanová Nicola (B3652)BLACK 499 (KJ0W35, V)Stáje Nechánice, z.s. (MB0533)
55 Perlíková Eliška (J0TEH)DARIA 1 (KJ09CN, K)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381)
Skoky
11_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

48
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
4 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
5 Loubalová Simona (J0VE5)DEISY G (KJ0K6Z, K)TJ Arot Ústí n/L (ME0241)
6 Procházková Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
7 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
8 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
9 Kosová Kateřina (J0VVK)RIO DE NATA (KJ0UNW, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
10 Hakrová Natálie (A1820)LANDOR G (KJ00VW, H)Equiservis, spol. s r.o. (MA0214)
11 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
12 Kubrychtová Sára (K0088)KVESTOR (KJ0XY8, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
13 Pánková Natálie (J0XNH)RIVOLTA (KJ0I2O, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
14 Bečvářová Natálie (J0QFV)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
15 Bečvářová Natálie (J0QFV)CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
16 Blechová Barbora (B2331)LAGONERO (KJ0DEW, V)PJK Gabrielka (MA0008)
17 Jandurová Kateřina (A1475)TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
18 Kubincová Kateřina (A1985)SHAPPIRA R (KJ0KF0, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
19 Mlejnková Daniela (B1904)CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
20 Vomáčková Karolína (J0SI1)JASNÁ 9 (KJ0IFK, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
21 Špičková Viktorie (A2178)BACARDI 13 (KJ0WO6, V)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
22 Hvězdová Šárka (A2179)ALESKA (KJ0IT7, K)TH Equiclub (MA0220)
23 Klusáková Dana (D0064)DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
24 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
25 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
26 Nerglová Kateřina (J0VU2)IRON 1 (KJ0B7G, V)Stáj Šlechta (ME0146)
27 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
28 Kunstová Zdeňka (A0164)NARWEN (KJ0GQC, K)PJK Gabrielka (MA0008)
29 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
30 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
31 Mikešová Pavla (B2774)FLORENCE 1 (KJ0WZM, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
32 Matunová Lenka (B1174)OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33 Matunová Lenka (B1174)MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
34 Koželuh Petr (E0159)QUATTRO 32 (KJ0YMU, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
35 Kmochová Barbora (E0988)QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
36 Janstová Zdenka (B1498)CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
37 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
38 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
39 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
40 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
41 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
42 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
43 Mejzrová Michaela (B2305)LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
44 Malíčková Jandová Kateřina (H0123)GARP 3 (KJ0VFC, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
45 Dubová Anna (F4417)CARA MIA 1 (KJ0U1K, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
46 Boháčková Simona (B2857)STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
47 Kacafírková Lucie (E0979)REVUE (KJ0JSY, K)Eventing Team (MA0227)
48 Kacafírková Lucie (E0979)PRESCILLA (KJ0Y8X, K)Eventing Team (MA0227)
Skoky
12_ Skoková soutěž st. L*/L** - cena Stivali Romitelli
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

49
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Tvrdíková Petra (E0230)CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
3 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
4 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
5 Bártová Zuzana (E0948)CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
6 Procházková Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
7 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
8 Škardová Barbora (J0WBN)NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
10 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
11 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12 Thomas Ilona (B1979)GALE 1 (KJ0JZ6, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
13 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
14 Veselá Kamila (D1187)RANDE VU (KJ0WI5, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
15 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
16 Hůlka Tomáš (A1388)QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
17 Hůlka Tomáš (A1388)WHAT I´M LOOKING FOR MINEBEA (KJ0VV1, V)TH Equiclub (MA0220)
18 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
19 Bečvářová Natálie (J0QFV)TRESOR D`ENGELBOURG Z (KJ0WYN, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
20 Bečvářová Natálie (J0QFV)CAMPUS 1 (KJ0SPS, V)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
21 Beková Christina (B2840)ESSEX (KJ0H6J, V)JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
22 Kubincová Kateřina (A1985)SHAPPIRA R (KJ0KF0, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
23 Mlejnková Daniela (B1904)CAIA (KJ0H1K, K)Stáj Equino, z.s. (MB0382)
24 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
25 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
26 Janovská Aneta (E1853)MARFI Agramm (KJ0GUX, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
27 Hochmanová Darina (B1535)ARISTON Insprav (KJ0JWH, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
28 Šlechtová Nela (E1208)GERONIMO 2 (KJ0HRA, V)Stáj Šlechta (ME0146)
29 Fatrdlová Adéla (A1717)PASÁT (KJ0BJ1, V)TH Equiclub (MA0220)
30 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
31 Karlíková Tereza (E1199)PAOLO 2 (KJ0J1F, V)JK Teplice - Doubravice (ME0009)
32 Mikešová Pavla (B2774)ORIDA (KJ0J88, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
33 Matunová Lenka (B1174)OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
34 Matunová Lenka (B1174)MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
35 Koželuh Petr (E0159)QUATTRO 32 (KJ0YMU, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
36 Koželuh Petr (E0159)SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
37 Kmochová Barbora (E0988)QUENDY 2 (KJ0WGV, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
38 Kmochová Barbora (E0988)COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
39 Janstová Zdenka (B1498)CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
40 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
41 Zeman Marek (E0845)KARLÍK (KJ0JPM, H)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
42 Skálová Kristýna (B3641)MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
43 Skálová Kristýna (B3641)GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
44 Daňková Nikola (J0PIM)NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
45 Mejzrová Michaela (B2305)LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
46 Mácha Michael (B2621)ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
47 Matuška Lukáš (B2808)GLEN SAMANTHA (KJ0EKK, K)Jezdecká stáj Matuška Olovnice, z.s. (ME0294)
48 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
49 Vančura Petr (B0680)CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
13_ Skoková soutěž S*/S** - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
3 Bártová Zuzana (E0948)CRAZY LEE (KJ0IO1, K)Jezdecký klub PEDRA, z.s. (ME0175)
4 Deverová Kateřina (B3773)CARLOTT (KJ0K1M, K)Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. (MB0002)
5 Plotnárková Eliška (J0TGB)ARAKAIN II (KJ0K3W, V)TH Equiclub (MA0220)
6 Jančová Kamila (D1293)COCOLINA Z (KJ0VOH, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
7 Práchenská Šárka (E0997)WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
8 Pavlů Karolína (K0305)LOLA 2 (KJ0INV, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
10 Veselá Kamila (D1187)WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
11 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
12 Hůlka Tomáš (A1388)QUENTI 11 (KJ0SZJ, K)TH Equiclub (MA0220)
13 Hůlka Tomáš (A1388)NELSIE VD WELLINGTON (KJ0TVY, K)TH Equiclub (MA0220)
14 Hůlka Tomáš (A1388)CORRIE 1 (KJ0LZC, K)TH Equiclub (MA0220)
15 Kraupner Tomáš (E1930)QUISSINI (KJ0JAD, V)Stáj Šlechta (ME0146)
16 Kolářová Lenka (B3404)LIPKA PRINTWELL (KJ0KK8, K)Stáj Šlechta (ME0146)
17 Hochmanová Darina (B1535)CHIQUITA-LS (KJ0KKA, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
18 Mikešová Pavla (B2774)ORIDA (KJ0J88, K)JO TJ Sokol Přívory (MB0250)
19 Koželuh Petr (E0159)SPEEDY BOY (KJ0J5F, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
20 Kmochová Barbora (E0988)COUDY 4 (KJ0KX1, V)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
21 Mácha Michael (B2621)ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
22 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23 Vančura Petr (B0680)CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
Běžná
Hobby
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Čakovičky
Výsledky
29. 8. – 30. 8.
B / Čakovičky - Nová Ves
Belmo s.r.o.Selská jízda Čakovičky

Pro větší detail klikněte!